P. C. Roberts: Jak je možné, že američtí policisté vraždí americké občany

Pokud chcete pochopit, proč se ze služebníků veřejnosti stali její popravčí, přečtěte si tento článek Philipa Giraldiho na ICH.

Stručně řečeno: Důvod, pro který si americká policie dovoluje střílet neozbrojené a nikoho ohrožující Američany na ulicích či v jejích domovech, je ten, že je ve stále se zvyšující míře školena policií izraelskou. Policie v Izraeli je ovšem okupační silou a je zde proto, aby potlačovala oloupené a ze svých vesnic vyhnané Palestince, kteří byli o své domovy i olivové háje okradeni novými „osadníky“ a jsou dnes onálepkováni jako „teroristé“. Nu a ti samozřejmě – coby teroristé – mohou být beze všech cavyků vražděni.

Tento přístup k obyvatelstvu přenesli tedy nyní izraelští policejní instruktoři i na policii v USA.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Dana
Dana
29. 7. 2017 1:52

To si americka policie ale dovoluje, co . :-)
Zrovna jsem se divala na hezky projev prezidenta Trumpa, ktery prednesl na policejni akademii. Podekoval policistum za nebezpecnou sluzbu, podporil jejich akce a dal najevo, ze je mozne s vyhmatavanim zakona trochu pritlacit. Slogan : ‚Zakony a poradek‘. To cte americky danovy poplatnik mezi radky tak, ze policie nemusi byt v budoucnu az tak „politicky korektni“. Dobra zprava. Ze od ted bude Bum Bum Bum ?
Hruza. :-) Holt si bude muset dedula Roberts stezovat na Lamparne.

https://www.youtube.com/watch?v=i7gqHI-NsO0

fajt
fajt
29. 7. 2017 9:13

http://www.lidovky.cz/mesto-bez-zakonu-zabijte-vse-co-se-hybe-dostali-rozkazem-iracti-vojaci-v-mosulu-gc5-/zpravy-svet.aspx?c=A170727_171829_ln_zahranici_fas – američtí specialisté v akci, zabít všechny co by mohli jenom slůvkem říci, jak americká gerila zuřivě vraždí civilisty, samozřejmě včerejší spojence popraví taky, svědci jejich svinstva nesmí zůstat -jenom tak v koutku duše doufám, že všechno, co americká svoloč provádí ve světě jednou zažije taky na vlastní kůži, bylo by to správné a neskutečně spravedlivé. ..)

Tom1622
Tom1622
29. 7. 2017 12:41

Nezbývá než popřát americkým policistům dobrou mušku a dostatek munice . Mrtvej amík dobrej amík .

Dana
Dana
29. 7. 2017 17:27

Akorat, ze primo v Mosulu Americane nebojovali, fajte, to vse si tam mezi sebou vyrizuji Iracane.. Vitezove jsou v tomto pripade iracti generalove a normalni iracti vojaci. Ovsem kdyz je nekdo na strane jihadistu, pak lituje jejich zeny a deti, chapu, jsou to Allahovi mucednici, ze. Po prakticke strane, utecenci z Mosulu jsou skutecne valecni uprchlici a Ceska republika by se mela zachovat humanne, lepe nez Amici a prijimat iracke uprchliky po desetitisicich. :-) Sobecke USA uz naplnily svoje kvoty bezencu, plnych 50 tisic, dle Trumpova dekretu. Takze sorry… A taky by Cesi mohli prijmout dobrovolne tisice Palestincu, vzdyt i… Číst vice »

orinoko
orinoko
29. 7. 2017 20:36

No, co říci?
Podle emerickych mediálních zidozdroju se Rus v Sýrii nechová korektně. Každé syrské sestřelené letadlo pruhovanymi debily bylo po zásluze odměněno. V Al Tanf … Kristepane, kdo si ma ty arabské názvy pamatovat? … u jordánských hranic … tak tam prý Rusové udělali díru do země. Když před tím varovali koloniální a imperiální prasata z libry a dolace.
A to je ten důvod sankci.
Ten vas oblíbený kripl z Bílého bananu je jen fikus trumpnych naději.
Už se konečně vzpamatuje. Jinak jste součástí hyperdebilni konspirace.
Ted Rus vyhodí svoje trumphy. Co budete dělat?

orinoko
orinoko
29. 7. 2017 20:45

Tak tohle je vyšší dívčí.
To je primo HAARP na smysluplnou diskusi.
Dneska jsem mluvil s ve!mi hezkým devcetem z Cecny. Pote, co jsem se zeptal, jestli nepochází z Ruska.
Příjemný záblesk multi kulti.

fajt
fajt
29. 7. 2017 22:34

Dana napsal
Dana

takže podle tebe, karle, v Iráku nejsou američtí žoldáci – fakt, nakrm se pořádně tím americkým olovem, potřebuješ to jako divoké prase, které má africký ( tedy americký) mor. ..)

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
30. 7. 2017 5:51

Emerické MERDIÁLNÍ židozdeoje nikoho soudného nezajímají. Dano, ve Falúdži se US Blackwater projevili podobně jako nacisté v Terezíně. Bude jim to připsáno na „jejich vesmírný kříž“ stejně jako ten ochuzený uran a defolianty ve Vietnamu… Taky si kupujete pangase z Indočíny?? Nebo rýži která odtamtud z pomezí Kambodře a Laosu (házeli to i tam v obrovských množstvích) prochází skrze tolik „prodejců“ (překupníků) že na 100% nevíte odkud skutečně je?? To je orinoko mnohem důležitější než rozebírat dookola že američan koneckonců zůstává američanem. V úctě k těm původnějším to píši s malým a… A Dano – je jedno kolikrát tu Černou… Číst vice »

Béda
30. 7. 2017 6:06

Mne by enem zajimalo, jestli by sudruzi v USA dopustili Majdanek (po vzoru kyjevskeho Majdanu) a jestli by třeba Rogozin a Žirinovskij) (v Kyjevě Nulandova, Mc Cain) mohli beztrestně podporovat ve Washingtonu DC rebely, kteři žadaji pad americke vlady, jestli by RF mohla svobodně uplatit statni převrat ve Washingtonu DC. Že je RF diktatura = mohou tam byt u voleb svobodně přitomni cizi diplomati a pozorovatele, na rozdil třeba od demokratickych USA, kde jsou rušti diplomate u voleb nemyslitelni, to je dostatečně znamo. Rusko zcela prukazně ovlivnilo americke volby, byť v USA nemá sve pate kolony a neexistuje jediny dukaz… Číst vice »

Bety
Bety
30. 7. 2017 9:51

Podle Dany ten, kdo lituje ženy a děti povražděné v Mosulu, je milovníkem džihádistů. A jedním dechem nám doporučuje – UŽ ZASE – abychom si nabrali co nejvíce imigrantů. Buď je na hlavu padlá ona, nebo si myslí, že jsme na hlavu padlí my. Ten, kdo spáchá zločin je za něj také zodpovědný a měl by nést následky – takže žádat po jiných, aby platili za zločiny USA, Izraele a vůbec západních států je mírně řečeno neskutečně drzé, otrlé a prozrazuje NAPROSTOU ABSENCI SVĚDOMÍ. V tomto ohledu skutečně nelze USA upřít prvenství a taková Dana je toho pěkným a vypovídajícím… Číst vice »

peter.
30. 7. 2017 10:10

Nedávno som písal,že USA sa pokúsia rozbiť RF s pomocou moslimovv najbohatšej republike RF,ktorá ani nemá podpísanú sväzovú zmluvu s RF,s Tatarstanom.Mal som pravdu.
http://politikus.ru/v-rossii/97318-v-ssha-nadeyutsya-chto-tatarstan-pomozhet-razvalit-rossiyu.html