Mapa 50 míst, kde je lepší netankovat

Zde naleznete posledních 50 čerpacích stanic, které za nekvalitní palivo pokutovala Česká obchodní inspekce (ČOI). V úterý 11. října uplyne právě dvanáct let od zveřejnění prvního adresného seznamu špatných pumpařů.  Zveřejnil jej Kverulant.org po dvou letech úsilí tyto seznamy získat. Kverulantovi se tehdy také podařilo změnit letitou praxi ČOI.  Ta od té doby zveřejňuje jednotlivá rozhodnutí o pokutách. Z těchto informací sestavuje Kverulant čtyřikrát do roka svůj přehledný a adresný seznam špatných čerpaček. To vedlo k významnému nárůstu kvality.

Vojtěch Razima, ředitel a zakladatel Kverulant.org

5 9 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
41 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
fajt
6. 10. 2022 8:56

už roky za olei napendowy płacę tę samą cenę – a tak je to spravne, tak to ma byť, liberální lichváři světa běžte všichni do řiti. ..:)

Patrik
Patrik
7. 10. 2022 18:14

Dva dárky Putinovi k narozeninám. Může to vyznít jako mimo téma, ale souvisí to, protože ono jde hlavně o to, aby bylo CO tankovat. A když si z článku půjčím větu „uplyne právě dvanáct let“, tak mě napadá ještě jiná, a to „právě uplynulo pět let“. 6. října 2017, den před narozeninami Putina 7. října, totiž stařičký 81letý král Saúdské Arábie s doprovodem cca 1500 lidí, vykonal historickou návštěvu Moskvy https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/salman-saudsky-kral-rusko-navsteva.A171006_153850_zahranicni_aha V tom je důležité nepřehlédnout, že to nikoliv Putin jel za králem, ale stařičký saúdský král, do té doby neochvějný přítel USA,jel za Putinem. Dárek první A po pěti… Číst vice »

fajt
fajt
Reply to  Patrik
7. 10. 2022 18:26

https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/473081-dedecek-je-na-svobode-i-pred-obvineni-ze-zabiti-peti-lidi-soud-vazbu-zamitl

někteří by doživotně neměli mít palivo do žádného pojízdného stroje – jinak ne-hezká ukázka síly peněz a arogance moci v demošce ( a to jde pouze o nějakého pitomého užitečného poskoka, který kurwil hluchým sport ), co asi pozůstalí, nechají si systémovou neopravitelnou svévoli líbit. ..

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
7. 10. 2022 19:26

PS: Nedá mi nezdůraznit: „Koalice, která zahrnuje třináct zemí OPEC a jedenáct nečlenských zemí včetně Ruska, oznámila na svém vídeňském! zasedání snížení těžby ropy o dva miliony barelů denně, což odpovídá zhruba dvěma procentům celosvětových dodávek.“ Aneb – sídlo OPECu je ve Vídni https://cs.wikipedia.org/wiki/Organizace_zem%C3%AD_vyv%C3%A1%C5%BEej%C3%ADc%C3%ADch_ropu A ještě jedno zdůraznění: https://www.respekt.cz/agenda/spojene-staty-dostaly-od-saudske-arabie-ropnou-facku A pro zdůraznění, jak to Putin vede, ještě jedna připomínka z roku 2017: „Po více než půl století Saúdská Arábie spoléhala na Spojené státy jako na svého nejdůležitějšího spojence. Toto spojenectví stále existuje, ale realita nutí Saúdskou Arábii obměňovat své zahraničně politické partnery. „Existuje na světě vůbec něco, co je naprosto… Číst vice »

Last edited 1 měsíc před by Patrik
Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
8. 10. 2022 11:54

Opožděný dárek Putinovi od Ukrajiny – Krymský most: „A teď se ukrajinští představitelé vůbec netřesou. Tentýž Danilov na svých sociálních sítích jednoznačně naznačuje, že podkopání krymského mostu je trochu opožděný dárek k posledním narozeninám Vladimira Putina. Danilov to navíc udělal překrytím slavné hudební gratulace amerického prezidenta Johna F. Kennedyho od Marilyn Monroe na videu o požáru, kde zpívá „Happy Birthday, Mr. President“ (jak široké pole pro hýření psychoanalytiků). A poradce Kanceláře prezidenta Ukrajiny Mykhailo Podoljak se přiznal k zločinu proti objektu civilní infrastruktury se záhadným vzkazem na sociálních sítích v angličtině; „Krym, most, začátek. Všechno nelegální musí být zničeno, všechno ukradené musí být vráceno… Číst vice »

Last edited 1 měsíc před by Patrik
jb
jb
Reply to  Patrik
10. 10. 2022 0:30

Měsíc v úplňku, v neděli 9. října ve 22:55 SELČ
+
Ještě ten Jupiter!
Stejně jak v 63.
(Na 22. listopad radši nemyslet).

V pondělí 26. září 2022 během opozice se Jupiter přiblížil k Zemi nejvíce za posledních 59 roků. Jupiter byl vzdálen od Země přibližně 590 miliónů kilometrů v okamžiku největšího přiblížení, což je zhruba stejná vzdálenost jako v roce 1963.
https://www.astro.cz/clanky/slunecni-soustava/jupiter-byl-nejblize-k-zemi-za-poslednich-59-roku.html

Safraporte!

jb
jb
Reply to  jb
10. 10. 2022 10:22

Měsíc v úplňku“

Raketové útoky na ukrajinskou infrastrukturu by se měly stát systémovými. K tomu máme vše, co potřebujeme. To bylo uvedeno v rozhovoru s novinami VZGLYAD vojenským expertem Borisem Rožinem, který komentoval ranní raketové útoky na území Ukrajiny. https://vz.ru/news/2022/10/10/1181523.html
. . .

S více podrobnostmi na jeho kanálu Colonel Cassad.

jb
jb
Reply to  jb
10. 10. 2022 10:54

Ruský prezident Vladimir Putin

„Dnes ráno, na návrh Ministerstva obrany a podle plánu Generálního štábu Ruska, byl proveden masivní úder vysoce přesnými leteckými, námořními a pozemními zbraněmi dlouhého doletu na energetické, vojenské velení a komunikační zařízení Ukrajiny,“ řekl.

„Pokud budou pokusy o teroristické útoky na našem území pokračovat, reakce Ruska budou tvrdé a svým rozsahem budou odpovídat úrovni hrozeb, které představují Ruské federaci,“ řekl Putin.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  jb
10. 10. 2022 13:32

comment image

jb
jb
Reply to  jb
10. 10. 2022 15:02

„Ruský prezident Vladimir Putin“ Hlava státu uspořádala operativní schůzku se stálými členy Rady bezpečnosti prostřednictvím videokonference. 10. října 2022 13:00 Petrohrad http://kremlin.ru/events/president/news/69568#sel=5:1:Akp,9:29:hvT Je také jasné, že útok nařídily, zorganizovaly a provedly ukrajinské zvláštní služby. Kyjevský režim používá teroristické metody již dlouhou dobu. Mezi ně patří vraždy veřejných činitelů, novinářů a akademiků na Ukrajině, tak i v Rusku. Patří sem i teroristické útoky na města v Donbasu, které trvají již více než osm let. Jedná se také o akty jaderného terorismu, mám na mysli raketové a dělostřelecké údery na Záporožskou JE. Ale nejen to: ukrajinské speciální služby provedly také tři teroristické… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  jb
10. 10. 2022 20:17

„Po Putinově projevu se bude muset Západ Zelenského zbavit“ „Putin totiž v pondělí označil Ukrajinu za teroristický stát. Rusko tak konečně nastínilo konfiguraci možných jednání o řešení krize – Zelenskij je v ní detailem navíc.“ „Soudě podle publikací v západním tisku a projevů politiků je svět jako celek – a Evropa ve větší míře – unavený z toho, co se děje na Ukrajině. Publikací a prohlášení je poměrně dost, lze vzpomenout E. Muska. Z těch novějších, po výbuchu na krymském mostě, mluvčí Pentagonu John Kirby řekl, že země musí najít cestu ven „diplomacií“. „Všichni chceme, aby tento konflikt skončil. Trvalo to příliš dlouho,“ řekl. Zároveň… Číst vice »

Last edited 1 měsíc před by Patrik
no one
no one
Reply to  Patrik
10. 10. 2022 21:45

Stačilo vyměnit velitele ruských jednotek na Ukrajině za Surovikina, který má zkušenosti ze Sýrie a Čečenska, a došlo k takovému obratu. Mezitím se na twitteru proslýchají zprávy o jednom vyšetřovateli sabotáže na Nord Streamu, který měl údajně zemřít po bodnutí včelou a jeho tělo bylo spáleno pár hodin poté. No a k aktualitě Maďarsko&Srbsko: Zeman se po odchodu katarského emíra sešel na summitu evropských lídrů pouze se Vučićem a Orbánem , lídry zemí, které z velké části odmítají sankce proti Rusku a kteří s ním mají přímé kontrakty na dodávky plynu. A aby toho nebylo málo, nyní se na summitu… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  no one
11. 10. 2022 14:00

„Evidentně se něco na pozadí děje“

Na přání Zelenského se dnes k dění na Ukrajině uskuteční setkání zemí G7. Podle ruských informací se ale budou projednávat jen věci kolem energií, zatímco o nějaké gradaci vojenské pomoci si Zelenskij zřejmě může nechat jenom zdát – všichni jsou zdrženliví. Mě to zapadá do mého názoru, že Zelenskému dávám maximálně ještě tak tři měsíce.

Patrik
Patrik
Reply to  jb
10. 10. 2022 12:44

Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš… Úplněk byl hlavně v kvadrátu (napěťové akční aspekt změn) na Pluta v Kozorohu (naposledy bylo Pluto ve stejném postavení před cca 240 lety, tzn. při vzniku USA). K tomu je právě velmi aktuální kvadrát mezi Saturnem a Uranem, kdy Saturn představuje tzv. staré struktury (konzervatismus a vše, co se rozkládá nejpozději: kosti, páteř) a Uran revoluci (prudké změny, obrat, konec všeho, co dosud za každou cenu přežívalo). Přeloženo: vše je o restartu lidstva, a to s tím, že dominance Spojených států (euroamerické kultury) končí, ve spojení s postavením Pluta je to spojeno s tím, že… Číst vice »

no one
no one
Reply to  Patrik
10. 10. 2022 21:02

„Úplněk v kvadrátu na Pluta“ – Pluto – plutokracie – symbol dominance Západu; Úplněk – měsíc – Luna – ženský prvek – jin – Východ; kvadrát – konflikt Západu a Východu. K tomu zmíněný kvadrát Saturna a Uranu, který má dle mého po konjunkci Uranu a Sev. Lunárního uzlu v Býku, která se odehrála na začátku srpna, tak trochu jinačí rozměr.

No a do toho všeho nám v říjnu začíná další série zatmění na ose Býk-Štír (Štír jako jakýsi symbol smrti a nových začátků a Býk znamenající planetární zdroje, pokud si dobře pamatuji?).

No, bude ještě „sranda“…

Last edited 1 měsíc před by no one
Patrik
Patrik
Reply to  no one
11. 10. 2022 13:32

Plutokracie – „Termín plutokracie pochází z řeckých slov plútos (bohatý) a kratein (vládnout), tedy plutokracie znamená vládu bohatých“…“Fakticky byly plutokraciemi také starověké městské státy (Athény) a také obchodní městské státy ve středověké Itálii (Benátky, Janov, Florencie). V propagandě fašistické Itálie, nacistické Třetí říše a v jejich satelitech byly západní demokracie označovány jako „židovské plutokracie“ a samotný termín plutokracie přímo odkazoval na Židy“…“Někteří kritici označili za plutokracii i stav ve finančním centru City v Londýně“ – tolik Wikipedie. Já k tomu dodávám Pjakina o černé šlechtě v Benátkách a Janově (přičemž pokračováním Janova je Ženeva/Švýcarsko – viz vlajky) a dále dodávám, že do London City nesměla… Číst vice »

Last edited 1 měsíc před by Patrik
Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
11. 10. 2022 15:20

PS: Pokud by Vás zajímaly animace zatmění Slunce z roků, které výše uvádím, tak jsou v mém článku z roku 2015, kde jsem se věnovala především zatmění Slunce ze dne 20.03.2015 a jsou zde. K čemuž mi nejde nezdůraznit tak zásadní událost toho roku, že hned 22.03.2015 (dva dny po zatmění Slunce, k tomu 22.! a k tomu o jarní rovnodennosti) šéfka MMF Lagardeová v Číně! přednesla svůj slavnostní projev o „Novém normálu“ .A to u příležitosti vzniku čínské AIIB – Asijská investiční banku pro infrastrukturu – základny to Nové hedvábné stezky, do které jako první vstoupila Británie (a s… Číst vice »

jb
jb
Reply to  Patrik
10. 10. 2022 20:49

K probíhající SVO na Ukrajině a k aktuální témě: Krymský most, se dnes vyjádřil
v přináležejících souvislostech a propojeních V. V. Pjakin.

https://xn—-8sba0bbi0cdm.xn--p1ai/qa/video/vopros-otvet-ot-10-oktyabrya-2022-g

jb
jb
Reply to  Patrik
8. 10. 2022 11:56

„Už se mluví o tom, co by se Saúdům mělo udělat“

Uděláno – zaděláno!

A také již vše pozorují, sledují a bedlivě vyhodnocují, svým sokolím zrakem, kamčatští krečeti.

Alphu (alfu) dostal král Salmán https://centralasia.media/news:1571738?ysclid=l8ztygmqjx39271272
no a ten druhý raroh, tak ten se dostal na území emirátů SAE.

Stalo se roku 2019.

Patrik
Patrik
Reply to  jb
9. 10. 2022 13:07

„Stalo se roku 2019“ – obrázek i text jasně potvrzují, jak veliký (šachistický) obzor zabírá Putinovo vidění! Jak píšu výše „Katar=Británie“, tak k tomu doplňuji, že v roce 2017 se stalo to, že na povrch vyplula skandální zpráva o tom, jak byli zadrženi příslušníci katarské královské dynastie, když si zajeli na lov SOKOLŮ(!) do Iráku. Následně se z nich stali rukojmí, přičemž skandální na tom bylo to, že obrovské výkupné za ně Katar zaplatil ve spolupráci s ÍRÁNEM(!). Katar si tehdy dokonce telefonoval s íránským prezidentem, aby ale nebylo málo, o pomoc tehdy požádal i Rusko! To byla ta doba… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
9. 10. 2022 13:34

PS3: Přidávám odkaz na až vizionářský článek ze stránek „Zlaté rezervy“ z roku 2014, část citace: „Saúdská Arábie může opustit petrodolar, což by znamenalo budoucí oslabení amerického dolaru, a to i kdyby se podařilo dolar dočasně pozvednout. Zmírnění napětí s Íránem je zradou Saúdské Arábie. Od roku 1974 byl americký dolar podepřen původní „petrodolarovou“ dohodou, v níž Spojené státy jednaly jako garant bezpečí královské rodiny Saúdů výměnou za souhlas, že cena ropy bude stanovována v dolarech. To vyžaduje, aby země udržovaly dolarové rezervy, aby si mohly zajistit dodávky ropy, ať už se jim dolar líbí, či nikoliv. Když teď Spojené státy porušily svou část… Číst vice »

jb
jb
Reply to  jb
9. 10. 2022 13:52

„Uděláno – zaděláno!“ Američtí kongresmani navrhli stažení vojsk ze Saúdské Arábie a Spojených arabských emirátů https://www.gazeta.ru/army/news/2022/10/09/18754177.shtml Američtí kongresmani navrhli stáhnout vojáky z území Saúdské Arábie a Spojených arabských emirátů, aby se „pomstili“ arabským zemím za snížení produkce ropy. O tom píše The Washington Times. „Prudký pokles produkce ropy v Saúdské Arábii a Spojených arabských emirátech, navzdory flirtování prezidenta Bidena s oběma zeměmi… je nepřátelským aktem proti Spojeným státům a jasným signálem, že si ve svém konfliktu s Ukrajinou vybraly ruskou stranu,“ píše se v dokumentu, který byl nazván Zákon o napjatém partnerství. Podle novin kongresmani naznačili, že pokud Saúdská Arábie… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  jb
9. 10. 2022 14:30

Elon Musk – „Začíná se kolektivní Západ přiklánět k nápravě situace na Ukrajině na úrovni požadavků Ruska? V centru pozornosti byl opět Elon Musk, který na Ruskem blokovaném Twitteru nastínil plán na mírové urovnání na Ukrajině, které, nazývající věci pravými jmény, ze 70–80 % opakuje pozici Ruska; jediný zásadní rozdíl je v tom, že Musk navrhuje uspořádat další referendum v nových regionech Ruské federace pod záštitou OSN.“ https://www.fondsk.ru/news/2022/10/07/mask-kak-frontmen-kollektivnogo-zapada-57373.html „Muskův plán ukončit ruskou válku rozhořčuje Ukrajinu na Twitteru“ „Musk poznamenal, že Krym byl součástí Ruska, dokud nebyl přidělen Ukrajině pod Sovětským svazem v 50. letech, a řekl, že vleklá válka pravděpodobně neskončí… Číst vice »

Last edited 1 měsíc před by Patrik
Gatta
Gatta
Reply to  Patrik
9. 10. 2022 18:39

Elon Musk – civilní varianta US deepstate.

jb
jb
Reply to  Patrik
9. 10. 2022 22:58

Ze pár ocitování k Elonu Muskovi. Referenda již proběhla. Musk v podstatě mluví o rozdělení Ukrajiny a snaží se zachránit projekt Bendera, školek na území UA, což je projekt GP. A někteří lidé mu za to „nabízejí tituly hrdiny Ruska“…např. Peskov, viz https://outsidermedia.cz/svet-ruskyma-ocima-679/#comment-113245 Zrádci a zaprodanci! Nebo takový – Dmitrij Medveděv: Musk je ale dobrý. Hoden mimořádné důstojnické hodnosti. © Podle Muskova názoru nyní neprobíhá žádná zvláštní operace demilitarizace a denacifikace, ale jakýsi masakr o území a o půdu. A zamlčovaná fakta nadále zůstávají: na Ukrajině není žádný nacismus, už osm let se tam neostřeluje, nedošlo k žádnému státnímu převratu… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  jb
10. 10. 2022 10:47

Elon Musk – neviděla bych to tak černobíle aneb politika/válka je uměním možného. Už konstatování Muska, že Krym patří Rusku,je pozitivem přinejmenším v tom, že Zelenskému se to velmi nelíbí, o vypnutí Starlinku Ukrajině nemluvě. A pak jsou tady další informace – jedna např. ta, že když se po Muskovi chtělo, ať vypne internet Rusku, tak řekl, že ani s pistolí u hlavy by to neudělal. A další, dle mého mnohem důležitější, je z května letošního roku, je z izraelského zdroje a vyšla dokonce v češtině pod názvem „Antisemitští aktivisté nechtějí, aby Elon Musk přinesl na Twitter svobodu slova„. V… Číst vice »

jb
jb
Reply to  Patrik
10. 10. 2022 10:19

„Twitter“ a „Starlink“

„Musk je mistr světa v manipulaci s akciovým trhem prostřednictvím Twitteru,“ píše Forbes.

Byl vyjádřen názor, že komunikační systémy dodávané Muskem začaly být „divné“ poté, co byly vojenské vesmírné síly Ruské federace uvedeny do pohotovosti.

Nutno poznamenat, že problémy byly vážné v oblastech Chersonské a Záporoží, byly také pozorovány
v oblasti Charkova a během činnosti ukrajinských vojsk proti jednotkám DLR a LLR. ©

jb
jb
Reply to  jb
10. 10. 2022 17:07

Uděláno – zaděláno!

Stalo se roku 2019…roku 2017…článek ze stránek „Zlaté rezervy“ z roku 2014…

Tož v tuto chvíli doplníme rok 2018:

Putin a saúdský princ na zasedání G20
https://www.youtube.com/watch?v=PRAAwTCojRY
. . .

A vzpomeneme si taktéž na připomínku, že saúdský princ MbS je již premiérem – premiérem království.

jb
jb
Reply to  jb
10. 10. 2022 17:47

„Už se mluví o tom, co by se Saúdům mělo udělat“

„Uděláno – zaděláno!“

Převzato:

…když Biden letos odjel do arabského světa, v podstatě si tam s ním utřeli nohy.
To není něco divného, ale přímé pokračování modulu s Afghánistánem, tento proces vůbec neskončil.
Hlavním předmostí Spojených států je JAPONSKO.
A velmi brzy tam začne otevřené hašteření, příležitostí budou TVOK a AUKUS a všichni jsme již viděli značky/markery v posledních několika týdnech. ©
 

jb
jb
Reply to  jb
13. 10. 2022 22:05

„Hlavním předmostím Spojených států je JAPONSKO.“ (nyní) Testy HIMARS poblíž ruských hranic jsou předzvěstí otevřené hrozby z Japonska. Vztahy mezi našimi zeměmi jsou nyní velmi napjaté. To je znepokojující. Novinám VZGLYAD to sdělil bývalý ruský velvyslanec v Tokiu Alexander Panov, komentující americko-japonskou cvičnou palbu ze zařízení HIMARS. „Jak víte, země vycházejícího slunce nyní plně sdílí zahraničněpolitické směrnice Spojených států. Před několika měsíci japonský premiér Fumio Kishida řekl, že východní Asie by se zítra mohla stát novou Ukrajinou. Proto by proběhlé střelby měly být považovány za signál Moskvě – Japonci se připravují na různé scénáře. Myslím, že v blízké budoucnosti bychom… Číst vice »

jb
jb
Reply to  jb
14. 10. 2022 23:45

„.Projevení se předmostí USA, kterým je Japonsko?„ Tuto otázku i s textem a s informací z linku, viz výše, jsem zadal i do ruské diskuze okolo SVO a FKT. A přišla odpověď od „Jedinečného Serjoži: По сути — да. Сама Япония является плацдармом США в тихоокеанском регионе, по факту эта страна это одна большая военная база США. То, что там пытаются вести какие-то угрожающие действия против России это постоянная картина, но имеется в виду, что сам японский плацдарм он глобальный, для решения задач в тихоокеанском регионе. Это по сути северная оконечность АУКУС. . . . V podstatě ano. Samotné Japonsko… Číst vice »

no one
no one
Reply to  Patrik
8. 10. 2022 11:59

Tento týden jsem se po dlouhé době chystal k vložení komentáře týkajících se demonstrací, které se na podzim v ČR odehrávají a mají dále odehrávat. Nicméně k tomu se dostanu spíše až oklikou a nejprve zareaguji na Vaše zdejší dva komentáře s ohledem na Katar. A mnohem lepší a trefnější než vyjadřování se vlastními slovy bude sem vložit odkaz na článek, na který jsem tento týden narazil (zde). Kromě dle mě jasného matematického vysvětlení toho, proč Západ zákonitě musí prohrát, je tu i zmínka o Putinovi, který chápe jeho hru a hází mu do ní vidle. Cituji: „Dále si povšimněte,… Číst vice »

no one
no one
Reply to  no one
8. 10. 2022 12:47

A teď ještě k demonstracím v ČR pořádaným panem Rajchlem a Vrábelem. Kdybych chtěl být stručný, použiji Vámi často používané: „Nejlepší opozice je naše opozice!“ A tudíž dnešní protesty mají stejného jmenovatele, jako listopad 1989 – globální zákulisí. Vím, že mnozí s tímto mým komentářem nebudou souhlasit, protože je pro ně jednodušší jít s davem a vymezit se proti něčemu místo toho, aby člověk zvyšoval svoje chápání a mohl tak prokouknout ty procesy, které se zdánlivě ukazují být ve prospěch lidí. Ale stačí se podívat na tyto dvě figury. Pan Rajchl, který si je evidentně vědom toho, že má za… Číst vice »

Last edited 1 měsíc před by no one
Gatta
Gatta
Reply to  no one
8. 10. 2022 17:07

„Nejlepší opozice je naše opozice“.

SOUHLAS

Přesně tak na mě působí tenhle příspěvek !!!

orinoko
orinoko
9. 10. 2022 10:04

Tak to mě vážně tankuje!!! Aj em Džo Bajden! … Džo Bajden!! C´mon boyz… Only two words: Mejd In Emerica! Meejd In Eemeerica… Mám před sebou dva microFÓNY. Proto do ruky beru ještě jeden. To víte, příležitost se musí držet za rohy … stejně jako zvadlý ohon. Všude makám /potom kakám/, všude beru slípku /i do sklípku/, na inflaci /pro legraci/ vyhrnu rukávy sobě stejně, jako předkožku tobě, když se hrabu v eurolejně, Mám armádu svých exotických polypů: Deep Fiala, High Black Och, King Ubu -Vondrkan, Hot Oste Ušan a Witikobund Arcišafr. Aj em Džo Bajden!! …. Báááájjdeen …. Bambilion… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
10. 10. 2022 9:33

Zdar – dobré DaDa.

A co trochu muzic o Joe ?
https://www.youtube.com/watch?v=vPj6NZ9sYPw

jb
jb
11. 10. 2022 17:48

„Stalo se roku 2019“

Stalo se roku 2022, dnes 11. října

Setkání s prezidentem SAE Mohammedem Al Nahyanem

V Konstantinovském paláci se Vladimir Putin setkal s prezidentem Spojených arabských emirátů Mohammedem Al Nahyanem.

Putin: Vaše Výsosti, jsem velmi rád, že vás vidím. Vítejte v Rusku!

<… >

Putin: Děkuji vám za vaši návštěvu. Vzpomínám si na svou návštěvu u vás v roce 2019 a nezapomenu na to.
Mockrát děkuju.

<… >

http://www.kremlin.ru/events/president/news/69574

Patrik
Patrik
Reply to  jb
11. 10. 2022 18:57

„M. Al Nahyan (přeloženo) : Pane prezidente, jsem velmi rád, že vás vidím a chci vám poblahopřát k narozeninám a popřát vám vše nejlepší. Vladimir Putin: Děkuji. Shukran. M. Al Nahyan: Rád bych poznamenal několik bodů, které jsou důležité pro naše vztahy. Chci poznamenat, že jsme se neviděli tři roky. Situace byla složitá – koronavirus. Ale i přes tyto těžké koronavirové podmínky jsme toho dokázali hodně: zvýšili jsme náš obchodní obrat z 2,5 miliardy na pět miliard [dolarů]. A asi půl milionu turistů z Ruska – to vše se nám podařilo dosáhnout díky pomoci Ruska.Letos také oslavíme otevření první ruské školy ve [Spojených arabských] emirátech. Máme čtyři tisíce ruských firem. A… Číst vice »

jb
jb
11. 10. 2022 18:14

Bývalý inspektor OSN obvinil Ukrajinu z genocidy ruského lidu po roce 2014 Scott Ritter poznamenal, že ukrajinský nacionalista Stepan Bandera, jehož ideologii Kyjev začal kázat, „bojoval na stejné straně s Adolfem Hitlerem“. MOSKVA, 10. října. /TASS/. Ukrajinská vláda je zapojena do genocidy ruského lidu od roku 2014, kdy se k moci dostala nacionalisticky smýšlející vláda. To v pondělí uvedl bývalý inspektor OSN, který monitoroval likvidaci iráckých zbraní hromadného ničení, Scott Ritter. Ritter zdůraznil, že vláda, která přišla v roce 2014, přijala nové zákony, které zakazují ruský jazyk a kulturu. „Pokud nahradíte termín ‚ruský‘ ve stávající legislativě Ukrajiny termínem ‚žid“, pak… Číst vice »

Bety
Bety
12. 10. 2022 10:14

Budeme mít v budoucnu vůbec co čerpat ? Možná že všechna čerpadla bez ohledu
na Kverulantovu snahu nebudou mít benzínu a nafty dostatek, a když, tak bude
nekvalitní.

jb
jb
12. 10. 2022 19:59

Opožděný dárek Putinovi od Ukrajiny – Krymský most:“

V plné míře se programu (provedení) diverze na Krymský most zúčastnila rossionská elita – plně se vzájemnou podporou sabotérů Ministerstva dopravy.

https://www.youtube.com/watch?v=EeUrWjLMt90&t=1950s
(32′ 30“)