Diskuze k článku


 • Bety • 20. března 2018

  peter. napsal
  Spomínam si,ako sme všetci vo volbách držali palce tomu šábesgójovi.

  To je výsledek toho, že většinou máme na výběr jen mezi špatným a velmi špatným. Hitlary byla tak válkychtivá, že jsme její porážku museli vnímat pozitivně. A přiznám se, že kvílení všech liberálů nad tím, že válka nebude hned zítra bylo také uspokojivé. Nicméně nedalo se přece čekat, že stát, jehož hlavním hospodářským pozitivem je vývoz zbraní a s tolika vojenskými základnami po celém světě se promění v mírumilovného beránka.

 • peter. • 20. března 2018

  Bety napsal
  Nicméně nedalo se přece čekat

  Zablahoželať víťazovi prezidentských volieb v takom štáte akým je RF,je elementárnou slušnosťou každého štátnika,pokiaľ tie štáty nie sú vo vojnovom stave.
  Trump to neurobil,USA nie sú s RF vo vojnovom stave a tak sa toto Trumpovo chrapúnstvo nedá nazvať inak,ako pokus o poníženie Putina.Pokiaľ viem,tak Putin Trumpovi nadšene gratuloval k zvoleniu medzi prvými.

 • Bety • 20. března 2018

  Že jsou američtí představitelé namyšlení chrapúni přece víme, jen nás stále překvapuje, že meze jejich „chrapúnstva“ prostě nemají meze.

 • peter. • 20. března 2018

  Bety napsal

  Že jsou američtí představitelé namyšlení chrapúni přece víme, jen nás stále překvapuje, že meze jejich „chrapúnstva“ prostě nemají meze.

  Keď sme už pri tom chrapúnstve :
  http://www.srspol.sk/clanek-v-mikunda-angela-sa-musela-zblaznit-16227.html

 • Irena • 20. března 2018

  Západním „elitám“ se tak pomalu hroutí domeček z karet. Rusko nesmí být konkurencí, politickou, ekonomickou, vojenskou, kulturní ani žádnou jinou. Naopak, musí být poslušným slouhou, co mu teta Příroda nadělila slušné bohatství a strýc Sovětský svaz zanechal hromadu vzdělaných dětí.

  Jenže ani v příštích šesti letech Rusko nebude nosit přiožralou tvář Borise Nikolajeviče nebo někoho podobného, ale důstojnou podobu člověka, který své lidi nezrazuje.

  Proč je to pro Západ velký problém? Čas běží, dluh roste a velkovýroba nemyslících konzumentů (nejcennějším zdrojem kapitalismu je totiž debil) se začíná obracet proti samotným investorům: algoritmizovaná omezenost se v nejnovější generaci projevuje nejen v neschopnosti řešit úlohy všeho druhu, ale také v absenci loajality a smyslu pro odpovědnost. To může znamenat, a ostatně už znamená, erozi základních struktur západní společnosti – a pak nezbývá, než víc a víc válčit, krást a loupit.

  http://www.eurasia24.cz/analyzy/item/2776-posledni-a-nejtezsi-ukol-vladimira-putina

 • Martin (už bez taky m) • 20. března 2018

  Nic nového, jen další „dýmová clona“ nad „úspěchy“ Záchodních „diplomatů“.
  Divit se ještě drzosti, bezohlednosti a elementární slušnost neznající sprostotě??
  Ne nedivím se, ale počkám si na vystoupení samotného Kačera.
  „Doma“ na rybníce mu gazdují jiní…
  EuroAtlantida se rozpadá, a za „ztrátou loajality“ je i postupné uvědomování si vzdělaných a znalých lidí, že státy a společnosti závisející na dnešních technologiích a vyzbrojené dnešními zbraňovými systémy a s dnešní provázanou infrastrukturou NESMÍ A ANI NEMOHOU DLOUHODOBĚ VÉST DEBILOVÉ A IDIOTI (jako nyní malou Británii, či EU4 říši)…
  V.V. P. není žádný jednoduchý pitomec jak ho západ kreslí „svému“ „lidu“ (konzumentům).
  VÍ TO.
  Jde o SYSTÉMOVÝ PRINCIP. Elementární…
  V.V. P. si „si počká“…
  „Horkou kaši“ si na hlavu lijí jiní…a studený popel budou jíst také jiné a jiní- ne RF.
  Víte co podobné- navrhuji nový t.t.: „MÁJOVÉ BORISOVINY“ představují před zraky diplomacií široce disponovaných národů jako je např. Čína či Japonsko ??
  Zamysleli jste se prosím nad DOPADY podobného chování na „důvěryHOVNOst“ Západu u nich??
  I s tímto „chladnokrevný“ (normální) a dlouhodobě plánující V.V. P. kalkuluje.
  Nebude reagovat na snůšku sprostot a ubohostí,
  reaguje jen na to co jej a RF posouvá dále, kupředu.
  A reaguje pro potřeby RF ne žvanivých žvatlalů ze Záchodu či merdií. Ne – opět vítězstvím dokázal, že dovede být s lidmi, pro lidi, že nelétá v oblacích chimér a BEZBOŽNÝCH přání jako Záchod.
  Ale proč někteří -i zde snad- očekávají že se bude snižovat na jejich úroveň??
  Smysl skutečné PŘÍNOSNÉ REAKCE v judo je že posouvá dále- vč. využití energie „dodané“ protivníkem – ve váš prospěch…
  Každému co jeho jest…
  Sbírka skutečně MOUDRÝCH citátů od skutečného velikána
  https://cs.wikiquote.org/wiki/Marcus_Tullius_Cicero

