Pel-mel o Covid-19 (díl 18.)

Santa Claus existuje!

Zdroj: Acutaliteitjunk

***

Na lovu bobříků blbosti a buzerace

Martin Koller

19. 11.

Roušky-neroušky, desinfekce, rukavice, buzerace, COVID radostně bují a pravděpodobně postihne všechny, které postihnout dokáže. Především se jedná o výborný důvod a prostředek kontroly a manipulace s voliči a neméně výborný kšeft. Ohrožení rukou se řeší minimálně, ohrožení očí nijak. Následně se objeví, jako na objednávku další mutace.

Celý článek najdete na webu Nová republika

***

Zatímco se svět hroutí pod náporem viru, Čína posiluje domácí trh a tvrdí, že Covid-19 pochází z Itálie

red, ČTK

20. 11.

V době, kdy celý svět zužuje pandemie Covid-19 a dochází k eskalaci napjatých vztahů se Spojenými státy americkými, se Čína dobře připravila a představila nový ekonomický model s názvem „dvojitý oběh“, podle kterého se hospodářství země bude v následujících pěti letech řídit.

Celý článek najdete na webu Reflex.cz

***

Za pacienty s covidem je příplatek. Týden péče přijde na téměř 580 tisíc

Radek Nohl

20. 11.

Jak uvedl pro Seznam Zprávy mluvčí VZP Vlastimil Sršeň, pro covidové pacienty na jednotce intenzivní péče činí příplatek 413 448 korun za týden, přičemž platba je stejná pro všechny zdravotní pojišťovny. Pokud leží pacient s covidem-19 v nemocnici na standardním lůžku, je to 16 317 korun za týden.

Celý článek najdete na webu Seznam Zprávy

***

Pfizer a BioNTech žádají o nouzové použití vakcíny v USA

Adam Ryšánek

20. 11

Společnosti Pfizer a její partner BioNTech oznámily, že v pátek předloží americkému Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv žádost o povolení nouzového použití své vakcíny proti onemocnění covid-19. Podle New York Times (NYT) by žádost mohla uvést do pohybu zrychlený regulační proces, který by umožnil prvním Američanům dostat vakcínu do poloviny prosince.

Celý článek najdete na webu Seznam Zprávy

***

Dr. Kaufman – O nové dánské studii, co říká: Roušky nefungují!

Andrew Kaufman

20. 11

V dánské studii, která vyšla 18.11.2020, zjistíme, že přišla se zjištěním, že nošení roušek nijak nesouvisí s mírou infekce covidem-19. Dr. Andrew Kaufman s námi projde tuto studii a vysvětlí všechny detaily, které bychom jako laici snadno přehlédli.

Celý článek najdete na webu Otevřisvoumysl.cz

***

Vakcinační pas usnadní cestování, motivují k očkování Prymula i Blatný

Kateřina Vaníčková

21. 11.

Kdo se nechá očkovat proti koronaviru, bude mít možnost snadnějšího cestování, zní plány Evropské unie. Ta chce tímto krokem motivovat lidi, aby se nechali očkovat proti covidu-19, čímž by získali jakýsi vakcinační pas. Podobně už funguje třeba mezinárodní očkovací průkaz, který je v některých zemích dokonce vyžadován. Na společném očkovacím průkazu přitom Evropská komise pracuje již dva roky.

Celý článek najdete na webu iDnes

***

Dokud se zpívá, ještě se neumřelo. Kvinteto zpívat může, ale sexteto ne

21. 11.

Vláda Česka na twitteru se zestručněním svých opatření trochu pootočila zákazy v povolení koncertů, a dalších hudebních,  divadelních,  filmových  a  jiných  uměleckých  představení  ovšem výhradně bez  přítomností diváků. Kdo však bude hrát před prázdným  hledištěm  divadlo nebo, co je ještě děsivější, kdo bude  promítat filmy v kinosále bez diváků?

Celý článek najdete na webu První zprávy

***

V této tabulce i nulové Blatného psí číslo znamená mimořádný stav

Zdroj: Hanuš Rybný, pasivista

5 3 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Gatta
Gatta
21. 11. 2020 22:10

Jen krátce a bez zlehčováni a bez legrace. Lék na Covid není a možná taky nikdy nebude – podobně jako na sezónni chřipku. O vakcině všichni mluví už rok, prý ji má ten či onen stát, ale věř – nevěř. O skutečné nebezpečnosti a úmrtnosti nejsou (proč ???) jednotné věrohodné výsledky a statistiky. O vytvoření imunity se ani nemluví. Nebo se vše ví, ale se to tají. Tedy celá ta Prymulova a psí opatření je jen alibiststické maskování (a snad zpomalení) postupného promořování společnosti Covidem. No a pak je to záměr, či aspoň příležitost – vydělat, změnit majetkové poměry, zlikvidovat… Číst vice »

Dana
Dana
22. 11. 2020 0:00

V kazde krizi se lidi prizpusobuji po svem uvazeni a nemeli by se nechat ovlivnovat vsemoznymi nazory a moudrostmi, protoze zakonite se na katastrofu napoji jedinci, co si hreji svou polivcicku ke svemu zviditelneni. Politici to zase vyuzivaji k masirovani svych volebnich ovecek. Covid-19 je svetovy mor a vedecka komunita take tapa. Holt se zkousi vsechno co je mozne, aby se verejnost domnivala, ze se s virem bojuje. My v Americe bojujeme rouskama a distancovanim, coz ovsem jen prubeh moru v populaci zpomali, jakmile se uvolni opatreni, propuka znovu. Hlavne v uzavrenych mistnostech, coz mi to ohromne zamoreni na severu… Číst vice »

orinoko
orinoko
22. 11. 2020 21:07

Vjec Covid 19.

Trump_kicks_out_Deep_State-1-1024x814-1.jpg