Diskuze k článku


 • fajt • 3. srpna 2015

  korupce – krev kapitalismu, rakovina lidstva. ..)

 • Dana • 3. srpna 2015

  Burske orisko Džimínek reaguje na nejnovejsi rozhodnuti Supreme Court, nejvyssiho soudu ve Statech, kde se rozhodlo, ze se nebudou omezovat financni kontribuce-dary politickym kandidatum.
  Miliardari pak mohou prispivat miliony. No a co ? At prispivaji, davaji penize do obehu.
  Mne mohou masirovat a krmit televisnimi reklamami na „nejlepsiho vudce“ milionkrat, stejne se rozhodnu sama a budu volit toho konservativniho.
  Pri voleni B.Obamy volila lidova vrstva, co posilala par dolaru, ale v konecne se sesly miliony. A jak to dopadlo vime, i kdyz pripoustim, ze podle predvolebnich slibu to mohlo dopadnout jeste hur. .
  Jimmy Carter je priklad, kdy se ke kormidlu dostane jednoduchy clovek, verici fundamentalista-baptista a je uvrhnut do mezinarodni areny, kde na to proste nestaci.
  Verejnym minenim v USA je povazovan za jednoho z nejhorsich presidentu.
  I u tech brblavych Amiku socansky zamerenych, u tech, co se shoduji s ceskymi pricmrdalky, i u tech je Carter zlocinec :
  Jimmy Carter is a WAR CRIMINAL. Carter and Brzezinski overthrew the Afghan Government in 1978 in order to draw the Soviets into Afghanistan. That led to the death and injury of over 6 & 1/2 million Afghans, and that was before Bush invaded in 2001. Oligarchy? Jimmy Carter was the first „President“ of David Rockefellers Tri-Lateral Commission.
  Jimmy Carter is just like Obama, he can stand there and smile at you as he lies his a$$ off to you. The trouble with America is that it has always been full of criminal politicians and rich people. Carter can talk a big lie, but, he is no different. .

  :-) :-) :-)

 • Martin (už bez taky m) • 3. srpna 2015

  Dana napsal

  Burske orisko Džimínek reaguje na nejnovejsi rozhodnuti Supreme Court,nejvyssiho soudu ve Statech,kde se rozhodlo,ze se nebudou omezovatfinancni kontribuce-dary politickym kandidatum.
  Miliardari pak mohou prispivat miliony. No a co ? At prispivaji, davaji penize do obehu.
  Mne mohou masirovat a krmit televisnimi reklamami na„nejlepsiho vudce“ milionkrat, stejne se rozhodnu sama a budu volit tohokonservativniho.
  Pri voleniB.Obamy volila lidova vrstva,co posilala par dolaru,alev konecne se seslymiliony.A jak to dopadlo vime,i kdyz pripoustim, ze podle predvolebnich slibu to mohlo dopadnout jeste hur. .
  Jimmy Carter je priklad,kdy se ke kormidlu dostanejednoduchy clovek, verici fundamentalista-baptistaa je uvrhnut do mezinarodni areny,kde na to proste nestaci.
  Verejnym minenim v USA je povazovan za jednoho z nejhorsich presidentu.
  I u tech brblavych Amiku socansky zamerenych,u tech,co se shoduji s ceskymi pricmrdalky,i u tech je Carter zlocinec:
  Jimmy Carter is a WAR CRIMINAL. Carter and Brzezinski overthrew the Afghan Government in 1978 in order to draw the Soviets into Afghanistan. That led to the death and injury of over 6 & 1/2 million Afghans, and that was before Bush invaded in 2001. Oligarchy? Jimmy Carter was the first „President“ of David Rockefellers Tri-Lateral Commission.Jimmy Carter is just like Obama, he can stand there and smile at you as he lies his a$$ off to you. The trouble with America is that it has always been full of criminal politicians and rich people. Carter can talk a big lie, but, he is no different. .

  Bullshit. ..

