Kremlin Watch podruhé

Reakce na článek Jana Korála a objekty jeho textu

S pobavením jsem si přečetl tento článek Jana Korála. Pěkně nám v něm totiž shrnul oprávněné obavy i paranoidní fobie, jimiž trpí naše kolaborantská klika v čele se soudruhem Kalouskem a také jejich bolševické návrhy řešení.

Začneme od těch oprávněných obav. Mezi řádky je cítit, že mají strach z toho, že půjdou od válu, kolaborantsko-lobbisticko-fašistická uskupení budou postavena mimo zákon a největší zločinci budou souzeni a odsouzeni k doživotní práci v kamenolomu. Možná jim to však ani ještě docházet nemusí, ale už kolem sebe kopou zděšeni z toho, že spadnou z jejich osobních slonovinových věží na tvrdou zem reality. Druhou oprávněnou obavou je, že Rusko a Putin „pracují“ na rozpadu Západu a západních hodnot. Tedy jen z poloviny oprávněnou. Západ páchá sebevražednou misi sám, Rusové jim z pochopitelných a velice důležitých důvodů pomáhají.

Tím však výčet oprávněných obav končí. Ale ještě jednou se vraťme k jádru pudla. A to je: Co to znamená Západ, západní hodnoty, evropské hodnoty? Myslím, že už to tu bylo omíláno mnohokrát. Ale zastavím se u potenciálu toho, co mohou znamenat evropské hodnoty (ne to, co propagandisticky prezentuje Radko Hokovský, Jakub Janda a sebranka zrádců). V konečném důsledku by to mohlo být smíření mezi církvemi (a lidmi), jež prezentovali papež František a patriarcha Kirill, dva nejvýznamnější evropští duchovní. Jeden představitel nejmenší země světa, druhý největší země… Nezapomínejme, že i Rusko je významným nositelem evropských hodnot, kultury i náboženství.

Pořád si myslím, že obyvatele Evropy má co pojit dohromady. „Svorností malé obce vzkvétají a nesvorností velké obce hynou.“ Citát na radnici jednoho města vypovídá mnohé. Určitě bude lepší, když to bude na úrovni národních států, které budou moci být v přátelských svazcích se svými sousedy a dalšími zeměmi.

A co jsou to ty západní hodnoty? O těch se jednoznačně vyjádřila paní Madeleine Albrightová. Ruská ropa, plyn, nerostné bohatství, země. Obětované miliony životů Iráčanů, obyvatel Libye, Afghánců, Syřanů, Ukrajinců. Žádné jiné skutečné západní hodnoty nikdo nikde neviděl. Ledaže by se někdo inspiroval zde?

A co je to Západ? Nebo spíš – kdo se pasuje do role jeho samozvaného mluvčího? A co z toho „Západu“ potřebuje Rusko a zbytek světa rozložit? To souvisí s tím, co a kdo stojí za realizací vizí západních hodnot. Proč potřebuje Rusko a svět Západ rozložit? Krom toho, že jde o zachování existence samotného Ruska, jde i o vyhnutí se III. světové válce a pravděpodobné jaderné katastrofě či o vyhnutí se zotročující nadvládě korporací a vládě Velkého bratra s pokračujícím drancováním přírodních i lidských zdrojů, které by pravděpodobně po pádu Ruska nastaly.

Když víme, co je to „Západ“ a jeho západní hodnoty, musíme si položit zásadní otázku. Je světu prospěšné pracovat na rozpadu takových západních hodnot a „Západu“ stojícího za těmito „hodnotami“ podloženými ničím nekrytými dolary, ničivým zbrojním arsenálem beztrestně libovolně demonstrovaným a používaným a miliony mrtvými? Můj názor je, že ano.

Dříve či později i u nás dojde k přehodnocení role současného Ruska a prezidenta Ruské federace Vladimira Vladimiroviče Putina ve světovém dění.

Do té doby se bude snažit kolaborantská klika o potlačování ústavy, občanských svobod, pronásledování lidí za politické názory, zintenzivnění protiruské propagandy, nenávistné a dehonestující kampaně zaměřené na své odpůrce. Štvanice na lidi (viz kauzy Ransdorf, Baborová i Zeman) teprve mohou začít. Zvýší se tlak na potenciální politické partnery, pokusy o další rozeštvávání stran na různé proudy a frakce či stran proti sobě budou na denním pořádku. Možná prosadí i nějaký ten zákaz webů či omezení přístupu diskutérů. Někoho se pokusí vyštvat z práce. Možná, že někoho budou i soudit. Manželka a švagrová mého kamaráda a můj kamarád si prožili martyrium policejních výslechů za mnohem nevinnější komentář na facebooku vyjadřující nějakou formu politického protestu napsaný slušně a velice krátce, šlo jen o projevení známky souhlasu s politickým názorem týkajícím se komunální politiky.

S podobnou věcí jsem se div nesetkal později, když stejná skupina lidí mne nedávno napadla za to, že jsem konal svoji občanskou povinnost a zároveň naplňoval kompetenci člena komise životního prostředí ohledně života „vesničky mé střediskové“. A co za tím bylo doopravdy? Krom spouštěče v podobě toho, že si někdo kritickým způsobem dovolil uplatňovat svá práva a povinnosti za tím bylo to, že jsem si dovolil tu drzost na veřejnosti obhajovat Vladimira Putina. Nejlepší bonz je teplý bonz, dotčená významná pracovnice obce, na kterou jsem se obracel se slušnými prosbami, mě naprášila politickému vedení obce a především paní, která je zodpovědná za krajské působení a volební kampaně TOP 09 a Starostů a nezávislých, že jsem si něco takového dovolil.

Okamžitě došlo k pomluvám, že fanaticky obhajuju Putina…

Fanatismus, o ten tu skutečně kráčí. Ale ten fanatismus a fanatická nenávist vůči Rusku, Putinovi a proti svým názorovým odpůrcům čiší z veškerých kroků kolaborantské kliky. Jejich nejoblíbenějším trikem je z toho, čím se sami proviňují, obviňovat někoho jiného. Stejně tak ty jejich směšné starosti o blaho naší demokracie, stav naší státní kasy, stav peněženek a účtů občanů, živnostníků i obcí. Celá jejich ROZPOČTOVÁ ZODPOVĚDNOST NENÍ O NIČEM JINÉM NEŽ O TOM, ŽE ZLODĚJ KŘIČÍ, CHYŤTE ZLODĚJE! Co je demokratického na zakazování webů nebo na seznamech názorových odpůrců?

Jak lze dnes ohodnotit nabádání ke znepříjemňování života? Nabádání k trestnému činu stalkerství?! Pane Gabale, nepřestřelil jste?

Stejně tak si myslím, že již je za hranou omlouvat šikanu vůči učitelce vedoucí k jejímu úmrtí tím, že tu máme podle ní větší společenský problém, a tím má být šikana žáků učiteli. Neměla by se paní krajská tajemnice stydět? To ovšem lidé klasifikovaní dle Mudr. Františka Koukolíka, DrSc., jako deprivanti neumí. Pánové Kalousek a Gazdík tak jako jednoho z ideologů strany zaměstnávají psychopata. A člověka páchajícího trestné činy vůči osobám blízkým. Je pravděpodobné, že jeho trestnou činnost mocensky kryjí.

Na zničení důkazů této trestné činnosti a známek psychopatie pojící se k té činnosti by museli ti výtečníci zlikvidovat jistý mobilní telefon, zablokovat emailovou schránku, zrušit počítač a flash disk. A počítat s tím, že nejsou zálohovány kopie.

Ani bych se nedivil, kdyby se po profláknutí jejich obsahu ti dotyční výtečníci distancovali od svého mouřenína. Jak však řekl ministr spravedlnosti Pelikán, Kalousek sám ukradl miliardy a teď Babišovi ukládá o život. Vrána k vráně sedá. Jednoho dne by fašisté nechali jako mouřenína odstranit i toho Kalouska… Pravděpodobněji tak ale zvýší protitlak. U nás na dědině podpoří stavbu komunitního centra pro integraci bojovníků Islámského státu, motorkáře z gangu Outlaws sídlících přes ulici naproti zamýšlenému centru nebo přímo z Hell Angells, šířící pravdu a lásku pomocí kalašnikovů. Inkluzivně by do toho mohli vmíchat děti z romských nefunkčních rodin z brněnského Cejlu, kde syn (vystudovaný jako politolog v Brně) paní tajemnice v jedné soukromé inkluzivní škole pracuje jako výchovný poradce. To již povídám v nadsázce.

Nevím, jak bude probíhat protitlak. Paní tajemnice tak již dostatečně opakovaně dokázala, když dohnala k sebevraždě či na hřbitov několik rodinných příslušníků, že v tomto není žádný břídil. Stejně tak v okrádání svých dvou mentálně zaostalých bratrů… Psychický teror zkouší pokaždé, když se pokouší kontaktovat kohokoliv dalšího z široké rodiny. Ti se od ní krom dětí a manžela (pokud se zrovna s tím, jak ona vždy tvrdí arcisatanem, nerozvádí) již zcela distancují. Nás jednoho dne možná donutí se vystěhovat, ve vězení s ostnatým drátem na plotu žít nechceme. Skála však neustupuje.

Ať si zkouší, co chtějí. Matrix, jehož jsme všichni součástí, nezastře nahou pravdu, kterou vystihla osmiletá holčička hrající si poblíž této v hovoru se svým otcem rozohněné tajemnice. „Co to ta teta vykládá za hlouposti?“ se tenkrát zeptala…

Lži či paranoidní bludy pokládat za fakta a normu a jakékoliv nesouhlasné a kritické připomínky onálepkovat jako „negace“, „hnus“, „xenofobii“ či „ruskou propagandu“, v tom jsou kabrňáci.

Zůstaňme raději u té proruské propagandy. Ideologové těch kolaborantů si marně lámou hlavu, jaké finanční zdroje stojí za šířením „ruské propagandy“. Vzývám národ, ať se jede podívat za výrazným autorem článků a komentářů, publikujících zde na outsidermedia Jak odpoví Rusové? Asymetricky… , který je z internetu pravděpodobně již cenzurou NATO stažen a kdysi dávno i např. v tzv. britských listech (Hlas prostého občana). Komentáře a články často i dopředu predikují další kroky ruského generálního štábu a dávají i návody, co můžeme dělat jako občané. Ten člověk již přes 12 let žije bez koupelny, záchod splachuje pomocí donášené vody. Pro vodu chodí v závějích sněhu 50 m ze dveří domu. O teplé vodě se mu může jenom zdát. Heroickým úsilím se mu podařilo opravit střechu, do které zatékalo. Ten dotyčný jinak žije díky mafiím bez možnosti plnohodnotného zaměstnání či částečnému invalidnímu důchodu, jež by mohl dostávat po přehodnocení posudku posudkového lékaře. Poslední jeho zaměstnanecký poměr na 0,4 placeného úvazku skončí v dubnu. Díky entusiasmu jeho, jeho blízkých a přátel přežívá, byť těžce nemocen, dál. Jak dlouho ještě. Je to člověk v minulosti společensky exponovaný s mocnými nepřáteli. A dělá těžko ocenitelnou práci pro Putina. Přes to všechno a možná právě proto. A zcela zadarmo a dobrovolně, bez nějaké iluze, že se mu něco kdy materiálně vrátí.

Lze se bez narušení konzistence názorů kriticky dívat směrem k okupaci Československa v roce 1968 a zároveň podporovat současné Rusko a jeho prezidenta.

Svět se změnil, smiřme se s tím. Přesto je naším úkolem zůstat lidmi.

Moc děkuji panu Janu Korálovi, který se tohoto úkolu velice pěkně zhostil. A inspiroval mne k navázání na jeho text.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
84 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
2. 3. 2016 6:12

Mezi řádky je cítit, že mají strach z toho, že půjdou od válu, kolaborantsko-lobbisticko-fašistická uskupení budou postavena mimo zákon a největší zločinci budou souzeni a odsouzeni k doživotní práci v kamenolomu…. hned po ránu jsem se pěkně pobavil…ale tohle sci-fi nikdy nenastane, tihle gauneři přežijí tuhle zem, národ i svou vlastní likvidační ideologii, oni jsou nesmrtelní jako okolní vesmír. ..)

Béda
2. 3. 2016 6:13

Západní hodnoty – to jsou kolonialismus, zisk za jakoukoliv cenu, vývoz „demokracie, humanity, lidských práv a míru“ na tancích, „zdravé“ zadlužování všech kromě věřitelů, parazitismus největších kapitalistů na zbytku společnosti a světa, NWO (diktát) , unifikace světa doprovázená debilizací populace, likvidací států, národní identity, totalitní šmírování všech a poštívání každého proti každému .

Starý doktor
2. 3. 2016 6:22

Doporučuji shlédnout – Význam dějin. Proč Západ stále démonizuje Rusko ? (Titulky CZ. )
https://www.youtube.com/watch?v=1VBLQeOQWA4

fajt
2. 3. 2016 6:46

Starý doktor napsal

Doporučuji shlédnout – Význam dějin. Proč Západ stále démonizuje Rusko ? (Titulky CZ. )
https://www.youtube.com/watch?v=1VBLQeOQWA4

otroci nevyhrávají války – hezky řečeno. ..)

peter.
2. 3. 2016 7:44

Nepochybujem o tom,že weby zamerané na proruskú propagandu existujú.Sú to tie,ktoré sa odvolávajú na neexistujúce alebo utajené zdroje a účelom ktorých je vyvolanie strachu z možnej vojny s NATO a USA.Pri tom sa snažia o to,aby svojich čitateľov prinútili k súhlasnému a nekritickému posudzovaniu všetkého,čo Rusko robí v domácej aj zahraničnej politike. Áno,vystupujem proti vojne a proti politike,ktorá by mohla k vojne viesť.Myslím si,že pôvodcom tejto politiky sú práve USA ktoré sa usilujú o to,aby ostali jediným hegemónom a aby získali nadvládu nad zdrojmi Európy a hlavne Ruska. Kritika takýchto zámerov je plne opodstatnená a má sa stať predmetom diskusie… Číst vice »

M.C.
2. 3. 2016 8:47

fajt napsal Mezi řádky je cítit, že mají strach z toho, že půjdou od válu, kolaborantsko-lobbisticko-fašistická uskupení budou postavena mimo zákon a největší zločinci budou souzeni a odsouzeni k doživotní práci v kamenolomu…. hned po ránu jsem se pěkně pobavil…ale tohle sci-fi nikdy nenastane, tihle gauneři přežijí tuhle zem, národ i svou vlastní likvidační ideologii, oni jsou nesmrtelní jako okolní vesmír. ..) Nesmrtelná je možná lidská blbost, nenažranost, závist apod., ale její nositelé nesmrtelní nejsou. Všechny velké zlodějny nakonec dojely na to, že se zloději mezi sebou špatně rozdělily. Vždycky musíte mít někoho, kdo bude hodnoty vytvářet, aby jste mu… Číst vice »

asym
asym
2. 3. 2016 8:50

Starý doktor napsal

Doporučuji shlédnout – Význam dějin. Proč Západ stále démonizuje Rusko ? (Titulky CZ. )
https://www.youtube.com/watch?v=1VBLQeOQWA4

Starý doktore děkuji za odkaz, sám to cítím velmi podobně. Možná je to tím, že jsem se s Ruskem a jeho lidmi měl možnost seznámit se důvěrněji a obraz o něm jsem si tak nemusel vytvářet zprostředkovaně.

fajt
2. 3. 2016 9:48

M.C. napsal
Všechny velké zlodějny nakonec dojely na to, že se zloději mezi sebou špatně rozdělily.

a to jste vyčetl kde, že ti největší gauneři byli nakonec vždy potrestáni ( i kdyby kvůli špatné dělbě kořisti ). ..)

peter.
2. 3. 2016 10:22

Protiruskej propagande najviac prospieva Rusko samotné.Čo si má človek z vonku myslieť keď v priamom prenose vidí,ako sa v diskusnej tv relácii posadí učiteľ, z hľadiska budúcnosti RF najvýznamnejšej školy (MGIMO),na stoličku obhajcov politiky USA?Čo si má myslieť o ruskom vedení človek,ktorý v priamom prenose vidí pod oknami Kremľu pochodovať banderovskú bandu vykrikujúcu protiruské heslá,ktorá na „zakrvavený“kôl narazila akoby ruského medveďa-symbol Ruska a pochoduje s ním priamo v centre hlavného mesta RF?Pozorovateľ z vonku si povie,že ak vedenie RF toto strpí,tak musí niesť nejakú vinu za to,čo sa na Ukrajine deje.A že Ukrajinci celkom oprávnene zabíjajú etnických Rusov na Donbase.V… Číst vice »

Irena
2. 3. 2016 10:44

peter. napsal
Chliev treba čistiť a pravidelne z neho kydať hnoj.

Což na Slovensku jistě pilně činíte, že?

peter.
2. 3. 2016 11:11

Irena napsal Což na Slovensku jistě pilně činíte, že? Nepochopil som síce súvis,ale: Slovensko je kolóniou podobne ako ČR.Chliev nám na Slovensku robia iní a nám nie je umožnené,aby sme ho mohli vykydať sami.Podobne ako ČR. V tejto diskusii ide o propagandu a diskusiu o propagande.Ak máte teda problém s tým,čo som napísal,tak by som vám bol povďačný,keby ste sa vyjadrili k môjmu príspevku a k tomu,čo sa vám na ňom nepáči. A mimochodom,nikdy som netvrdil,že to čo sa na Slovesku deje,schvaľujem.Slovensko je vyrabovaná krajina bez vlastného priemyslu,kde namiesto obilia rastie repka a burina,krajina odkázaná na to,aby ju živili cudzie… Číst vice »

Rado Miko
2. 3. 2016 11:25

„Důležité jsou aktivní justiční kroky proti ruské dezinformační aktivitě. Když narušuje ústavní pořádek, je třeba to začít trestně stíhat. Je nutné, aby se ruské propagandě zvyšovaly náklady všemi prostředky – mazáním, blokováním a izolováním jejích webových serverů, e-mailových komunikací, Facebooku, aktivních exponentů a agentů až po policejní a justiční kroky. Proruské trolly mazat, vůbec žádnou diskusi nevést. Jestliže s nimi budeme diskutovat, účel jejich kampaně ještě znásobíme,“ doplnil Ivan Gabal s tím, že navíc by bylo třeba značně snižovat počty diplomatů na ruských ambasádách, protože kupříkladu v Praze je jich prý jako v době okupační moci. Podle Jakuba Kalenského, který… Číst vice »

Rado Miko
2. 3. 2016 11:27

Všechno prý posiluje pocit mnichovanství, kdy si lidé myslí, že stejně nic nemůžeme ovlivnit, že velcí hráči rozhodují bez nás a jsme řízeni zvenku většinou Spojenými státy.
Podle Jandy je důležité monitorovat údajně proruské weby, upozorňovat na ně a ptát se, proč dané dezinformace zveřejňují.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Langsadlove-akce-o-propagande-kde-Jakub-Janda-varoval-pred-PL-Lidovec-chtel-zakazovat-mazat-blokovat-A-pak-prisel-Schwarzenberg-a-magori-volove-a-extremiste-424054
Jak porazit kremelskou dezinformační kampaň? už dva dny čekám….
https://www.youtube.com/watch?v=vmO9YlWLA-0

peter.
2. 3. 2016 11:52

Rado Miko napsal Všechno prý posiluje pocit mnichovanství, kdy si lidé myslí, že stejně nic nemůžeme ovlivnit, že velcí hráči rozhodují bez nás a jsme řízeni zvenku většinou Spojenými státy. Poprosím vás o návod ktorý bude naozaj účinný a bude zárukou že sa niečo v pozitívnom smere vďaka nemu aj zmení. Ja vidím jedinú možnosť ako sa vymaniť spod vplyvu kliky ktorá riadi politiku USA v tom,že v Rusku bude nastolený režim,ku ktorému sa malé štáty budú môcť primknúť,lebo im zabezpečí sociálne spravodlivejší a dôstojnejší život.Preto tak citlivo reagujem na to,akým smerom sa uberá politika Ruska.Z každého jeho úspechu sa… Číst vice »

Irena
2. 3. 2016 12:03

peter. napsal Nepochopil som síce súvis,ale: Slovensko je kolóniou podobne ako ČR.Chliev nám na Slovensku robia iní a nám nie je umožnené,aby sme ho mohli vykydať sami.Podobne ako ČR. V tejto diskusii ide o propagandu a diskusiu o propagande.Ak máte teda problém s tým,čo som napísal,tak by som vám bol povďačný,keby ste sa vyjadrili k môjmu príspevku a k tomu,čo sa vám na ňom nepáči. A mimochodom,nikdy som netvrdil,že to čo sa na Slovesku deje,schvaľujem.Slovensko je vyrabovaná krajina bez vlastného priemyslu,kde namiesto obilia rastie repka a burina,krajina odkázaná na to,aby ju živili cudzie národy.Podobne aj ČR. A představte si, že… Číst vice »

peter.
2. 3. 2016 12:06

Irena napsal
Podle toho, co se děje na Slovensku sotva.

A čo také sa deje na Slovensku čo by sa nedialo aj v ČR?

Sio
Sio
2. 3. 2016 12:27

Vidím to možná trochu jinak. „Ruská Propaganda“ (dále jen RP), jak ji ti výtečníci vůbec neexistuje nebo jen mizivě. Nejsou žádní agenti placení Kremlem, co by tu vedli weby anebo přinejmenším ti pánové nikoho z nich neznají. Dávno už by ho obvinili, pokud by měli podobné důkazy a naše BIS snad není až tak neschopná, aby nechytila ani jednoho. Jako RP jsou označovaný disidentské weby (dále jen DW), tedy weby menšin vymezujících se proti vládě, mainstreamové propagandě, vymezující se proti nedostatku demokracie, politice EU, USA a NATO. Lidé na těch webech to dělají demokratickou cestou, tj. v článcích diskusích. Pokud… Číst vice »

peter.
2. 3. 2016 13:01

Sio napsal Spousta lidí v Čechách i na Slovensku umí rusky dost dobře, aby si porovnali, co říká náš mainstream a co ten ruský. Navíc lži toho našeho mainstreamu duní tak ohlušujícím zvukem, že ani netřeba se dívat na ruské weby. Áno.Skôr si myslím,že niektoré weby,ktoré sa navonok javia ako proruské,sú v skutočnosti nástrojom protiruskej propagandy lebo tým,že uverejnia správu z „utajeného“alebo neidentifikovateľného zdroja,ktorú neskôr náš mainstream vyvráti a dokáže jej nepravdivosť pomáhajú skôr protiruskej propagande.A takých správ,videí a fotografií bolo na rôznych weboch uverejnených veľa.Napríklad v prípade zostrelenia malajzijského lietadla.Nikto zo súdne rozmýšľajúcich čitateľov nepochyboval a nepochybuje o vine… Číst vice »

Irena
2. 3. 2016 13:08

peter. napsal
A čo také sa deje na Slovensku čo by sa nedialo aj v ČR?

Ty moudra tady šíříte vy, co by měli nebo neměli Rusové dělat. Asi podobně jim ze Slovenska a Čech radili, jak mají vyhrát 2. světovou válku.

peter.
2. 3. 2016 13:21

Irena napsal Ty moudra tady šíříte vy, co by měli nebo neměli Rusové dělat. Asi podobně jim ze Slovenska a Čech radili, jak mají vyhrát 2. světovou válku. Toto je diskusné fórum v ktorom má domnievam sa každý právo vyjadriť sa k danej téme a pokiaľ tento napísaný názor nie je v rozpore s podmienkami ktoré si vyhradil majiteľ OM,tak tento názor môže aj prezentovať.Vy však každého kto bezvýhradne nesúhlasí s vašimi názormi napadáte. Mne to vcelku nevadí,len vás žiadam,aby ste do toho nazaťahovala podľa mňa celkom nezmyselne môj národ,lebo ten nemá s uvedenou témou nič spoločné.Viac už na vaše… Číst vice »

Irena
2. 3. 2016 14:39

peter. napsal
Viac už na vaše komenty odpovedať nebudem.

Béééé

Béda
2. 3. 2016 14:43

http://www.novarepublika.cz/2016/03/odkud-jsiholcicko-nemecko-2030.html

…německá vláda už zcela otevřeně posílá šmírovací virus do počítačů „podezřelých“ občanů – a ještě se tím chlubí!

Alena
Alena
2. 3. 2016 16:28

no fůůůj, ten aeronet by se měl fakt zakázat, co je moc ,to je moc. Takhle se šťourat v televizi TOP 09 je přinejmenším neslušné.
Nejjednodušší je neposlušné weby onálepkovat a zakázat

http://aeronet.cz/news/ceska-televize-maze-ze-sveho-archivu-ideologicky-zavadne-porady-ktere-sama-natocila-era-trezorove-tvorby-a-indexu-se-vraci/

M.C.
2. 3. 2016 18:19

fajt napsal a to jste vyčetl kde, že ti největší gauneři byli nakonec vždy potrestáni ( i kdyby kvůli špatné dělbě kořisti ). ..) Spíš vy máte problémy se čtením. Já jsem nikde nenapsal, že byli potrestáni. Já jsem napsal, že ,,Všechny velké zlodějny nakonec dojely na to, že se zloději mezi sebou špatně rozdělili.“ Zloději se zpravidla po.jebou mezi sebou o podíl z kořisti, zvlášť když je kořist malá. Nebo se jim zdá malá. Nejčastěji se zlikvidují navzájem, až zůstane ten největší hajzl, případně banda hajzlů. Případně ti menší musí zdrhnout a před ostatními se ukrývat. Variant je mnoho.… Číst vice »

