Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí

Pravda politiků a jejich láska k penězům mocných musí zvítězit nad lží reality a nenávistí ignorovaného a manipulovaného lidu.

40
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
40 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Autoři komentářů
Betypeter.orinokoGofajt Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
hudryper
Člen
hudryper

Se slzou v oku sděluji,že se právě poroučí ta skvělá a úspěšná vláda Bohouška Sobotky ! Jeho tiskovka na zahradě ústavu šlechtičen zajisté způsobila hněv a volební rozhodnutí takových,jako
já a miliony dalších . Zkrátka zase jednou zvítězila …co vlastně ? Rvačka o koryta mezi šmejdy
expanduje. Po volbách zřejmě Sobotka emigruje do Bruselu,aby si vyzvednul připravenou odměnu
za svou neúnosnou probruselskou politiku a Babiš se v následujícím období historicky znemožní.
Je nějaký přepadlý,chlapec,bude se ženit. Prý ,aby po něm měl kdo s jeho geniálními geny dědit.

peter.
Člen

hudryper napsal
Zkrátka zase jednou zvítězila …co vlastně ? Rvačka o koryta mezi šmejdy
expanduje. Po volbách zřejmě Sobotka emigruje do Bruselu,aby si vyzvednul připravenou odměnu

hudryper:
Padajú mu preferencie a je možné,že vláda bude musieť ešte do volieb urobiť nejaké nepopulárne rozhodnutie týkajúce sa imigrantských kvót.Alebo splniť nejaké iné nariadenie bruselského establišmentu.Toto rozhodnutie má pravdepodobne za cieľ,zachrániť ČSSD pred ťažkým volebným fiaskom.Netvrdím,že to tak musí byť,no pre mňa je to dosť pravdepodobná príčina demisie.Inak by nemala zmysel keď je pár mesiacov do volieb.

fajt
Člen
fajt

njn, ale koho dnes zajímá tak bezvýznamná kolonie, kterou už Havel poslal do zatracení …takže jenom zase zopakuji, jediný dobrý politik je prostě mrtvý politik … a jenom přidám, že v lidech je dobroty a lidství jak v zadnici medu, takže nečekejme nějakou kvalitu a pozitivum, kde to od přírody prostě není a nikdy nebude. ..)

Admirál
Člen
Admirál

Poněkud zvláštní Sobotkova rošáda. Proč tak nečekaný krok? Co mají v plánu dál? Mají vůbec něco v plánu? Viditelně, řekl bych skoro nehraně rozhořčený Kalousek.

Dovedete si představit, že by seděl na Hradě místo Aligátora Kníže?

Sobotka – věrný zastánce současné politiky EU a tudíž naší absolutní orientaci na Německo. Musel to své přesvědčení v poslední době skrývat, jinak by musel podat demisi již dříve.

EU ano. Ale ne za každou cenu.

Sobotka – také představitel sociální demokracie, která je ochotna radostně podpořit jakékoli imperiální výboje našich spojenců. Pro levicovou stranu z mého pohledu absolutně nepřijatelné.

Gatta
Člen
Gatta

Zoufalí lidé dělají zoufalé věci.

Gatta
Člen
Gatta

No, jaka se tak dívám , tak tu demisi zatím nepodal … ale ono je to vlastně jedno, ať ji podá , nebo nepodá , stejně už bude za vola.

orinoko
Člen
orinoko

Tak už to zase začíná. Nejvyšší skin si dovolil udělat trojitého trumpa … a hned je za tuplovaneho vola. Ne , ze by jim nebyl … ale právě tenhle počin je jeho veliké ztopoření. Totálně rozhodil všechna konspirační lejna az někde u amerických HAARPunaru. Konečně někdo v téhle smrdute zemi udělal něco hodně neocekavaneho, a hned je vymalováno. Tak cim nás oblazi konspiratorska galerka? Je totiž konspirace a konspirace. Tahle skinova patří k odrůdám brexitu, trumpoliny a kimove klamání atomem na Koreji. Zemanovi skin vrátil jeho prasarny, babioligarchovi předložil účet, prasecim palicim z opopolitiku vypálil kalkulace a mediálnímu prasecinci konečně… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Člen
Martin (už bez taky m)

Bohuslav Sralbotka se začíná silně podobat Stanislavu Grossovi. Snad to tedy taky s onou „demisí do konce týdne“ zvládne – myslel-li to také upřímně… V celé frašce „na třetí“ působí nakonec Babiš nepochybně nejrozumněji, a z vyjadřování je vidět, že na rozdíl od ostatních ještě trochu vnímá okolí „vrcholné“ poblitiky, a nežije úplně ve slonovinové věži totálního odtržení od běžných lidí. Poblitické novum „uvážlivé a předjednané demise do konce týdne“ je skutečným „vyvyrcholením“ naší poblitické scény… Dosloava orgasmický „kus“… Absurdistán, kde se lze už jen sázet se „Sázkařem“ o to kdo je větší podvraťák, lump a hajzl… Národ by si… Číst vice »

orinoko
Člen
orinoko

Martine, zdravím. Nic nerozporuji. Ale Tebe prvního jsem tu necekal .
Všechno je teprve na zacatku. 3 roky se na OM neresila politika Kakanie.
Oproti všem konspiratorum dokážu věřit , ze se jedinec nasere a něco vyvede. Tak například já stojím před rozhodnutím , zda natvrdo rici, buďto basák nebo já.
Na nohu mi svalil svoji bednu. To jsem přežil. Ale ted jsme hráli u Rožmberka , ten blb tam mel svoje publikum. Hrál katastrofálně.
Vlastně všichni to věděli, ale nikdo nechce nic dělat.
Takže co myslíte, ze nastane?

orinoko
Člen
orinoko

Mne osobně je úplně u vejfuku, které prase bude v Kakanii v jaké funkci. To jest, jestli bude kýženým prezidentistou český Trump anebo jeho NWO Hitlery.
A co vlastně chcete resit?
Kdo to nejvyššímu skinovi nakukal?
Trump, Putin, Zidi, Capo di tuti?
Větší štěstí českou nudu nemohlo potkat. Ještě nic nezačalo, a už to začalo.

hudryper
Člen
hudryper

Když si Tě člověk přečte,orinoko, má dojem,že to,co se v Česku zove politikou produkují muzikanti.
Ti většinově mají před sebou noty do nichž nakukují aby se ujišťovali o správném tónu svého nástroje a ti ostatní ,kteří je neumí číst se to musí naučit nazpaměť a tvrdit,že improvizují, ne konspirují.

hudryper
Člen
hudryper

Politická katastrofa jménem Bohouš a spol. -výroba šišatých kol zase jednou správně uposlechla rad svých strategicko-taktických fámulusů a jsa totálně v koutě šáhla po jediném logickém aktu , který jí v tomto předvolebním čase zbýval.Jde o ručník hozený do ringu s nadějí,že se najdou diváci,kteří to ocení u voleb a hodí mu to ze soucitu,když těch,co to udělají ze setrvačnosti je stále méně a méně.Jenže diváci přišli na box a ne na další story u růžové zahrady! Demisí potvrdil,že na svého bývalého guru o holi politicky nemá a nikdy neměl , a tak zvolil lehnout si na záda a plácat… Číst vice »

Gatta
Člen
Gatta

Re orinoko: „Nejvyšší skin si dovolil udělat trojitého trumpa … a hned je za tuplovaneho vola.“ – pěkné :-) Jenže když dva dělají totéž, tak to není totéž. Nevím, jen tuším, kde se v Tobě bere ten věčný (a přitom jinak vzácný) optimismus ohledně schopností a motivace ČSSD. Možná by bylo lepší, kdyby se Bohuš (jak píšeš příznačně) neztopořil, ale v česku zcela nečekaně pochlapil – a to už před mnoha a mnoha lety a před pmnoha a mnoha křivárnami, které ve vrcholné politice nadělal. Času a příležitostí k tomu měl až, až … Ale jo – Bohuš tu žumpu… Číst vice »

Gatta
Člen
Gatta

Re hudryper – Jste měl dnes k k snídani vtipnou kaši ? Pěkné a souhlas. :-)

fajt
Člen
fajt

hurvajz prostě zdrhá, tváří se u toho jako přefiknuta panna orleánská, ale v duchu se už vidí na nějaké kapitálové rentě a v úzké společnosti gaunerů, kterým šel celou dobu na ruku, to co udělal s oranžovou partají se už ani nedá nazvat likvidace, to je regulérní poprava, jediný štěstí pro otroky v kolonii je, že jejich osudy nemají čeští političtí servisáci už nějaký pátek v prackách ( a vlastníci protektorátu, zatím, ještě otroky potřebují ) – tahle dokonale rozebrané czesko neměl ani Áda či Zigmund Lucemburský alias liška rezavá ( a stále očekávám, že Moravané najdou sílu a odejdou… Číst vice »

fajt
Člen
fajt

PS : no a jak je nastavena mladá protektorátní generace s chorobným epicentrem v Práglu ??

hůře než Kalousek. ..)

