Military monitor 22/2011

Česká republika se chce zapojit do raketového štítu NATO (Czech Republic wants to join NATO missile shield project), jak pravil zahraniční náš pan ministr, ovšem žádné podrobnosti nejsou známy a vypadá to, že ani NATO s tím zatím příliš nepočítá. Ale víte, co je nezajímavější? Že jsem na tuto zprávu narazil pouze v anglických zdrojích, v těch českých ticho po pětině. Náhoda?

Srbové zatkli generála Mladiče, i když já bych to řekl spíše tak, že se starého a nemocného muže pokusili vyhandlovat se Západem za trochu té vstřícnosti.


V kubánských vodách nedaleko Floridy se našla ohromná naleziště ropy, lze proto očekávat, že Kuba bude brzy „osvobozena“.


Opravdu velmi Velký bratr se probouzí v USA. Ale nebojte se, on chce jen vaše dobro a bude bdít nad vaší bezpečností.


Útok na Írán může být nutností, tvrdí Izrael. Když to říká Izrael, tak to musí být pravda. Konečně, proč by si nezaválčil, když to za něj USA, a tím pádem skrze NATO i my, vybojují a zaplatí.


Izraelští vojáci zabili na syrské hranici 20 lidí, 325 zranili: „Nejméně 20 lidí bylo zabito a 325 jich utrpělo zranění při nedělní střelbě izraelských vojáků proti palestinským a syrským demonstrantům, kteří se v oblasti Izraelem okupovaných Golanských výšin přiblížili k hranici s Izraelem.“ Žádná humanitární intervence se samozřejmě nekoná, dokonce ani žádná kritika nezazněla a Západ buď mlčí, nebo vyjadřuje pochopení, protože jak známo, jediný povolený způsob, jak kritizovat Izrael, je chválit ho.

Otázka za tři roky nepodmíněně: jaký by byl Blízký východ bez Izraele?


WikiLeaks: Na Tchien-an-men před 22 lety krev netekla.


NATO přitlačilo na Kaddáfího. Nasadilo bojové vrtulníky a podle Al Džazíry jsou západní vojáci přítomni v Libyi na straně rebelů.


Nečekaného spojence našla CIA v Iránu – po Ahmadínežádově skalpu baží íránský parlament.


Zpráva o tom, že se čínští hackeři zmocnili stovek hesel vysokých amerických a jihokorejských činitelů na gmailu, jde náramně do figury s hrozbami Pentagonu, že na kyberútoky odpoví raketami. False flag operace tímto dostávají nečekaný potenciál. A možná i proto USA se chystají modernizovat své jaderné zbraně.


Karzáí chce zakázat nálety NATO na domy. Tak chtít může, jenom se divím, že za ta léta ještě nepochopil, kdo je v zemi pánem.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments