Diskuze k článku


 • hudryper • 7. listopadu 2016

  Tato operace pod cizí vlajkou je v očích světa provalená dopředu. Je otázkou,jak by na ni reagovali
  naštvaní američtí voliči. Obávám se, že po masových návštěvách Trumpových volebních vystoupení
  by po vyhlášení Hillary vítězkou stačila jedna Trumpova věta k vyvolání občanské války v USA. Což
  oligarchové nepochybně vědí. Věren svému optimismu souhlasím s Robertsem na ukradení voleb oligarchy ve prospěch Trumpa. Myslím,že stejného názoru bude i 93 letý přítel Vladimíra Putina ,
  čerstvý čestný člen Ruské akademie věd.

 • Martin (už bez taky m) • 7. listopadu 2016

  peter. napsal

  https://www.protiprudu.org/byvaly-sefredaktor-new-york-times/

  Ano pán peter, zhusta pravda.
  Na estabishment-weby již vůbec nechodím.
  Udělalo by se mi špatně, a žádné skutečné informace bych se tam nedozvěděl.
  Jen tupou, blbou a ohlupující propagandu.
  Žvaní o „nebezpečné radikální propagaci komunismu ohrožujícího demokracii“ -jako například „Lihové“ noviny- a přitom jsou tito „pochopové a ochotní otroci korporací“ právě sami těmi, kdo za 30 stříbrných jako první zradili skutečně i jen pokus o demokracii …
  Je to smutné, ale skuteční demokrati kteří nezemřou ve vyhnanství a bídou, se nakonec sejdou asi jen v onom „zpátečnickém“ Rusku…
  Ať již byla ta reálsoc jakákoliv, alespoň střípky objektivity se tam daly najít…
  Opravdu, kdysi nám v NNO doporučovali dobrý vztah k médiím jako „spolubojovníkům“- ale to co nastalo v posledních cca 10 letech je dnes odporná autocenzura ochotných sluhů bez názoru, charakteru a s gumovou páteří!
  Charakterní lidé žurnalistiku dávno opustili, a zoufale se pokoušejí přežít jinde.
  Horší stav „jednotného názoru“ korporátních zmetků než dnes tu ve „veřejných sdělovacích prostředcích“ (co ten název proboha má dnes společného s realitou??!) snad již ani není možný.
  Zradit svůj národ i sebe sama- ano, žijeme v merdiální totalitě – nic jiného to není! Povinně jednotný náDor korporátní demagogie mají snahu narvat do hlav dětem, mládeži, všem…
  Proto jsou dnes nositelé zdravých názorů o skutečné historii, skutečných zájmech skutečného společenství lidí zvaného národy v podstatě hrdinové.
  Šiřme proto nemainstreamové informace, dejme lidem šanci vidět i něco jiného, to je důležitá část obětavého boje proti marasmu vládnoucích korporací.
  Masa lidí je totiž zase v emigraci- a protože není moc kam, není zdraví či odvaha, emigrovali buď „dovnitř sebe“ či na internet…
  Jde o ÚTĚK – ne „rozvoj“ sociálních sítí…

 • Tribun • 8. listopadu 2016

  Otázka je, proč tak složitě? Vždyť Američané dnes nevolí prezidenta, ale volitele. Úplně stačí zpracovat volitele, aby případně volili jinak (nic je neváže volit podle výsledků lidového hlasování) a ještě se to může vydávat za velké a slavné vítězství demokracie.

 • Irena • 8. listopadu 2016

  Посольство США в Москве получило ноту с предупреждением о недопуске американских дипломатов к наблюдению на выборах в России.

  Подробнее на РБК:
  http://www.rbc.ru/politics/08/11/2016/58219b119a7947df56fa13f2

 • Martin (už bez taky m) • 8. listopadu 2016

  Tribun napsal

  Otázka je, proč tak složitě? Vždyť Američané dnes nevolí prezidenta, ale volitele. Úplně stačí zpracovat volitele, aby případně volili jinak (nic je neváže volit podle výsledků lidového hlasování) a ještě se to může vydávat za velké a slavné vítězství demokracie.

