TOPlist

Bolševici by chtěli na dalnicach valit 150 km/h!!!

Reklama


Kdysik davno v předminulem stoleti, kdy byl svět ještě v pořadku, daně byl nizke, baby neměly volebni pravo a granty davali jen ti, keři si na to zarobili, začaly vznikat bolševicke strany. Šefove takych stran byli chudi tajak jejich voličstvo a tito synci, keři se jinak uživit nedokazali než žvaněnim na taborach lidu, nerobili nic jineho, než že přemyšlali, jak těm, keři cosik umi a su uspěšnějši, cosik ukrast, rozbit nebo zničit. Protože měli hodně času (bo nic jineho než žvanit neuměli), dokazali toho za stopadesat roku ukrast, rozbit nebo zničit opravdu hodně.

Postupně navyšili daně do dnešnich nehoraznych vyšin, z kerych se financuju multykulturně levicovi kolaboranti všech zemi. Babam dali volebni pravo a přinutili je robit, bo když daň zebere chlopovi 70% vyplaty, musi do fabriky cela rodina, takže baby fčil nemaju čas se starat o domacnost a z děcek vyrustaju parchanti.

Společnost je dokurvena miliardou přikazu, zakazu, nařizeni. Teho všeckeho dosahli členove a voliči bolševickych stran. Enem se podivejte okolo, jestli rozumite novym zakonum, jestli chapete aktyvity vaši školy, kaj vedle vašeho chytreho děcka ma sedět poloidyjot, nebo jestli tušite, proč policajt buzeruje občana misto aby honil zloděja.

Aji ty bolševicke strany se změnily. V čele už nestoji vychrtli hladovějici zastupci proletaryjatu, ale absolventi pravnickych fakult a majitele firem, obvykle tych, keři ždimaju stat a nic opravdoveho neprodukuju. Každopadně si někteři zastupci bolševiku sem tam uvědomi, že kajsik byla zrobena chyba, dal už to tak nepude a pokušaju se napravit, co jejich předchudci zkazili. Taka snaha je sice chvalyhodna, ale samozřejmě marna. Stat už je dokurveny tak, že to jednotlivec nema šancu opravit.

Zeberte si nedavny pokus procitnuleho bolševika, kery by chtěl na dalnicach zavest rychlost 150km/h. Všimněte si, že ne všude, ale jen někde. Takže tu nejde o systemovu změnu, kera by napravila bolševicky zmatek. Jde o nesystemovy krok, kery přinese dalšiho Matyjaše Galiho do předpisu, přinese prachy kamošam z firem zapichujicim značky do země a přinese dalši možnosti zelenym buzerantum, keři se budu těšit až vam na koncu stopadesatky naměři cosik jineho.

Nikdo si přitom neuvědomuje, že přirozeny stav neni pichat do země značky každych deset metru, ale naopak nerozptylovat řidiča. Omezenu rychlost si vymysleli bolševici, bo chtěli bohatym zkomplikovat život a mysleli si, že tym konaju dobro pro všecky. Přirozeny stav je doporučit řidičovi, aby jel přiměřeně schopnostem svojim, svojeho auta a stavu vozovky, nikoho neomezit, neohrozit ani jinak neuškodit. Doporučena rychlost by měla byt 50 ve vesnicach, 100 ve volnem prostoru a 150 na dalnicach. Tento přirozeny stav věci bez omezeni plati furt třeba na ostrově Man, v Libanonu, v Nepálu a v Severni Koreji. Pak tež v Somalsku, ale tam zas nemaju silnice, takže to nepočitam.

Přirozeně by stačil takyto zakon: „…člověk musí řídit vozidlo v míře rychlostí ne větší, než je přiměřené a správné, za podmínek existující v místě provozu tak, aby neoprávněně nebo bezdůvodně neohrozil život, zdraví, majetek nebo jiná práva osoby oprávněné k užívání ulice nebo silnice. Volně řečeno, bylo na řidičích, aby si stanovovali svou rozumnou rychlost, sledovali provoz a nehleděli slepě na tachometr.

Dneska, kdy auta už nemaju enem ti nejbohatši, ale diky parlamentnim předpisum ma na služebni auto narok aji neschopny žvanil z parlamenta, si naraz někteři bolševici uvědomili, že dodržovat cedulu 30 je nesmyslne, když kdosik ukradl cedulu konec 30, že jet padesat v polu v katastru obce je tež blbost a že take dnešni auto už jezdi lip jak před sto rokama a rychlost 200km/h može byt na prazdne a suche dalnici bezpečna, pravě tak jako 50km/h može byt na te same dalnici vražedna v mlze na naledi.

Jenže bolševici se nikdy plně neprobudi, navic je jich moc, nemaju vlastni hlavu, hlasuju jak stado a su ve všeckich stranach. Takže misto k navratu k přirozenemu stavu věci, kdy by zakon mohl znit: „Jezděte lidsky, ne jak hovada“, su tady na jedne straně pokusy napichat do země cedulky s vyššima, na druhe straně zas s nižšima čisličkama.

Kdy už konečně přijdeme na to, že lip už bylo a vratime se k temu?

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

Přejít do diskuze k článku 9 komentářů