Blížíme se ke katastrofě

Pro některé hrdiny metál, kolečkové křeslo nebo rakev, pro jiné nové území s armádou otroků. Jedněm přeživší postaví pomníky, druhým zámky, a celý proces začíná nanovo až do úplného vyhlazení.

Jdeme vstříc neštěstí. Je evidentní, že kopeme mezi sebou tak hluboké příkopy, že je jen otázkou času, kdy do nich začneme také padat. Kdo je jmenovitě vinen? Těžko říct. Každopádně nejvíce kopou kopáči z povolání. Ti, kdo mají nejvíce peněz, mají také nejvíce námezdních sil. Mašinerie propagandy ryje do našich duší hluboké brázdy nenávisti „k těm druhým“. Platíme si jí z části z našich daní a z části naší naivní vírou v kapitalismus jako systém maximálně možné svobody, spravedlnosti a pravdy. Za propagandu manipulací, lží a podvodů z daní platíme veřejnoprávní média a profesionální politiky.

Z naivní víry v tento druh „kapitalismu“ živíme armádu žoldnéřů privátních zájmů. Oč více je neznáme, o to více jim důvěřujeme. Mocným tohoto světa je však všechno málo, mají panický strach o své bohatství a svou moc. Neuměli by bez ní žít. Živit se jako dolních 99 % lidí? Nikdy. Nepřipadá v úvahu. Raději jako parazité obětují lidstvo, svého hostitele. Aby svůj podvod zakryli, aplikují heslo „rozděl a panuj“. Rozdělují lid na pravici a levici, Rusy a Ukrajince, komunisty a fašisty, křesťany a muslimy, Iránce a Iráčany, severní a jižní Vietnamce či Korejce. Štvou nás proti sobě, aby nám mohli lépe vládnout. Tratili snad někdy na některé z válek? Nikdy. Naopak. Válka je velmi dobrý byznys. Pro některé hrdiny metál, kolečkové křeslo nebo rakev, pro jiné nové území s armádou otroků. Jedněm přeživší postaví pomníky, druhým zámky, a celý proces začíná nanovo až do úplného vyhlazení.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
54 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
22. 5. 2015 11:36

Co rici? My oblude se musime vice divat do sveta fauny a flory. A mene honit , jestli neco dame anebo nedame. Jestli je to bozi anebo, jestli to jenom hrotime. Jestli je to hlina anebo supr. A vo tom to je. Pocituji na sobe , jak dost rychle dneska starnu. Snad ani ne tak fyzicky jako psychicky. Odchod z tohoto slzaveho udoli muze byt nakonec jednim obrovskym vysvobozenim. Nebyt padu z vesmiru u Yucatanu, tak tu my oblude nejspise nejsme. Uz vubec pak si neumim predstavit dinosaury, ze by odlevali ingoty a pocitali uroky. A na nejakem kopecku v… Číst vice »

Sio
Sio
22. 5. 2015 12:09

A já k tomu říkám – buď se slovanský lid naučí rozumět tomu, co se děje nebo ho ten anglosaský bude oblbovat tak dlouho, až ho zotročí. Daří se jim to skvěle. Znají zákony řízení lépe, než my, jsou lepší manažeři. Alespoň to 1%

PPK
PPK
22. 5. 2015 12:20

Miloslav napsal Kritický, výstižný a stručný článek, ale ani náznakem neuvádí jak současný stav lidského společenství na planetě změnit. Jednu možnou cestu změny současného neutěšeného stavu lidstva popisuje článek: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html Ano, článek je to velmi dobrý, přestože nemá formu lékařského receptu s rozpisem léků, jejich složením a dávkováním. Také proč, když léky jsou známé a přesto se ta choroba stále jen šíří? Jiné to ovšem už je s receptem na údajnou globální pohodu lidstva. Receptem, který tu opakovaně a spamovým způsobem pořád nabízí miloslav7, který by sám možná měl vážně uvažovat o stavu léčení svého zdraví. Politický mír ve světě… Číst vice »