 • LiL • 20. března 2018

  V hledání viníka, se nějak vyzratila informace, jak mohl rodinný příslušník propašovat do Británie bojovou látku i za předpokladu,že tak bylo údajně spácháno bez jeho vědomí.

 • Aleš • 20. března 2018

  Konečně pár dobrých zpráv
  přeložil pan Lubomír Man
  Washingtonské zvyšování napětí, kterého jsme už po několik let svědky, je tak bezohledné a nezodpovědné, že v člověku městná depresi, z níž by se rád osvobodil. Možná se jen chytám stébel slámy, ale zde je pár nadějnějších zpráv:
  Žurnalista Nichal Goodwin, šéf politických redaktorů listu New York Post a někdejší vedoucí kanceláře deníku New York Times, obvinil deníky New York Times a Washington Post z destrukce novinářských standartů v USA: https://imprimis.hillsdale.edu/2016-election-demise-journalistic-standards/
  James Kalstrom, náměstek ředitele FBI, řekl televizi Fox News, že vysoce postavení lidé v americké vládě koordinují spiknutí, jehož cílem je zabránit trestnímu stíhání Hillary Clintonové. A to v situaci, kdy důkazů pro toto stíhání je už dostatek. https://www.zerohedge.com/news/2018-03-18/ex-fbi-assistant-director-there-was-high-ranking-plot-protect-hillary-brennan
  Senátor Rand Paul žádá, aby se jmenování Mike Pompea ministrem zahraničí a Giny Haspelové ředitelkou CIA zabránilo: https://www.cnn.com/2018/03/18/politics/rand-paul-mike-pompeo-gina-haspel-cnntv/index.html
  Je možné, že propuštění McCabeho z funkce náměstka ředitele CIA odkrylo očím úřadů spiknutí, zorganizované CIA, FBI, ministerstvem spravedlnosti, Hillary Clintonovou a Demokraticckým národním komitétem a vedené s cílem přikrýt Hillaryiny zločiny falešným obviněním Trumpa z toho, že se zločinně spolčil s prezidentem Putinem ve snaze ukrást pro sebe americké prezidentské volby. Jestliže Trump nyní zbaběle neustoupí, bude možno vsadit hlavní představitele tohoto protitrumpovského spiknutí, to je Brennana, Comeyho, McCabeho, Hillary a mnoho dalších do vězení za jejich podvodně vypracovaný útok na americkou demokracii a vládu.

 • Aleš • 20. března 2018

  A toto trestní stíhání by pak mohlo zlomit, či aspoň omezit moc tzv. tajného národně bezpečnostního státu, zatímco prezident Trump by se mohl vrátit ke svému slibu ze své prezidentské kampaně o tom, že znormalizuje vztahy USA s Ruskem.
  Jestliže znormalizovány nebudou, bude válka.
  Ale konečně je zde naděje.
  ———
  Předpokládám, že tohle brzy vyjde v médiích, nicméně trochu jsem to zrychlil, ať lidé brzy pochopí, co může být za některými aktivitami US establishmentu.

 • Aleš • 21. března 2018

  A jaký vývoj má česká linka příběhu?
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201803206993812-cr-mzv-rusko-velvyslanec/
  Je to tvrdší linie NATO „diplomacie“ nebo to, co si šuškají diskutéři na sociálních sítích, příležitost k dalšímu prohloubení diplomatických vztahů? U komedianta si netroufám předpovídat. Nebo že by i Babišovi ministerští byli tak blbí a nepochopili, že o vůbec žádný plyn nejde? To se mi snad tomu nechce ani věřit, že by jejich makání mělo ještě horší dopad než Zadolárkovo kšeftování na Ukrajině. A ač není úplně všechno zrovna ideální, spolupráce Zeman Babiš funguje řádově lépe než spolupráce Zeman Sobotka, tak mi nejde na rozum, proč by to měla kazit Babišova levá ruka kolega Stropnický. Takže z tohoto důvodu a nejen kvůli optimismu na rozdávání, Amenre, tipuju na tu šuškandu. A jako kouřová clona pro naše merdia, NATO i demokratický blok a proamerickou část ČSSD a ANO tomu může sloužit i „rusofobie“ ministra zahraničí ČR.
  Jak bude zítra? Zítra bude středa, popít s Rusy je třeba.

 • Aleš • 21. března 2018

  A EU vědoma si vlastní idiocie vedoucí do záhuby již couvá.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Tereza-Spencerova-EU-dava-ruce-pryc-od-kauzy-Skripal-528870