Bety
Bety
2. 3. 2016 18:33

peter. napsal Protiruskej propagande najviac prospieva Rusko samotné.Čo si má človek z vonku myslieť keď v priamom prenose vidí,ako sa v diskusnej tv relácii posadí učiteľ, z hľadiska budúcnosti RF najvýznamnejšej školy (MGIMO),na stoličku obhajcov politiky USA?Čo si má myslieť o ruskom vedení človek,ktorý v priamom prenose vidí pod oknami Kremľu pochodovať banderovskú bandu vykrikujúcu protiruské heslá,ktorá na „zakrvavený“kôl narazila akoby ruského medveďa-symbol Ruska a pochoduje s ním priamo v centre hlavného mesta RF?Pozorovateľ z vonku si povie,že ak vedenie RF toto strpí,tak musí niesť nejakú vinu za to,čo sa na Ukrajine deje.A že Ukrajinci celkom oprávnene zabíjajú etnických Rusov… Číst vice »

Béda
2. 3. 2016 19:15

Rusko vyvíjí stíhačku sedmé generace http://cz.sputniknews.com/svet/20160302/2494570/rusko-stihacka-sedma-generace.html (To bude zas v álejích rusofobních kremlologů zase nablito. Rusko vyvíjí proti obranným letadlům USA rozmístěným v mnoha zemích kolem ruských hranic útočná letadla, které expanzivně rozmístí na svém vlastním území.)

peter.
2. 3. 2016 20:47

Bety napsal Peter, že Rusko pomlouvají podpindosníci i na domácí půdě přece víme. Chtěl p.Bety: Oslovila ste ma a tak vám teda odpoviem.V prvom rade si myslím,že autori článkov na ktoré som dal odkaz nie sú žiadni „podpindosníci“lebo v prvom z nich je aj video z priebehu tv diskusnej relácie a k druhému článku je pripojená aj fotodokumentácia.Okrem toho prebieha pod oboma článkami diskusia ktorá odráža názory obyčajných Rusov na uvedené články a tie sú z väčšej časti zhodné s tými mojimi.Týchto diskutérov možno tiež len ťažko označiť za „podpindosníkov“. Ja sa tým,že zverejním takýto článok nepovažujem tiež za „podpidnosníka“.Prečítam… Číst vice »

Bety
Bety
2. 3. 2016 21:36

Peter, asi jste mne nepochopil. Já měla na mysli např. toho „učitele“, který obhajoval USA. Takové označuji za podpindosníky.
A že jsou lidé v diskuzi rozzlobeni, to je dobře. Ale musíte uznat, že kdyby takové „učitele“ do diskuzí nepouštěli, tak by lidé nepoznali, co jsou zač.

peter.
2. 3. 2016 21:53

Bety napsal Ale musíte uznat, že kdyby takové „učitele“ do diskuzí nepouštěli, tak by lidé nepoznali, co jsou zač. Mňa by ten učiteľ tak veľmi neštval,keby neučil študentov MGIMO ktorý pripravuje aj budúcich diplomatov a politikov.Dôležitosť tejto školy je zrejmá aj z toho,že spadá pod Ministerstvo zahraničných vecí RF,ktorému šéfuje p.Lavrov.A učiteľ z tak významnej školy z hľadiska budúcnosti RF,si pokojne sadne na stoličku medzi podporovateľov človeka,ktorý v diskusii háji politiku a záujmy USA.To sa mi nezdá byť v poriadku,lebo v tomto prípade Lavrov jednoznačne zjednať nápravu môže.Keby pravda chcel.Ešte horšie by však bolo,keby Lavrov nápravu zjednať chcel a nemohol.To… Číst vice »

PPK
PPK
2. 3. 2016 23:50

peter. napsal Mňa by ten učiteľ tak veľmi neštval,keby neučil študentov MGIMO V každé propagandě stojí vždy jen slovo proti slovu. Ano, je sice též důležité, kdo to slovo proti slovu jako první vysloví, ale informačně je ještě důležitější, které z těch slov bude pravdivé. Slova, v nichž je pravda, totiž víc váží, protože jejich obsah a význam – čili realita skutečnosti – jsou poznatelná i jinými způsoby, než jen pouhým čtením nebo nasloucháním. Příklad: Jestliže nám kdokoliv bude tvrdit, že jsme bohatí a přitom naše peněženka bude prázdá, pak slova o plné peněžence budou jejich hlasateli k ničemu. Co… Číst vice »

Aleš
Aleš
3. 3. 2016 5:41

nejen pro petera: http://outsidermedia.cz/tri-zakladni-chyby-pri-konstrukci-evropske-unie-a-jak-dal/ Zdeněk Bakala přenechal svůj podíl v NWR americkým elitám, které stály v čele Lehman Brothers. V Česku se rozjíždí proces NWO jako na Ukrajině! Feb 25, 2016 Včera proběhla ekonomickými médii v ČR informace, že Zdeněk Bakala provedl exit ze společnosti NWR, která je majitelem OKD [1 http://ekonomika.idnes.cz/tezebni-nwr-loni-prodelala-sest-miliard-korun-f40-/ekoakcie.aspx?c=A160224_085127_ekoakcie_fih) ].Zoufale zadlužený těžař NWR, který je nyní ve ztrátě 6 miliard korun, se blíží k insolvenci v půlce roku a Zdeněk Bakala tak usoudil, že je lepší zavčas opustit potápějící se loď. Tato informace by nebyla nijak překvapující, kdyby se v ní neobjevili představitelé amerického FEDu a osoby,… Číst vice »

Béda
3. 3. 2016 5:46

Celé je to o tom, že 25 let po hadráku antikomunistům díky „úspěchům“ kapitalismu (zadlužování, rozkradení a ukradení státu lidem, ztráta perspektivy, permanentní ekonomická, morální i politická krize, permanentní války …) úplně došly argumenty. Jejich nájemní trollové placení vládou a Bruselí z peněz všech dostávají v diskusích rychlý výprask a jsou všem jenom pro smích. (takoví diskusní Pepci Vyskočové) Proto paraziti dnešního systému z Bilderberku, různých o.p.s. fondů a „ne“ziskovek obviňují své oponenty (dnešní disidenty) z ruského špionství. Z důvodu neschopnosti ubránit svá neudržitelná stanoviska logikou a argumenty jsou nuceni uchylovat se ke kriminalizaci, zakazování, ostrakizaci, mazání názorů svých oponentů,… Číst vice »

Béda
3. 3. 2016 5:59

Aleš napsal nejen pro petera: http://outsidermedia.cz/tri-zakladni-chyby-pri-konstrukci-evropske-unie-a-jak-dal/ Zdeněk Bakala přenechal svůj podíl v NWR americkým elitám, které stály v čele Lehman Brothers. V Česku se rozjíždí proces NWO jako na Ukrajině! Feb 25, 2016 Včera proběhla ekonomickými médii v ČR informace, že Zdeněk Bakala provedl exit ze společnosti NWR, která je majitelem OKD [1 http://ekonomika.idnes.cz/tezebni-nwr-loni-prodelala-sest-miliard-korun-f40-/ekoakcie.aspx?c=A160224_085127_ekoakcie_fih) ].Zoufale zadlužený těžař NWR, který je nyní ve ztrátě 6 miliard korun, se blíží k insolvenci v půlce roku a Zdeněk Bakala tak usoudil, že je lepší zavčas opustit potápějící se loď. Tato informace by nebyla nijak překvapující, kdyby se v ní neobjevili představitelé amerického FEDu… Číst vice »

peter.
3. 3. 2016 7:44

Dnes oslavuje Bulharsko svoj štátny sviatok-Deň oslobodenia Bulharska od osmanského jarma.R.1877 prebehli na hore Šipka ťažké boje medzi rusko-bulharskou armádou a osmanskou armádou.Turci boli porazaní,v boji padlo 3 100 ruských vojakov a dôstojníkov,535 Bulharov a 8100 Turkov.
Každoročne sa na tomto vrchu usporadúvajú oslavy.Tohoto roku „vďační“Bulhari pozvali tureckého prezidenta Erdogana,no z Ruska nepozvali nikoho,lebo novodobá bulharská historiografia dnes hovorí o oslobodení Bulharska to,že sa jednalo o vtrhnutie Rusov do Bulharska v dôsledku čoho nastali pre Bulharsko zlé časy a úpadok.
http://cont.ws/post/214496
Spomenul som si na čoraz častejšie vyhlásenia aj u nás,že II.svetovú vojnu vyhrali USA,ktoré oslobodili Európu od nacizmu.

fajt
3. 3. 2016 8:09

jak jinak, česko je na tom daleko hůře než banderovská Ukrajina, ale podle zdejší fašistické propagandy žijeme v nejlepších časech jaké tady kdy byly – bulls*it…hlavní hajerské město, které kdysi živilo český těžký průmysl ( který je taky kaput ) je skoro mrtvé, z původních husákových časů kdy mělo okolo 90 tisíc obyvatel má dnes necelých třicet ( po většinu důchodců a cikánů ), pro státní správu a evrosajuz deklarují 55 tisíc ( ale pouze pro zvýšené dotace za statutár ) oranžové ( i rudé ) gorily v čele mají americké a jiné rezidentství a maj nakradeno ( Bakalou byli… Číst vice »

fajt
3. 3. 2016 8:11

komentář čeká na schválení, cvajmal – tak čekám. ..)

hudryper
hudryper
3. 3. 2016 8:49

Bílý kůň Bakala (jsem si jistý,že nikdy nebyl ničím jiným) splnil svou misi v ČR a protože by mohl být postihován v tom proradném Česku i na svobodě,otevřeli mu jeho páníčci,pro které celou dobu „dřel jako kůň“,emergensy východ do vytouženého švýcarského klídku a nové haciendy na ostrově v Indickém oceánu. Odtamtud nám všem tento nepovedený krejčí (nebo snad povedený Krejčíř?) ukáže vztyčený prostředník. Než i jeho vezme ssebou tsunami událostí,na něž nemá nikdo osobní vliv . Takže je dnes úplně jasné,že hned po sametu bylo vytypováno OKD jako budoucí páka na závislý český politický režim. Zkušenosti evropských vlád s oblastmi… Číst vice »

peter.
3. 3. 2016 9:57

PPK napsal
Takže: I absolvent MGIMO může nakonec skončit v řadách všemi rozpoznaných lhářů a škůdců a ta škola jemu, jako vlivovému agentu – pak bude k ničemu.

p.PPK:
Na úvod uvediem,že časopis „Týždeň“združuje okolo seba ľudí,ktorí pokojne znesú nálepku „najväčší rusofóbovia Slovenska“.
V tomto interview odpovedá na otázky tiež „rusofób“aj keď je to (hanba napísať) Rus.
http://www.tyzden.sk/casopis/17513/ich-duse-su-stale-sovietske/
MGIMO ako vidno vyprodukoval celkom slušný počet ľudí,ktorých ambíciou je pokoriť Rusko a dostať ho na úroveň niekoľko málo bezvýznamných a bezbranných štátikov.Západ pomocou nich zahájil šturm na novodobý Klondike tj.na Rusko.

