Diskuze k článku


 • Nerevar • 14. května 2016

  Celkem to zapadá do kontextu zprávy, že údajně komunistická strana (Čech a Moravy) i nadále dodržuje schválený kurs doprava. Celonárodní lobotomie v přímém přenosu.

 • Bety • 14. května 2016

  Až se staneme další spolkovou zemí, tak nám to přinese mnohé výhody – konečně se staneme součástí velkého národa a spolu s českým jazykem zmizí i ten náš proklamovaný „pocit malosti“ a „neschopnost si sami vládnout“.
  Krom toho budeme obšťastněni přílivem imigrantů a naše zemská vláda přestane mít starosti s tím, že by se počet otroků v budoucnu příliš zmenšil.

 • GRENZER • 14. května 2016

  VÝZVA K VRAŽDĚ. PROČ NEKONÁ POLICIE ČR?
  Vyvěsil na zeď mešity v Londýně foto Martina Konvičky s adresou.
  „Abyste ho mohli navštívit“, vyzývá britské muslimy Čech M.Hájek.

  http://www.stop-multikulti.cz/vyvesil-na-zed-v-londyne-fotku-konvicky-s-adresou-abyste-ho-mohli-navstivit-vyzyva-muslimy/

 • Amenre • 15. května 2016

  GRENZER napsal
  PROČ NEKONÁ POLICIE ČR?

  A proč by měla ? :)

 • Admirál • 15. května 2016

  Ministr české vlády na sjezdu Lansmanšaftu je nehohoráznost.

  V kontextu toho, byl vybrán ten nejvhodnější zástupce.

 • Béda • 15. května 2016

  Admirál,

  Herman, Halík – jeden společný pytel škůdců národních zájmů. Nakonec to dopadne tak, že se potomci obětí nacismu budou omlouvat a odškodňovat potomky nacistů, kteří přispěli k rozbití Československa a k ustavení Protektorátu B+M. Je to součást historického „restartu“ = přemazání výsledků 2.SV a totálního přepisu historie podle přání vítěze studené války. Nakonec budou nacisti oslavováni a opěvování jako nositelé demokracie. (koneckonců na UkraDině už se tak děje). Ostatně, co jsou to PNAC, NWO, „kroucení rukou“ vyvoleným státem? Není to něco jako Mein Kampf, Úbermensch, „konečné řešení“…?

 • Asfalt • 15. května 2016

  Amenre • 15. května 2016

  GRENZER napsal
  PROČ NEKONÁ POLICIE ČR?

  A proč by měla ? :)
  ======================
  Paragraf 364 t.z., podněcování k trestnému činu. Sám vyvěsitel předpokládá, že se najde „nějaký muslimský radikál“, co Konvičkovi věc „vysvětlí“. Vysvětlování v souladu s právem se děje třeba prostřednictvím sociálních médií, nikoliv fyzickým kontaktem, jak nabádá a poskytuje k tomu informace vyvěsitel. Jak jinak pak chápat jednání vyvěsitele, než úmysl u jiných vyvolat rozhodnutí spáchat nějaký trestný čin nebo úmyslně zanedbat takovou zákonnou povinnost, jejíž nedodržení je trestným činem?
  To, že se patrně jedná i o pomluvu (nepředpokládám, že Konvička chce stavět koncentráky atd., jak je vyvěšeno) a neoprávněným zásahem do soukromí způsobeným neoprávněným vystavením fotografie s uvedením osobních údajů, pomíjím.
  Ten, kdo to vyvěsil, je buď blázen, a pak patří na psychiatrii, nebo extremistický fanatik, a pak patří pod dohled. Buď jak buď, svým podněcováním k nevraživosti je nebezpečný pro společnost a příslušné orgány jsou povolány právě k ochraně společnosti.
  Aby orgány činné v trestním řízení mohly konat, ale někdo musí podnět k zahájení řízení (trestní oznámení) podat.

 • Asfalt • 15. května 2016

  Herman a jemu podobní patří k těm, pro něž je porážka fašismu i odsun svého času fašismu oddaných sudetských Němců něco jako traumatem. Projevuje se to v přístupu k Rusku, v postojích k osvobození Rudou armádou (přesně jak tvrdí, nešlo podle nich o osvobození, ale naopak o okupaci, tedy o porážku toho, k čemu více či měné nepokrytě evidentně chovají sympatie) i právě v inklinaci k sudetským Němcům včetně vyčítání Čechům odsun (viz pravidelná „osvěta“ na Aktuálně).
  Nemyslím proto, že jde o obyčejné „vlezdoprdelství“ jinak hloupých lidí. Jde o nepřímé vyjádření vnitřních sypatií, které tito lidé nemohou vyjádřit přímo a otevřeně. Konkrétně myslím, že jde o lítost nad koncem fašismu a antipatie k tomu, kdo ten konec způsobil. Že by třeba ani oni sami neexistovali, pokud by věci byly jinak, je již nad jejich chápání.

 • peter. • 15. května 2016

  No.
  Keď na Ukrajine môžu stáť na čele pohrobkov Benderu,Šucheviča a vrahov z Babinho Jaru ľudia ako Porošenko,Kolomojskij alebo jeden z lídrov „Pravého sektoru“ Borislav Bereza,tak nevidím dôvod,prečo by Českú republiku nemohol zastupovať na zjazde sudeťákov práve minister Daniel Herman.

 • Irena • 15. května 2016

  К слову, помимо неонацистов заселяют также иностранных наемников. Так, в домах на улице Ломоносова заселены наемники с Ближнего Востока и турецкой организации «Серые волки». В селе Болотенное Станично-Луганского района практически отсутствует местное население. Здесь размещены снайперские группы из Польши и стран Балтии.

  Источник: http://politikus.ru/events/76408-stanica-luganskaya-sbu-i-karateli-aydara-nachinayut-zachistki.html
  Politikus.ru

 • fajt • 15. května 2016

  první slova herr Hermana na sjezdu landsmannschaftu : Milí krajané…možná se rozsype dříve czechie než banderovská Ukrajina. ..)

 • fajt • 15. května 2016

  Vážení spoluobčané!
  V nedávné době jsem podepsal historicky významné dokumenty pro naší Československou republiku, tj. dekrety presidenta ČSR. Tyto dokumenty nám dávají naději, že se nebudou opakovat tragické události let 1938-39.
  Vědom si neblahých zkušeností našeho národa, zejména z druhé světové války,zanechávám Vám odkaz, ve kterém Vás varuji před možnými pozdějšími požadavky na znovuosídlení našeho pohraničí sudetskými Němci, kteří byli po právu, na základě mých dekretů z naší republiky odsunuti. Může se stát, že mé dekrety, vydané z rozhodnutí vítězných mocností druhé světové války, budou postupem času prohlašovány za neplatné. Může se stát, tak jako v minulosti, že se najdou „takzvaní čeští vlastenci“, kteří se budou sudetským Němcům za jejich odsun omlouvat a že budou nakloněni otázce jejich návratu. Nenechte se oklamat a návratu nedopusťte. Hitlerové odcházejí, avšak snaha o ovládnutí Evropy Německem zůstává. Mohou se najít vlastizrádci, kteří budou opět usilovat i o odtržení Slovenska od České republiky. bylo by to pošlapání odkazu prvního presidenta ČSR T. G. Masaryka a jeho spoluzakladatele M. R. Štefánika. Vedlo by to k zániku obou našich národů. nezapomeňte, že mé dekrety se týkají potrestání vlastizrádců a že mají trvalou platnost a potrestejte všechny vlastizrádce, ať je to kdokoliv a v kterékoliv době.
  Dr. Edvard Beneš, Praha, Květen 1947

 • zedd • 16. května 2016

  Herman je postava vskutku odpudivá. Tak nějak mi pasuje k Andreji Hlinkovi.
  Ostatně až na zvlášť zvrácené exempláře ho moc nebere ani umělecká část „pražské kavárny“.
  Je na něm fascinující, že se nijak nestydí být fašistou. Naopak, je na to hrdý a poslední 4 roky to okázale dával najevo. Jeho poslední projev je jen třešnička na dortu.

  Taky jsem si v souvislosti se Sudety zrovna říkal, jak se může „chytrý“ tah kolonizace pohraničního pralesa přistěhovalci, změnit za pár set let v katastrofu.