  Ačkoliv volitelé teoreticky skutečně mohou volit jinak, D. Trump udělal během kampaně vše pro to, aby museli volit podle vůle voličů.
  Sám asi udělat více nemohl, teď je to na jiných…
  A co se jejich voleb týče – i když jde o volbu nepřímou – prostřednictvím oněch „volitelů“, tak obyvatelé USA dnes skutečně volí, koho chtějí za prezidenta.
  Je to nyní věřme na nich, včetně toho si vše pohlídat.
  Já jsem alespoň Tribune žádný xicht kteréhokoliv „volitele“ na žádném plakátu neviděl…

 • Bety • 8. listopadu 2016

  Přečetla jsem si na Parlamentních listech rozhovor se Zdenou Mašínovou. Ze Zemana se jí chce blejt, Putin je ďábel, který může za všechno i za uprchlickou krizi. Rudá propaganda tu řádí, a pozor: Ona to zjistila v nemocnici, jak moc je účinná, protože většina pacientů- ó ty hrůzo- nostalgicky vzpomínala na dobu socialismu, a kdo za to může? No přece Kreml. Jelikož byla v nemocnici dva měsíce, může být ten vzorek dost vypovídající, což mě na rozdíl od ní potěšilo.

 • Admirál • 8. listopadu 2016

  Martin (už bez taky m) – „Na estabishment-weby již vůbec nechodím.“

  To děláte velkou chybu. Těch skutečných informaci se tam najde docela dost. Píší tam lidé, kteří vědí, co se děle za oponou, vědí, co je třeba říkat.
  Zjistíte tam, čeho se bojí, co jim dělá radost.
  Jestli si chcete udělat názor na nějakého člověk, můžete se se na ně s 99% jistotou spolehnout. Stačí násobit -1 a jste doma. To je lump, a to je anděl.

  Samozřejmě se to musí s ohledem na zdraví činit mírou.

 • peter. • 8. listopadu 2016

  Bolo by veľmi,veľmi „fajné a pjekné“ keby vyhral Trump.Presne z tých dôvodov,ktoré uvádza Baránek.
  http://www.parlamentnelisty.sk/arena/rozhovory/Vidiecke-Slovensko-by-volilo-Trumpa-tvrdi-politicky-analytik-Privrzencov-Merkelovej-politiky-jeho-vitazstvo-nepotesi-280018

 • Starý doktor • 8. listopadu 2016

  8.11.2016 o 20:16
  RT má obsáhlou reportáž, kterou doplňuje. A vypadá to, že je to ještě horší, než jsem čekala.
  – na mnoha místech hlásí voliči, že ačkoliv na terminálu zmáčkli tlačítko pro Trumpa, jako výsledek se jim objevila Clintonová
  – „poruchy“ na volebních strojích hlášeny z mnoha států – např. New York, Ohio, Severní Karolina, Kentucky, Texas, Illinois. Ve Filadelfii byly najednou rozbité oba sčítací stroje, takže hlasování bylo znemožněno. Prý – „stovky rozlícených voličů“…
  – v Nevadě zavřeli volební místnosti o dvě hodiny dřív, než směli, takže tisíce lidí se již nemohly zúčastnit. Nevada je jedním z klíčových států, jejíž hlasy jsou rozhodující. Úřednící však tvrdí, že zavřeli až poté, co byla obsloužena celá stojící řada (fronta) voličů (nevím, ale co s těmi, kteří ve frontě nestáli a chystali se odvolit později?).
  https://russian.rt.com/world/article/331216-vybory-ssha-translyatsiya-klinton-tramp
  Publikováno: http://www.vodaksb.eu/diskuse/

  Podívejte se na video. Volební stroj v Pensylvánii odmítá dovolit hlasovat pro Trumpa
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9126-volebni-stroj-odmita-hlasovat-trump

  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9124-hlasovaci-zarizeni-usa-snowden-fbi-ignorace

  Poslední projev Donalda Trumpa, který i vás chytne za srdce a který dost sedí i na to, co se děje u nás…
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9123-projev-trump-srdce

 • Aleš • 9. listopadu 2016

  Proč Trump celou dobu neustal se zpochybňováním voleb? Aby to místo něj neudělala Hitlary! A aby mohl zpochybnit systém, kdy někdo, kdo dostane víc hlasů, prohraje volby.

 • peter. • 9. listopadu 2016

  Tak vyzerá to,že prezidentom USA bude predsa len Donald Trump.Vyhral na Floride a má už 264 hlasov z potrebných 270.Clintonka má 215 hlasov.Moje prognózy boli mylné,čo rád priznávam.

 • peter. • 9. listopadu 2016

  peter. napsal

  Tak vyzerá to,že prezidentom USA bude predsa len Donald Trump.Vyhral na Floride a má už 264 hlasov z potrebných 270.Clintonka má 215 hlasov.Moje prognózy boli mylné,čo rád priznávam.

  http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/410252-prezidentske-volby-v-usa-zacal-tradicne-stat-new-hampshire/

 • Martin (už bez taky m) • 9. listopadu 2016

  Děkuji Američanům, že do toho svinstva HODILI VIDLE!

 • hudryper • 9. listopadu 2016

  Trumpova kampaň narazila na souhlas většiny Američanů,Její výsledek zesměšnil mainstream v USA,ale i u nás. Výsledek prezidentských voleb by se měl hodně rychle odrazit v České televizi a v
  posílené pozici Miloše Zemana.Křiklouni ze Staromáku i z Krausovy špindíry to mohou rovnou zabalit. Zeman by mohl mít tím pádem sílu sundat Hermanna z ministerského křesla a Sobotka
  by mohl pomoct vytvořit tlak,aby Zemanovi ve vlastním zájmu vyhověl. Hurá,Trump prezidentem!

 • Aleš • 9. listopadu 2016

  hudryper: Těm křiklounům ze Staromáků musela napomáhat placená stafáž. Šéf bohužel email s odkazem na inzerci vymazal, tak jsem přes svůj slib ji nedodal, ale je pro mne důvěryhodnou osobou, tak mu věřím. Světové dění u nich vyvolává pnutí, už se perou Hvozdík a Kraďousek… A do té souvislosti bych dal i hromadných vstup jednotek ukrajinských voják do řad sil DLR a LLR. Odrazem toho všeho jsou věci doposud nevídané v našich merdiích.

 • Aleš • 9. listopadu 2016

  Den zúčtování nastal.

  Normální Američané dokázali porazit pseudoelity, uvedl Ovčáček k americkým volbám

  Podle mluvčího Hradu Jiřího Ovčáčka „normální Američané” ukázali, jak se dá porazit „mocenský konglomerát prolhaných médií a nabubřelé pseudoelity”. Ovčáček to v reakci na průběžné výsledky amerických prezidentských voleb, v nichž vede republikánský kandidát Donald Trump, uvedl na Facebooku. Nepřímo rovněž naznačil rovněž opětovnou kandidaturu prezidenta Miloše Zemana.

  „Lež a nenávist lze porazit. Normální Američané nám ukázali, že lze porazit mocenský konglomerát prolhaných médií a nabubřelé pseudoelity,” napsal ve středu ráno Ovčáček.

  „Dokažme i my v roce 2018, že umíme porazit souručenství médií a tzv. elit,” dodal.

 • Gatta • 9. listopadu 2016

  Online USA:
  https://www.youtube.com/watch?v=w56ruBVQtRs

  Nebo nejen totéž u TRampa:
  http://www.donaldtrump2016online.com/

 • peter. • 9. listopadu 2016

  No a čo teraz s tým ohňostrojom,čo v N.Y.nachystali pre Hillary?
  http://politikus.ru/uploads/posts/2016-11/1478638940_klinton.jpg

 • Aleš • 9. listopadu 2016

  https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/420112-miliardar-trump-je-prezidentem-nezastavila-ho-ani-clintonova.html
  Jak se nám merdiální korouhvičky obracejí, nezapomínejme na vykřičené případy podpory vrahům a zlodějům…

 • Starý doktor • 9. listopadu 2016

  Trump je možná krok novým směrem, ale hlavním kritériem budou činy. Ono i zvolení Obamy doprovázela velká euforie pokud si pamatuji…..

 • fajt • 9. listopadu 2016

  peter. napsal

  No a čo teraz s tým ohňostrojom,čo v N.Y.nachystali pre Hillary?
  http://politikus.ru/uploads/posts/2016-11/1478638940_klinton.jpg

  no což, tím se dá oslavit funus . ..)

  teď ještě, aby se Donald za pár měsíců nepřeměnil na Obamu, to by už asi americká korporace nerozdejchala, to by je museli globální vlastníci asi potrestat ruským jádrem. ..)

 • Starý doktor • 9. listopadu 2016

  8:40 Breaking news: Trump elected U.S. prezident

 • Gatta • 9. listopadu 2016

  Starý doktor napsal

  Trump je možná krok novým směrem, ale hlavním kritériem budou činy. Ono i zvolení Obamy doprovázelavelká euforie pokud si pamatuji…..

  Jo, pamatji jak ulice USA a někteří jedinci i u nás slzeli nad zvolením Obamy – demokrat a považte – černoch! prezidentem …
  Už ten první den jsem si tehdy říkal : „Čím větší nadšení – tím větší zklamání“

  Dnes ten pocit nemám …

 • Martin (už bez taky m) • 9. listopadu 2016

  re Admirál k merdiím: Admirále, novinky nadále „blijí“, viz ty jejich videošoty…
  Opravdu nemám již zájem číst manipulativní mainstream…
  Žil jsem skoro 20 let v „totalitě“ – jak ji ti dnešní představitelé merdiální totality nazývají – příliš dlouho na to, abych když jsem jako kluk co četl mezi řádky Rudého práva již cca v 10 letech – neviděl KOMU a ČEMU dnešní merdia slouží…
  Ve druhé polovině devadesátých – tak do r. 2003 jsem s řadou slušných novinářů spolupracoval, dokonce do jednoho týdeníku okresního formátu i psal… Vždy jako „exot“ či bílá vrána, „ekoterorista“…
  Dnes existuje internet- a dávno tištěná media pohřbil…
  Ano, i na internetu je hromada hovadin, naštěstí ale také dost informací, a zatím i prostor pro názor. Nepokřivený, neprodejný.
  A věřím, že i díky „Kačerově“ vítězství proti neskutečné korupci, aroganci a špíně, díky snaze mnohých webů o nezávislost vč. střípku nesystémovosti to tak i zůstane.
  Internet je příští válečné pole, které ta skutečná bude již navždy doprovázet.
  A ať si kdo chce co chce říká: Donaldovi pomohl vyhrát nejen prostý Američan/ka, ale zejména internet, a víra že neskutečnou bezohlednost a pokrytectví lze porazit. Samozřejmě, že již nelze kráčet s kordem proti vidlím…
  Gratulace Americe a připomenutí:
  vážení a vážené:
  čeká Vás SPOUSTA PRÁCE!
  Makejte na tom, aby Vám svět opět mohl více věřit.
  Je před námi všemi spousta práce, ale máme již i oprávněnou víru, že špinavé peníze i podlé charaktery a pokrytectví, bezohlednost lze SPOLEČNĚ PORAZIT.
  Dnes bude Slunečno – a nejen v „Kačerově“…
  :-)

 • Sio • 9. listopadu 2016

  Aleš napsal

  https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/420112-miliardar-trump-je-prezidentem-nezastavila-ho-ani-clintonova.html
  Jak se nám merdiální korouhvičky obracejí, nezapomínejme na vykřičené případy podpory vrahům a zlodějům…

  „Jen se toč ty korouhvičko, pěkně po větru!“ [Burian:Katakomby]

 • peter. • 9. listopadu 2016

  fajt napsal
  no což, tím se dá oslavit funus . ..)

  teď ještě, aby se Donald za pár měsíců nepřeměnil na Obamu, to by už asi americká korporace nerozdejchala, to by je museli globální vlastníci asi potrestat ruským jádrem. ..)

  fajt:
  Niečo sa u nás deje,lebo na prezidetskom paláci(bývalý Dom pionierov Klementa Gottwalda)v Blave,Kiska ešte stále navyvesil čiernu zástavu a nedal spustiť zástavy SR a EU na pol žrde.
  U liberálov a neoliberálov zavládla panika.Som tak akosi spokojný aj z toho,že Sobotka odvolal z funkcie Diensbiera.Ešte keby tak vykopol aj Marksovú a Valachovú…..

 • Martin (už bez taky m) • 9. listopadu 2016

  Starý doktor napsal

  Trump je možná krok novým směrem, ale hlavním kritériem budou činy. Ono i zvolení Obamy doprovázelavelká euforie pokud si pamatuji…..

