Že by prezidentovi mohlo jít o pravdu? Tak tohle nikoho z téhle bandy nenapadlo

Gazdík, Pospíšil, Fiala, Zdechový, Kalousek, Telička, Hampl a další ctitelé západní pravdy, která je samozřejmě lží, jako jeden muž povstali s protestem proti tomu, co si to prezident Zeman ksakru zase dovolil. Namísto toho aby držel západní lajnu vytyčenou britskou premiérkou Mayovou svým obviněním Ruska, že to ono, naprosto jistě a neomylně, stojí za pokusem otrávit britského špiona Skripala a jeho dceru jen v Rusku prý vyráběným jedem Novičokem, podpořil on verzi ruskou, podle níž je toto tvrzení nepravdivé, protože novičok se vyráběl a zkoušel i v Česku, Slovensku, Britanii a Švédsku. Nu a prezident tuto verzi dokonce i specifikoval, když na televizi Barrandov řekl, že malé množství novičoku se testovalo i ve Vojenském výzkumném ústavu v Brně.

Tím ovšem zradil Západ a podpořil Rusy, řve banda shora vyjmenovaná a vůbec ji nezajímá to, co normální lidi zajímá vždy v první řadě. Totiž to, kde je pravda. Zda má pravdu Mayová, když za jediné možné původce Skripalovy otravy uvádí Rusy, protože novičok se vyráběl jen v Rusku a nikde jinde, nebo má naopak pravdu mluvčí ruského ministerstva zahraničí Zacharovová, která uvádí, že se vyráběl a testoval i v zemích jiných.

Ano, normální lidi zajímá, na čí straně je pravda, ale Gazdík, Pospíšil, Fiala, Zdechovský, Kalousek, Telička a Hampl patří k takovému druhu lidí, kteří se za pravdou ani neohlédnou a namísto pravdy sledují jen politický směr. Dobrý nebo špatný, to je jim jedno, ale musí to být politický směr jejich a jejich zájmům vyhovující. A pravda? To je pro ně vyčpělé zboží. Bóže, vždyť jednou je pravda tam, podruhé jinde, kdo by se o takovou prkotinu zajímal, říká jim jejich morální ustrojení, nu a protože už jsou takoví, řekněme odlidštění, ani cípkem se jich nedotkne myšlenka, že by snad prezident Zeman vyslovil svá slova o novičoku v Brně testovaném proto, že prostě pocítil obyčejnou lidskou potřebu říci pravdu.

Tomuhle ovšem nikdo ze shora uvedené sedmičky „politiků“ nemůže porozumět, protože oni takovouto potřebu nikdy v životě nepoznali.

Takže proč prezident Zeman svou pravdu podle těchto pravdu nikdy nehledajících tvorů vyslovil?

Podle Fialy proto, aby pomohl ruské propagandě.

Podle Kalouska proto, aby podpořil ruskou verzi Skripalovy kauzy.

Podle Teličky proto, aby rozbíjel jednotu EU.

Podle Gazdíka proto, aby si ze dvou vzájemně si odporujících závěrů vybral ten, který se hodí Kremlu.

Podle Hampla proto, aby se zavděčil svým východním přátelům.

Všimli jste si toho? Že by nějakou úlohu hrála pravda, ať už té či oné strany sporu, nepadlo z úst těhle výtečníků ani slovo. Z jejich života i z jejich myšlení se tenhle pojem prostě vypařil. A proto s pravdou také tak zacházejí.

Hus by je se svou „Hledej pravdu“ hnal. A Masaryk se svým „Pravda vítězí“ také.

A co my?

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Viky
Viky
5. 5. 2018 16:27

Co na to my? Nic. My muzikanti. Sakra – jakou pravdu má kdo na mysli? (autore soráč, to nebylo na Vás) Totiž, když si projdete dostupné (obecně – veřejně dostupné), je i sám fakt otravy Skřípalovic dvojice velmi mizerně doložen. Zprávy o zdravotním stavu více než kusé, spíše všeobecné, nebo žádné. I to všeobecné je vynucováno vnějšími vlivy. To i toho Litviněnka ukázali umírajícího, s holou palicí. /tedy, koho to zajímá, tak cosi u té holé palice taktéž nesedí. Konkrétněji? Nevypadávají vlasy? Ale ano, vypadávají a masivně. Tedy? nedělají to tak rychle. Doba od otravy k záběrům s lysou hlavou… Číst vice »

Viky
Viky
5. 5. 2018 18:22

/pokr. Proč je nedostali od sovětů? No sověti, stejně jako jiní, se moc nespěchali dělit se s podobnými informacemi a vzorky. Za další důvod je možno považovat neukončenost vývoje. Proto je i označení „novičok“ hodně podmíněné. Jestliže látka nebyla přijata (schválena) do výzbroje armády, jedná se pouze o projekt a krycí označení projektu. A ani označení projektu neodpovídá. Název „novičok“ použil na začátku devadesátých let ruský vojenský chemik dnes žijící v USA. Tvrdil sice, že se na vývoji podílel, ale mnohem pravděpodobnější je, že mohl být zapojen do dílčího úkolu celého projektu. A dílčí úkol mohl nést jiný krycí název… Číst vice »

Viky
Viky
5. 5. 2018 18:31

Z hlediska nejrůznějších Kraďousků, Fialů a spol. by samozřejmě bylo lepší kdyby Zeman držel bobříka mlčení. Ale… pokud se rádi chlubí špičkovou odbornou kvalitou vojenských travičů, musí být všem kolem jasné, že součástí té špičkové kvality je i výzkum.

Amenre
Amenre
8. 5. 2018 14:46

Zemana za pravdu budou maximálně hejtovat kavárenští povaleči.
Ovšem jiní odkrývači pravd to mají o něco horší:
http://pravdaovode.cz/novinky/placeni-zlocinci/
Nejdřív zapálené auto, teď zmlácení.

Viky
Viky
8. 5. 2018 18:56

Cosi jsem pominul, opominul, – zkrátka nenapsal. „Very Likely“ o tom nevíte, a není špatné vědět. Omezenost rozhledu současné české poblitické reprezentace je následně zvláště patrná. — V padesátých letech, konkrétně v roce 1958 (ale za datum neručím!), bylo v rámci koordinace rozhodnuto uvnitř Varšavské Smlouvy o tom, že se Československo bude přednostně věnovat úkolům spojenými s radiační a protichemickou ochranou. Na základě toho například přístroje používané při detekci BChL byly vyráběny (ale také vyvinuty) v Československu pro potřeby celé Varšavské Smlouvy. Včetně SSSR. Ano, nápisy na daném zařízení mohou být napsané azbukou, ale vyrobeny byly zde. To je základ… Číst vice »