Socky z montovny

227-23f-Kucera-Fojtik2

Po Listopadové revoluci jsme často slýchávali slova, že náš přinos Evropě spočívá v naší zkušenosti s totalitou. A už jsme se těšili, jak to Evropě osladíme a ukážeme jí, kdo je tu strážcem evropských hodnot. Kdo jiny, nežli my, občané Střední Evropy? Bytostně zapadni, s Evropou plně kompatibilní národ, prošlý martyriem gulášové totality, ve které se jeho hodnotový systém vytříbil do pro Západ bytostně nepostradatelnosti. Ano, přes noc jsme se stali svědomím a budoucnosti našeho kontinentu.

Ovšem po pár letech lze již zjistit, ze onen pověstný pupek světa, kotlinka s lidem holubičí povahy neleží ve střední Evropě, ale že se posunul tak trochu na východ . Landkarte Osteuropa zde :

A nyní, s přicházející vlnou uprchlíků, jsme se konečně vydali do boje v naději, že s ochranou tradičních hodnot již nelze déle vyčkávati. Konečně se vezeme na té pravé evropské vlně.

Ale ouha – najednou nejsme tam, kde si představujeme, že opravdu stojíme.

Britská nacionální strana UKIP se slovy svého předsedy Farage dala slyšet, ze indický muslimský násilník má blíže k evropským (britským) hodnotám, nežli východoevropský instalatér.

“I have to confess I do have a slight preference. I do think, naturally, that people from India and Australia are in some ways more likely to speak English, understand common law and have a connection with this country than some people that come perhaps from countries that haven’t fully recovered from being behind the iron curtain.”

(„Myslím si, samozřejmě, že lidé z Indie a Austrálie jsou v některých ohledech lepe vybaveni v angličtině, lépe rozumí obecnému právu a mají lepší vztah k naší zemi, nežli někteří lidé, které přicházejí ze zemí, které se zřejmě zcela nezbavily způsobu bytí v casech železné opony… Musím se přiznat, že mají mít mírnou přednost.“)

Nigel Farage: Indové a Australane jsou lepšími imigranty, nežli Východoevropané.

V očích konzervativních Západoevropanů je náš boj za tradiční hodnoty jen bojem vice prohnilých proti méně prohnilým, socek proti polosockám. V růžovém svetříku oblečený udržovaný uprchlík, co za převod přes hranici zaplatil desetitisíce dolaru, se tak v zásadě nijak neliší od příslušníka východoevropského národa, pospávajícího po ubytovnách a vysávajícího britsky sociální systém.

P.S.: Převoz z Libye na Lampedusu stoji 500-1000 Euro na osobu, ze vzdálenější destinace, Sýrie, platí čtyřčlenná rodina něco kolem deseti tisíc euro.

Převzato z ostrova Janiky

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Alena
Alena
25. 6. 2015 4:54

Škoda, že my smrtelníci nemůžeme pracovat s časem. Pokud by byl někdo z budoucnosti, řekl by nám, že naše úvahy a debaty jsou směšné. I to, zda jsme z pohledu představitelů UKIP podřadnější než Indové nebo Australané. Všechny evropské ženy budou mít totiž za pár desetiletí zahalené tváře, a všude se bude uplatňovat právo šarija

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Video-z-mist-v-Evrope-kam-uz-se-Evropan-neodvazi-Radi-tu-islamska-policie-dodrzuje-se-jen-pravo-saria-381118

peter.
25. 6. 2015 6:18

https://www.youtube.com/watch?t=648&v=AK6gJlF24B0
Zaujímavé je to od 7:50 min.Vtedy začne hovoriť Ľ.Huďo.

hudryper
hudryper
25. 6. 2015 6:50

ALE NÉÉ !! Nutně se po přečtení slov arogantního Brita ozve z pražské kavárny. Copak jste už vážený lorde zapomněl ,že jsme národem skvělého Váklava Hejvla ? Jak jste mohl vynechat při tom srovnání náš chartistický boj se sovětskými biřici,kteří nám vládli s ruskými tanky za svými zády ? Vždyť náš osvoboditel od práce v komunistických robotárnách a bydlení v králikárnách a málem nositel Nobelovy ceny za jejich převzetí vašimi podnikatelskými strategickými korporacemi Váklav Klaus miloval vaši skvělou baronku Margaretu Thatcherovou a ona mu svou lásku opětovala ! A co naše poctivost za druhé světové ? Vždyť my jsme vám… Číst vice »

lomikel
lomikel
25. 6. 2015 7:21

Britská nacionální strana UKIP se slovy svého předsedy Farage dala slyšet, ze indický muslimský násilník má blíže k evropským (britským) hodnotám, nežli východoevropský instalatér – tohle tam neni, autor keca a hroti aby udelal z Farage hovado. Me neprijde nic dovneho na tom co skutecne rika, ze preferuje lidi kteri sdileji dasain UK vice nez ty co ho sdileji mene, nebo vubec. Dale autor prejektuje svoji vlastni ztratu identity neschopnost/neochotu byt obcanem CR bez toho aby to dostal potvrzene z Evropy kam se udajem mame vracet. Havloidni klise, v Evrope jsem, jako statni utvar, pres 1000 let. Cilem je vybudit… Číst vice »

idiotronic
25. 6. 2015 11:38

Narodil jsem se v ČSR , západně od Berlína, Drážďan, Vídně. Ale po rozhovoru s německým učitelem v restauraci poblíž pražského hradu jsem jsem mu věnoval mapu ČSSR a myslím, že on byl po mém vysvětlujícím výkladu potěšen. Překvapen, že se na území tohoto státu narodil Freud, Mendel, dokonce znal i jméno Petzval, jakožto fotoamatér. Byl prostě vzdělán v západní Evropě a to je definováno železnou oponou, nikoli kompasem a mapou.Podívejte se na přeshraniční železnice s Německem, fungují jen ty, kde se rozkládala DDR. Projekt Donau-Moldau-Bahn někdo u nás zesabotoval (podrobně česky na http://www.regensburg.de ) Obyvatelé ,,staré“ EU nás poznávali… Číst vice »

fajt
25. 6. 2015 14:51

http://cms.parlamentnilisty.cz/image.ashx?w=632&h=307&f=necas%20afghan-634821870867130195.JPG&id=6998 – njn, kde jsou ty časy, kdy na švejkovi rajtovala kobyla. ..)

hudryper
hudryper
25. 6. 2015 16:20

Faite, to obrněný Duka v afghanistánském vrtulníku,to bylo jiné kafe ! Tenhle trouba to dostal
doživotně s propuštěním asi až po smrti. Nagyová je horší než Talibán,slyšel jste tu hokyni v těch
policejních odposleších ? Tomuhle hochovi už nepomůže žádná přilba,ani Dukova svěcená vodka.

fajt
25. 6. 2015 18:07

http://generace21.cz/wp-content/uploads/2015/02/Dominik_Duka_Afghánistán_2010-e1423603063494.jpg

no a když okupantům rozdává placky, to už je více než na pováženou ( u něj to s vírou v desatero nevidím až tak horký ) – kobyla je standardní produkt čezkého gulášového kapíku, ani bych se nedivil, kdyby toho svého otroka co nevidět poslala na onen svět ( dnes už ví, že ji v čezku nikdo za nic nepotrestá ), zatím se mu jenom o něco více peleší a k zupácké komunikaci s modrým oslem už prý přidala i chlapácké pomůcky, konečně bude ladit i s barvou partaje, která zabila kokotlinu. ..)