Hlava XXII, verze s uprchlíky

Nejprve jsme uprchlíky odmítali s tím, že takovou nekvalifikovanou lůzu, co bude jen parazitovat na dávkách, tady nechceme (a kdyby náhodou neparazitovala, tak nám zase bude brát práci). Pak se ukázalo, že ta nekvalifikovaná lůza je syrská střední třída, relativně vzdělaná, dost kompetentní na to, aby si dokázala najít v jízdném řádu vlak z Budapešti do Berlína, a dost bohatá na to, aby si cestu mohla zaplatit. A je to zase špatně, protože takoví lidé pomoc nepotřebují. Je to vlastně geniálně vymyšlené, ale vymyšlené, tohle jsou instinkty: uprchlíky tady prostě nechceme a neexistuje způsob, jak by takový uprchlík mohl splnit naše nároky tak, abychom ho akceptovali. A ještě jsme to dokázali zaonačit tak, že si za to můžou sami.

Převzato z blogu Tribun

Stanův komentář: http://outsidermedia.cz/pluralitni-kolotoc-zapadu/ http://outsidermedia.cz/kolonialismus-a-migrace/
Hlava XXII platí i pro nás. Pokud nejsme hybatelé děje, můžeme si pouze vybrat typ užitečného idiota, kterým se staneme. Je to těžká volba – buď se stát dobrotivým hlupákem, co zrazuje svůj národ, nebo xenofobem odmítajícím pomoc bližnímu v nouzi.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
90 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Alena
Alena
11. 9. 2015 17:44

a pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí, amen

cnemo
11. 9. 2015 19:58

Nechápu tzv. levicové myšlení. Lidi nemají děti, protože systém je nastaven tak, aby to byla ekonomická katastrofa a tak prý potřebujeme imigranty. Když sem táhnou davy barbarů, tak najednou je vypukne levicová vlna „solidarity“. Místo aby se levičáci skutečně věnovali prospěchu vlastního běžného obyvatelstva, které v relativně bohaté společnosti žije často na úrovni hospodářských zvířat, opruzují s kdejakým pronárodem či civilizačně nepoužitelnou skupinou. Tedy pokud se zrovna nestrefuje je OSVČ, kteří jsou na tom úplně stejně blbě. A nakonec levice vždy zradí, při první příležitosti, viz naše milá ČSSD.

Opravdu nechápete, co je invaze?

peter.
11. 9. 2015 20:01
Sio
Sio
12. 9. 2015 7:29

peter. napsal

http://pravyprostor.cz/realizace-tajneho-planu-na-prisun-56-millijonu-zacala/

No, Větva je taky dost mimoň. Začíná nadáváním na socany (ne, že já bych je chválil, sobotkovci a dientsbierovci jsou taky zmetci) pak to vezme přes Stalina (po kterém zůstala ze SSSR supervelmoc, to se nijak okecat nedá) a Maa (o kterém zas tak moc neví) a zapomene na to, že pro ty kvóty, o kterých mluví, hlasovali pouze 3 poslanci a všichni za TOP09. Tož takovou analýzu ať si strčí DO …

Sio
Sio
12. 9. 2015 7:33

Ještě k článku. Celý je lživý. Proč? Protože celá argumentace je založena na nehorázné lži, že se jedná jen nebo většinově o syrské středostavovské uprchlíky. Tady ten pán se na uprchlíky byl podívat a tvrdí něco úplně jiného.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Okamurova-mraziva-vypoved-o-navsteve-uprchliku-Hrozi-vam-nasili-okradeni-nebo-nakaza-397041

merlin
merlin
12. 9. 2015 8:46

přečetla jsem si i debatu u tribuna, mezi jiným i tohle, na což stále častěji narážím v různých obměnách. tribun :,,Jakého národa? Národ rozprivatizován a neoliberálně rozreformován. My už dávno nejsme národ, jsme jen masa deprivovaných individuí hovořících shodou nešťastných okolností stejným jazykem. Když vidím, kdo s jak chce ten národ bránit, děsím se toho, že se mu to povede.,, Mám ráda svůj národ, ať je jaký je, je můj a vůbec se mi nezdá tak špatný, jak autor píše. Zatím navenek mlčí a nadává jen doma, mezi svými, aby nenarazil. Čeká. Jsme tak zvyklí ostatně činit posledních 400 let.… Číst vice »

idiotronic
12. 9. 2015 8:48

cnemo napsal Nechápu tzv. levicové myšlení. Lidi nemají děti, protože systém je nastaven tak, aby to byla ekonomická katastrofa a tak prý potřebujeme imigranty. Nikdo nebere k zodpovědnosti ty , kdož ponechávali prázdné byty, zatímco pracující lidé bydleli v ubytovnách s pravidelnými policejními kontrolami (osobní zkušenost). Po populační explozi sedmdesátých let, která dle demografických měřítek žádnou explozí nebyla, následuje propad, že někde je problém v místě udržet školu. A žvást číslo 2: ,,Matky, přistěhované z oblastí s vysokou porodností mají již v příští generaci stejný počet dětí, jako majorita“. Spočítejte si děti v cikánských rodinách a ty jsou tu čtvrtou… Číst vice »

jogín
jogín
12. 9. 2015 10:01

Evoluce probíhá tak, že si konkurují nejen jednotlivci, ale i populace. Biologická i kulturní evoluce mají stejný princip: náhodné i minulou historií dané odchylky jsou přebrány konkurencí a u kulturní evoluce se šíří nápodobou, ne potomstvem. To je smysl etnik a nacionalizmu. Pokrok se děje šířením úspěšných receptů i vymřením ( dokonce dobrovolným) neúspěšných skupin. Zamezením konkurence skupin probíhá jen selekce mezi individui čili je to selekce na sobectví. A to je přesně díra, kterou nechce brát na vědomí jak neoliberalizmus, tak klasická levice se svým proletářským internacionalizmem. Národy jsou nezbytné, jinak by už dávno zanikly a tak se nestyďme… Číst vice »

jogín
jogín
12. 9. 2015 10:20

Tak tady má Tribun tu relativně vzdělanou střední třídu:
http://www.novarepublika.cz/2015/09/migranti-v-madarsku-zanechali-dojem.html
Jak asi vypadá ten migrantský průměr?

Viky
Viky
12. 9. 2015 11:27

Nejdřív laskavě oddělte uprchlictví od vystěhovalectví. Uprchlík je mentálně připraven vrátit se. Vystěhovalec se mentálně připravil na začátek mimo domovinu, a připravil se i na to, že se nejspíš nikdy nevrátí. Motiv odchodu je sice prakticky identický, ale chování je jiné. Tohle je vlna především vystěhovalců, v některých případech je přímo evidentní, že jsou to přední hlídky. (zachytím se, a pak přitáhnu ostatní rodinu). „Xenofobní Češi“ – jak je nadefinovat? Jedná se o onu malou skupinku extrémistů? Nebo je to velmi široká skupina lidí, mezi které se počítám i já sám, kterým se nelíbí, když se mají přizpůsobit menšině? Ne… Číst vice »

Sasin
Sasin
12. 9. 2015 11:41

Takže máme z HisTóry’e opět špatné informace. Z boje a z nesvobody utíkají do lepšího ti, co si dokáží najít cestu v jízdním řádu a nějaké cestovní výlohy v jejich rozvrácených domovech taky našly. Utíkají za lepším. Utíkají za psychopaty, kteří jim rozbíjejí zemi. Chtějí pomáhat a chránit tam, gde za jejich znalosti zaplatí víc. Gde zapomenou na své zaostalé spolubydlící a nepružné obyvatelstvo, které je dycky nakonec tak nějak oželí. Dyk Ameriku osvobodili taky ti nejlepší, nejschopnější bandité, kteří si jen chtěli žít na vysokých nohách a to jim nigdo prý nesmí zazlívat, gdyž jim byl těsný jejich svět.… Číst vice »

Sasin
Sasin
12. 9. 2015 11:50

cnemo • 11. Září 2015 Nechápu tzv. levicové myšlení. Lidi nemají děti, protože systém je nastaven tak, aby to byla ekonomická katastrofa a tak prý potřebujeme imigranty. Když sem táhnou davy barbarů, tak najednou je vypukne levicová vlna „solidarity“. ============================ V Americe tomu říkají dvě strany jedné mince. Pro lidi je ta hra, pana nebo orel? A pak se vezme ta mince a zůročí se takovým způsobem, že z tojho mají po celá staletí normální lidi samé ztráty. Dodnes musí na jídlo, střechu nad hlavou a zásuvku posluhovat vrchnosti, páč při tom zůročování stále psychopati zapomínají na podstatné. Každý člověk… Číst vice »

peter.
12. 9. 2015 12:30

Stanovené kvóty bude musieť ČR aj SR dodržať.Pre SR to znamená ubytovať cca 2 300 utečencov a v ČR cca 4 000 (2 900 + kvóta z pôvodných 40 tisíc).Myslím,že na blížiacu sa zimu a s tým súvisiacou potrebou „zazimovať“ všetkých utečencov,teda aj tých ktorí sú ešte na ceste,sa tieto kvóty niekoľko krát navýšia.Cez zimu sa situácia ukľudní a my budeme svedkami dojemných srdce trhajúcich scénok o Vianociach detí v utečeneckých táboroch,ktorými nás budú obšťastňovať naše masmédiá,aby v nás vzbudili súcit a toleranciu.A to aj vtedy ak vieme,že mohamedáni na naše Vianoce z vysoka prdia.Táto selanka potrvá krátko a keď… Číst vice »

Alena
Alena
12. 9. 2015 13:08

peter. napsal Stanovené kvóty bude musieť ČR aj SR dodržať.Pre SR to znamená ubytovať cca 2 300 utečencov a v ČR cca 4 000 (2 900 + kvóta z pôvodných 40 tisíc).Myslím,že na blížiacu sa zimu a s tým súvisiacou potrebou „zazimovať“ všetkých utečencov,teda aj tých ktorí sú ešte na ceste,sa tieto kvóty niekoľko krát navýšia.Cez zimu sa situácia ukľudní a my budeme svedkami dojemných srdce trhajúcich scénok o Vianociach detí v utečeneckých táboroch,ktorými nás budú obšťastňovať naše masmédiá,aby v nás vzbudili súcit a toleranciu.A to aj vtedy ak vieme,že mohamedáni na naše Vianoce z vysoka prdia.Táto selanka potrvá krátko… Číst vice »

Alena
Alena
12. 9. 2015 13:10

na základě tohoto řešení by zde zůstali lidé, kteří by našli pracovní uplatnění. Ostatní by musili odejít, jinak by zemřeli hlady.

merlin
merlin
12. 9. 2015 13:32

Jestli projde jedne z návrhů merkelové, že všem, co budou umístěni všude mimo němocko povinně, to bude to platit nemecko, aby nechtěli jen tam a byli na tom stejně – počítá se v náhrhu adekvátně velkému německu se zelenou merkelovou cca 45 tisíc korun na osobu měsíčně včetně kapesného, tak jsem na to zvědavá. Nic horšího pro přijetí immigrantů v býv. východní evropě už udělat nelze. Bude to pak opravdu velmi vřele vřít :-( Možná pak i vyvře, páč to se naštvou nejen i někteří naši rómové, důchodci, matky na mateřské atd. neb příjem pětičlenné rodiny bude odpovídat příjmu premiéra.… Číst vice »

merlin
merlin
12. 9. 2015 13:49

p.S, viky – nejen Vás, mě také dojala pomoc nabídnutá saudy, je to opravdu velkomyslné gesto.

Sasin
Sasin
12. 9. 2015 14:16

Alena • 12. Září 2015

Alespoň vidíte psychopatické představy o minimálních potřebách k životu, páč za méně by je sem asi nedostali. Ptát se blázna psychopata na to, co tím sleduje? To je otázka ?

A gdyž je bláznům dovoleno vládnout a gdyž je bláznům dovoleno vydělávat nad poměry to jsou jaké otázky?

P.S. A na co hledat pracovní uplatnění, gdyž je přece jasné, že není už potřebné?

Sasin
Sasin
12. 9. 2015 14:28

Tady vidíte psychopatické představy o minimálních potřebách k životu…

Jestli národ neudrží psychopaty na uzdě, psychopati přivážou na uzdu národ.
Je to k zblití velebnosti. Tenhle krétén, zlo děj co káže vodu, se dokonce kvůli agendě na dálku i ožení. Neuvěřitelné, Já to vydržel asi pět minut.. Heh

http://video.aktualne.cz/dvtv/volby-budou-lidi-bavit-rika-o-svem-systemu-karel-janecek/r~8b7dd23af97d11e4b1d8002590604f2e/

Viky
Viky
12. 9. 2015 20:43

Merlin, možná jsme (my dva) zmeškali svou příležitost. Kdybychom včas obstarali syrský pas a legendu (třeba o přechodné ztrátě řeči) mohli jsme pobírat tučný bakšiš od Merkelice za to, že přijmeme azyl v ČR. Brzy bychom zvládli lámaný tšechyš… spolu s návratem řeči… Jenom kdyby nás začali ukazovat jako vzorový příklad v ČT… Mon Dieuééé…! (nějaká vzácná sekta, kterou všichni pronásledují, protože jim víra přikazuje nosit ručník přes hlavu i mimo koupelnu…?)

merlin
merlin
12. 9. 2015 20:59

tak nepromeškali, v turecku ho koupíne, ns hranici srbska a německa to zvládnem, je několik sekt o kterých se traduje že zanikly, ale…pár slov arabsky už umím, myslím, že bysme prošli v poho :-) Vy byste byl hluchoněmej a já bych vás překládala. Počkejme, jak to merkel v ponděkí rozsekne a deme na to, hr na ně :-).

PPK
PPK
12. 9. 2015 22:02

Sasin napsal Každý člověk potřebuje jíst, spát, bydlet a tvořit bez podmínek vrchnosti. Musí mít podíl na půdě a rozpočtu a musí mít reálný způsob jak ovlivňovat, svými požadavky podobu všeobecného rozpočtu a společenské klima. Sasine, zde v diskusích požadujete podíly na půdě pro každého jednotlivého občana a od těchto podílů na půdě odvozujete právo každého podílníka rozhodovat přímou demokracií a svým dílčím hlasem o věcech veřejných, které se týkají podílníků na půdě všeho toho území všech těch lidí. Tomu rozumím a nevidím v tom teoretický problém, pokud zůstaneme jen u těch prvních dvou(!) předpokladů (místo na další řeč tu… Číst vice »

Sasin
Sasin
12. 9. 2015 22:29

PPK 1) Podíl na půdě je neprodejný. Je to vklad do nového života člověku, který složí zkoušky z obrany společenství. Do té doby žije na podíle rodičů. Je to jediný způsob jak rozumě udržovat počet obyvatel. Gdo chce být ve městě, přenechá podíl společenství. Velkovýroba potravin, výroba ostatních věcí. Podíl mu nezaniká. Jakože svět není nafukovací ani podíly nejsou. Gdo chce žít na podíle, musí mu to být umožněno bez břemene. Gdo chce žít ve městě, musí mu to být umožněno, bez břemene. Kult uRA má se státi společným jmenovatelem vkusu a vděku za podíl. 2) Každý musí mít možnost… Číst vice »

PPK
PPK
12. 9. 2015 23:25

Pane Sasine, jestli to správně chápu, pak mám pocit, že v podstatě chcete socialismus. Proč to, co chcete, tudíž rovnou nenazvete socialismem? Nevím, kolik je Vám let a proto se musím tázat: Pamatujete tu dobu již jako člověk dospělý, anebo jste v té době ještě nežil? Já tu dobu pamatuji. Byl jsem tehdy otcem rodiny, chodil jako každý jiný do práce a vedl život normálního občana. Měl jsem byt a vše ostatní, co jsem potřeboval a co potřebovala moje rodina. Dále: Prosím, vezměte v úvahu, že každý politický systém musí být schopen se bránit těm, kteří jej chtějí zničit a… Číst vice »

Sasin
Sasin
13. 9. 2015 0:36

PPK Vláda strany je přece diktatura. Vláda stran je rovněž diktatura. Lidem je upřen podíl na všem. Nemohou rozhodovat o ničem zásadním. Správa společenství ano. Rozhodování správy ne. Důchod, dávky, daně zrušit. Jeden příjem z rozpočtu každému. Žádná byrokracie. Peníze se nevybírají od lidí podle oka, vydávají se na schválené projekty. Po ukončení akce se stáhnou. Výroba veřejného významu ve společném podílnictví podílníků. Energetika viz výroba veřejného významu společenské podílnictví. Slouží podílníkům. Rozhodují podílníci. Gdo chce vyrábět soukromě, ať to dělá. V tom se nemusí nic měnit. Armáda, tedy obrana ano. To už jsem psal. Navrhuji laserové bunkry kolem hranic.… Číst vice »

Sasin
Sasin
13. 9. 2015 0:56

Jó ještě k tomu školství

Ve školách se pane PPK dodnes učí, že naši předkové neznali železo ani kolo a lovili mamuty. Pyramidy prý stavěli tak, že řezali měděnýma pilkama mnoha tunové kvádry a tahali to jako osli na kopec aby si do suterénu lehl nějaký zastupytel. No co povíte, na co je taková škola. K čemu to všechno je? Nikomu nic nevnucuju, si myslím, že nás to všechny může zachránit. Zkuste se podívat do konce…www.youtube.com/watch?v=w2LdqcJHi7M

merlin
merlin
13. 9. 2015 7:04

viky – OT http://www.lidovky.cz/ukrajinu-po-devatenacti-letech-opet-desi-obrna-a-vakcin-se-nedostava-116-/zpravy-svet.aspx?c=A150911_165813_ln_zahranici_msl#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=ln_zahranici&utm_content=main to jsem zvědavá, která boží metla udeří jako další, zvláště když islámský svět blouzní o apokalypse. Mluvila jsem s jedním u nás již cca přes deset let usídleným muslimem, kterého znám několik let, žije s jednou mou pacientkou. Vycházíme spolu standartně přátelsky, vždycky pokecáme. Pracuje tady, slušný člověk. Rodinu má v Jordánsku v táborech.Tentokrát mi poprvé vyprávěl sám od sebe o znameních konce, které přepověděl prorok. Líčil to velmi emotivně, jak se čas zrychluje, jak staví v dubaji ty mrakodrapy atd. atd. Dokonce mě utěšoval, že jsem hodný člověk, taže se do nebe určitě dostanu taky.… Číst vice »

peter.
13. 9. 2015 7:38

Viky napsal
Kdybychom včas obstarali syrský pas a legendu (třeba o přechodné ztrátě řeči) mohli jsme pobírat tučný bakšiš

merlin,Viky:
Pasy nie sú až tak dôležité,lebo ani všetci praví Sýrčania ich nemajú.Ja vám doporučujem fintu,ktorá celkom iste zaberie.Zájdite do nejakého decáku(najlepšie na východe SR)a zapožičajte si niekoľko (3 – 8 ks)“čavore“.Stanete sa pre úradníkov dôveryhodnejšími a aj z finančného hľadiska by to pri štedrosti merkelbaby bolo výhodné.Pouvažujte!

hudryper
hudryper
13. 9. 2015 7:43

merlin napsal Tentokrát mi poprvé vyprávěl sám od sebe o znameních konce, které přepověděl prorok. Líčil to velmi emotivně, jak se čas zrychluje Napsala jste onehda,že web aeronet neotevíráte,leč přesto Vás tady upozorním na jeho poslední článek s podobným vyzněním : http://aeronet.cz/news/islamizace-evropy-je-dobra-vec-a-proc-prave-rok-2015-nebeska-znameni-a-bible/ Dokonce tam je uváděn dnešní den jako mimořádně důležitý… Podobně jako dřívější hloupé pohrdání a podceňování Číňanů (pracují za misku rýže) je naprosto hloupé podceňování Arabů.(noční košiláči). Jsou to lidé s inteligencí srovnatelnou s naší a jejich podceňování je nebezpečné nikoliv pro ně,nýbrž pro nás. Pokud by hrozila biblická apokalypsa, myslím,že by se ve světě neděla spousta událostí,protože… Číst vice »

Béda
13. 9. 2015 8:30

Ten Faymann musí být dobrý idiot. http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/faymann-madarsky-premier-jedna-jako-nacista/ Prý „…jednání premiéra Maďarska Viktora Orbána vůči nelegálním uprchlíkům připomínají časy nacismu… „Dělit lidská práva podle náboženského vyznání je hrozné. Posadit uprchlíky do vlaků v naději, že odjedou někam jinam — to připomíná nejpochmurnější časy národního socialismu“, cituje Deutsche Welle slova Wernera Faymanna, který poskytl interview německému časopisu Der Spiegel…“ Asi zapomněl, že nacisti cizí občany posadili do vlaků směřujících do koncentráků a Orbán je chce buďto poslat domů (to náckové (ani ti rakouští za války nedělali) anebo do jim země zaslíbené – do Německa – to nacisté židům taky nedělali, aby jim… Číst vice »

Béda
13. 9. 2015 8:53

V Praze bude opět slet mezinárodně působící páté kolony. Tentokrát na téma: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Forum-2000-se-letos-zameri-na-roli-vzdelavani-v-sireni-demokracie-399042

Viky
Viky
13. 9. 2015 9:26

Merlin, všecko by to bylo zvládnutelné, myslím že bychom fungovali v synergickém souladu s určitou dávkou improvizace. Nejslabší článek řetězu je Merkelice. Luteránská šetřilka že by pustila nějaké to ojro? Dobrovolně? (už jsem si i zvolil jméno. V cizině bych byl Kara ben Nemsí nebo Kara al-Lemann. asi to druhé, to první by mi v Čechách nesežrali. i když kdo ví…) Merlin, když jsem se prvně setkal s existencí u nás pozapomenutých chorob jako s reálnou hrozbou… Nejdřív jsem vyvaloval oči a pak se docela vyděsil. „nepijte z neznámých (ne)mytých sklenic … hrozí vám záškrt“ EEE? CO? No záškrt, nevíš… Číst vice »

merlin
merlin
13. 9. 2015 9:54

hudryper napsal Napsala jste onehda,že web aeronet neotevíráte,leč přesto Vás tady upozorním na jeho poslední článek s podobným vyzněním : http://aeronet.cz/news/islamizace-evropy-je-dobra-vec-a-proc-prave-rok-2015-nebeska-znameni-a-bible/ Dokonce tam je uváděn dnešní den jako mimořádně důležitý… Podobně jako dřívější hloupé pohrdání a podceňování Číňanů (pracují za misku rýže) je naprosto hloupé podceňování Arabů.(noční košiláči). Jsou to lidé s inteligencí srovnatelnou s naší a jejich podceňování je nebezpečné nikoliv pro ně,nýbrž pro nás. Pokud by hrozila biblická apokalypsa, myslím,že by se ve světě neděla spousta událostí,protože by vládnoucí špičky věděly,že cokoliv učiní,učiní naprosto zbytečně.Apokalypsa je přece oblíbené téma všech náboženství jediného Boha. hudrypere, mnoho údajů tam už… Číst vice »

merlin
merlin
13. 9. 2015 10:11

peter. napsal
merlin,Viky:
Pasy nie sú až tak dôležité,lebo ani všetci praví Sýrčania ich nemajú.Ja vám doporučujem fintu,ktorá celkom iste zaberie.Zájdite do nejakého decáku(najlepšie na východe SR)a zapožičajte si niekoľko (3 – 8 ks)“čavore“.Stanete sa pre úradníkov dôveryhodnejšími a aj z finančného hľadiska by to pri štedrosti merkelbaby bolo výhodné.Pouvažujte!

na šedou eminenci se opravdu hodíte :-)

merlin
merlin
13. 9. 2015 10:27

Viky – co se mého nového jména týče, budu si muset znovu prostudovat staré májovky, v Pouští a kurdistánem si jistě taky něco najdu :-) ale možná i Alois Musil by něco inspirativního mohl mít. Ovšem Kara al – Lemann je fat boží, to nepřekonám.
Co se týče IS, vidím to stejně. Ten dokument, který zminujete vůbec neznám, nemáte na něho odkaz, prosím ?

Sio
Sio
13. 9. 2015 10:42

Mohla bys za šamanku. :-)

Alena
Alena
13. 9. 2015 10:59

Co říkají uprchlíci ze Zastávky u Brna?
Jsme si vědomi toho, že musíme žádat o asyl v Česku, Německo je přeplněné. Allah nám přikázal, že do 20-ti let má být Evropa islamizována.
Podotýkám za sebe, že z islamizace Evropy a tím i zániku či oslabení národních států bude mít radost nejen allah, ale i nadnárodní korporace, které se konečně dostanou k zakázkám obcí a bývalých územně správním celkům.
Šikovný a vzdělaný Syřan bude mít zrovna tak malou šanci přijít k velkým zakázkám, jako obyčejný čech
Bůh je velký, ALLAH AKBAR!!!

peter.
13. 9. 2015 11:12

merlin napsal
na šedou eminenci se opravdu hodíte

A ešte vám doporučujem,aby ste si urýchlene pohľadali nejaké vhodné hibernákulum,lebo čo nevidieť udrú mrazy.
Budem vám nosiť humanitárnu pomoc vo forme obnoseného šetstva a dobrej pálenky.Tú zimu prosto musíte „prehibernovať“,utlmiť svoj metabolizmus a túžbu po lepšom živote v Nemecku(alebo kam to vlastne máte namierené).Ubezpečujem vás,že príchod jari bude potom pre vás prekrásny a splnia sa všetky vaše imigrantské sny.Len smelo do toho!

Béda
13. 9. 2015 11:28

http://www.hlavnespravy.sk/fico-eu-nechce-zvolat-summit-utecencom-lebo-sa-boji-pravdy/677975

Premiér taktiež informoval, že šéf rezortu vnútra Robert Kaliňák (Smer-SD) na pondelkovom (14.9.) rokovaní ministrov vnútra EÚ odmietne povinné kvóty. “Zajtra bude minister vnútra SR a podpredseda vlády Robert Kaliňák vetovať politické závery tejto rady, pretože považujeme za absolútne nelogické, že sa celá diskusia sústredila iba na kvóty, nikto nechce hovoriť o príčinách,” dodal Fico.

Alena
Alena
13. 9. 2015 11:40
merlin
merlin
13. 9. 2015 12:02

Sio napsal

Mohla bys za šamanku.

to není chytrý nápad, to by mě mohlo zahubit už v uprchlickém táboře, za čarodějnictví je smrt.
P.S. Hele a nevtírej se, tebe sebou nechci, uspořádej si svoji samostatnou výpravu za eurama od merkelové :-)

Viky
Viky
13. 9. 2015 12:13

Merlin, já původně myslel přímo al-Eman. Ale musel jsem francouzské jádro nějak přizpůsobit. Nejsou to sice žádné lingvistické kapacity, ale náhoda je blbec a … Po nějakém šikovném odkazu se Vám podívám. Problém je, že já tyto info kanály moc nepoužívám. Spíš skoro vůbec. Mne zásobují do mailu dva mí východní přátelé, Obvykle prohlédnu, přečtu a vyhodím. První reportáž cca 4 roky zpátky bude asi větší problém, druhá je stará 10? dní, tak nějak. Věnuje se kompletní cestě migrantů balkánskou cestou. Ta by neměla být větší problém. Hlavně ukazuje pár věcí, které sem nedoléhají. Anastasia Popova(-ová -mně to rve uši,… Číst vice »