Mozgovoj

 

Od Ježíše k Alexejovi

První známý opravdový umučený komunista se jmenoval Ježíš Kristus. Narodil se někdy mezi 7. až 2. rokem př. n. l. v dnes i tehdy okupovaném Betlémě. Byl ukřižován farizeji a saduceji v dnes i tehdy frontovém městě globální války Jeruzalémě někdy mezi 26. až 36. rokem n.l.

Poslední známý opravdový umučený komunista se jmenoval Alexej Mozgovoj. Narodil se v dnes okupované obci Nižna Djuvanka 3. dubna roku 1975 n.l. Zemřel rukou farizejů a saducejů v dnes frontové obci globální války Michajlivce 23. května roku 2015 n.l.

R.I.P

Foto: Pavel Zoch

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Sio
Sio
28. 5. 2015 20:17

Jo, poslední známý …

peter.
28. 5. 2015 20:55

On bol naozaj presvedčením komunista,idealista a podľa toho,čo o ňom čítam,tak aj čestný a statočný človek.Toto o ňom píše politológ :Z vraždy Mozgového sú vinní zradcovia z LNR alebo dokonca z Moskvy.
Podľa neho nie je vylúčené,že zrada prišla zo strany Moskvy.
http://www.politnavigator.net/politolog-v-ubijjstve-mozgovogo-vinovny-predateli-v-lnr-ili-dazhe-v-moskve.html
Tento zase píše,že Rusko už po druhý krát odvrhlo od seba Rusov na JV Ukrajiny.
http://www.politnavigator.net/carev-rossiya-predala-russkikh-na-ukraine-i-poehtomu-teryaet-tam-sobstvennost.html
A V.Žirinovský tvrdí,že Kerry sa s Putinom dohodli na ukončení konfliktu a ľudia ako Mozgovoj by mohli byť prekážkou pre túto dohodu.
http://www.politnavigator.net/zhirinovskijj-o-novorossii-potikhonechku-zakanchivaem-ehtu-bodyagu.html

K. J.
K. J.
28. 5. 2015 20:56

Jednou jsem kdesi četl, že podle dnešních kritérií užívaných v medicíně, tedy zejména v psychiatrii by Ježíš skončil s diagnózou maniodepresivní psychózy. Tak mě tak napadá, když nad tím tak přemýšlím, jestli i komunismus, jako myšlenka sociálního uspořádání světa (a kapitalismus vlastně zrovnatak), jestli všechny tyto politicko-ekonomicko-sociální představy světa nevychází z maniodepresivních substancí lidského bytí.

pzdm
pzdm
28. 5. 2015 21:16

Úvaha zrady mne děsí, je pro mne ekvivalentem masakru anarchistických a marxistických milic v Barceloně a následně prohrané války. Zároveň mne naplňuje úcta k tomuto muži v tom smyslu, že míra odpovědnosti říká nezradit. Neustoupit. Nezradit sám sebe. Lidé ovlivnění masmedii, i pokud mají otevřené oči, nechápou jeho význam. Nerozumí tomu ,že není jen jeden z mnoha. Jeho význam je právě v tom, že měl program. Idealistický, nereálný, přesto věcně správný. Ideálů nikdy nelze dosáhnout. Základní premisi však, že vláda má sloužit lidu a ne své nomenklatuře, že práce lidí má krýt jejich základní potřeby, že co je nakradeno má… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
28. 5. 2015 22:09

Jsem už jednoznačně přesvědčen, že A. Mozgového zabilo komando z Ukradiny. Čím dál víc indicií ukazuje, že zároveň žvanění o „vnitřním nepříteli“ tím vyvolají dostatečné… Čí ruce nastražily minu a zmáčkly spoušť/ě je jedna věc, ale prachy a „rozkaz“ přišel od Kyjevské chunty – a jejich podporovatelů. Nepochybuji už. Posuďte sami 1. indicie: Kyjevští zmetci tvrdí „bandité se perou mezi sebou…“- no comment co to otevírá i „cui bono“ z uvažování tímto směrem za předpokladu užití obdobných metod – napovím: naprosté zablokování institucionalizace Novorosije… 2. indicie: Mozgovoj byl ochoten k míru, klikatými a neformálními cestami, ale k postupnému ukončení bojů.… Číst vice »

radyss
radyss
29. 5. 2015 9:06

Pan autor článku z nás dělá blbce a používá k tomu starý komunistický trik, totiž že Krista vydává za prvního komunistu. Pane autore, pokud vám funguje alespoň jedna mozková hemisféra, měl byste jakožto kovaný komanč vědět, že podle zakladatele vaší idologické zvhlosti Marxe je náboženství „opiem lidstva“, že komunismus je ateistická hmotařská teorie naprosto vytlačující jakékoliv duchovno z lidského života, že komunismus byl vždy nejagresivnějším nepřítelem křesťanské víry, že ruští bolševici (věrni svým židovslým otcům zakladatelům) přeměnili pravoslavné chrámy ve stáje, ikony a monstrance zničili nebo ukradli a chrám Krista Spasitele zbořili, zatímco synagog se ani netkli, že popy a… Číst vice »

zajoch
29. 5. 2015 9:43

Speciální let ministerstva mimořádných situací RF přepravil do Ruska na léčení 11 těžce nemocných dětí z Donbasu, spolu s jejich rodiči.
http://politrussia.com/news/spetsbort-mchs-dostavil-219/

pzdm
pzdm
29. 5. 2015 12:07

osobně se obávám, že šlo o inside job

Kdo informoval o pohybu Mozgovoje, o složení transportu, vozidlech, času, složení posádek (však k útoku došlo v noci, kdy je stížená identifikace)? Ten kdo tuto informaci poskytnul musel být zevnitř. Z řad opolčenců. Nevěřím tomu, že by byli členové bridády nezodpovědní neměli systémové zabezpečení vnitřní komunikace.

Samozřejmě mohlo dojít k napíchnutí. I pak ale muselo dojít k tomutu napíchntí zevnitř. Mozgovoj a jeho věrní určitě prošli po prvním atentátu všechny možnosti.

Z toho, mi vychází že ta krysa musela zůstat celou dobu Mozgovojovi velmi blízko. Psovi psí zacházení. Doufám že jej najdou.

pzdm
pzdm
29. 5. 2015 12:10

ještě, osobně si myslím že první programový moderní levičák byl Mazdak zavražděný na počátku 6. století.

– Co učiníš králi, pokud poddaného ohrožuje had?
– Zabiji jej

– A co králi uděláš, pokud tvé poddané svírá hlad?
– Otevřu sýpky…

Velekněz Ratata
Velekněz Ratata
29. 5. 2015 12:48

radyss napsal Pan autor článku z nás dělá blbce a používá k tomu starý komunistický trik, totiž že Krista vydává za prvního komunistu. Pane autore, pokud vám funguje alespoň jedna mozková hemisféra, měl byste jakožto kovaný komanč vědět, že podle zakladatele vaší idologické zvhlosti Marxe je náboženství „opiem lidstva“, že komunismus je ateistická hmotařská teorie naprosto vytlačující jakékoliv duchovno z lidského života, že komunismus byl vždy nejagresivnějším nepřítelem křesťanské víry, že ruští bolševici (věrni svým židovslým otcům zakladatelům) přeměnili pravoslavné chrámy ve stáje, ikony a monstrance zničili nebo ukradli a chrám Krista Spasitele zbořili, zatímco synagog se ani netkli, že… Číst vice »

abx
abx
29. 5. 2015 12:49

První známý opravdový umučený komunista se jmenoval Ježíš Kristus. Narodil se někdy mezi 7. až 2. rokem př. n. l. v dnes i tehdy okupovaném Betlémě. Byl ukřižován farizeji a saduceji v dnes i tehdy frontovém městě globální války Jeruzalémě někdy mezi 26. až 36. rokem n.l. v sirsom chapani tohto pojmu bol Kristus naozaj komunista, lebo ucil, ze vsetci ludia na Zemi (ak nie na Zemi, tak aspon v Judei) su si rovni – pred Bohom, pred ludmi, pred vtedajsim svetom. viac ako fakt ukrizovania tohto proroka je dolezite to, ze ho ukrizovali ti, ktorych vyhanal z chramu, ktori… Číst vice »

peter.
29. 5. 2015 14:20

Ešte dlho po “ Veľkej privatizačnej lúpeži „sa u nás o privatizéroch hovorilo :“Tie kurvy by si najradšej privlastnili aj Ježiša Krista“.A aj sa tak stalo,po tristo ročnej existencii prvotných kresťanov,ktorí žili podľa Kristovho učenia.V r.313 vydal cisár Konštantín I. Milánsky edikt, ktorým ustanovil kresťanstvo štátnym náboženstvom. A od vtedy sa RKC stala zhromažďovateľkou bohatstva na úkor chudobných. Aj Mozgového si celkom iste privlastní vládnuca trieda oligarchov ktorá sa na Donbas určite vráti bez ohľadu na výsledok vojny.On sa stal legendou a národným hrdinom a preto mu postavia oligarchovia aj pomníky,len aby si u národa vylepšili svoj imidž a prezentovali… Číst vice »

PPK
PPK
29. 5. 2015 14:33

peter. napsal Ešte dlho po “ Veľkej privatizačnej lúpeži „sa u nás o privatizéroch hovorilo :“Tie kurvy by si najradšej privlastnili aj Ježiša Krista“.A aj sa tak stalo,po tristo ročnej existencii prvotných kresťanov,ktorí žili podľa Kristovho učenia.V r.313 vydal cisár Konštantín I. Milánsky edikt, ktorým ustanovil kresťanstvo štátnym náboženstvom. A od vtedy sa RKC stala zhromažďovateľkou bohatstva na úkor chudobných. Aj Mozgového si celkom iste privlastní vládnuca trieda oligarchov ktorá sa na Donbas určite vráti bez ohľadu na výsledok vojny.On sa stal legendou a národným hrdinom a preto mu postavia oligarchovia aj pomníky,len aby si u národa vylepšili svoj imidž… Číst vice »