V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 15. 6. 2015

0:00 – Čína se stává centrem globálního řízení místo USA; 8:06 –  při setkáná s papežem Putin dostal od GP „jarlyk“ na zajištění pořádku na Zemi v roli mírotvůrce; 15:40 – prohlášení papeže o sjednocení dat Velikonoc mezi jednotlivými církvemi; 16:14 – ostatní setkání Putina v Itálii; 17:31 – jak může řízení Ukrajinou přejít od USA k Evropě, pokud se Evropa sama nachází pod řízením USA? 24:10 – záměna původního obyvatelstva Evropy migranty z Afriky a Blízkého východu; 28:10 – prohlášení Samanthy Power o vyšetřování událostí na Majdanu a v oděském Domě odborů; 30:50 – MMF bude dávat peníze Ukrajině dokonce při neplacení Ukrajinou jejích dluhů, protože Evropa nepotřebuje chaos a válku; 33:25 – požár na ropných skladech pod Kyjevem; 37:45 – otevření Evropských her v Ázerbajdžánu bez představitelů Evropy a Západu obecně – otřezání „elit“ od řízení; Cesta Putina do Baku v Den Ruska. 43:32 – nedovolujte druhým rozhodovat za vás a buďte samostatní: studujte KSB a DVTR. Překlad a titulky: Irena Obsah: 55Hox
0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
22 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Alena
Alena
20. 6. 2015 7:40

Sad roste sám? nemohu najít, asi je to jen v originále

wyrrm
wyrrm
20. 6. 2015 8:10

Nějak se mi objevuje video z 8.6.2015 namísto videa z 15.6.2015

Alena
Alena
20. 6. 2015 8:26

wyrrm napsal

Nějak se mi objevuje video z 8.6.2015 namísto videa z 15.6.2015

http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-15-06-2015/

orinoko
orinoko
20. 6. 2015 9:36
Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
20. 6. 2015 9:52

Většinový souhlas s vysvětleními podávanými již vyrovnaným a klidným Pjakinem. Všimněte si toho prosím: VYROVNANÝM a KLIDNÝM. Tj. v překladu: „…věci jdou dobře, naše reakce jsou odpovídající…“. Potvrzuje to setkání Putina s pamežem Františkem i dárky. Neschopní Lidé a Lidé nevýznamní se nesetkávají… I to „naštvání US elit“ lze těžko „klíčovat“ jinak… Rýpnutí do vzdělávacího systému bylo případné. Konec přednášky je už tradiční výzvou ke studiu, nejen DVTŘ a KOB… Ty jsou jen NÁSTROJEM dalšího poznávání a studia. Co se imigrantů u nás týče jinak souhlasím se Stanovým textem zde i s jeho vývody PROČ se tak děje… I toto… Číst vice »

orinoko
orinoko
20. 6. 2015 11:40

https://www.youtube.com/watch?v=CjLkEK7rKfY&feature=youtu.be

Haličtí astroLÁBUSOVÉ na Měsíci.

Starý doktor
20. 6. 2015 12:23

Svycarska armada se zacina cvicit na pad Evropy:
http://www.he.admin.ch/internet/heer/de/home/verbaende/terreg2/territorialregion.html
Tema cviceni:
„V smyšlené Evropě budoucnosti, s novými zeměmi a hranic, je hospodářská krize. Důsledky mají také dopad na Švýcarsko: nedostatkům v zásobování, černý trh, zločineckými organizacemi. Velké ropy, zemního plynu a obilí zásoby jsou terčem sabotáží a rabování. Navíc, etnické napětí vést k větší uprchlických toků do Švýcarska.“ (automaticky preklad)

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/news/strucne-info-z-19-6/

hudryper
hudryper
20. 6. 2015 12:46

K problematice imigrantské vlny,o čemž bylo rozhodnuto už před léty si dovolím ještě malou poznámku. Když se jednalo o tzv. bezletové zóně nad Lybií,jinými slovy o zničení Kadáfiho režimu a vyvolání totální destrukce nejen v Lybii, Rusko a Čína se zdržely hlasování !! Nemohu se ubránit pocitu,že obě země okamžitě stáhly své zaměstnance z Lybie a ponechaly věcem volný průběh proto, že si byly velmi dobře vědomé následků evropské spoluviny na rozbití a vykradení Lybie. Dnešní neřešitelná situace Evropy se hodí jak iniciátorům celé operace,tak i jejich odpůrcům pro vyvíjení účinného tlaku na hlavní Evropské vlády. V šachách se tomu… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
20. 6. 2015 16:08