Martin (už bez taky m)
Člen
Martin (už bez taky m)

orinoko napsal Martine, zdravím. Nic nerozporuji. Ale Tebe prvního jsem tu necekal . Všechno je teprve na zacatku. 3 roky se na OM neresila politika Kakanie. Oproti všem konspiratorum dokážu věřit , ze se jedinec nasere a něco vyvede.Tak například já stojím před rozhodnutím , zda natvrdo rici, buďto basák nebo já. Na nohu mi svalil svoji bednu. To jsem přežil. Ale ted jsme hráli u Rožmberka , ten blb tam mel svoje publikum. Hrál katastrofálně. Vlastně všichni to věděli, ale nikdo nechce nic dělat. Takže co myslíte, ze nastane? Orinoko opětuji pozdrav. Ve „vyjednávací skupině“ ohledně situaci v lesích… Číst vice »

orinoko
Člen
orinoko

Mne je úplně jedno, jak socani dopadnou. Když jsou dacani. Pro me za me at klidně z parlamentu zmizí.
Právě s takovými omyly typu TRUMPolina se tu běžně pracuje.
Jaký asi může byt výstup?
Očekávám místní jasnozrivost, co nastane.
Bude nejvyšší skinhead bombardovat babioligarchuv slovník? Hezky se nám EE rozhovoril.

Martin (už bez taky m)
Člen
Martin (už bez taky m)
Alena
Člen
Alena

mnoho povyku pro nic.
Všichni vrcholní politici se drží vzájemně v šachu, a ačkoliv bývalý ministr financí po Sobotkovi požadoval odvolání současného ministra financí, pan předseda to nemohl udělat. Dostal by pořádnou ránu. Tak celý problém přehodil na presidenta.
Zaručená basa je pouze pro politika, který ztratil krytí ( jako Rath, kterého jmenoval Paroubek, a ten z politiky odešel)

orinoko
Člen
orinoko

Bingo. Před chvíli me napadlo jméno Rath. Toho by mohl Zeman pověřit sestavením úřednické vlády. Hrdina od pultu speakru. Show must go on. Mimochodem Paroubek uvažuje o návratu do kvasu politických oligarchů.

idiotronic
Člen
idiotronic

Martin (už bez taky m) napsal Lubomíre, Spejbl pro Lubomíra samozřejmě nehne prstem. Přímé srovnání -kdoví ,jak by dopadlo. Nijak jsem mu nefandil, symbolizoval mi normalizaci, ale píše se o německé iniciativě, která by ho dostala za mříže. Formální důvod (střelba na hranicích) je zástupný.Jde o Lubomírův důsledný odpor proti nepotrestaným Hitlerovým stoupencům, jde o nastrčené důkazní materiály (Černé a Čertovo jezero) kterým spokojeně běžely promlčecí lhůty. Dnes jsme svědky přepisování dějin (od husitů přes Masaryka a Beneše jsme tu měli jen samé rozvratné živly) a Lubomírovo stíhání je – a to říkám po důkladném zaváhání – i mojí urážkou.

idiotronic
Člen
idiotronic

Jo, a s tím Rathem je to geniální nápad.

orinoko
Člen
orinoko

Který je třeba dotáhnout do praktického konce. Je spousta osiřelých krabic od bot.

Alena
Člen
Alena

názory diskutujících mohou být rozdílné, ale do očí bijící a nepopiratelná je skutečnost, že politici na občany kašlou. Jinak by přece demise nebyla podána, vždyť pro službu občanům je zapotřebí dotáhnout všechny zákony a reformy do konce!
Dnes se krade tak, že je to dle zákona nenapadnutelné. Krabice plná peněz v dobách, kdy byly nastaveny a vyzkoušeny precizně cesty vývodu peněžních toků bez ztráty kytičky je akorát nastrčené divadlo pro občany. Dnes k tomuto propracovanému systému přistupují neziskovky bez povinnosti EET a bez jakýkoliv kontrol ze strany NKÚ jako další alternativa pračky peněz

hudryper
Člen
hudryper

idiotronic napsal Jo, a s tím Rathem je to geniální nápad. To by byla efektívní záchrana nejstarší politické strany v Česku. Troufám si tvrdit,že by se ČSSD takto stala skutečně levicovou stranou a Dolejšovo-Filipova levicová šmíra by mohla zaniknout. Jenže to se nestane,dokud je Zeman prezidentem. Nevím,co mu Rath udělal svou prostořekostí, něco určitě,protože ho velmi nemá rád a dokonce chtěl iniciovat podání u ústavního soudu proti zrušení rozsudků nad Rathem. Možná,až Sobotka dokončí své Vaterlo,vyleze Rath se svědectvím o tom,že byl zavřen proto,že poslechl Sobotkovy příkazy k zajištění předvolebních peněz pro ČSSD. To by mohlo za současné situace této… Číst vice »

