Nový magazín Vědomí – otevřeně a bez cenzury

Vypadá to, že časy mainstreamové žurnalistiky, která se dlouhá léta spolupodílela na společenském úpadku svojí servilitou, omezeností a zbabělostí, jež dohromady stvořily jakýsi fantaskní a tragikomický polosvět, se nachylují. Vždyť v tomto podivném polosvětě jste si mohli být jisti jen několika věcmi:

 

a) realitě bude lépe odpovídat, když psaný text většinou významově zcela obrátíte,

b) opravdu důležité věci zde pro jistotu nenajdete vůbec,

c) když tu hru pochopíte, alespoň se pobavíte.

 

I když kvůli výše uvedeným důvodům čtenost tištěných médií po zásluze klesá a už několik let se hovoří o jejich hluboké krizi, myslíme si, že za to rozhodně nemůže jejich ,,nemoderní" papírová forma. To se jen zaměňují příčiny s následkem – na vině je jejich obsah. Kde nic není, ani smrt nebere. Lidé si přestávají kupovat noviny a časopisy ne proto, že si chtějí číst všechno až do zblbnutí na displeji telefonu, ale protože jim nepokrytě lžou, píšou povrchně a popisují svět, který neexistuje a nikdy neexistoval. Ten pocit otevřít časopis s krásnou obálkou, listovat si jím a s očekáváním se ponořit do inspirativního článku ale přece nemůže nic nahradit! Pokud by ovšem bylo co číst…

 

Nastal čas to změnit. Vytvoříme pro vás (i pro sebe) časopis, který bude jiný. Budeme se v něm poctivě snažit hledat pravdu. Ne ,,pravdu" pravicovou, levicovou, západní, východní, a ani tu vitariánskou, frutariánskou či ovovegetariánskou; ale ani ,,pravdu" ekologů, jehovistů, fotbalistů nebo snad demokratů. Jak říká Somni v Atlase mraků – pravdu pravdoucí: ,,Pravda je jen jedna; její verze jsou nepravdy." Tím samozřejmě netvrdíme, že celou pravdu pravdoucí známe. Znamená to pouze, že se k ní chceme poctivě přiblížit, jak jen to půjde. Že půjdeme až tam, kam nás úroveň našeho Vědomí pustí. I proto jsme zvolili pro nový časopis tento název.

 

,,Žij to, co říkáš, a říkej to, co žiješ," zaznělo v jednom z našich článků o konspirování konspiračních teorií a transformaci vědomí. Kromě hledání odpovědí na otázky, jak funguje systém, který dovedl planetu až tam, kde je dnes, se budeme ptát dál:

 

Proč jsme stále víc nemocní?

Proč nejsme svobodní a co nebo kdo nám brání ve štěstí?

Jak čelit propagandě? Jaký je skutečný původ člověka?

 

To vše se dočtete v časopise, který bude hledat odpovědi na otázky, jež až dosud média opomíjela.

 

V tuto chvíli je tedy stále nejjednodušší objednat si předplatné alespoň tří čísel (za 147 Kč), případně na půl roku (294 Kč) či celý rok (588 Kč). (http://predplatne.cz/katalog/ostatni/vedomi–20023.html)

 

Pokud jste si nestihli pořídit předplatné, první číslo najdete online na serveru Floowie. (http://www.floowie.com/cs/zobrazeni/ac24-vedomi-unor2014)

 

Obsah aktuálního čísla:

Komentář měsíce – Kdo chce Rusa bít…

Ztraceno v překladu – Komentované události

Analýza – Dezinformační taktiky

Orákulum – Poradna o všem, co vás trápí

Esej – Čeká nás přesun bohatství?

Best of Česko – Očima Erika Besta

Transformace vědomí – Konspirační teorie tvoří sám systém

Zdraví – Máte dobré srdce?

Duel měsíce – Jsou tady mimozemšťané?

Téma – 10 kauz, které média ignorovala

Fenomén – O jednom nebezpečném knedlíku

Věda – Je zlatá střední cesta skutečně zlatá?

Kuchařka ze Svatojánu – Hruškový koláč s mandlemi

Reportáž – Sýrie, země pod palbou

Cesta – Chvála rozjímání

Deylí Telegraf – Ty pravdu neuneseš, synku

To je žrádlo – Tipy redakce

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments