Rusofóbní perverze

Nelze být rusofób a zůstat příčetný. A když nejste příčetný, tak z vás padají články jako je tento, ve kterém spolu s „autoritami“ hořekujete nad tím, že by se s nástupem D. Trumpa do Bílého domu mohly oteplit vztahy s Ruskem a zmírnit či dokonce zrušit protiruské sankce, a v nich „perly“ jako: „Je to tragický den pro střední Evropu. Tragický pro celou Evropu.“ Příčetní lidé si pak marně lámou hlavu nad tím, co vlastně chcete, protože jim přijde neuvěřitelné, že by někdo dával přednost konfrontaci a konfliktu, nebo dokonce válce, před mírem a spolupráci. Ptají se „proč?“, jako kdyby na světě nebylo už tak dost válek, násilí, politiky a barbarství. A nevědí. Nakonec většina z nich skončí u dvou možností: buď vám rusofóbie vlezla na mozek, nebo musíte být demokrat. Každopádně, příčetný člověk bude raději vlasti-EU-NATO-zrádce v míru, než loajální občan ve válce.

Převzato z blogu Tribun

6
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Autoři komentářů
peter.AdmirálMartin (už bez taky m) Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
peter.
Člen

Dobrý článok.Ľudia by sa mali zamyslieť nad tým,ako sa to stane,že do vysokých vládnych funkcií sa môžu dostať tak odiózni a hlúpi ľudia akým je súčasný poľský minister obrany.On sa vo svojom hnilom živote nedokázal prezentovať ničím iným ako zversky jedovatou nenávisťou k všetkému ruskému a
socialistickému.Teraz toto hov.o zbavilo generálskej hodnosti nebohého generála V.Jaruzelského,ktorý odbojoval svoje v 2.svetovej vojne a vyhlásením výnimočného stavu v Poľsku,zabránil veľkému krviprelievaniu.
http://politobzor.net/show-116159-vsepolskoe-pozorische.html

Martin (už bez taky m)
Člen
Martin (už bez taky m)

peter. napsal Dobrý článok.Ľudia by sa mali zamyslieť nad tým,ako sa to stane,že do vysokých vládnych funkcií sa môžu dostať tak odiózni a hlúpi ľudia akým je súčasný poľský minister obrany.On sa vo svojom hnilom živote nedokázal prezentovať ničím iným ako zversky jedovatou nenávisťou k všetkému ruskému a socialistickému.Teraz toto hov.o zbavilo generálskej hodnosti nebohého generála V.Jaruzelského,ktorý odbojoval svoje v 2.svetovej vojne a vyhlásením výnimočného stavu v Poľsku,zabránil veľkému krviprelievaniu. http://politobzor.net/show-116159-vsepolskoe-pozorische.html Pán peter, prosím – když budete dávat odkaz na článek s fotografií tak otřesného xichtu, varujte prosím čtenáře předem. Ač do půlnoci popisuji foto z monitoringu lesů, tak žádný… Číst vice »

Admirál
Člen
Admirál

V souvislosti s Trumpem všichni dobří prestituti plačou a plačou.

Ti, kteří vědí kolik uhodilo hlavně po nominaci min. zahraničí, vědí, že poslední bitva už zřejmě vzplála a dali se na pochod, na steč. Nasadili místo bodáku „ruskou hrozbu“ a urááá. Pokud nedobudou kótu, korýtka vyschnou. Nový páníček nemá rád pejsky, co koušou do ruky, která je krmí.

Někteří ti nejchytřejší už mají ve skříni připravený kabát na převlečení. Inu, když se mění podnebí, je třeba změnit kabát.

peter.
Člen

http://ic.pics.livejournal.com/arctus/61667372/177955/177955_original.jpg
A teraz je rada,že po svojej babke zdedila poctivé sovietske „bombarďáky“.