Gatta
Člen
Gatta

Re hudryper – jste velký optimista, ale mě v tom něco chybí – katarze, tedy uvědomění si, prožití a skutečné vnitřní očištění se od minulých vin.
Ale to bych toho chtěl asi moc …

Spíš to vidím tak, že třeba ten Zaorálek bude už konečně dobrým předsedou té nové a obrozené ČSSD. (to byl vtip)

peter.
Člen

Alena napsal názory diskutujících mohou být rozdílné, ale do očí bijící a nepopiratelná je skutečnost, že politici na občany kašlou. Presne tak.Len boj o korytá,ktoré sa majú znovu prerozdelovať. Ale ja by som Sobotku nepodceňoval.Je to mazaný politik.Len si spomeňte,ako sa v októbri 2013 vysporiadal s tzv.“Lánskym pučom“(Hašek a spol.).On to čo robí,robí premyslene a keď je zahnaný do kúta,vie aj zaútočiť.Nezľakol sa ani Babišovej vyhrážky,že vie o kauzách ktoré keď prezradí môžu spôsobiť trestné stíhanie viacerých ľudí z ČSSD vrátane Sobotku.(Mimochodom!Nie je neoznámenie trestného činu protizákonné?)Sobotka sa nevyhráža ale koná.Podľa mňa koná premyslene.Prvoradým cieľom je určite zastavenie pádu preferencií… Číst vice »

peter.
Člen

Stojí za to pripomenúť si tie udalosti z októbra 2013.
https://cs.wikipedia.org/wiki/L%C3%A1nsk%C3%BD_pu%C4%8D

Gatta
Člen
Gatta

Re peter – ani se mi o Bohušovi nechce psát – no, je možné, že má plán, možná nějaký docela ošklivý , ale nehraje na hřišti sám a míč má na noze právě teď (snad už zítra) prezident Zeman. A navíc je ČSSD u voleb pro mnoho lidí už dlouho jen volbou z nouze.

Tak něco na lepší spaní – člověk přeci musí být vždy pitomý optimista …
https://www.youtube.com/watch?v=r_tlrkPTVhY

Gatta
Člen
Gatta

No tak dneska ještě Ladik …
http://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=502732

zart
Člen
zart

Nebojte, takových Bohoušků máme víc než dost. Pošta pro tebe je nestačí doručovat.

fajt
Člen
fajt
Go
Člen
Go

To ze pravda a laska zvitezi rikaval i Venca Flaska.

orinoko
Člen
orinoko

Mám zlepšovak.
Navrhují některé věci nazývat projekcemi , popř. sebeprojekcemi.
Některé zalezitosti totiž nemají nic společného s realitou, ani s fantomem krivych zrcadel , ba ani s konspiraci, nýbrž jádrové jen a jen s ustrojenim vlastni dokladovatelne omylnosti.
Navrhují dokonce , aby Zeman pověřil řízením protovlady Kakanie živého Kajinka nebo neživého Mrázka.
To je celkem zajímavý vklad do diskuse, co dále s Kakanii.

orinoko
Člen
orinoko

Ty vole, to je hlína. Cosi jsem přehlédl. Tady už některým jedincům opravdu, ale opravdu hrabe. Tolik pitomosti se muzu dočíst jen u modroprdelniku.

peter.
Člen

Gatta napsal
ani se mi o Bohušovi nechce psát – no, je možné, že má plán, možná nějaký docela ošklivý , ale nehraje na hřišti sám

Gatta:
Veď ani mne nie.Len si myslím,že dokáže byť aj dosť zákerný.Z bývalých „pučistov“už odfajčil Haška,Tejca,Zimolu aj Škromacha.Ostali už len Chovanec a Zaorálek pôvodne tiež pučisti.A v TV sa špekulovalo,že by ho mohol vo vláde nahradiť práve Zaorálek.To čo môže zajtra Sobotka odovzdať prezidentovi,je akurát tak jeho „rezignačný list“.Na demisii celej vlády sa musí vláda uzniesť sama.A to neurobila,lebo všetci až na Sobotku chcú vládnuť ďalej.

Bety
Člen
Bety

Po Sobotkově návštěvě na Hradě to začíná připomínat frašku, placená klaka se houfuje, ale nějak nemá moc ujasněný směr útoku , někde se asi ztratila půlka instrukcí. V každém případě to vypadá na další mávání kartami.