  Máte pravdu, rozhodnou činy a zůstaňme proto střízliví a „nohama na zemi“.
  Ale tehdy to byla zcela jiná situace a oba kandidáti jiní.
  Čeká nás kupa problémů, a pokrytečtí prospěcháři bezohlednosti jen zjistili, že jsou porazitelní a budou reagovat.
  Prostí lidé ale potřebovali to vítězství jako sůl pro udržení důvěry, že nějaké volby někde je možno ještě použít k nastartování možnosti změny.
  Samozřejmě, dále záleží na nich, jejich činech, a zde u nás – i na nás…
  Pamatujme, že služebné elity neocons jsou schopny všeho, a buďme jim připraveni odpovědět rázně, ba buďme připraveni je předejít.
  Spoléhali se na „in-formace“, surový útisk.
  My „na druhé straně“ ale máme také oč se opřít, SPOLEČNĚ, SDÍLET.
  Donald Trump se se svou pozicí „vně systému“ nijak neskrýval.
  Věřme, že naše naděje že nebude lhářem a pokrytcem formátu neocons se splní.
  A Amerika: čas blaženého spánku skončil, nastává tuhá a tvrdá práce.
  Tužme se i my.
  Gratuluji i neminstreamu a všem skutečně alternativu pro lidi a svět hledajícím webům!

 • ducatista • 9. listopadu 2016

  Jsem potěšen, Trump je nadějí na změnu. Sice s rizikem, ale naděje tam je. U Clintonové žádná naděje na změnu nehrozila. Chtěla vést, být lídrem – já doufám, že se jí to podaří, třeba jako vedoucí úklidové čety v bloku C federální ženské věznice :-)
  POZN. Donnie by měl poděkovat Julianu Assangeovi, protože imho tenhle chlapík a jeho wikileaks znovu vrátil Trumpa do hry. JA je pro mě symbolem víry v boji za lepší svět, jeden z hrdinů dnešní doby.

 • fajt • 9. listopadu 2016

  peter. napsal
  fajt:
  Niečo sa u nás deje,lebo na prezidetskom paláci(bývalý Dom pionierov Klementa Gottwalda)v Blave,Kiska ešte stále navyvesil čiernu zástavu a nedal spustiť zástavy SR a EU na pol žrde.
  U liberálov a neoliberálov zavládla panika.Som tak akosi spokojný aj z toho,že Sobotka odvolal z funkcie Diensbiera.Ešte keby tak vykopol aj Marksovú a Valachovú…..

  mohl by Slávek odejít sám, protože další volby své oranžové gorily navždy pohřbí – nebojte, voni se havlojedi a celá ta tlupa sluničkářů a multi-kulti řezníků brzy proberou a pojedou tu svou sračko písničku ( Kiska jim taky zase rád pomůže ) – a na jednu stranu dobře, páč by nám mohli zaoceánští „reformátoři“ usnout na vavřínech. ..)

 • ducatista • 9. listopadu 2016

  A budu parafrázovat klasika a zvolám: Baracku, Hillary, Angelo…

 • ducatista • 9. listopadu 2016

  Kdo ze socanů preferoval Trumpa? Možná by se dali spočítat na prstech jedné ruky… Nejlepší byl Hamáček, ten byl přímo vyděšený z toho, že by mohl být zvolen Trump, prý to naruší naše transatlantické vazby. Doufám, že si to voliči zapamatují a v příštích volbách Hamáčka k lizu nepustí.

 • fajt • 9. listopadu 2016

  „Gratuluji slovy blbů v ČT“ nevzdělanému bílému muži“.Tito lidé nám ukázali jak se zbavit“ inteligentních“ psychopatů .“ . ..)

 • Sio • 9. listopadu 2016

  Poslouchat komentátory na ČT24 je zdrojem veselí. Podobně jako u Brexitu se ti samí snaží nás vystrašit a přesvědčit, že budeme litovat. Babiš jim správně připomněl, že průzkumy byly pro Hillary a tím se jim vlastně vysmál. Pozoruhodné, pro ty pány, stejně jako u Zemana, jsou nejdůležitější vulgarity. Asi nemají nic lepšího, co mu vytknout. A jsou tak blbí, že si neuvědomují, že lid nas..ný obecný to vnímá jako plus.
  Pjakin předvídal už nejméně před rokem perestrojku v USA, tak uvidíme.

