Jsme svědky puče v přímém přenosu?

Věci po volbách nabírají spád. Sice ještě ani neuplynula lhůta, po kterou může soud teoreticky prohlásit volby za neplatné, ale už se rozběhl připravený plán na odstranění lidí nejen z okruhu kolem Andreje Babiše, ale i z okolí prezidenta republiky. Ve své naivitě jsem se domníval, že podobná věc je dnes v Evropě nemožná.

Úkolu zbavení prezidenta pravomocí se zhostil (téměř nikým nevolený) Senát ČR. Přesněji několik senátorů, kteří prosluli například provokacemi poškozujícími naší republiku a neuvěřitelným trapným patolízalstvím při návštěvě Trumpova ministra v ČR. Senátoři, kteří dlouhodobě pracují na tom, aby se naše republika stala zemí pro špinavou práci našich velkých, takzvaných spojenců. Nestoudnost, s jakou předseda senátu dotíral na VFN Praha, je neuvěřitelná.

Existuje údajně zpráva, která dokazuje prezidentovu nezpůsobilost. Předpokládám, že taková zpráva neexistuje – existuje asi obecná lékařská zpráva, která je součástí dokumentace. (O zbytek se asi postarají právníci.) Jaké konsilium rozhodlo a kdopak jej svolal? Bylo nějaké rozhodnutí? Na to se ale novináři neptají.

Je to právě prezident Zeman, který byl přesvědčivě zvolen (dva miliony hlasů) na rozdíl od senátorů (většinou kolem osmi tisíc) ve všelidovém hlasování a prezentuje tak skutečně vůli lidu. Je to prezident Zeman, který se stále řídí svým rozumem, a proto také tolik překáží některým politikům, spolkům a neziskovým organizacím. Prezident byl nezřídka poslední instanci, která byla schopna odmítnout „evropsko-atlantický“ diktát a udržel tak alespoň částečnou nezávislost naší země .Často a v mnohém jsem s prezidentem Zemanem nesouhlasil, ale byla to asi jediná respektabilní osobnost na naší politické scéně.

Domnívám se, že kromě ekonomického zmatku dojde i k čistkám, při kterých nelze vyloučit ani možné uvěznění osob, které budou nepohodlné či neposlušné.

Nad otázkou „qui bono“ lze asi jen spekulovat, nicméně je ale jasné, že se otevírá cesta k tomu, aby se uskutečnily tyto záměry:

  • Umístění cizí vojenské základny v ČR;
  • zpoplatnění zdravotnictví i školství;
  • privatizace (prodeji) zbylých fungujících závodů a nemocnic;
  • politické čistky;
  • další omezení svobody slova;
  • likvidace V4 v rámci unie.
4.8 20 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Gatta
Gatta
24. 10. 2021 18:10

Dobrý článek.

Tom že si něco neumíme představit znamená pouze to, že si to neumíme představit.
A také to, že právě to ppro normální lidi nepředstavitelné může být velmi pravděpodobný scénář dalšího vývoje. Nemají na to totiž „protilátky“.

Blahořečme dobré Scifi.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Zimn%C3%AD_olympijsk%C3%A9_hry_1984
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/dvacet-let-od-zacatku-oblehani-sarajeva.A120403_165749_zahranicni_ts

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
25. 10. 2021 9:00

Něco se nelíbí? Zpracování? Obsah? Nebo já? Ale to je jedno. Jen výrazivo pomocné školy.
Britská disidentura. Dost nečekané. Tipnul bych na takových 1000 záporných z inkluzivni ponocne.

https://theexpose.uk/

Za angličtinu to potřebuje dalších 1 000 000 záporných palců. Palec jako názor. Tomu říkám mobilní progrese.

orinoko
orinoko
25. 10. 2021 13:24

Covidová opaTŘENÍ na Atolu pukavců. Demogracie ventilátoru. Čeká na schVÁLENÍ:
Ty žádné NÁZORY nemáš. Ty máš jen PREFABRIKÁTY /a návody/, s nimiž už dále nemá cenu vést jakoukoli věcnou diskusi. Na hesla realitou života. A život si neustále hledá svoje cesty. Dokud je jeho čas… Náš názor je znám, a názor Pukavců také.
Směj se paňáco! Už se ti to krátí.“
A odkazy.