V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 17.10.2016

Šerif z Milwaukee vyzval ke vzpouře proti federálním úřadům v USA * Bidenovy vyhrůžky Rusku kybernetickými útoky * Selhání počítačových sítí Pentagonu a United Arlines * Zrušená Putinova návštěva v Paříži * Ztráta mezinárodní prestiže Francie * Není důležité, jak lidé hlasují, ale jak jsou sečteny jejich hlasy * Ostřelování amerického torpédoborce v Adenském zálivu * Teorie velkého třesku jako plán globálního prediktora * Útok na Mosul * Problémy „scientologů“

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
22. 10. 2016 10:19

Pan Pjakin má u nás nevýhodu v tom,že komentuje většinou 10 dní staré události . Problém není v tom,že nevyjmenuje všechny,nýbrž v jeho přisouzení některým z nich větší význam,než si zaslouží. A čtenáři o 10 dní později vidí,že po nějakém šerifovi z Milwaukee už neštěkl ani pes. Podle mého byla nejzajímavějšími událostmi americké problémy s elektronickými systémy US army,leteckého provozu a jak se zdá v této souvislosti i s nevyprovokovaným odvetným útokem us.torpedoborce na civilní radarová zařízení. Už už se zdálo,že se pochlubí dalším grandiozním úspěchem ruských elektronických zbraní. Ale zůstalo jen při Pjakinově úsměvu a výborné náladě. Jako pravidelný… Číst vice »

peter.
22. 10. 2016 11:21

Neviem toho o scientológii veľa a aj preto si myslím,že KOB má s ňou mnoho spoločného.
http://www.scientologiakosice.sk/?gclid=CIjVwIGj7s8CFQkSGwodtWsIAg
Niet pochýb,že scientológovia majú na vývoj vo svete výrazný vplyv.
https://www.youtube.com/watch?v=1x6Vdim-yzE

Hox
Hox
22. 10. 2016 19:15

peter. napsal

Neviem toho o scientológii veľa a aj preto si myslím,že KOB má s ňou mnoho spoločného.http://www.scientologiakosice.sk/?gclid=CIjVwIGj7s8CFQkSGwodtWsIAg
Niet pochýb,že scientológovia majú na vývoj vo svete výrazný vplyv.
https://www.youtube.com/watch?v=1x6Vdim-yzE

http://leva-net.webnode.cz/products/pridi-na-pomoc-mojej-neviere-1/

peter.
22. 10. 2016 19:54

Hox:
Mňa už neprerobí nikto.Ani Ron Hubbard ani „žrec Meragor“,ani náš pop.

Starý doktor
23. 10. 2016 10:30

Pohled Pjakina na Hollanda ukecance a podpinosnika maji i v jeho zemi. V rozhovoru s Le Figaro, francouzský novinář a spisovatel David Deguy se tvrdě pustil do „žvanila“ Françoise Hollanda kvůli jeho senzačním odhalením v knize „Prezident by to neměl říkat“. Kromě toho Le Figaro připomněl, jak se v zábavném vysílání Françoise Hollanda ptali na jeho pozvání Vladimira Putina ohledně návštěvy Paříže. Podle Davida Deguy je tato epizoda ještě závažnější chyba, než vydání knihy s odhalením, a má nejtvrdší dopad na politický osud Hollanda, jehož prezidentské období končí za šest měsíců. Podstata této situace je následující: zatímco globální situace zůstává… Číst vice »

zajoch
23. 10. 2016 13:15

http://warfiles.ru/show-133130-radosti-net-predela-boevik-ig-vyigral-v-lotereyu-uchast-smertnika.html
Radost bez hranic. Bojovník IS vyhrál ve hře „ve které ruce to je“ stát se sebevražedným atentátníkem. Ostatní mu radostně gratulovali. Na videu byl akt výbuchu představen.