V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 28. 10. 2019

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

Lukašenko: „Velká vlastenecká válka není naše válka!“ * Jednání Putin-Erdogan v Soči * „Odstranění al Bagdádího jako řídíci manévr * Summit Rusko-Afrika * Nepokoje v jižní Americe * Propuštění Butinové * Vztah GP k boží vůli

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

Překlad a titulky: Irena

1
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Autoři komentářů
hudryper Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
hudryper
Člen
hudryper

Tak jsem si po delší době zase jednou vyslechl Pjakina. Protože jsem zahlédl,že se bude zabývat Al Bagdadiho osmým úmrtím. Ani slovo o závažném rozporu mezi nejvyššími veliteli ruské armády a Putinovým tiskovým mluvčím,kdy překvapení ruští vojáci,mající pod kontrolou bezletovou oblast nad Sýrií , žádný americký přesun nezaznamenali,zatímco na rozdíl od jejich S400 a dalších prostředků ten úžasný pohyb amerických zelených baretů viděl a potvrdil v podstatě Putin. Jeho preference vůči izraelským úderům proti ruským vojákům se,jak se zdá,rozšířily i na Trumpova nevěrohodná prohlášení.Vedení ruské armády z toho muselo být nemile překvapeno. A jako naprostou novinku jsem zaznamenal v Pjakinově… Číst vice »