Retro: Prasečí hody

13. února 2010

To jsou ale věci! Stát chtěl koupit 20 milionů vakcín. Přehnanou objednávku zarazil Fischer. Současnému panu premiérovi to slouží ke cti, vypovídá to však spíše o tom minulém, kterého se tato zpráva týká především, kterému by to ke cti v žádném případě nesloužilo, kdyby ještě nějakou měl. To bylo tak: „Nákup až dvaceti milionů vakcín schválila vláda Mirka Topolánka. Bylo to krátce předtím, než kabinet padl a vládu převzal Fischer.“ Opravdu si ještě někdo myslí, že svržení Topolánkovy vlády byla chyba, i když to bylo v době předsednictví? Prasečí chřipka je už tak skvělý vynález, ale nebyl by to inovátor rozkrádání státu Topolánek, aby ji nedokázal vylepšit. Pokud mne paměť neklame, tak s tak smělým poměrem vakcín na počet obyvatel nepřišli nikde na světě.

Z diskuse u Tribuna:

Rozkaz znel jasne – praseci chripka tu nesmi byt za zadnou cenu…

Amenre, 12.02.2010, 20:45:21

Vyjádření Mirka Topolánka zde

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
zedd
zedd
13. 2. 2017 10:51

Jéje, to byla doba. Tehdy se mnohé vyjasnilo. Mě například došlo, že účelem WHO není tak nějak obecně zlepšovat zdravotní stav lidstva, ale udržet obchod v chodu během zdravotních krizí a v poslední době i přímá tvorba globálních obchodních příležitostí.

Já už bych se nedivil ani kdyby pod záštitou UNICEF běžela rozsáhlá pedofilní síť.

Aleš
Aleš
13. 2. 2017 14:44

O 7 let později a pár kilometrů na západ od nás. Prasečí hody pokračují v plné parádě. Makrelu vystřídá Schulz, virus chřipky ničící Evropu, sám se k tomu přiznal. UNICEF dělají reklamu u nás zásTUPCI pražské kavárny a v zahraničí Hitlary jugends.
http://radimvalencik.pise.cz/4249-volby17-009-nemecko-si-zahrava-s-osudem.html
Na co pedofily, Evropa si vystačí se svými eurokraty. Ti jsou podobnou zbraní hromadného ničení, srovnatelnou s ukradinskými Točkami…
http://www.halonoviny.cz/articles/view/44996218

peter.
14. 2. 2017 11:38

zedd napsal
Mě například došlo, že účelem WHO není tak nějak obecně zlepšovat zdravotní stav lidstva,

Nebuďte tak kritický!Veď sa starajú! Napríklad tým,že pre nás vyrábajú špeciálne potraviny.Len neviem,prečo sú iné v Rakúsku a iné u nás.Možno,že WHO chce,aby sme si po tej socialistickej potravinovej a výživovej „biede“ trochu viac „pošmákli“a zlepšili si svoj zdravotný stav.
http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/419889-potravinarske-vyrobky-maju-na-slovensku-ine-zlozenie-ako-v-rakusku/

hudryper
hudryper
14. 2. 2017 16:53

peter. napsal Nebuďte tak kritický!Veď sa starajú! Od doby,kdy se rozšířila tzv.prasečí chřipka z hlavního města Mexika do celého světa poté,co s onemocnělými Mexičany jednala americká vládní delegace v čele s Obamou se už ví ,že WHO, která to ihned vyhlásila za pandemii,je vlastně jen jakousí divizí laboratoří na výrobu vakcín,jež bez výjimky patří Rotschildům. Úplnou shodou okolností,prostě náhodou tito výrobci vakcín s půlročním předstihem proti prvnímu výskytu v Mexiku už měli zapatentovánu vakcínu proti prasečí chřipce,která se ale moc nezdařila,protože rychle zmutovala do málo virulentní podoby. Takže máte Peter naprostou pravdu. Starajú se tak jako se starali zahrnout pod… Číst vice »

dixi
16. 2. 2017 17:08

zedd napsal Jéje, to byla doba. Tehdy se mnohé vyjasnilo. Mě například došlo, že účelem WHO není tak nějak obecně zlepšovat zdravotní stav lidstva, ale udržet obchod v chodu během zdravotních krizí a v poslední době i přímá tvorba globálních obchodních příležitostí. Já už bych se nedivil ani kdyby pod záštitou UNICEF běžela rozsáhlá pedofilní síť. Taky zřejmě běží. kam se podíváme je marast a zatlůoukání perverze, provalí se nna ně později a nstejně, přes prozvazení, kromně trocha povyku a senzae v tisku, tiho, nikoho dál nestíhají, jakoby jen ten jeden. na nkterého se to provalilo byl vinnen. Jak vychází… Číst vice »