Melancholické počasí aneb Nechceme dýchat!

Také jste si všimli, že je pořád buď sucho, nebo mokro? Rovněž jste zjistili, že takové extrémní klimatické podmínky nesvědčí lidem, zvířatům a přírodě vůbec? Země se pomalu proměňuje v poušť nebo bažinu. Oceány se kalí a zanášejí hlínou a odpady. Člověku, tak jak jsme jej do minulého století znali, se Země stává zcela neobyvatelnou. Nejlépe je to vše patrné při melancholickém počasí.

Člověka nahradila strojová a přístrojová monstra a on polomrtvý či položivý se uchyluje do uzavřených prostor s umělou klimatizovanou atmosférou, která připomíná kosmické koráby. Nemůžeme dýchat sami. Tak dlouho jsme sladili, až nám to v EU pěkně osladili.

Nechceme dýchat sami. Dýchání je obtížné, vyžaduje námahu. Jsme rádi, když někdo dýchá za nás. Raději se dusíme kouřem z aut, cigaret a trávy. Čerstvý vzduch je největším nepřítelem většiny občanů. Dokonce i předsedové parlamentů, poslanci a prezidenti nechtějí dýchat a plní si plíce karcinogenním smogem, a přesto je volíme za své představitele. Jsme rádi, když někdo dýchá za nás a bez nás. Někteří jsou rádi, když někdo dýchá pro ně. V Mnichově za nás dýchají lépe.

Většina populace se na čerstvém čistém vzduchu dusí. Občan v přírodě se zalyká alergiemi. Proto většinu života musí přežívat a živořit v uzavřených prostorách. Proto místo duchu a vzduchu loká spiritus. Musí být živen umělými náhražkami stravy. Všechny jeho funkce jsou ošetřovány medikamenty, přístroji, stroji, automaty, počítači a digitálními programy.

Jsou to vetřelci z jiných světů. Zrůdy se vetřely do lidských těl, která používají jako skafandry. Ostatně na salamandry upozorňoval již Karel Čapek. A ten jistě věděl, o čem píše. Však také skončil špatně. Pěkně to odskákal, jak se mu monstra pomstila.

Převážná většina mloků o sobě neví, že jsou mloci. Je to tak mnohem lepší. Jejich bahnitý a oplzlý život je tak bez psychických traumat, které takové poznání plodí. Je mnohem lehčí. Občané pak snáze nesou usměrňování právními, ekonomickými, politickými a občanskými pravidly. Dokonce je vyžadují. Mají jich stále málo.

Nechceme dýchat a žít sami. Potřebujeme k tomu někoho druhého, jako jsou například výrobci automobilů, tabákové koncerny, farmaceutické lobby, narkomafie, pěstitelé bankovních kont a úroků a mnohé jiné náležitosti.

Naší základní životní potřebou není dýchání, ale peníze. Jsou to ony, které nám majestátně udělují vědomí, myšlení, dech, a také smysl a motivy života. Peníze dávají a berou dech. Již dávno neplatí peníze nebo život, ale že peníze jsou život. Okluzní charakter peněz prozrazuje jejich mrzký a nekalý původ.

Dnes platí jen peníze nebo peníze. Můžete si svobodně vybrat. Máte přece svobodu, demokracii a svobodné volby. Mohli bychom uvést tisíce příkladů o správnosti tohoto tvrzení. A kdo se tomuto konstatování příčí, není zaručeně člověkem.

Rodilého člověka od mimozemšťanů v běžném životě nelze nijak snadno rozeznat. Projevy obou jsou si velice podobné. Již dávno se obě rasy promíchaly. Už samotný Ježíš před 2000 lety sprostě nadával na to plémě ještěrčí. K rozeznání vetřelců přesvědčivě slouží pouze test kladivem. Testy na DNA nebo koronavirus jsou zcela neprůkazné. A navíc velmi drahé! Podporují pouze zamlčený mločí šlendrián.

Při testu, který má zjistit, zda se u testované osoby jedná o člověka nebo slizkého vetřelce, vezměte pevně do ruky kladivo s minimální hmotností 1 kilogramu. Potom s tímto kladivem udeřte testovanou personu prudce do hlavy. Jestliže se ozve kovový zvuk, je to mimozemšťan. Pokud se kovový zvuk neozve, byl to člověk. Snad odejde s pánem bohem. Pokrok přece nelze zastavit.

Tento test není žádným naváděním k trestnému činu. Jde čistě jenom o pouhý vědecký experiment, jakých se denně po staletí provádí na lidech statisíce a nikdo se nad tím nepohoršuje. Co všechno se na lidech nevyzkoušelo?

Bylo to například trojhonné hospodářství, penicilín, DDT, IT, dvě světové války, krematoria, kolektivizace, privatizace, Svobodná Evropa, novomanželské půjčky, svoboda, demokracie a mnohé jiné nesčetné lumpárny. A nikdo z občanů si vlastně vůbec nikdy nestěžoval a nestěžuje. Nikdo z nich nestávkuje. Nikdo z nich nedělá rozbroje a revoluce kvůli dýchání. Nikdo z nich již vůbec dýchat nechce. Všichni již totiž prošli testem.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Aleš
Aleš
11. 7. 2020 14:00

To už je na válku s mloky…

zart
zart
11. 7. 2020 14:49

S námi žádné sraky paky
JTE Fukušima Hirošima Nagasaki
rychle taky saky paky

Lena
Lena
12. 7. 2020 9:47

Spravedlivý rest za masožravost, lov a chov zvířat: Ty tlusté obludy s ploutvemi místo nohou, které dnes zaplavily ulice, jsou duševní typy námi sežraných zvířat, které díky vyhubení nemají žádnou jinou možnost vtělení, než jenom do přemonžených lidských futrálů. Infiltrace bytostní z nižších světů (mimozemšťanů) do světů vyšších byla vždy známa, východní filosofie s tím neměla nikdy problém. To pouze západní omeznci, co nevidí, tomu nevěří….

orinoko
orinoko
12. 7. 2020 14:49

„Nechceme dýchat sami.“
Proto si začasté my obludé dýcháme rádi často z huby do huby. Dokonce i v rámci homogennosti.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
Reply to  orinoko
13. 7. 2020 7:30

ori – toto je vždy radost číst,
Pobaví i inspiruje.
:-)

zart
zart
13. 7. 2020 4:30

Už jsem na to přišel, jak to autor myšlel. Náš život (dýchání) zcela závisí na ekonomice, billboardech, bilderberzích. Ekonomika dýchá (žije) za nás. Dýchání (žití) se nám stalo veskrze podvědomou (nevlastní) funkcí. Nejsme tedy nijak živí, jsme pouze mrtvými odvozenými jevy ekonomiky, odrazy, stíny, loutkami, stroji a roboty. A jako tací se jako idioti chceme osvobodit pomocí ekonomiky, kterou tím posilujeme, a tím zárovech ještě více sebe zotročujeme, skomíráme, chcípáme a nedýcháme. Musíme napřed pocitvou prací, zlodějnou, podváděním a vražděním ovládnout globální ekonomiku, a potom začneme svobodě dýchat – takto myslí ekonomika za nás, takové pitomé myšlenky nám vnukává. Jelikož… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
Reply to  zart
13. 7. 2020 7:37

zarte ono je poněkud rozdíl mezi dýcháním a nadýmáním.
V naší „kotlince“ je občas toho druhého „neúrekom“.
Někteří pak raději volíme „prostory nedaleko pohraničních pohoří, v poněkud větší nadmořské výšce, a poněkud více větraných oblastech“ – jelikož ten následně vypouštěný „rajský plyn“ není o naší osobní představě „ráje“.
Mám rád kvalitní hnůj i kompost, o jejich důležitosti, významu- ba až nezbytnosti – mám hluboké přesvědčení.
Nejsem ale „statná dešťovka“ či larva abych jej přímo „sdílel“…
:-)