Zpravodaj ProAltu: Měsíc neústupnosti a permanentní petiční stan ProAltu

Vážení příznivci ProAltu,

od pondělí 19. září stojí na Náměstí Republiky v Praze umístěn permanentní petiční stan, kde jsou k dispozici materiály proti vládním reformám a informace o budoucích protestech. K dispozici je také petice za uspořádání referenda o vládních reformách a za přijetí zákona o obecném referendu, kterou vám zasíláme v příloze.

Na permanentní petičním stanu se konají nejrůznější debaty a přednášky. Pravidelně je program zeřejňován na webových iniciativy ProAlt.

Program:

Pondělí 26. 9., 17 h

Debata s politiky: Ekonomické dopady pravicových reforem


Hosté: Jiří Čáslavka (Strana zelených), Ludvík Šulda (Komunistická strana Čech a Moravy), Jeroným Tejc (Česká strana sociálně demokratická); za ProAlt Jiří Šteg (koordinátor makroekonomické skupiny ProAltu)

Iniciativa ProAlt připravuje demonstraci

Na 22. října připravuje iniciativa ProAlt demonstraci proti vládním reformám. Ke spolupráci na přípravě této akce zveme i celou řadu dalších organizací a odborových svazů. Demonstrace se uskuteční v Praze, na Náměstí Republiky od 14 h.

Iniciativa ProAlt v regionech

Regionální skupiny velmi ocení jakoukoli pomoc. Zároveň vás žádáme o trpělivost, jste-li z jiných regionů. Budeme rádi, pokud v takovém případě vy sami zorganizujete ve vašem městě schůzi zájemců o ProAlt a pokusíte se ustanovit novou regionální skupinu. Napište nám na regiony@proalt.cz

Výzva k finanční podpoře

Boj proti reformám zdaleka nekončí. Žádáme proto členy i přátele ProAltu o pravidelnou finanční podporu libovolnou částkou. Číslo našeho transparentního účtu je 2500104120/2010. Všem, co již přispěli a přispívají, velice děkujeme.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments