Mozgovoj

 

Od Ježíše k Alexejovi

První známý opravdový umučený komunista se jmenoval Ježíš Kristus. Narodil se někdy mezi 7. až 2. rokem př. n. l. v dnes i tehdy okupovaném Betlémě. Byl ukřižován farizeji a saduceji v dnes i tehdy frontovém městě globální války Jeruzalémě někdy mezi 26. až 36. rokem n.l.

Poslední známý opravdový umučený komunista se jmenoval Alexej Mozgovoj. Narodil se v dnes okupované obci Nižna Djuvanka 3. dubna roku 1975 n.l. Zemřel rukou farizejů a saducejů v dnes frontové obci globální války Michajlivce 23. května roku 2015 n.l.

R.I.P

Foto: Pavel Zoch

16
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
15 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Autoři komentářů
PPKpeter.abxVelekněz Ratatapzdm Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Sio
Člen
Sio

Jo, poslední známý …

peter.
Člen

On bol naozaj presvedčením komunista,idealista a podľa toho,čo o ňom čítam,tak aj čestný a statočný človek.Toto o ňom píše politológ :Z vraždy Mozgového sú vinní zradcovia z LNR alebo dokonca z Moskvy.
Podľa neho nie je vylúčené,že zrada prišla zo strany Moskvy.
http://www.politnavigator.net/politolog-v-ubijjstve-mozgovogo-vinovny-predateli-v-lnr-ili-dazhe-v-moskve.html
Tento zase píše,že Rusko už po druhý krát odvrhlo od seba Rusov na JV Ukrajiny.
http://www.politnavigator.net/carev-rossiya-predala-russkikh-na-ukraine-i-poehtomu-teryaet-tam-sobstvennost.html
A V.Žirinovský tvrdí,že Kerry sa s Putinom dohodli na ukončení konfliktu a ľudia ako Mozgovoj by mohli byť prekážkou pre túto dohodu.
http://www.politnavigator.net/zhirinovskijj-o-novorossii-potikhonechku-zakanchivaem-ehtu-bodyagu.html

K. J.
Člen
K. J.

Jednou jsem kdesi četl, že podle dnešních kritérií užívaných v medicíně, tedy zejména v psychiatrii by Ježíš skončil s diagnózou maniodepresivní psychózy. Tak mě tak napadá, když nad tím tak přemýšlím, jestli i komunismus, jako myšlenka sociálního uspořádání světa (a kapitalismus vlastně zrovnatak), jestli všechny tyto politicko-ekonomicko-sociální představy světa nevychází z maniodepresivních substancí lidského bytí.

pzdm
Člen
pzdm

Úvaha zrady mne děsí, je pro mne ekvivalentem masakru anarchistických a marxistických milic v Barceloně a následně prohrané války. Zároveň mne naplňuje úcta k tomuto muži v tom smyslu, že míra odpovědnosti říká nezradit. Neustoupit. Nezradit sám sebe. Lidé ovlivnění masmedii, i pokud mají otevřené oči, nechápou jeho význam. Nerozumí tomu ,že není jen jeden z mnoha. Jeho význam je právě v tom, že měl program. Idealistický, nereálný, přesto věcně správný. Ideálů nikdy nelze dosáhnout. Základní premisi však, že vláda má sloužit lidu a ne své nomenklatuře, že práce lidí má krýt jejich základní potřeby, že co je nakradeno má… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Člen
Martin (už bez taky m)

Jsem už jednoznačně přesvědčen, že A. Mozgového zabilo komando z Ukradiny. Čím dál víc indicií ukazuje, že zároveň žvanění o „vnitřním nepříteli“ tím vyvolají dostatečné… Čí ruce nastražily minu a zmáčkly spoušť/ě je jedna věc, ale prachy a „rozkaz“ přišel od Kyjevské chunty – a jejich podporovatelů. Nepochybuji už. Posuďte sami 1. indicie: Kyjevští zmetci tvrdí „bandité se perou mezi sebou…“- no comment co to otevírá i „cui bono“ z uvažování tímto směrem za předpokladu užití obdobných metod – napovím: naprosté zablokování institucionalizace Novorosije… 2. indicie: Mozgovoj byl ochoten k míru, klikatými a neformálními cestami, ale k postupnému ukončení bojů.… Číst vice »

radyss
Host
radyss

Pan autor článku z nás dělá blbce a používá k tomu starý komunistický trik, totiž že Krista vydává za prvního komunistu. Pane autore, pokud vám funguje alespoň jedna mozková hemisféra, měl byste jakožto kovaný komanč vědět, že podle zakladatele vaší idologické zvhlosti Marxe je náboženství „opiem lidstva“, že komunismus je ateistická hmotařská teorie naprosto vytlačující jakékoliv duchovno z lidského života, že komunismus byl vždy nejagresivnějším nepřítelem křesťanské víry, že ruští bolševici (věrni svým židovslým otcům zakladatelům) přeměnili pravoslavné chrámy ve stáje, ikony a monstrance zničili nebo ukradli a chrám Krista Spasitele zbořili, zatímco synagog se ani netkli, že popy a… Číst vice »

zajoch
Člen

Speciální let ministerstva mimořádných situací RF přepravil do Ruska na léčení 11 těžce nemocných dětí z Donbasu, spolu s jejich rodiči.
http://politrussia.com/news/spetsbort-mchs-dostavil-219/

pzdm
Člen
pzdm

osobně se obávám, že šlo o inside job

Kdo informoval o pohybu Mozgovoje, o složení transportu, vozidlech, času, složení posádek (však k útoku došlo v noci, kdy je stížená identifikace)? Ten kdo tuto informaci poskytnul musel být zevnitř. Z řad opolčenců. Nevěřím tomu, že by byli členové bridády nezodpovědní neměli systémové zabezpečení vnitřní komunikace.

Samozřejmě mohlo dojít k napíchnutí. I pak ale muselo dojít k tomutu napíchntí zevnitř. Mozgovoj a jeho věrní určitě prošli po prvním atentátu všechny možnosti.

Z toho, mi vychází že ta krysa musela zůstat celou dobu Mozgovojovi velmi blízko. Psovi psí zacházení. Doufám že jej najdou.

pzdm
Člen
pzdm

ještě, osobně si myslím že první programový moderní levičák byl Mazdak zavražděný na počátku 6. století.

– Co učiníš králi, pokud poddaného ohrožuje had?
– Zabiji jej

– A co králi uděláš, pokud tvé poddané svírá hlad?
– Otevřu sýpky…

Velekněz Ratata
Člen
Velekněz Ratata

radyss napsal Pan autor článku z nás dělá blbce a používá k tomu starý komunistický trik, totiž že Krista vydává za prvního komunistu. Pane autore, pokud vám funguje alespoň jedna mozková hemisféra, měl byste jakožto kovaný komanč vědět, že podle zakladatele vaší idologické zvhlosti Marxe je náboženství „opiem lidstva“, že komunismus je ateistická hmotařská teorie naprosto vytlačující jakékoliv duchovno z lidského života, že komunismus byl vždy nejagresivnějším nepřítelem křesťanské víry, že ruští bolševici (věrni svým židovslým otcům zakladatelům) přeměnili pravoslavné chrámy ve stáje, ikony a monstrance zničili nebo ukradli a chrám Krista Spasitele zbořili, zatímco synagog se ani netkli, že… Číst vice »

abx
Člen
abx

První známý opravdový umučený komunista se jmenoval Ježíš Kristus. Narodil se někdy mezi 7. až 2. rokem př. n. l. v dnes i tehdy okupovaném Betlémě. Byl ukřižován farizeji a saduceji v dnes i tehdy frontovém městě globální války Jeruzalémě někdy mezi 26. až 36. rokem n.l. v sirsom chapani tohto pojmu bol Kristus naozaj komunista, lebo ucil, ze vsetci ludia na Zemi (ak nie na Zemi, tak aspon v Judei) su si rovni – pred Bohom, pred ludmi, pred vtedajsim svetom. viac ako fakt ukrizovania tohto proroka je dolezite to, ze ho ukrizovali ti, ktorych vyhanal z chramu, ktori… Číst vice »

peter.
Člen
peter.
Člen

Ešte dlho po “ Veľkej privatizačnej lúpeži „sa u nás o privatizéroch hovorilo :“Tie kurvy by si najradšej privlastnili aj Ježiša Krista“.A aj sa tak stalo,po tristo ročnej existencii prvotných kresťanov,ktorí žili podľa Kristovho učenia.V r.313 vydal cisár Konštantín I. Milánsky edikt, ktorým ustanovil kresťanstvo štátnym náboženstvom. A od vtedy sa RKC stala zhromažďovateľkou bohatstva na úkor chudobných. Aj Mozgového si celkom iste privlastní vládnuca trieda oligarchov ktorá sa na Donbas určite vráti bez ohľadu na výsledok vojny.On sa stal legendou a národným hrdinom a preto mu postavia oligarchovia aj pomníky,len aby si u národa vylepšili svoj imidž a prezentovali… Číst vice »

PPK
Člen
PPK

peter. napsal Ešte dlho po “ Veľkej privatizačnej lúpeži „sa u nás o privatizéroch hovorilo :“Tie kurvy by si najradšej privlastnili aj Ježiša Krista“.A aj sa tak stalo,po tristo ročnej existencii prvotných kresťanov,ktorí žili podľa Kristovho učenia.V r.313 vydal cisár Konštantín I. Milánsky edikt, ktorým ustanovil kresťanstvo štátnym náboženstvom. A od vtedy sa RKC stala zhromažďovateľkou bohatstva na úkor chudobných. Aj Mozgového si celkom iste privlastní vládnuca trieda oligarchov ktorá sa na Donbas určite vráti bez ohľadu na výsledok vojny.On sa stal legendou a národným hrdinom a preto mu postavia oligarchovia aj pomníky,len aby si u národa vylepšili svoj imidž… Číst vice »