Co se z ČT nedozvíte: Další díl nekonečného seriálu o dvojích standardech „žurnalistů“

Pozor! Příspěvek obsahuje propagandu posledního diktátora Evropy!

Litva se vždy usilovně snažila splnit západní standardy. Vlna zastaralých protestů ale dorazila i do Vilniusu. Tisíce těch, kteří nesouhlasí s politikou země, obklopily budovu sněmovny. Lidé nesměli mluvit – používali pendreky, plyn a brutální policejní síly, jak by to v demokratické zemi mělo být. Nezbývá než počkat, až budou prohlášeni za politické vězně. A nejde jen o „pasy příležitostí“, jak poeticky pojmenovala vláda diskriminační covidpasy – byla také odhalena úplná neschopnost litevské elity vyřešit migrační krizi.

 
5 12 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
13. 8. 2021 5:21

To, čo sa deje u nás, ale aj inde vo svete, je postavené úplne na hlavu. Štát vynakladá obrovské peniaze za propagáciu experimentálnych vakcín. A zisky idú iba na účty výrobcov, ktorí na propagáciu nedajú ani jeden cent. Najhoršie je, že nezodpovedajú ani za ich kvalitu a vedľajšie účinky! Vyštudovaný lekár a analytik Juraj Mesík sa v statuse zameriava na to, aby ukázal ako naša korupčno-plagiátorská vláda financuje z daní občanov reklamnú kampaň zabezpečujúcu zisky Pfizeru a ďalších mRNA firiem. Je to síce zvláštne, no je to tak. Pfizer na vakcínach zarába ťažké miliardy, no ich kampaň platia z daní… Číst vice »

Irena
13. 8. 2021 5:28

https://otevrisvoumysl.cz/patolog-dr-ryan-cole-alarmujici-efekt-covid-injekci-na-mozek-a-ostatni-organy/

Patolog dr. Ryan Cole – Alarmující efekt covid injekcí na mozek a ostatní orgány
Ve zkratce…
Patolog dr. Ryan Cole na základě svých zkušeností vysvětluje, jaký škodlivý efekt mají covid injekce na tkáně v lidském těle, a jaká onemocnění můžou způsobit.

Video s titulky!

PPK
PPK
Reply to  Irena
13. 8. 2021 8:25

Tahle světová donucovací a vakcinační kovid-kampaň těžce ničí důvěru lidí v politiky a v lékařský stav. Smrdí propagandou genocidy, lživými statistikami, obrovskou korupcí, vydíráním a v Africe dokonce už i vraždami šéfů států. Zdá se, že tohle dobře nedopadne. Německá policie nedávno mlátila berlínské demonstranty stylem hitlerovského gestapa a Slováci na demonstraci před barákem prezidentky dokonce volali po generální stávce. Uvidíme, jak to tragické panoptikum ještě bude pokračovat.