Nejnovější zpráva z koronavirové fronty

Obrázek dosud nezvyklé fronty – s bezpečnostními rozestupy –  před řeznictvím…

Stanův komentář: Můžeme se tomu smát nebo nad tím plakat, ale statistiky posledních dvou dní vypadají nadějně. Zdá se, že drastická opatření začínají zabírat.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
22 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Admirál
Admirál
18. 3. 2020 12:32

Stane, rád bych se pletl, ale na jásání je brzo.

Počkal bych tak 10 dnů (inkubační doba), až se projeví ty uzávěry veřejných institucí, hospod a tak.

orinoko
orinoko
18. 3. 2020 13:38

Jednu věc jsem ještě nikde nezaregistroval. Ten émerický kriplik nabídl firmě, která je nejblíže léku na covid19 miliardu dolacu, když patent prodá emerice. Takové humanitární opatření z nejlepších dob veny bombardera.
Firmě slouží ke cti, že to prudce odmitla.
Ať žije zapad!
Ale chciplej.

orinoko
orinoko
18. 3. 2020 15:31

Přesně jak jsem ocekaval: Symboly prasečího kapodryjaku už kleci na kolenou a možná dojde i na lokty. Známe to – privatizace zisku, socializace ztrat. A ze všech nejvíc v té prokurvene emerice. Státe , naval. Už zase nastalo další gigantické kvantitativní uvolnovani. Kapoprasata potřebuji milodary od socek. Jenze není rok 2008. Tehdy chyběla likvidita. Dneska nechybí , to jen bankoprasata nechtějí dát svým kriplpobratimum svoje cmrdliky, protože současná situace nezaručuje zhola nic. I kdyby zítra nastalo prudké ozdraveni, tak už pozítří je pro 20% západních upadecnych kriplu prostě pozde. Východ stoupa, západ zapada. Něco se suska, že koronavirus makrela údajně… Číst vice »

Dana
Dana
18. 3. 2020 16:14

https://youtu.be/tEOfk3ckrZw

Tak tohle bysme v emerice rozhodne nechteli…….

Botičky od Diora
Botičky od Diora
18. 3. 2020 17:39

Otevřením Pandořiny skřínky pitomí amíci na sebe, a nejen na sebe, přivodili nemoc, která byla určená POUZE PRO ASIATY. Stejně jako si otevřením Pandořiny skřínky na sebe, a nejen na sebe, přivodili nemoc AIDS, určenou pouze pro černochy v Africe. Kolem Číny a Ruska je rozmístěno cca 400 biologických laboratoří amerických prasat. Kazachstán, Kyrgyzstán, Afghánistán, Pákistán, Vietnam, Tchajwan, Filipíny, Jižní Korea, Japonsko… a všude kolem americké vojenské základny. Všechny tyto výzkumy financuje Pentagon. A všude, kde jsou biolaboratoře (nebo v jejich blízkosti), se záviděníhodnou pravidelností propukají nová neznámá onemocnění, která Američané cynicky ignorují. Provádějí pokusy na druhých a hlavně, aby… Číst vice »

racek
racek
18. 3. 2020 17:46

Milá Dano, nemusíte mít obavy. Jeden čínský miliardář věnoval USA tuším milion testů a deset milionů roušek, neb testy v USA zrovna došly. Přibližně v ten den jedna z USA firem, která má údajně velmi blízko k výrobě vakcíny, prohlásila, že je číňanům rozhodně neposkytne… My u nás jsme nejprve vyhlásili starostou v Praze Číně válku, pak se přidal předseda senátu … no a pak musel shánět roušky po Číně Kelner, který byl prohlášen chvíli před tím za zločince a agenta číny a skupina senátorů psala dopis na kongres USA, že jeho záměr koupit televizi NOVA ohrožuje tu demogracyju a… Číst vice »

racek
racek
18. 3. 2020 17:50

Abych dodal, vzpoměl jsem si na jeden velice pěkný americký film s Jamesem Garnerem … Podporujte svého šerifa! Myslím že bychom se tím teď měli všichni řídit.

Patrik
Patrik
19. 3. 2020 1:10

@racek Ten čínský miliardář se jmenuje Jack Ma´ a jeho nejnovějším počinem je péče o Afriku a v ní především o Etiopii, kde se koronavirus poprvé objevil 13. března https://en.wikipedia.org/wiki/2020_coronavirus_pandemic_in_Ethiopia Nebylo mi příliš k pochopení, proč Pjakin ve svém posledním pořadu z 16. března tolik zmiňuje Etiopii a tamější umírání ve velkém, o které se svět dosud nezajímal, na popud Pjakina vidím, že jde o záhadnou nemoc, údajně zanášenou ropnými společnostmi https://www.bbc.com/news/topics/cwlw3xz047jt/ethiopia Když se v Etiopii objevil i koronavirus, Čína začala jednat, ovšem začala jednat tak, že z Etiopie učinila centrum boje proti šíření koronaviru v Africe. Může to mít… Číst vice »

Patrik
Patrik
19. 3. 2020 1:18
racek
racek
19. 3. 2020 3:35

to Patrik … díky za doplnění.

g.hrosik
g.hrosik
19. 3. 2020 8:51

„Poslední Pjakin (zatím česky neotitulkovaný) je ale opět skvělý – koronavirus je spektakl pro svět. Jen mi pořád není jasné, proč schválení nové ruské ústavy dává do souvislosti nikoliv s tím, že 22. duben je dnem výročí narození Lenina, ale s tím, že šlo o 22. den ČTVRTÉHO měsíce roku – nad tím musím podumat….“ Možná půjde o citaci s knihy G.Grabového „Metody koncentrace“ (viz dole), patřící spíš do oblasti ezoteriky, což by u Pjakina nebylo zcela od věci… Ke 22. dni 4. měsíce se tam m.j. uvádí, že: „V tomto dni měsíce se máte soustředit na takové elementy reality,… Číst vice »

racek
racek
19. 3. 2020 14:07

Tak jsem byl v důchodcovských hodinách nakoupit. Zajímavý úkaz. Většina nakupujících vypadala velmi dobře, nikdo by jim nehádal jejich věk … Paralen ani teploměry nejsou. Ten můj převčírem shodila kočka a já na něj šlápl. Ach jo. Asi se to stalo všem najednou. No, teplotu nemám a paralenu mám nakřečkováno ještě 10 tabletek.

racek
racek
19. 3. 2020 15:31

https://twitter.com/Scout_Finch/status/1240278318064205827
Tak tohle je taky docela gool. Politici a policajti jsou na hlavu asi všude. U nás vyniká mr. Koudelka, předseda senátu Vystrčil atd….

Patrik
Patrik
19. 3. 2020 16:16

Mým pohledem by se mělo očekávat, že „nej“ informace o koronaviru přinesou „nejakademičtější“ internetové stránky, tedy stránky levanet, které mají tzv. „načteno“ z tlustých knih. Jaký to ale údiv pro mě, když na těchto stránkách čtu prezentaci názoru globalistické tv Tsargrad (ruské pobočky globalistické tv Fox News) a čtu, že koronavirus je akcí neokonů, viz zde http://www.vodaksb.eu/diskuse/comment-page-103/#comment-295154 O šéfovi tv Tsargrad Malofeejevovi, ze kterého komentář vychází, se můžeme něco dozvědět zde https://thebell.io/kiber-monarhiya-konstantina-malofeeva-kak-ustroena-biznes-imperiya-pravoslavnogo-milliardera/ Možná i to je důvod, proč levanet přestal publikovat videa Pjakina v dřívějším režimu tak, že je upozadil, můj názor ale je, že je velmi důležité právě Pjakinovi… Číst vice »

Patrik
Patrik
19. 3. 2020 16:34

Pro úplnost – televizi Tsargrad dlouhý čas šéfoval A.Dugin, který globalisticky volal po rozdělení Ukrajiny, proto kritizoval Putina, že na Ukrajině vojensky nezasáhl a neuposlechl jeho výzvy „Zabíjej, zabíjej Ukrajince“
https://www.youtube.com/watch?v=MQ-uqmnwKF8
a který v USA propagoval Strelkova a byl vařený, pečený u globalistického Alexe Jonese
https://magazin.panobcan.cz/a-dugin-velka-valka-kontinentu-prave-zacala-euroasianismus-je-projektem-globalistu-a-ukrajina-je-pouze-pescem/

Putinovi přitom jde o zachování CELISTVÉ Ukrajiny, proto také dlouhé hodiny věnoval prosazení Minských dohod! Ale k pointě – tv Tsargrad je pro levanet zdrojem, jehož informace šíří? V tom případě je ale něco shnilého ve státě „levaneťáckém“….

orinoko
orinoko
20. 3. 2020 13:46

Já nakupují mimo časovou sekci a jelikoz mám velmi zvláštní rousku, tak jsem byl zenskou za mnou obdarovan prumyslovejsi. Vypadám jako kdybych se zajímal o banky.
Kreteni kuřáci se najdou vsude a jinak se dal pritvrzuje.
Česká armada míří do Mladé Boleslavi. No konecne. V MB za Prahu.

orinoko
orinoko
20. 3. 2020 14:12

Celebrity v rouskach. Oooo….a jak jsou statecne. Z rousek ještě bude moda. Takový vrchol nevkusu muze absolvovat jen dokurvene komediantske lejno. Nějakou tu mediální kurvicku by to mohlo potrefit. Aby to bylo autenticke.

orinoko
orinoko
20. 3. 2020 14:30

Vypadá to, že v Rusku už začali lidi blbnout taky. Njn, strach o konzum je těžce dominantni.
Hlavně , že ve Španělsku a u zabozroutu si lidi stoupnou na pavlac /také mají kralikarny, že , ty sametová flakso/ a mlátí do rendliku. Západní gumy bez konkurence. Tolik světové debility každou jednotlivou hodinu se nevidí snad ani jednou za 20 let.
Jezdil bych na kole, ale přes ten hadr na hubě se blbě dycha.

racek
racek
20. 3. 2020 15:16

No, zda se, že pro řešení velkých problémů je varianta osvíceného cara asi nejlepší možné řešení. Bohužel, ne vždy to vyjde, zejména v menších zemích. Nicméně, carské pravomoci má nejen Ti nebo Putin. Zrovna takové má třeba Trump nebo Makron.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
22. 3. 2020 6:16

Россия направит в Италию средства борьбы с COVID-19 и специалистов
https://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/20203212040-xUzer.html
Шойгу провел переговоры с министром обороны Италии об организации помощи от России в борьбе с коронавирусом
https://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/2020322024-HgJIm.html