orinoko
22. 5. 2015 12:24

Dovolim si oponovat. Oni nejsou lepsi manazeri, jsou jen vetsi bezskrupulozni dobytek. Plnou drzku boha, moralky a lidskych prav, a kde muzou, tam lzou, kradou a jeste tomu rikaji civilizacni pokrok. Jeden kazdy den se jeden kazdy z nas vzepri bezskrupuloznim slouhum, a dej si na tom zalezet. Neco se nedari? Chtejte , aby vam to tzv. manazer ukazal nazorne. Jak se to dela. Ja osobne jsem se poucil u emerickeho dobytka a v praci otacim jednoho manazarskeho sajrajta proti druhemu. Ja nebudu tim pres koho povedou svoji vlastni proxy valku. Treba rychle skoncim … mozne to je. Ale prdel… Číst vice »

envi
envi
22. 5. 2015 12:36

A to tu ještě máme globální oteplování a další změny způsobené kořistnickým kapitalistickým drancováním nejen lidí, ale i naší planety. V současnosti na planetě ročně vymírá sto až tisíc druhů na jeden milion přežívajících. Běžná míra úmrtnosti před příchodem člověka se přitom odhaduje na jeden druh z deseti milionů. Do konce století stoupne průměrná teplota o 5 °C, moře budou kyselá bez života, mnohá území se změní v poušť nebo je zaplaví moře…

orinoko
22. 5. 2015 12:47

Docela vecna pripominka. A nejkyselejsi ze vsech jsou Cesi, Moravaci a jejich Slezane.
Kde jsou Husite, o kterych Zikmund kricel – Jak to, ze na ne nepadl strach. Jdou do toho a zpivaji. A to prosim verili v Boha. A ve spravedlnost.

orinoko
22. 5. 2015 13:12

Njn, co jeste dodat k neutesenemu stavu nasi soucasne muesli a co nam zbyva, kdyz jsme kun.
Vcera jsem rval smichy nad lidovou tvorivosti na webu. Zaanalek me zaujal velmi, Macek v botach bodoval na tema Jagr a my tady, vzpomneli si moji Nekdejsi, jestli nechci zase zajet na komunalni sex radovanky … a pry mame hrat s Plastic People. Na stareho vola rekl bych, trochu moc aktivit.

Sio
Sio
22. 5. 2015 13:16

: Tak0 se s nima potkávám, ač vysocí managoři přece jen druhořadí slouhové, myslím ty, co je potkat obtížné.
„Plnou drzku boha, moralky a lidskych prav, a kde muzou, tam lzou, kradou a jeste tomu rikaji civilizacni pokrok.“
To jsou jejich managorské nástroje.

orinoko
22. 5. 2015 13:49

Ted jsem narazil na zpravu, kdy Eurodobytek Junkers – hovno, ktere zakazalo nazev pomazankove maslo – pozdravil madarskeho Orbana – Nazdar diktatore. Mozna byl Orban prekvapen. Ze hovada, kterym tece emericke hnede maslo po jejich germanskych palicich druhym vycitaji obraz ve vlastnim zrcadle. Eurosojuz – to mu mel Orban nastolit.
Jak vypada stolice soudruzky Merkel?
Je velmi tmava, plna pozitivnich hvezd, a koncentracnickych pruhu.
Mundur a la revolucni pistolnicka Emerika v cele se soudruhem Lynchem , predvadejice se v Dzudy Sapito, toho casu – nasa Praga.

fra
fra
22. 5. 2015 14:06

Náhodou jsem dnes dostal email s textem údajného dopisu (možná jen vymyšleného) ale zcela příhodného a tak to sem dávám: „Pane poslanče, ministr Stropnický chce mapovat počty mužů a žen schopných a ochotných podílet se na ochraně vlasti. Ráda bych se dozvěděla, co konkrétního chtějí politici, abychom bránili. Zda cizí kapitál, cizí banky, cizí média, cizí šachty, cizí pozemky. Majetky zbohatlíků, korupčníků a tunelářů. Majetky politiků a jejich rodin. Proč bychom měli pokládat životy za zemi, která nám byla ukradena, za firmy, pro něž dřeme za 1/3 německých výplat, obchodní řetězce, které zlikvidovaly drobné podnikatele a prodávají nám zdravotně závadný… Číst vice »

mirror
mirror
22. 5. 2015 15:00

fra napsal
Náhodou jsem dnes dostal email s textem údajného dopisu (možná jen vymyšleného) ale zcela příhodného a tak to sem dávám

Zkusil jste přeposlat Zemanovi, Sobotkovi, Zaorálkovi? Další už jsou naprosto zbyteční.

V zákonech by měla být zakotvena demokratická volba s kým chci být vlastenec. S orinokem by byla sranda.

orinoko
22. 5. 2015 15:05

Jsem neskutecny blbec. Dva docela vecne prispevky a na place hovno. Jsem nepoucitelny kreten, ktereho generuje volny cas. Kriste pane, abych si kvuli sobe vzpomnel na neco, co jeste nikdo nerekl.

peter.
22. 5. 2015 15:55

Orinoko :
Tam v Bruseli máte všetko len také hovná.Nevyznačujú sa ničím čo by ich oprávňovalo viesť a riadiť také obrovské súštátie ako EU.Poslancami EP sú zaslúžilí zmrdi z politických strán,ktorí doma vzbudzujú už len nechuť a kazia svojou prítomnosťou preferencie svojim stranám.Po prvej svetovej dávali legionárom trafiky,im miesto v EP.Keď k tomu pridáte percentá voličov ktorí sa volieb poslancov do EP zúčastnili(u nás 13 %) tak ani nie je veľmi o čom písať.Smutné je,že oni prijímajú zákony ktoré ovplyvňujú náš život a logicky sú smutné aj výsledky ich práce.

jogín
jogín
22. 5. 2015 18:29

Pochopil jsem, proč je veškeré pátrání po mimozemských civilizacích marné. V evoluci je prostě nalíčená pastička.

bmw525i
bmw525i
22. 5. 2015 20:05

peter. napsal Orinoko : Tam v Bruseli máte všetko len také hovná.Nevyznačujú sa ničím čo by ich oprávňovalo viesť a riadiť také obrovské súštátie ako EU.Poslancami EP sú zaslúžilí zmrdi z politických strán,ktorí doma vzbudzujú už len nechuť a kazia svojou prítomnosťou preferencie svojim stranám.Po prvej svetovej dávali legionárom trafiky,im miesto v EP.Keď k tomu pridáte percentá voličov ktorí sa volieb poslancov do EP zúčastnili(u nás 13 %) tak ani nie je veľmi o čom písať.Smutné je,že oni prijímajú zákony ktoré ovplyvňujú náš život a logicky sú smutné aj výsledky ich práce. To jste na omylu. Poslanci EU nepřijímají žádné… Číst vice »

peter.
23. 5. 2015 6:54

bmw525i napsal Poslanci EU nepřijímají žádné zákony. bmw525i: Definícia – EP spolu s Radou Európskej únie sú hlavnou zákonodarnou inštitúciou EÚ. Ja som chcel skôr poukázať na kvalitu rozhodovania toho spolku vyplývajúcu z kvality poslancov.Niekde som sa dočítal,že predseda EP nemá ani maturitu,čo mi dosť pripomína spravovanie niektorých obcí u nás na východe.Tak napr.obec s počtom 1 800 občanov má negramotného starostu len preto,že si ho zvolila tisíc členná cigánska komunita žijúca v neďalekej osade.A tak 800 občanov dediny platí dane a poplatky,ktoré starosta využíva na to,že osade z toho platí elektrinu a vodu.A nedá sa s tým nič robiť… Číst vice »

fajt
23. 5. 2015 7:00

protože celé to svinstvo jede skoro bez odporu, je to asi přirozený vývoj homo opičáka, škoda, že u toho zařve i celé planeta – opičáka mi líto není, ten v podstatě od dob kromaňonce už nejde opravit . ..

fajt
23. 5. 2015 7:12

po nějaké době, exkurzi mezi opičákem na této planetě, musím potvrdit, že lidství, dobrota, nezištná spolupráce , sounáležitost, rozum a odpovědnost, atd. jsou pomíjivé výjimky – zlo v celé své kráse je tady normou. ..

mirror
mirror
23. 5. 2015 7:15

Názor ukrajinského politika Berkuta na konflikt na východní Ukrajině. https://www.youtube.com/watch?v=b5LCcu9C_hE Životopis, vyznačující se pestrostí, je zde http://politrada.com/dossier/Igor-Vitalevich-Berkut-/ Podoba sedí, ale nejsem si jist, jestli jde o stejného člověka. Doporučuji paní Ireně otitulkovat. Mluví pomalu s přestávkami. V odpovědích na otázky je mnoho zajímavých názorů: Válčení Američanů. Nikdy nejdou do přímého střetu muže proti muži. Potřebují tisícinásobnou převahu. V posledních válkách vždy nejprve z bezpečné vzdálenosti nepřítele vybombardovali. Takto se na Ukrajině válčit nedá. Rusko zavřelo nebe nad Donbasem. Na přehlídce 9. května byly vidět protiletadlové rakety. Možnost dobýt Donbas jen soustředěním těžkých pozemních zbraní. Kyjev by musel zabít nejméně 10… Číst vice »

mirror
mirror
23. 5. 2015 7:17

pokračování
… se postarají, aby za 10 nebo 15 let zase žili společně.

Vlastní poznámka. Tady na OM rozumí politice každý lépe než naše slavná vláda. Jen blbec jim bude příště důvěřovat.

peter.
23. 5. 2015 7:59

V živote by ma nenapadlo,že raz budem čítať toto :“ Nemeckí gastarbeitri sú diskriminovaní“.
http://niesomdoma.eu/2015/05/nemci-su-vo-svajciarsku-diskriminovani/#more-8335

peter.
23. 5. 2015 8:26

peter. napsal
Komentář čeká na schválení.

Ako dlho?

mirror
mirror
23. 5. 2015 8:42

Další Ukrajinec uvažuje o válce
https://www.youtube.com/watch?v=NyUka7qil38&spfreload=1
Podle něj 15% Ukrajinců je protiruských a zbytek chce jen přežít.

peter.
23. 5. 2015 9:52

Čo sa babe chcelo,to sa babe snilo
http://video.tyzden.sk/eugen-korda/2015/05/21/prehral-putin-ukrajinu/
Výstižne o hanbe Slovenska(škoda,že to nenapísal Slovák a na slovenskom webe)
http://www.stalo-se.cz/?p=26446

Sio
Sio
23. 5. 2015 10:15

Jenom morální zrůdy mohou takto lhát.

fajt
23. 5. 2015 12:50

tak si pouštím jedno ryčné always yours od jednoho pedála, který v glam rocku uměl točit třpytivý bubínek a říkám si, do jaké prdele se ten svět řítí, Ukrajina jsou východní jatka, která stanovila zítřejší normu pro Evropu a nakonec i svět, americkému řezníkovi už navždy zachutnala cizí krev a dobytek místo toho, aby kopal a nabíral na rohy náhončí, tak se jebe mezi sebou a nebo slepě spěchá na jatka…prostě zlatý středověk s pálením čarodějnic, s odpustkem za mord a se zemí placatou jak samotný buzerantský peklíčko . ..)

peter.
23. 5. 2015 17:15

peter. napsal

Mozgovoj je mŕtvy.R.I.P.
http://news-front.info/2015/05/23/srochno-ubit-aleksej-mozgovoj-informaciya-utochnyaetsya/

Len dúfam,že to nie je pravda!!!

peter.
23. 5. 2015 17:20

Údajne ho guľometom rozstrieľala diverzno – prieskumná skupina ktorá“Bohužiaľ“ ušla a schovala sa.Hovno!

fajt
23. 5. 2015 17:53

peter. napsal

Údajne ho guľometom rozstrieľala diverzno – prieskumná skupina ktorá“Bohužiaľ“ ušla a schovala sa.Hovno!

to Plotnického dozajista potěšilo, njn, když mohl, tak měl dojít až do Kyjeva, kde ho velká politika se svojí logikou zavedla je dnes každému jasné. ..

peter.
23. 5. 2015 18:07

fajt napsal
to Plotnického dozajista potěšilo, njn, když mohl, tak měl dojít až do Kyjeva, kde ho velká politika se svojí logikouzavedla je dnes každému jasné. ..

http://obozrevatel.com/crime/86970-greshnoe-s-pravednyim–tsarev-zapisal-novorossiyu-v-sostav-ukrainyi.htm

Na rade je kozák Pavel Dremov a ostanú už len Motorola a Givi.

fajt
23. 5. 2015 18:20

peter. napsal
http://obozrevatel.com/crime/86970-greshnoe-s-pravednyim–tsarev-zapisal-novorossiyu-v-sostav-ukrainyi.htm

Na rade je kozák Pavel Dremov a ostanú už len Motorola a Givi.

tak už to na tom světě lidském chodí, že dobří chcípají a kurvy tomu všemu stále neomylně vládnou…snad minské dohody se světovými fašisty budou Rusku a Putinovi za to stát (ale o Lidi v podstatě nejde ani jedné straně ), Novorossia je v tuto chvíli podstatě kaput. ..

peter.
23. 5. 2015 18:41
Arbed
Arbed
24. 5. 2015 6:21

Přidal jsem odkaz na tento článek k podnětům ze skupiny http://www.podnety.cz/index.php?form=ok&category1=vyhledat-podnety&uroven=6&co=partyz&formular=2 . VĚTŠINU Z NICH BY MĚLI OBČANÉ DENNĚ „OTLOUKAT O HLAVU“ ČESKÝM, EVROPSKÝM, AMERICKÝM I RUSKÝM POLITIKŮM !

peter.
24. 5. 2015 6:23
peter.
24. 5. 2015 6:40

fajt napsal

https://www.youtube.com/watch?v=pUHqia_RUps

Niet miesta na tomto svete pre slušných,čestných a statočných ľudí.Nasrať na všetkých.Aj na Stívna Segala.

fajt
24. 5. 2015 7:19

peter. napsal
Niet miesta na tomto svete pre slušných,čestných a statočných ľudí.Nasrať na všetkých.Aj na Stívna Segala.

…tolik krve a stále je některým sviním málo…dobrota, slušnost a člověčina vás na tom zkurveném světě spolehlivě zabijou…poslední pozdrav Alexeji, více už pro něj udělat nemůžeme. ..

Irena
24. 5. 2015 9:01

http://voicesevas.ru/news/14025-hronika-voennyh-sobytiy-v-novorossii-za-24052015.html
Na této stránce je k vidění video natočené po útoku na Mozgového, já tedy neměla sílu se na něj podívat.

Béda
24. 5. 2015 9:13

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Cechokanadan-Jirovec-Cesti-politici-by-mohli-vstoupit-do-historie-Staci-do-USA-a-NATO-vzkazat-techto-pet-slov-376159

Poloprďoši a zadubněnci. Tak nazývá Čechokanaďan a přírodovědec Jiří Jírovec české politiky, kteří přisluhují mocným tohoto světa. Podle něj stačí do USA a NATO vzkázat pět slov: „V tomhle s vámi nejedeme!“ Nemáme totiž zapotřebí účastnit se vyvolávání válek a konfliktů…

Sio
Sio
24. 5. 2015 9:46

Irena napsal

http://voicesevas.ru/news/14025-hronika-voennyh-sobytiy-v-novorossii-za-24052015.html
Na této stránce je k vidění video natočené po útoku na Mozgového, já tedy neměla sílu se na něj podívat.

Je tam vystoupení jeho zástupců. Náléhavě prosí, aby lidé nerozšiřovali nějaké nepravděpodobné teorie po sociálních sítích. Říkají, že až zjistí, kdo to udělal, pomstí se mu. Říkají že budou pokračovat v tom, co Mozgovoj začal. Vyzývají svědky, aby se přihlásili a řekli, co viděli.

Sio
Sio
24. 5. 2015 9:47

Jo – ještě vyhlašují – že základní verze pro pátrání je dnes, že to udělali diverzanti od protivníka.

Béda
24. 5. 2015 9:51

Sio napsal

Jo – ještě vyhlašují – že základní verze pro pátrání je dnes, že to udělali diverzanti od protivníka.

Tato „logická“ teorie je pro Kyjev a jeho řídící důstojníky na MV v Kyjevě zcela standardní. Rusové mohou za majdan, za sestřel MH 17, za upalování v Oděse, za Krym, za vraždy protinacistických novinářů a poliické opoice v Kyjevě a nyní taky za vraždu Mozgového. Pravda a láska (s podporou mezinárodních pravdoláskařů vítězících nad lží a nenávistí -) to není nic překvapivého.