Špicovy system, jak vyvraždit kuřakyTuž a mame to konečně tady. Sudruzi z EuroSajuzu přišli na to, jak efektyvně vyvraždit všecky kuřaky. A to je dobře, bo kdo měl ten jejich smrad furt čuchat?

V EuroSajuzu se fčil možu prodavat už enem nehořici cigara. Jak takeho efektu, že cigaro hoři, a vlastně nehoři, je možne dosahnut? Tuž jednoduše. Chemicky.

Samozhašeni cigar zpusobi dokonaly zabijak, chemicka latka hexabromcyklodekan (HBCD), do ktere fčil musi byt každy tabak namočeny. Při hořeni važe oxid uhelnaty a zpomaluje tak hořeni. Oxid pusobi jako negatyvni katalyzator, takže cigaro se postupem času udusi z nedostatku kysliku. Potahnutim z cigara se zvyši okysličeni a cigareta hoři dele, ale pozor, synci a děvuchy.

Vubec nejde o ochranu světa před požary z čik, ale o zvyšeni efektyvni spotřeby cigaret!! Az 30% pruměrně huleneho cigara (bez zpomalovača) se vypusti do okoli zbytečně (třeba doba, kdy cigaro během dyskuse s kamošem držite v ruce). Samozhašaci system vas ale přinuti furt z cigara natahovat, takže se nažerete daleko vic teho sajrajtu!! Vysledkem bude vice lidi rychleji zasaženych zdravotnima problemama v mladšim veku. Kerysik chytrolin spočital, že když hulič z jedneho cigara potahne enem o 10% vice obsahu kouře, vzrostu naklady na lečbu pacienta o 35%. A samotne HBCD je navic špicova latka, kera vam přivodi raka, ani nevite jak.

Tuž, enem si uživejte, huliči. Uřednici EuroSajuzu se staraju o naše zdravi. Za chvilu už žadne kuřacke hospody nebudu potřeba.

 

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments