Zavřít Navalnému hubu?!

Běloruský prezident Lukašenko při setkání s ruským premiérem Mišustinem v Minsku dnes kolem poledne před kamerami prohlásil, že jejich rozvědka zachytila rozhovor mezi Varšavou a Berlínem o Navalném (dále cituji Lukašenka – pozn. překl.)

„Zachytili jsme telefonický rozhovor, (proběhl ještě před vystoupením Merkelové), ve kterém ona řekla, že chtěli Navalnému zavřít hubu. Rozmlouvali dva účastníci z Varšavy a Berlína (dám Vám ho přečíst a pošleme ho FSB), rozhovor jasně hovoří o tom, že to je falzifikace a žádná otrava Navalného nebyla. Jak tomu rozumím, tak skupina expertů připravila Merkelové fakta, a možná i prohlášení, se kterým pak vystoupila. Udělali to proto, aby zarazili Putinovu snahu strkat nos do věcí Běloruska. Tolik moje citace tohoto rozhovoru. Chápete, nakolik jezuitsky tito lidé jednají?“

Samozřejmě, že mě dnes, v době prankerů, napadlo, zda nejde o podobný fake jako v případě zadržení „31 ruských záškodníků“ v Minsku před prezidentskými volbami v Běrolusku Nicméně, je-li to pravda, pak to jen dokresluje celou tristní situaci v mezinárodních vztazích… (pozn. překl)

Překlad: st.hroch 20200903

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
38 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
QQ
QQ
3. 9. 2020 16:44

Samozřejmě, že je to pravda. Mezinárodní vztahy se nezměnily. Jezuité fungují jako nástroj stejně už bezmála půl tisíciletí a stále stejný účel světí stále stejné prostředky. To jen svět jak ho známe se změnil působením fotonových vibrací z Vesmíru a to od konce roku 2012, jak bylo možná úmyslně strašidelně a špatně interpretováno zakončení Mayského kalendáře, kdy nebyl míněn konec světa, končil jen svět tak, jak jsme ho znali. Základní změny se týkají toho, že dobří (výše vibrační) lidé se stávají ještě lepšími a naopak špatní (na nízké vibraci) daleko horšími. Je to doprovázeno padáním masek, což u nízkovibračních anglosasů… Číst vice »

Aleš
Aleš
Reply to  QQ
3. 9. 2020 21:51

Před chvílí se mi smazal delší text týkající se širších souvislostí mezi kauzami Navalnyj, Kuciak, Lukašenko a Tvým textem. Začínal slovy. Opona se zavřela a spadly masky… Nicméně různé názory a informace si sami dokážete najít. Nemusím jakkoliv dál komentovat.
Jasná protireakce na maňásky, papoušky ale i různé menší a větší zrůdičky bylo vlastenecké setkání. A dr. Skála jasně poznamenal. Hodně lidí hasí následky, ale je třeba pást po příčinách a následném zlepšením stavu.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Skala-po-akci-vlastencu-v-Pricovech-odhaluje-Rodi-se-dosud-nevidany-trend-635825
V tomto mám jasno. JINÉ ŠANCE TADY NENÍ, NEŽ-LI NATO ROZPUŠTĚNÍ.

Irena
Reply to  QQ
4. 9. 2020 6:17

Nevím tedy jaké jsou kde vibrace, ale anglosasové (respektive Západ) se takhle chovali vždy, rozhodně v tom rok 2012 není přelomem. To jen teď díky operativnějšímu informačnímu prostředí ty své kurvárny dost těžko schovávají. Ale před rokem 2012 jich nebylo o nic méně. A kdo chtěl, ten o nich věděl, kdo nechtěl, ten zavíral oči a snil o svém novém mercedesu.

QQ
QQ
Reply to  Irena
4. 9. 2020 12:51

Oceňuji přiznání, méně již nepozornost. 1. Vibrace, to není např. jen hmatatelný vynález ,,pana robertka“, ale je to definice pro energii. Vibrace, nebo chcete-li energii pravda ne všechnu vidíme, ale to neznamená, že tady není = teplo apod. Potvrzenou již energií ve vesmíru je také vliv měsíce v úplňku nejen na mnohé představitele zemské fauny, ale dokonce i na samotného člověka bez ohledu jestli je přímo vystaven jeho svitu, nebo zavřen celý den v tmavé místnosti. Ve vesmíru však neexistuje jen Měsíc, Slunce a my a lidstvo zatím nezná všechny možné formy energie. Předpokládá se, že většina vesmíru je tvořena dnes zcela neznámou formou hmoty, kterou nevidíme a která nese přes 70 % energie a které se prozatím… Číst vice »

Irena
Reply to  QQ
4. 9. 2020 16:33

Obávám se, že tím robertkem jste dehonestoval vše, co jste snad chtěl sdělit. Ona kromě vibrací je také důležitá morálka, víme?

Patrik
Patrik
3. 9. 2020 18:59

„Udělali to proto, aby zarazili Putinovu snahu strkat nos do věcí Běloruska.“ – vždycky mě potěší, když mi nějaký analytik potvrdí můj pohled. Díky za vložení videa a překlad. V dalším se potvrzuje, že dění v kterékoliv zemi, hraničící se západní a jihozápadní hranicí Ruska, nikdy nelze posuzovat bez širších souvislostí – viz aktuálně i Jižní Osetie/Gruzie
https://outsidermedia.cz/americka-velvyslankyne-v-tbilisi-vysvetlila-gruzinum-co-chteji/#comment-99445
či nedávno „Arménie/Ázerbájdžán“ (kde se, bohužel, česká alternativa postavila na stranu Arménie, konkrétně například zde
http://www.novarepublika.cz/2020/08/azerbajdzanci-utoci-na-armeny-i-v.html )

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
3. 9. 2020 19:27

PS ke komentáři @QQ, konkrétně k větě: „Jezuité fungují jako nástroj stejně už bezmála půl tisíciletí a stále stejný účel světí stále stejné prostředky“ Tak k tomu mám vysvětlení, proč některé „analytiky“ neberu, zde konkrétně Panarina, který je tolik odkazován a doporučován na jiné alternativě (na levanetu, který současně upozadil Putina). A ať mi ně někdo řekne, co si myslet o větě Panarina ve videu od 7.minuty zde https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=HJEgPXR22l8 kde říká, že Rusko má jen tři přátelé: Jezuity, Opus dei a Maltézské rytíře. K tomu se ve videu téměř omlouvá, že nemůže za to, že je na Západě tolik žádaným… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
3. 9. 2020 20:16

„Moskva a Minsk učinily pokrok, pokud jde o budoucnost státu Unie. Oznámil to ruský premiér Michail Mišustin během setkání s běloruským prezidentem Alexandrem Lukašenkem. „Učinili jsme pokrok v mnoha otázkách, včetně budoucnosti státu Unie, která bude založena na absolutně nezávislém postavení našich států, ale s vhodnými ekonomickými opatřeními, na kterých jsme se dohodli,“ uvedl ruský premiér. Poznamenal, že strany diskutují o odstranění překážek obchodu, rozšíření spolupráce v oblasti kultury, sportu, zdravotnictví, energetiky a průmyslu. Mishustin uvedl, že téměř všichni klíčoví ministři ruské vlády přišli do Minsku diskutovat o aktuální agendě. Dříve bylo oznámeno, že Michail Mishustin přijel do Minsku 3.… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
4. 9. 2020 7:41

Včera bylo výročí konce 2WW podle Číny, což je datum, které letos i Putin jako konec války uznal – a to dokonce přesto, že se kryje s výročím Beslanu, viz komentář zde https://outsidermedia.cz/americka-velvyslankyne-v-tbilisi-vysvetlila-gruzinum-co-chteji/#comment-99446 Čína pozdravila Rusko https://russian.rt.com/world/news/779669-knr-putin-vtoraya-mirovaya uwauu, jaká to paráda, že Rusko přijímá pozdrav od „jakoby“ hlavního vítěze nad fašismem, přitom to bylo Rusko/SSSR, kdo po 9. květnu nasměroval své tanky do Číny – viz Rudá armáda v čínském městě Dalian A ještě taková perlička – dokument ze série Velká vlastenecká válka, část „Válka s Japonskem“ je kupodivu k nepřehrání https://www.youtube.com/watch?v=VcvRvvR1Jdk a k vidění je pouze v ruštině https://www.youtube.com/watch?v=1MqwrPTFTmA… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
4. 9. 2020 8:12

PS: „Na pozadí Putinova zrušení přehlídky má Lukašenko příležitost strhnout pozornost na sebe,“ řekl nezávislý běloruský analytik Alexandr Klasovski. „Toto je svým způsobem odplata za řadu ponížení. Putin se schoval v bunkru a Lukašenko ve stejný čas stojí na pódiu v krásné uniformě,“ dodal.“ https://www.barrandov.tv/rubriky/zpravy/zahranicni/belorusko-usporadalo-i-pres-pandemii-velkou-vojenskou-prehlidku_9136.html A proč asi? Prorotože Lukašenko ví, že za ním stojí Čína, resp. Čína a společné plány EU a Číny, viz účastníci Vojenské přehlídky 9. května v Bělorusku – „velvyslanci následujících 18 zemí : Ázerbájdžán , Arménie , Maďarsko , Venezuela , Vietnam , Írán , Severní Korea , Kazachstán , Čína , Kyrgyzstán ,Moldavsko ,… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
4. 9. 2020 9:57

Ty ses blbej, jak daleko vidis. Ruský předseda vlády v Minsku je čínský agent a odkloneni beloruskeho vyvozu od litevské Klajpedy na Petrohrad a nejaky Ust , které se modernizuji jsou darem eurokolchozu. V Cine se bouri Mongolove ve vnitřním Mongolsku, ale jinak je Čína v poho. Lukáš endo proteza udělal přehlídku , protože to je vul , a nebýt Putina, tak by na Belidle už možná nebyl. A měl by spise držet hubu. Když ji otevře , tak to vypada, že toho zas až tak moc nepochopil. A ty ses na tom podobne. Prošlym zbožím dokládás bachorky , které… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  orinoko
4. 9. 2020 16:58

„Bělorusko jako zvláštní případ“, citace: „Co se týká toho Běloruska, tak když Sovětský svaz rozčlenili, byla Bělorusku takříkajíc přiřazena role agitačního rudého koutku. Aby se tam zachovalo marxistické řízení, výslovně marxisticko-trockistické, tedy žádné komunistické ani sovětské, ale vyloženě marxisticko-trockistické, odsud také plynou všechny ty problémy v řízení Běloruska. A lidé, kteří si protrpěli přestavbu a přestřelku devadesátých, kteří si protrpěli těžké ekonomické problémy v Rusku v průběhu reforem, by se sami potom chtěli vrátit ke své světlé minulosti: „Jen se podívejte, jak se mají dobře v Bělorusku.“ A vůbec by nepomohlo, že všichni, kteří se u nás zabývali řízením, vědí,… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
4. 9. 2020 17:16

Proto já k názoru: „Ty ses blbej, jak daleko vidis“ přidávám ten dlouhodobě opakovaný svůj „Tak jsme blbci, no a co“
https://outsidermedia.cz/Absence-periferniho-videni/

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
5. 9. 2020 11:01

Našel ses tam, soudruhu hasbaro?

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
5. 9. 2020 12:42

Abychom si rozumeli, soudruhu hasbaro. Pjakin toho stačil za ty roky namlaskat tolik, že ani nemá cenu sumarizovat , kolik minel stačil stvorit. Podobně jako Stvoritel – tedy pambuuu. Svět se samozřejmě snaží ovládnout banda debilu, ale je jich tolik , že jejich vlastní zájmy se stávají navzájem antagonistickou platformou , která vylučuje moudra z jakéhosi vyššího poznani. NIKDO nemá patent na rozum , a ty tedy už vubec ne. Čína právě teď prochází vlastni formou domacke promeny. Ani nahodou nemá NATO , aby řídila nějaké globální procesy. Když ještě za takových pět let uhaji svůj současný přístup a statut… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  orinoko
5. 9. 2020 15:10

„Pjakin toho stačil za ty roky namlaskat tolik, že ani nemá cenu sumarizovat , kolik minel stačil stvorit.“ – to by chtělo nějaké pravidelné týdenní pořady orinoka, to by byly informační bomby! (nemluvě o tom, že stejný orinoko mi někde výše doporučuje poslouchat Pjakina, uwau, tomu se říká „charakter“) „Čína právě teď prochází vlastni formou domacke promeny. Ani nahodou nemá NATO , aby řídila nějaké globální procesy. “ – Tak to je srandy kopec, když Čína je globálně řízená… „A svět na Putina používá především zida.“ – konečně si někdo všiml skvělé knížky (vlastním a mám přečteno už několik týdnů),… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
5. 9. 2020 15:43

Jj, pes za vlastním ocasem. Hasbara konečně konstatuje, že ústředním bodem je nekonecny zid. Právě ten , který svoji vylucnost stvoril v perskem zajeti. Celý svět drží hubu o tom, jak nad Tel Avivem /nebo Jeruzalemem?/ padala božska mana. … No prostě dneska už jasně zdrogovane izra civilizaci kdosi z vrtulníku sypal dolů balíčky se jointy. Izrazid jede na mnoha drogach. A jedna blbejsi než druha. Svět je dneska v situaci , kdy zidi sami válci mezi sebou o existenci. Ale vůbec přitom nejde o nějaký Izrael. Jeho existence či zánik není mantrou. Tou je dneska reálný zdroj existence. A… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  orinoko
5. 9. 2020 23:29

Dost bylo ringu – boxer ať se opět dál mlátí o prázdný prostor tak, jak je u něj zvyklé: diskusní komentáře pod články jen orinoko anebo diskusní komentáře nula (až na občasné výjimky). Mistr kung-fu (v tomto případě sebevědomě mistr co by já, byť jinak se považuji za toho Jelimána v tolikrát odkazovaném Duškovi https://www.youtube.com/watch?v=uPGm4G5s5OA ) totiž další souboje ala reakce na Vás ukončuje, což mě nečiní vůbec žádný problém, protože nejsem to já, kdo vyhledává Vás, ale Vy, kdo vyhledává mě. A neděkujte – není zač, to bylo sparing partnerství pro Vaše ego jen v rámci období „Co s… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
5. 9. 2020 23:52

Někdo chce prostor pro informace – a to s tím, že čím více konfrontační, tím lépe , protože diskusně je považuje za obohacení – někdo chce prostor jen pro ego tak, že kde docházejí argumenty vůči informacím, na které intelekt nestačí, tam se ventilují sexuální komplexy. A k tomu nastupuje naprosto plytké urážení ala „Ty ses blbej, jak daleko vidis.“ Ale ono to selské „moudřejší ustoupí“ neztratilo nic ze své pravdivosti.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
4. 9. 2020 14:58

Záznamy z jednání (zachyceného telefonátu) Německa a Polska o Navalném se rozhodly ukázat v běloruské televizi.
V pátek běloruská televize uvede zvukové záznamy rozhovorů mezi „úředníky Německa a Polska“, z čehož vyplývá, že blogger Alexej Navaľný nebyl otráven „Novičkem“.

https://vz.ru/news/2020/9/4/1058694.html

Nelze podceňovat běloruské KGB, teď nejen Makréla s Dudkou mají problém, big prolem :-))))

zart
zart
4. 9. 2020 18:30

Někteří občané si myslí, že se „voni“ přepočítali, že v době, když bude na planetě již přeplníno, budou „voni“ již na Marsu a Měsíci. Tvrdím, že se „voni“ nepřepočítali, že tam již dávno jsou, a jenom tady nechali pár pitomců (1%), kteří o tom jako užiteční idioti neví, aby to tu pořádně uklidili. Z tohoto úhlu pohledu je globální geopolitika Nového světového pořádku (Velkého úklidu) zcela zřejmá.

Patrik
Patrik
4. 9. 2020 20:53

Mám dotaz, proč odkaz „Politika Segodnja“ v záhlaví článku nejde rozkliknout? To se asi vloudila nějaká chybička, protože kdyby rozkliknout šel, tak po zmizení videa by bylo možné jej zhlédnout například zde? https://www.youtube.com/watch?v=TXcZ5Yng4FE nebo možná zde? https://www.youtube.com/watch?v=FhvYQYzcMn8&t=210s Jistotu pro patřičné video nemám, každopádně po kliknutí na „Politika Segodnja“ se neotevře vůbec nic (nebo je chyba jen na mé straně?), tak co pak s tím, když video zmizí tak, jako zmizelo v tomto případě a odkaz na jeho půpodní zdroj nefunguje? ………………… PS: Kdo má jakž-takž jasný výhled na oblohu, tak Měsíc se právě přibližuje k rudě svítícímu Martovi. Až se… Číst vice »

no one
no one
Reply to  Patrik
4. 9. 2020 21:53

Miloš Zeman má vystoupit po dlouhé době na veřejnosti v pořadu nedělní partie, a to právě 6.9. Zajímavých témat k diskuzi se nabízí víc než dost.

Patrik
Patrik
Reply to  no one
5. 9. 2020 10:34

Srbsko přesune ambasádu z Tel Avivu do Jeruzaléma, kromě toho Srbsko a Kosovo normalizují ekonomické vztahy
https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/3176868-srbsko-a-kosovo-normalizuji-ekonomicke-vztahy-trump-je-primel-i-ke-sblizeni-s-izraelem
https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/srbsko-a-kosovo-se-dohodly-na-normalizaci-ekonomickych-vztahu/1929195
To možná také bude téma k diskusi.

A právě teď brífing Vystrčila, Hřiba a spol
https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/zive/ct3/
Zeman určitě sleduje.

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
5. 9. 2020 10:57

Aby bylo jasno, ty debile. Tady nejsme v nějaké vypraskane reklamě na co co ti NY v TV kraksne. Ty nejsi dokonce ani ve sboru uklízeču veřejné demence. Jako Plutar / kterouzto planetu takto stále uvadis, ačkoli už onen statut nema/ ty přece víš fsechno , až do skonani sveta. Tak buďto napis, jak budou debaty vypadat, anebo jdi do svého dualniho rekta. Takovouto zasírku může provádět jen opravdový vul, anebo jde o behaviorální experiment s možností zkoumání tzv. umělé inteligence. A ty jsi těžký umelak. OM už celá léta provázejí různí umelaci. Jsi jen další v rade. Přes veškerou… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  orinoko
5. 9. 2020 12:22

„Však ty jsi byl syn, starý český krve rodu Přemysla. Tak jsi si řek, že tady bude slavný město stát. Prastará zem je napojená na HVĚZDY a NA ČÍSLA. Drahokam v blátě, jen ho musíš z toho bláta vyhrabat.Hoj! České království je krajina Tvý matky! Bůh ukázal prstem a řek: To je země svatá! Praha jako máma na trůn navrátí se zpátky. Věčná hvězdná Brána a má vodemčený vrata. A tak sis řek, já proměním sluj plnou trní v zahradu! Jak Matku svou ji budu vroucně milovat a ctít Vložil jsi sem část původního nebeskýho pokladu. Jak NOVÝ JERUZALÉM přikázal… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Stan
5. 9. 2020 8:31

Děkuji za vysvětlení a rozumím, že YouTube nepohodlná videa odstraňuje, přesto ale po dohledání „ПолитикаСегодня“ nejde o název autora, ale o zdroj, viz například videa zde https://www.youtube.com/results?search_query=%23%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%A1%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D1%8F nebo zde https://www.youtube.com/playlist?list=PLmAvwSln2-ss2Oul2K3uCJWbRH1oRIV2p A můj dotaz byl o tom, že v případě, že zdrojem (autorem) by bylo jiné medium, než YouTube, bylo by možná video ke shlédnutí někde jinde, například jako součást článku na nějakých stránkách – v tomto případě na „stránkách“ PolitikaSegodnia (takový byl můj první dojem). Už teda vím, že název nejsou stránky, ale vím o čem mluvím – svého času mi dalo obrovskou práci dohledat video, které bylo odstraněno naprosto… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
5. 9. 2020 10:22

Záznam rozhovoru mezi Berlínem a Varšavou o případu Navalnyj
https://ria.ru/20200904/navalnyy-1576801535.html

PS: Kromě významu zprávy chci dopovědět, že jejím hlavním obsahem je video – a není to video z YouTube. A že v tomto smyslu byl myšlen můj předchozí dotaz, že to tedy nebyla kritika, ale prostě jenom informační dotaz v domnění, že PolitikaSegodnia jsou stránky.

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
5. 9. 2020 10:47

Ještě jednou to musím dopovědět – Video „Záznam rozhovoru“ už je i na YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=2YkIcxBw0rQ
Pokud by ho ale YouTube odstranil, tak v původním odkazu na ria.ru zůstane. A to je ta pointa mého pátrání po původním odkazu.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
5. 9. 2020 8:52

Po Lukašekově prohlášení a včerejším TV-vysílání o odposlechu telefonátu mezi polskem a Bundesem kurz bitcoinu prudce a o hodně klesl …
Tohle je jednoznační důkaz o investorech protestů po celém světě.

orinoko
orinoko
Reply to  Botičky od Diora
5. 9. 2020 10:03

Za rozumnou investici považuji pouze BYTcoin. Ta měna prý znamena něco jako algoritmus. Při vší úcte k matematice … peníze nejsou matematika byt to první bez druheho nelze provozovat. Tech algoritmickych „men“ už dneska existuje nekolik. Prozatím nevím nic o jejich vzájemné smenitelnosti a kurzu. Ze všeho nejvíc to samozřejmě připomíná novou ekonomiku z nástupu internetových „technologii“ , které skončily jako každá bublina – prostě to prasklo. Vsechno, co stojí na čiré spekulací v opakovaných menitelnych formach, konci ve vyvrtce. Tak pomalu ale jistě konci experiment „Belorusko“ , kdy zachud ztratil nervy a namísto pěstování svého Lukáše endo protézy ve… Číst vice »

g.hrosik
g.hrosik
5. 9. 2020 12:37

Podle poslední informace z ruských zdrojů, s odvoláním na zdroj z běloruského zamini, byli aktéry tajemného telefonátu mezi Waršavou a Berlínem německá ministryně obrany a předsedkyně vládní strany CDU Annegret Kramp-Karrenbauer a předseda Evropské lidové strany Donald Tusk…
Zdroj navíc tvrdí, že odposlech nebyl samostatnou operací polské rozvědky, ale předpokládá se, že rozvědky čínské, která ho poskytla jak Minsku, tak i Moskvě …https://www.youtube.com/watch?v=3E1oID-bUSE
…To jsou mi věci!

orinoko
orinoko
5. 9. 2020 14:43

Pokrocme dale. Celá tzv info alternativa začíná připomínat moHUTNE main stream. Na některých adresách už dochází k prokazatelnemu michani, protože běží o cmrdliky , a hlavní lejno řízených informací přichází o šílenou spoustu bitcoinu … Yeah. Napriklad kauza Navalenej. Ta mě osobně nechává úplně mimo oba proudy. Oba totiž právě teď už žvani to same. A mohutne strikaji spermaticke logy, které nic nového nezplodi. Právě teď se lamou ledy v subtropické Syrii. Emik po bourackach army vozu se cítí poskozen, ačkoli dostal jen to , oč si zazadal. My vlastně vůbec netušíme kolik Rusů je dneska v Syrii už za… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
5. 9. 2020 14:52

Sasove , Rakusaci a Maďaři se skoro modli, aby Češi něco neposr@li. Láme se prilis mnoho chleba.
Tepna OSUDU se právě teď chystá lámat bitcoin i Covid 19.
Zvládne to Babis?
To je, oč tu bezi.

Viky
Viky
6. 9. 2020 5:05

Ach jo, … Navalenej určitě nebyl otrávený organofosfátem typu „novičok“, prostě a z dálky proto, že spousta symptomů a důsledků podobné otravy se nedá zakrýt a jsou VELMI výrazné. I při malém množství. Mióza je kupříkladu totálně nepřehlédnutelná. Podobné výroky mohou pustit z huby pouze poblitici a novináři, kteří moc netuší o čem mluví, ale absolutní neznalost nahradí neskutečným zaujetím pro věc. To, co nalezli, ÚDAJNĚ nalezli (protože oficiálně se z odborníků v Německu vlastně nikdo nevyjádřil), jsou zbytky rozkladných produktů organofosfátů na nějaké láhvi. Hned by bylo vhodné dodat, že příbuzné látky se používají běžně v insekticidech, a rozkladné… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
6. 9. 2020 8:43

V NATO začíná ozbrojený konflikt mezi Řeckem a Tureckem, ale pro pošuka Stoltenberga a vedení bloku je dnes hlavním problémem Navaľný.
Tomu se říká rusofóbní paranoia.