Má náš liberodemoblok stejný cíl jako „malá skupina pološílených lidí“ v USA?

Je možné, že by takováto shoda existovala? K zodpovězení té otázky si nejdříve zopakujeme čerstvý výrok generála Flynna, do nedávné doby to hlavního vojenského poradce prezidenta Trumpa: „Věřím tomu, že útoky, kterým dnes vzdorujeme, jsou součástí dobře zorganizovaného a skvěle zafinancovaného úsilí, využívajícího rasismu jako meče, který má oslabit naše obranné síly. Jde o zbraň, která má posílit a legitimizovat násilí a zločin a nikoli tedy hledat pravdu. Tyto temné síly se proti nám zformovaly s jediným cílem: Násilím prosadit společenskou změnu.“

O jakou změnu jde, je jasné. Jde o BAREVNOU REVOLUCI, tentokrát nikoli už provedenou Spojenými státy v zahraničí, na Ukrajině (oranžová), v Jugoslávii (buldozerová), v Gruzii ( růžová) a v Kyrgystánu (tulipánová), ale o revoluci, jak na webu the Unz Review 5. července uvádí americký komentátor Mike Whitney, zinscenovanou a uskutečněnou přímo doma, ve vlastním domě, čili ve Spojených státech. A kdo že má takovéto světodějné dílo odvést? Na tuto otázku odpovídá Mike Whitney tak, že tento úkol na sebe bere Osa CIA – Demokratický národní kongres – hlavní mainstreamová americká média. „Cílem uvedené Osy“, píše dále Mike Whitney, „je využít všech jejích sdružených sil v zájmu jediného: skoncovat s existencí americké ústavní republiky a vytvořit trvalé autoritativní panství jedné strany“.

Takže je to, milý čtenáři, venku. A nejde o žádné jiné řešení než to, které předvídali a předvídají marxisté všech druhů a zabarvení už roky a roky. Nejvyspělejší kapitalistická země ve svém nejvyšším stádiu svého rozvoje zákonitě propadne fašismu. A otázkou zůstávají jen formy nátlaku či boje, kterými se k uvedenému cíli dospěje.

Současným mečem, o němž mluví generál Flyn a jímž má být vítězství fašizmu v USA dosaženo, je hnutí Black Lives Matter. Vnějškově většinou provozováno černošskými občany USA, ale jak dále uvádí generál Flynn, dirigováno ze zákulisí „malou skupinou pološílených lidí, tvrdě pracujících na úkolu zničit americký způsob života“.

To tedy abychom věděli, k čemu je současným fašistům USA toto hnutí dobré. Až ničení soch a rabování, mainstreamovými médií zatím podporováno, dosáhne neudržitelných rozměrů, vyhlásí se nad územím USA vláda pevné ruky a jedné strany (bude to přirozeně strana demokratická), která národu slíbí zavést v zemi konečně pořádek. Fašistický pochopitelně, protože jiný by takovýto úkol nezvládl.

Tolik tedy k USA, ale vraťme se nyní k nám domů. Nabízí se totiž otázka, do jaké míry by se naznačené fašistické řešení, ke kterému vývoj za Atlantikem směřuje, líbilo i politikům našeho současného liberodemobloku, resp. příznivcům tzv. pražské kavárny všeobecně. A to pro případ, že by se cosi podobného jako pozornost odvádějící hnutí Black Lives Matter vymyslelo a zavedlo i u nás. A následně by se šlo fašisticky řízně na věc tak, jak se to dnes chystá učinit Osa v USA?
Heslo Black Lives Matter se většině našich lidí nelíbí, nelíbí se ani prezidentu republiky, protože jde o heslo rasistické, vyzdvihující jednu rasu nad druhou. Proto též náš prezident volá All Lives Matter, čili Na životech všech záleží, a vzal si je za své i nezařazený poslanec Lubomír Volný, který si je, výtvarně vyvedené na transparentu, těsně před svým úterním projevem ve sněmovně položil před řečnický pult.

A představte si, co se nestalo. Ze své poslanecké lavice se jako rozzuřený býk vyřítil předseda poslaneckého klubu TOP 09 Kalousek, transparent popadl a s nekonečnou zlobou v očích s ním uháněl zpět na své místo. Vlastně chtěl uhánět, ale poslanec Volný se od pultu na Kalouska vrhl a svůj majetek bránil.

Dalo by se říct: půtka jako vystřižená z ukrajinského parlamentu, ale současně i jedna velká záhada. Proč heslo All Lives Matter, které si poslanec Volný položil před řečnický pult, rozlítilo poslance Kalouska až tak, že se kvůli němu nerozpakoval vyvolat ve sněmovně téměř rvačku – první v její historii? To snad proto, že heslo Black Lives Matter mu jde k duhu až tak, že se proti jeho, řekněme, opaku, rozhodl postavit i své tělo? To opravdu má za to, že černoši jsou víc než běloši – a tedy i víc než on sám – Miroslav Kalousek?

Nenechte se vysmát. Kalousek ví, stejně dobře jako generál Flynn, že hnutí Blak Lives Matter je jen dočasnou zástěrkou toho, co má přijít po něm. Což je nová barevná revoluce fašistického střihu, která skoncuje s nekonečným demokratickým handrkováním se soupeři opačných názorů, nastolí vládu pevné ruky a jedné strany, a to jak v USA, tak následně i u nás, a bude to strana Bidenů, manželů Obamových a Clintonových za Atlantikem, a stranička Kalouskova a straničky jeho ideových přátel zde v ČR.

Hnutí Black Lives Matter k tomuto cíli vede, je jeho nezbytnou součástí a proto je třeba je bránit všemi prostředky, a tedy i svým vlastním tělem, jak poslanec Kalousek v úterý názorně předvedl. A to i s tím rizikem, že svým neurvalým a rozumem zřejmě nekontrolovaným útokem na Volného transparent poskytne důkaz, že jak on, tak i s ním ti správní z liberodemobloku a pražské kavárny patří do oné generálem Flynnem shora zmíněné „malé skupiny pološílených lidí tvrdě praujících na úkolu zničit americký způsob života“.

Zaměňte Flynnovu poslední reálii „…zničit americký způsob života“ českou reálií: …“zničit demokracii v Česku“, a budete doma.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Bety
Bety
12. 7. 2020 15:26

Vzpomněla jsem si na Zákony profesora Parkinsona. Píše se tam mimo jiné o jednom typu člověka, který je pro každý podnik velmi cenný –
každé jeho rozhodnutí je špatné a a pokud by se uskutečnilo, následky pro podnik by byly katastrofální – takový záporný ukazatel, co v žádném
případě nedělat. Tak nějak se mi zdá, jakoby pan Kalousek z těch stránek vystoupil.

idiotronic
Reply to  Bety
12. 7. 2020 16:53

To mně z těch stránek vystoupila celá EK. A teď mne omluvte, jdu si zaletovat pár spojů
olovnatou pájkou a budu si k tomu svítit halogenovou žárovkou. Pracoviště pak uklidím pomocí vysavače s příkonem 2200 W .

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
14. 7. 2020 7:21

Po koronaviru další otřes: Němcová nevylučuje kandidaturu na prezidentský úřad
http://www.novarepublika.cz/2020/07/po-koronaviru-dalsi-otres-nemcova.html

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Martin (už bez taky m)
14. 7. 2020 10:50

Lidé, BDĚTE!!

orinoko
orinoko
14. 7. 2020 16:18

Tohle je dobrý. Ale hodně smutný.

https://tv.seznam.cz/program/12866691