 • peter. • 4. srpna 2015

  Dana:
  USA -váš nový domov bombami šíri po celom svete demokraciu a ľudsko- právnu agendu.Okomentujte prosím tento odkaz
  http://www.niejetotak.sk/indianske-uzemie-si-opat-uchvatil-biely-muz/
  a napíšte ako sa to zhoduje s tým,čo oficiálne vaša vláda prehlasuje a vytrubuje do sveta.

 • ducatista • 4. srpna 2015

  k financování Obamy – jó, ten se uměl zařídit. V primárkách byl financován množstvím drobných příspěvků od občanů, kterým se líbila jeho kritika války v Iráku a vystupování proti Wall Streetu ( snad nikdy od dob F.D. Roosevelta nepanoval v USA takový hněv na Wall Street). Ale pak se stalo něco nečekaného, Obama porušil svůj dřívější slib a stal se prvním kandidátem ve všeobecných volbách, který odmítl veřejné financování ve prospěch neomezeného financování soukromého. Obama se tiše obrátil na mecenáše z Wall Streetu, kteří
  neměli hluboko do kapsy, jako JP Morgan, Goldman Sachs nebo Citigroup,
  ale také General Electric a další subjekty smluvně vázané na národní obranu,
  počítačové giganty nebo farmaceutický průmysl – „Big Pharma“ –, který,
  v rozporu se svou dlouholetou podporou republikánů, dal nakonec Obamovi
  třikrát více než McCainovi. A nakonec to Barák završil tím, když do svého ekonomického týmu přibral lidi jako jsou Timothy Geithner, Larry Summers, Peter Orszag, Rahm Emanuel, tedy borce, kteří vždy byli moc za dobře s velkými zvířaty amerického finančnictví a pro deregulaci finančních trhů dělali maximum. Takže co je Obama? Nic víc než poslušná loutka velkých zvířat. Takže jestli vám nevadí neomezené financování politiků, tak se ani nedivím, že jdete pomalu ale jistě do háje zelenýho.

 • ducatista • 4. srpna 2015

  to výše je reakce na Danu

 • kchodl • 4. srpna 2015

  Jimmy Carter nebyl žádný „jednoduchý fanaticky věřící babtista“, ale zkušený jaderný inženýr, kapitán diesel-elektrické ponorky, který stál u zavádění jaderných reaktorů u ponorek, byl členem týmu který zabránil následkům jaderné nehody pokusného ponorkového reaktoru. Díky němu jako prezidentovi – jeho odbornosti – americká vláda včas a schopně reagovala na velkou jadernou nehodu v elektrárně Three Miles Island, která hrozila přerůst v něco horšího než byl Černobyl – což by se jinak při obvyklém politickém alibismu nepovedlo. Také nechal vypracovat energetickou politiku USA, která na dalších 30 let zabránila devastaci energeticky šílenými ekologistickými idioty. V zahraniční politice – ačkoliv byl podobně jako Opičák ve vleku světovládných magorů a bankéřů – nepovolil válku s Íránem, což nakonec neoconi udělali přes Saddáma nepřímo.

  Nedivím se, že pro vypatlance představuje „slabého prezidenta“. Silní jsou asi jen ti, co odpalují jaderné balistické rakety nebo alespoň bombardují půl světa konvenčně.

 • Béda • 5. srpna 2015

  http://www.novarepublika.cz/2015/08/orwellovstina-sef-americkeho-institutu.html

  Novináři portálu Intercept odhalili, komu ve Spojených státech vyhovuje válka na Ukrajině. Výsledek zjištění je stejně paradoxní jako orwellovský – Americkému institutu pro mír! Přičemž, jak novináři připomínají, je hlavním cílem této instituce je udržovat mír ve světě pomocí „nenásilného řešení konfliktů“.
  Ale jeho předseda, Stephen Hadley, je neúprosný jestřáb, jehož obhajoba větších vojenských intervencí často úzce zapadá do zájmů firmy Raytheon, zbrojařského dodavatele, která Hadleye platí jako člena svého představenstva, píše Intecept pod titulkem: „Jestřábí předseda institutu pro mír chce z Ukrajiny posílat Rusy zpět v igelitových pytlích“.

 • Béda • 6. srpna 2015

  http://www.nezavisli.blogspot.cz

  Stanislav Pirošík k Víťaznému februáru