Topolona MAX
Tak se nám vrátil. Z dovolené. V plné formě: „Jiří Paroubku vyzývám vás, abyste přestal s fízlováním a estébáckými metodami,“ hřímal ten dobrý muž rozhořčeně do mikrofonu na pódiu s modrým pozadím a letícím ptákem…. Viděl jsem tu „tiskovku“ na vlastní oči v přímém přenosu. Připuštěny pouze tři dotazy, prý aby novináři nebyli zdržováni! Ty dotazy šly od Lidovek, ČTK a MfD… A naši strážní ratlíci demokracie ani necekli, když Topolona MAX na položený dotaz mluvil o úplně něčem jiném!

Ale zpět k argumentaci opáleného chlapa s gulami:

1. Všechno objednal Paroubek a zavádí tu StBácké metody

2. Zařídil to technicky samozřejmě Randák

3. Důkazy nemám, ale znám kauzu Savoy, kde padly přece tresty a znám i důkazy /sic/, které nemohly být použity v důkazním řízení! /sic/ a proto nepochybuji o tom, že to dělal Randák pro Dimuna!

4. Co se kdo diví, že se potkám s českými byznysmeny a lobbisty a bůhví kým ještě někde nějakém malém přístavu v Toskánsku, ve Špindlu se s nimi potkávám také!

Mno, Topolona MAX, zejména rozhořčená, je fakt síla. Logicky. Jak jinak. Jak to ale dopadne, pokud použiji logiku stejnou:

1. Estébácké metody Jiřího Paroubka nejspíš vedou tak daleko, že na sebe nechal napsat už Kubiceho zprávu a pak zmanipuloval Vidíma, Langera a Severu, aby ji mohl přihrát mediím. Fotka toho, jak se Topolánek plácá po zádech s Johanesem (dotaz ratlíka z Lidovek) je jistě daleko daleko závažnější než obvinění Paroubka, že zneužíval čtrnáctiletou dceru svého známého.

2., 3. Všechno zařídil Randák, protože Topoloně MAX stačí kauza Savoy. Budiž, řekl si o to. Když mám použít savoyovskou logiku, kdy nejskandálnější na celé věci je pro Topolonu MAX, že někdo zveřejní fotky Šloufa a Weigla večer před presidentskou volbou, kdy oba jmenovaní účel setkání nejdříve tvrdě popírají, aby po mnoha měsících potvrdili, že opravdu nešlo o předání láhve vína k Weigelovým narozeninám, ale o prezidentskou volbu, kde se nám urodil Snítilý, jehož hlas zajistil Klausovi druhé funkční období, nezbývá mi nic jiného, než na základě stejného modelu uvažování, než věřit tvrzení, že se v Toskánsku připravovaly skutečně špinavé politické kšefty. Podobné Snítilého prozření. Protože holt já jsem si ze Savoye vybral úplně něco jiného než Topolona MAX.

4.  Ano, opět logika jako zvon. Vždyť on ty lidi potkává i ve Špindlu na svahu. Kam vyrazí v sobotu na lyže… Třítýdenní dovolené s celou širokou rodinou – prý tam bylo dvacet lidí – srovnávat se sobotním výletem do Špindlu je přece přísně logické. Podobně přísně logické je srovnávat jedno jediné místo v celém Toskánsku, ba na celé zeměkouli s českým Špindlem. Už proto, že do Špindlu je to asi 90 km a do toho Toskánska taky, že? A všichni mají nejen lyže, ale také jachty, takže je to vlastně jako ve frontě na vleku…

Samozřejmě, že ratlíci české demokracie na tuto logiku ani nemukli.  A dotazy:

Komu patřil dům? Nebo jachta? Směšné? Jachta nějaké české společnosti, která pronajímá jachty, dům? Když jste v hotelu, také vás zajímá, komu patří?

A ratlíci jen vrtěli ocásky…  

Máme se na co těšit. Topolona MAX je v ráži. A s neochvějnou logikou: „Jiří Paroubku výzývám vás…“

Foto: zdroj

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments