Ukrajina nejen z 8. 4. 2014

Ten Ljaško je zajímavý exot. Podle něho, někteří nemají právo ani dýchat a přitom to byl on, kdo dodával láhve s benzínem, pálky a přilby na barikády. Byl to on, kdo rozdmychával nenávist mezi lidmi.

 

 


 

Špinavou práci, útok na radnici v Charkově, zabezpečila Národní garda (nacionalisté).

 


Svoboda slova v parlamentu na Ukrajině aneb Když někdo háže kamenem, není to stejné, jako když někdo háže kamenem. V čekém tisku o incidentu informovali pod titulky jako např. Na Ukrajině se "nebojuje" jen na ulicích. Šarvátku vyvolali i poslanci v parlamentu, Kdo je slouha Moskvy? Na Ukrajině se poprali poslanci, Drsná Ukrajina: Politici se mlátili v Kyjevě, proruské teroristy zatkli na východě.

 


Jak byl Pravý sektor dobrý a pomohl oligarchům svrhnout jiné oligarchy, teď se dostává do nevole. Nejen poslední zákroky policie na Majdanu proti Pravému sektoru, ale také rozjíždějící se propaganda na TV.

 

 

Z fóra: "…myslíte, že je kachna, že na východní Ukrajině operují američtí žoldáci v uniformách ukrajinského MV jako "specnaz" Sokol? Co o tom soudíte?" Nevím, ale co myslíte že je tohle? Policejní ochranka?

 

 

Charkov – policejní posily nedorazily.

 

 

Hlasování v Ukrajinském parlamentu splňuje všechny normy EU.

 7. 4. ČT 24 prozradila že:


1) Ukrajina nemá legitimního prezidenta.

2) Že u nás padla vláda.

 


 

Cituji z článku Jana Gazdíka na Aktuálně CZ pod názvem Rozhovor: Na ulicích v Charkově zůstávají ležet zbití lidé. Rodilá Charkovanka Natalja Butyrská v něm říká:

Už téměř dva měsíce jsme vystaveni teroru nevelkých skupin separatistů. Většina z nich tu působí v roli jakéhosi ruského výsadku. Poznáme je podle akcentu, a navíc se v Charkově velmi špatně orientují. Schází se ve skupinkách a snaží se destabilizovat místní poměry. Napadají mnohem početnější, avšak veskrze mírumilovné skupiny, které si říkají "euromajdanovci". S ukrajinskými či unijními prapory demonstrujeme za jednotu naší země. Problém je ale v tom, že tihle "separatisté" jsou velmi dobře fyzicky disponovaní a agresivní. Těžko se jim proto – i když jsou v menšině – bráníme. Na rvačky nejsme s přáteli trénováni.


Ptám se, je ten článek fikce nebo skutečnost?


 


 


 


 


 


Foto: Petr Ďoubalík, www.douba.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments