P. C. Roberts: Mediální děvky USA lžou tak zběsile a chaoticky, že své lži nedokáží sjednotit

V pátek  ráno jsem ZDE poukázal na až legrační chyby a omyly, které zazněly na britském kanále BBC pokoušejícím se zakrýt volební podvod Demokratů v Michiganu. 

Nu a dnes prestituti  amerického časopisu USA Today přišli s naprosto odlišným vysvětlením tohoto podvodu. V tom původním z BBC se uvádělo, že volební činovníci udělali chybu při „zadávání dat“. Tato chyba, uvádělo se dále, byla později opravena. Takto tedy BBC vysvětlovala máhlý přísun 138 000 hlasů pro Bidena  v nejčasnějších čtvrtečních hodinách, kdy průběh volebního klání téměř nikdo nesledoval.

Tuto lež jsem zcela bez problémů vyvrátil, takže prestituti z USA Today byli nuceni vymyslet lež novou. Nu a ta tvrdí, že nešlo o žádnou chybu při zadávání dat a že volební činovníci se dokonce k žádné takovéto chybě nepřiznali – ZDE 

Takže, stručně vyjádřeno: USA Today má za to, že tým BBC pro zjišťování a kontrolu faktů mluví o čemsi, co se nikdy nestalo. A řečeno ještě jinak: Prestituti z USA Today vyjadřují názor, že tento tým BBC je nekompetentní a nelze se na něj spolehnout. A že prý ve skutečnosti šlo o „zjevný překlep“ na jediné mediální stránce, který vytáhla na světlo boží  sociální média a skočil po něm i prezident Trump.

Následující otázka se nabízí sama sebou: Kterému z těchto vysvětlení lze spíš věřit?

Odpověď zní: Ani jednomu. Lživá jsou obě.

Lež USA Today tvrdí, že k žádnému náhlému přísunu 138 339 hlasů na Bidenovu volební hromádku nedošlo. Takže jak se pak mohlo podstatné Trumpovo volební vedení zničehonic rozplynout? Bidenovi žádné hlasy nepřibyly, ale Trumpovo přesvědčivé vedení zmizelo. 

Zázrak!?!?

K podobnému zázračnému přísunu hlasů na Bidenovu volební hromádku nedošlo v časném čtvrtečním svítání ostatně jen v Michiganu, ale i ve Wisconsinu. I zde totiž ještě dříve, než krajinou prokmitl první sluneční paprsek, bylo po Trumpovu volebním vedení veta. A až dosud žádná z amerických presstitutek nedokázala vymyslet lež, která by se wisconsinský výskyt téhož, co se událo v Michiganu, pokusila vysvětlit.

Takže co, mediální děvky, jaký je váš výklad toho, co se přihodilo ve Wisconsinu? (A v Pensylvánii, v Severní Karolíně a v Georgii?) Jsou chybné součty hlasů v Michiganu a Wisconsinu důsledkem chybného zadání dat, nebo dvěma překlepy, vytaženými na světlo boží sociálními médií?

Pomysleme nyní na to, co tohle vše svědčí o mravní integritě médií USA, domnělých to „hlídacích psů demokracie“? Jistě. Nic jiného, než že se otevřeně účastní krádeže prezidentských voleb. Což současně znamená i to, že na této krádeži je účastna i velká část členů Demokratické strany, stejně jako její volební činovníci. 

A znamená to též, že Spojené státy jsou už nenapravitelně rozděleny do  dvou táborů. Nenávist k bělochům, jež je kultivována už po mnoho let a zobrazuje bílé Američany jako „systematické rasisty“, k čemuž je nutno připočíst i bažení Demokratů po moci a penězích, národní jednotu definitivně zlikvidovaly. Důsledkem čehož bude náhrada pravidel silou.

A proč by měli mít Demokraté větší právo na užití síly než prezident Trump?

Státy označené dnes červenou barvou jsou domovem původní etnické americké populace, která je už nejméně  čtyři roky intelektuály, profesory, prestitutkami a Demokraty démonizována jako „Trumpovi rasističtí ubožáci“. Nu a skuteční Američané nejsou zorganizováni a Trump je jediným vůdcem, kterého mají.

Za vlády režimu Kamaly Harrisové válka proti skutečným Američanům zintenzivní. Biden pro své mentální poruchy bude odsunut stranou a USA budou mít za prezidentku levicovou „ženu jedné barvy“, která už svou nenávist vůči bílým Američanům stačila vyjádřit.

Není obtížné si představit, že jednou z prvních věcí, kterou režim Kamaly uskuteční, bude zrušení Druhého dodatku americké ústavy, po čemž přijde zatýkání držitelů zbraní v červených amerických státech, což zajistí jejich bezbrannost. A při vědomí nenávisti, kterou demokratičtí intelektuálové a profesoři k Američanům červených států chovají, je stejně snadné si představit, že až se dostaví další pandemický virus, bude Amerika červených států přestěhována do internačních táborů. Proč by totiž démonický hybný moment, který rozhodl o ničení soch, památníků a muzeí bílých, bílé historie a kultury a „bílých privilegií“ neměl zahrnout i samotné bílé lidi?

Jelikož americké ozbrojené síly sestávají i z mužů červených států, schopnost Washingtonu vzpínat se ve všech koutech světa ke svému postavení globálního vládce, zmizí. Rusko, Čína a dokonce i Írán budou schopny porazit „supermocnost“ ve válce.

Stalo by se tak poetickou spravedlností, kdyby se důsledkem otevřeného ukradení voleb stal i konec washingtonské hegemonie. V každém případě ukradené volby ruší veškerý vliv Ameriky. Či jak to vyjádřil jeden z evropských pozorovatelů: „Spojeným státům nezbývá nic jiného, než šířit demokracii násilím, protože je naprosto jasné, že to nedokáží provést svým příkladem.“

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

 

5 5 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Aleš
Aleš
8. 11. 2020 14:18

https://ac24.cz/en/-/toto-nema-obdoby-hlasovaci-listky-v-americkych-volbach-byly-tajne-oznaceny-vodoznakem-schyluje-se-k-zatykani-?redirect=%2Fen%2F
Mrtvé duše Bidetovi by holt nestačily. Bělorusko a Severní Korea by měli zahájit operaci Trvalá svoboda a demokracii do USA s mandátem OSN dovést….
Anebo by Evropa po vzoru Ruska měla zatím nic nekomentovat a nechat to na soudním systému hegemona Nadnárodní Americké Teroristické Organizace SSamerických…

ms
ms
8. 11. 2020 15:58

Skuteční Američané? Čili Indiáni? Jinak je docela sranda, že tam kde Trump musel dotahovat (a nedotáhl) tak hlasování bylo super a mělo se počítat dál, ale tam, kde začal ztrácet, tak je to strašný podvod, ty samé hlasy, které jinde potřebuje tady jsou falešné. Nechat se oblbnout jedním korporátním produktem, který má voliče jen za blbečky pro své ego a své ekonomické zájmy, je děsně fajn. Ale to ty druzí jsou miliardáři, Trump je charitativní proletář bojující za lid. Blah

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
8. 11. 2020 21:38

Я.Кедми: Байден напоминает Черненко или позднего Брежнева
https://www.youtube.com/watch?v=wxMD-1NjBdk&feature=emb_logo

Výstižně z ohlasů na internetu:
“ Константин Устинович Байден…“
„Я не пойму смысла организовывать выборы?! Уже третий раз у них 50,01/49,99. Можно подбросить монету, результат будет одинаковым. А если быть серьёзным, то цирк под названием „демократические выборы“ мало влияет на гос. политику США. Балом правит элита-капитал и никто не позволит, чтобы пара проституток из штата Невада решили судьбу триллионных потоков.“…

Last edited 2 let před by Martin (už bez taky m)
Botičky od Diora
Botičky od Diora
9. 11. 2020 11:41

No comment.comment image

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Botičky od Diora
9. 11. 2020 15:29

„Jsou vítězství, která jsou hanbou a jsou lidé, od nichž se, ačkoli dáváš pozor, zamažeš“. Josef Čapek (1887-1945), umučen v koncentračním táboře pro své názory němečtími fašisti.