hudryper napsal K problematice imigrantské vlny,o čemž bylo rozhodnuto už před léty si dovolím ještě malou poznámku. Když se jednalo o tzv. bezletové zóně nad Lybií,jinými slovy o zničení Kadáfiho režimu a vyvolání totální destrukce nejen v Lybii, Rusko a Čína se zdržely hlasování !! Nemohu se ubránit pocitu,že obě země okamžitě stáhly své zaměstnance z Lybie a ponechaly věcem volný průběh proto, že si byly velmi dobře vědomé následků evropské spoluviny na rozbití a vykradení Lybie. Dnešní neřešitelná situace Evropy se hodí jak iniciátorům celé operace,tak i jejich odpůrcům pro vyvíjení účinného tlaku na hlavní Evropské vlády. V šachách… Číst vice »

Starý doktor
21. 6. 2015 8:29

Ukrajiská TV: Donbas je třeba ničit tak, jako Američani ničili Německo a Japonsko
https://www.youtube.com/watch?v=lAWR9I0CxBA

Starý doktor
21. 6. 2015 8:33

Kyjevská organizace veteránů Ukrajiny zorganizovala akci, která měla připomenout začátek Velké vlastenecké války. Někteří z nich přišli na slavnost se svatojiřskými stužkami, jejichž nošení je v dnešní době na Ukrajině nebezpečné. Veterán Nikolaj Carev, který bojoval pod Stalingraden a osvobozoval Kyjev: „Dnes je významný den, symbolizující velikost Svazu sovětských socialistických republik. Ustupovali jsme, ale věřili jsme ve vítězství a přátelství národů. Hitler ještě 30. května hovořil, že se SSSR pod silou německých zbraní rozpadne do několika týdnů. Nepodařilo se! Sovětský svaz se nerozpadl, ale každým dnem posiloval svou mnohonárodnostní celistvost.“ Na konci oslav položili veteráni květy k Věčnému ohni v… Číst vice »

Starý doktor
21. 6. 2015 8:35

Výzkumné ústavy Německa a Rakouska vydaly zprávy, podle kterých mají protiruské sankce a jejich protipól v ruských sankcích nepříjemný dopad na ekonomiku Evropy. Rakouský Institut für Wirtschaftsforschung ve zprávě, jejímiž zadavateli byly vedoucí deníky Evropy, konstatuje, že dojde k ohrožení zhruba dvou miliónů pracovních míst a ke ztrátě hospodářského výkonu v rozsahu zhruba 100 miliard eur. Jen propad dodávek německých automobilek na ruský trh se odhaduje meziročně na 25-50 procent. Žádné malé číslo! Institut der deutschen Wirtschaft v Kolíně nad Rýnem zase konstatuje, že kombinace slabého rublu, nízkých cen ropy a evropských sankcí je pro Rusko vysloveně výhodná. Devalvace rublu… Číst vice »

Starý doktor
21. 6. 2015 8:40

EU vybízí Rusko stavět plynovod Východní okruh přes Bulharsko, Rumunsko, Maďarsko a Slovensko, ale obchází Srbsko, řekl skandální informace novinářům v Petrohradu místopředseda vlády a ministr zahraničních věcí Srbska, Ivica Dačić po setkání s předsedou představenstva Gazpromu Alexejem Millerem. „Nedokázal jsem si představit takové pokrytectví od úředníků v Bruselu, protože oni byli hlavní, který dělal všechno pro selhání projektu Jižní proud,“ citovala Dačiće Bělehrad RIA novosti s odkazem na agenturu Tanjug. Podle něj, pokud by měl jít ruský plyn do Srbska, tak se to stane politickým problémem, ale když bude stejný plyn bude odeslán do západní a severní Evropy, najednou… Číst vice »

Starý doktor
21. 6. 2015 8:50
Starý doktor
21. 6. 2015 8:52

Rosneft vyradil Total a BP ze hry a koupil brandenburgskou rafinerii PCK, majici 10% podil na nemeckem trhu a z 95% zasobujici Berlin. Tomu se rika terno…
http://www.handelsblatt.com/unternehmen/industrie/rosneft-gewinnt-die-oberhand-machtverhaeltnisse-im-raffinerie-geschaeft-werden-neu-verteilt/11942522.html