Planeta opic

Tak celkově je venku pošmourno a zprávy z médií odhalují další bláznoviny, jejichž procento se v některém tisku blíží číslu 100. Bezuzdná kampaň k podivné vakcinaci probíhá, koncem března však zesílí a MZ za ni vyhodí zbytečné miliardy Kč, které budou v budoucnu velmi chybět. Oční lékař bude vědět, že ještě nejste očkováni hazardními, jen nouzově schválenými, západními vakcínami (opět jen jeden směr výběru), a bude se vás ptát, proč…

Měl by vrátit diplom a přejít na pouze ošetřující práce. Všichni doktoři, kteří očkují těmito principiálně novými a experimentálními vakcínami, se zpronevěřili přísaze. Už nyní mám obavy, až tato, cizí zájmy plnící „česká“ vláda, uvolní pohyb po republice, bude člověk neočkovaný neustále vybízen značkami a různými cedulemi směrován do vysokoprůtokových vakcinačních center, dnes už dokonce továren, z nichž jednu připravují v Plzni.

Když bude někdo mít autonomní auto, GPS ho tam určitě navede. Leckde už dnes šikanují obyvatele a zaklekávají je před jejich dětmi strážníci a policisté. V Holandsku již vzniká pořad v televizi, kde dospělí se budou svlékat před pubertálními dětmi a budou s nimi hovořit o nedokonalostech lidského těla. V Dánsku chce vláda deportovat migranty za hranice a již se spustila doslova tsunami kampaní různých neziskovek a aktivistů, kteří tvrdí, že migrace je právo, a že máme vůči „uprchlíkům“ povinnosti. Kde na to přišli? Asi peníze od Bidena či Soroše jim vzaly rozum z hlavy. Jakou mají moc?

V Německu zjistili, že miliony respirátorů nebyly zkoušeny v prostředí aerosolů a že tedy vůbec neplní funkci, pro kterou je máme mít nasazeny na obličeji a dusit se, nejlépe 24 hodin denně a 168 hodin v týdnu. V Číně již genetické inženýrství dosahuje neskutečných hloubek, a poslušný čínský voják či chytrá gorila jsou jen začátkem, pěstování či výroba masa a nábytku na zakázku, který nám vyroste třeba před barákem, je pokračováním. Co však bude následovat?

Všichni jsme viděli film Planeta opic. Šel z něho mráz po zádech. Že bychom ho i zažili, to nikoho tenkrát ani nenapadlo.

Když jsme šli z kina, bylo to v 70. letech, bylo příjemné pozdní jaro, vzduch voněl, svoboda byla všeobjímající, pocit bezpečí, hrdost na náš stát, co všechno dokázal vyrábět, a škola – kvalitní a zajímavá… dnes je zatracovaná a popisuje se jako biflující manufaktura.

Nejvíc dnes křičí ti, co ji ani nezažili. Ať už byl reálný socialismus, jaký byl, byl to pokus o lepší život člověka, lidský a důstojný. Bohužel i on byl svázaný ideologií a mocí globalistů, v určitý čas se zdálo, že by mohl uspět, a tak ho uplacení lidé, oligarchové a tajné služby položili na lopatky. A hodně z nás ještě tomu převratu přizvánělo klíči. Nevěděli jsme, co se chystá. Já jsem z toho tenkrát měl špatný pocit, nějak jsem tušil, kam budeme směřovat.

Dnes už je to jasné. Směřujeme k totálnímu lidskému úpadku. Ale nesmíme to vzdát! Velká čest všem, kdo se staví proti demagogii, lži, podvodům a usilují o skutečný, důstojný, lidský život v souladu s přírodou, a bez nelidských korporací, bankéřů, neziskovek a pochybných aktivistů v žoldu.

Peníze se opět musí stát jen směnným artiklem, dluh a zisk musí být vykázány na smetiště dějin. Člověk musí opět velmi zmírnit spotřebu, hlavně nepotřebných, rádoby potřeb. Musí omezit migraci po planetě.
A znovu nalézt hrdost k rodné hroudě, která je pro jeho zdravý život vůbec nejpotřebnější…

 

4.9 15 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Mirek
Mirek
14. 3. 2021 18:31

https://cs.wikipedia.org/wiki/Kalijuga Společenské změny v období KalijugyBěhem období Kalijugy dojde k postupnému úpadku hodnot a k nárůstu všeobecného zla a k následnému zmatku a zkáze. Podle výkladu mudrce Márkandéji v Mahábháratě existuje popis některých typických projevů období Kalijugy: Vládci se stanou nerozumnými: budou nespravedlivě uvalovat daně. Vládci už nebudou považovat za svou povinnost propagovat duchovnost a chránit obyvatele, stanou se nebezpečím pro svět. Populace se začnou stěhovat, budou vyhledávat oblasti, kde jsou pšenice a ječmen základním zdrojem potravy. Chamtivost a hněv budou běžné. Lidé budou vůči sobě otevřeně projevovat nepřátelství. Rozšíří se neznalost dharmy (ctnosti). Lidé budou pomýšlet na vraždu bez… Číst vice »

PPK
PPK
14. 3. 2021 21:53

Aby kapitalismus civilizačně přežil, musí neustále strašit jakoukoliv lidštější alternativou a odvádět pozornost od svého základního problému: Od chudoby a záměrně udržované asociální nerovnosti v životní úrovni pod záminkou falešného soucitu a zároveň sobeckého boje za svobody ve všem a údajně volné soutěže o životní šance. Jenže … vůbec ne každý potřebuje být bezpodmínečně slavným a super-bohatým a ne každý se narodí bez zdravotních nedostatků a se stříbrnou lžičkou od své rodiny v pusince. 

idiotronic
idiotronic
15. 3. 2021 3:05

Československý reálný socialismus vyrostl na chybách předchozího režimu (RČS a hospodářské krize, Mnichovská dohoda, 2. světová válka), kom jsem si mohl unisté tenkrát ´46 vyhráli volby (to mělo ohlas i v zahraničí, Francie a Itálie měli zřetelnou komunistickou účast v protifašistickém odboji), ale ráj na zemi to nebyl. Měl v ústavě vedoucí úlohu KSČ a tudíž i její maximální odpovědnost, ale když přišli sovětští generálové s požadavkem umístit vojska sovětské armády na území státu, nedokázali to obyvatelům vysvětlit a nechali to dojít k roztržce. V roce 1989 jsem si přečetl souhrn udání na svou osobu a bylo to jako ze… Číst vice »

idiotronic
idiotronic
Reply to  idiotronic
15. 3. 2021 3:28

oprava – komunisté ´46 vyhráli volby-

orinoko
orinoko
15. 3. 2021 10:45

Nejen Planeta opic.

Čokl.jpg
orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
15. 3. 2021 11:30

Královští jedou!! To byl cvrkot. Vrací se mi mládí. Povídám, je to jako za bolševika. A za mnou asi 5 hlasů – tohle je daleko horší.
Povídám – to je pravda, jenom jsem chtěl říci, že mi to připomíná některé idiotské pořadaTELE zábav tehdy, kdy místo ropuchy jsme museli mít tzv. tesilky. Ty jsme měli, ale pod nimi džíny. A když se starý páprdové cákli, tak jsem šli do džín. Prostě jsme z láhve vypustili džina.
Všude jsou ženské. Chlapi prý doma chlastaj a užírají se.