PPK
PPK
3. 3. 2016 12:38

peter. napsal
V tomto interview odpovedá na otázky tiež „rusofób“aj keď je to (hanba napísať) Rus.
http://www.tyzden.sk/casopis/17513/ich-duse-su-stale-sovietske/

p. peter, Zubov je (už nejen v Rusku) odepsaná persona. Rozhovory s ním neberte vážně, ty mu zveřejňují jen media typu Týden a jemu podobné.

aram
aram
3. 3. 2016 12:48

V Praze působí Mezinárodní sdružení absolventů MGIMO. Seznam jeho členů ovšem není veřejně přístupný.
Zdroj (2009): http://zpravy.idnes.cz/mezi-novymi-velvyslanci-je-ctvrtina-absolventu-moskevskeho-institutu-1ap-/domaci.aspx?c=A090430_193219_domaci_adb
Podle tohoto zdroje MGIMO vystudoval Jan Kohout (bývalý náměstek ministra zahraničí) a Štefan Füle.
Dle obdobného z 2012 jsou absolventy i miliardář Marek Dospiva, Haščák z Penty a Maštálka z KSČM.

hudryper
hudryper
3. 3. 2016 13:20

aram napsal aram • 3. Březen 2016 V Praze působí Mezinárodní sdružení absolventů MGIMO. Seznam jeho členů ovšem není veřejně přístupný. Ačkoliv jsem v roce 1961 naštěstí neakceptovat nabídku jít studovat MGIO a dal přednost koleji Jarov, rozkvetlé Praze a v ní nádherným děvčatům,zřejmě v důsledku mých perestrojkových obchodních aktivit v Moskvě, jsem byl na setkání českých absolventů MGIMO občas pozván jejich tajemníkem a loni tragicky zesnulým Jiřím Bednářem. Dokonce jsem přežil i jejich zpěv školní hymny,jejíž text sbásnil sám Lavrov ! Jde totiž nejen o světového ministra zahraničí No.1 ,ale též o básníka amatéra. Absolutně mi tam nepřipadlo nic… Číst vice »

hudryper
hudryper
3. 3. 2016 13:48

Irena napsal
Irena • 3. Březen 2016

http://politikus.ru/articles/71431-amerikanskiy-psihopat-vybory-prezidenta-ssha-kak-mechta-psihoanalitika.html

IrenaCitovat

S výběrem kandidátů na us.prezidenta ze zvláště nebezpečných chovanců psychiatrické léčebny má autor naprostou pravdu.Podobně asi musí banksterům připadat i demokratický kandidát Sanders.
Svými sliby udělat ze Spojených států vzorovou socialistickou společnost s bezplatným školstvím ,
zdravotnictvím a progresívními daněmi bohatství.Vzhledem k tomu,že dnešní dlužná suma úvěrů pro studenty v USA činí 1,2 bilionu dolarů!! (nespletl jsem si řády,opravdu jde o bilion a 200 mld.
dolarů),což je uvrhuje do doživotního otroctví,není se co divit nadšení,s jakým ho mladí volili .

peter.
3. 3. 2016 13:49

PPK napsal
Zubov je (už nejen v Rusku) odepsaná persona.

PPK:
Zubov sa stal odpísanou persónou v okamihu,keď verejne vyjadril svoj odpor k tomu,že Rusko si vrátilo Krym.Účelom môjho odkazu ale bolo poukázať na pomery a atmosféru,ktorá na tej univerzite panuje dodnes.Keby sa Zubov nenechal ovládnuť svojim odporom k smerovaniu Ruska,tak by s najväčšou pravdepodobnosťou pôsobil na MGIMO dodnes.A napĺňal by obsah známeho výroku,že „ak chcete poraziť svojho nepriateľa,vychovávajte jeho deti“.O toto mi v celej tej diskusii ide.

Béda
3. 3. 2016 18:04

http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/rakousko-podrazdene-vzkazalo-merkelove-nebudeme-vasi-cekarnou/Německo musí rozhodnout, kolik uprchlíků denně přijme, a dovézt si je přímo z Řecka, Turecka a Jordánska, řekl rakouský kancléř Werner Faymann. Rakousko nemá v úmyslu sloužit jako „čekárna“.

Béda
3. 3. 2016 18:09

http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/ruska-media-proc-usa-nedaly-nizozemcum-sva-data-o-padu-mh17/ Ministerstvo zahraničí USA nedokázalo vysvětlit, proč po dvou letech v Nizozemsku neexistují žádné údaje Spojených států ohledně sestřelení MH 17 nad Doněckem. ….Novinářka připomněla slova Kerryho, že Spojené státy údajně zaznamenaly času startu rakety, které sestřelilo letadlo 17. července 2014. „Známe trajektorii, víme, odkud to bylo provedeno, víme čas. A to je přesně ten čas, kdy letadlo zmizelo z radaru,“ řekl tehdy Kerry. Nicméně, poslanci a členové vyšetřovací komise ohledně incidentu sdělili, že žádný důkaz neviděli, a to navzdory prohlášení amerického ministra zahraničí Johna Kerryho, že důkazy jsou nezvratné. V Nizozemsku dosud tvrdí, že nemají radarová data. Toner řekl,… Číst vice »