 • Vaska • 9. listopadu 2016

  nojo soudruzi už kvičej jak prasata na jatkách – několik dnů jim to vydrží a pak začne hromadné převlíkání kabátů

 • Aleš • 9. listopadu 2016

  peter: http://slovensko.co.uk/castusky/
  Yankee murders go home!
  Co je schováno za „nejistotou“ merdiálně prezentovanou např. zde?
  https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/pan-nejistota-co-nevite-o-prezidentu-donaldu-trumpovi-protoze-to-o-nem-nevi-nikdo-3786
  Strach těch neokonů, kteří volili Trumpa, že se jim svět zbortí pod rukama. Co nadělá vicerezidentista s tím, když lid bude stát za někým s jinými představami, ale větší mocí?

 • Aleš • 9. listopadu 2016

  Sio: Někteří čeští komentátoři předběhli Pjakina…

 • Sio • 9. listopadu 2016

  Aleš napsal

  peter: http://slovensko.co.uk/castusky/
  Yankee murders go home!
  Co je schováno za „nejistotou“ merdiálně prezentovanou např. zde?
  https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/pan-nejistota-co-nevite-o-prezidentu-donaldu-trumpovi-protoze-to-o-nem-nevi-nikdo-3786
  Strach těch neokonů, kteří volili Trumpa, že se jim svět zbortí pod rukama. Co nadělá vicerezidentista s tím, když lid bude stát za někým s jinými představami, ale větší mocí?

  Článek píše, že Česko se obává … nikoliv. Někteří čeští zmrdi a tady víme, o kom je řeč, se klepou strachy.

 • fajt • 9. listopadu 2016

  peter. napsal

  Bal kufre a môžeš valiť domov.Aj Zemanovi sa uľaví
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jeste-se-muze-ledacos-zmenit-Dokud-nekdo-nema-vetsinu-neni-nic-jiste-Znejistely-velvyslanec-Schapiro-komentoval-v-CT-americke-volby-461944

  tohle by měl někdo poslat Donaldovi. ..)

 • peter. • 9. listopadu 2016

  Na Slovenskej politickej scéne je zatiaľ nepríjemné ticho a prevažuje sklamanie.Všetci Trumpovi gratulujú ale zároveň vyjadrujú nádej,že to,čo vyhlasoval v predvolebnej kampani nebude po nástupe do funkcie uplatňovať vo svojej politike prezidenta USA,Zhrozenie z jeho výhry vyjadril v TV neomarxista Eduard Chmelár,ktorý vyjadril nádej,že Trumpove rasistické a xenofóbne výroky k menšinám a imigrantom nenájdu odraz v jeho politike.Vyjadril obavy z možného zastavenie procesu denacionalizácie Európy.
  Asi treba počkať na to,kto v jeho vláde bude vykonávať funkcie ministrov zahraničných vecí a obrany.A treba ešte mesiac počkať na jeho inauguračnú reč.Mne osobne neostáva nič iné ako dúfať,že Trump splní to,čo sľúbil vo svojich predvolebných prejavoch.Že ovplyvní Európu v absurditách týkajúcich sa zaplavenia Európy imigrantami,že sa namiesto jednotnej EU vytvorí EU zložená zo samostatných a plne suverénnych národných štátov,že uzná Krym ako súčasť RF a zastaví export americkej demokracie bombami a tankami USA,resp.NATO

 • Martin (už bez taky m) • 9. listopadu 2016

  Vaska napsal

  nojo soudruzi už kvičej jak prasata na jatkách – několik dnů jim to vydrží a pak začne hromadné převlíkání kabátů

  Vasko, to je ale podceňujete – víte jaký ti mají „šatník“??
  Ne, čekat nějakých pár dní nebudou- naopak: začnou doslova „závody“ „poradců a odborníků…“
  No ale kéž by alespoň trochu přestalo platit „žvásty dělaj člověka“ a došlo zase na to „po ovoci poznáte je…“ a „dělník jest hoden mzdy své“…
  Nohy na zem a narovnat záda- ale pozor pro „hlavu v oblacích“ -tam by mohly být i nepěkné možnosti úrazu, „strop“ je možná níže nežli se nám nyní zdá…

 • zedd • 9. listopadu 2016

  Pražská kulturní fronta po ránu vykuckala croissant (případně rohlík s vlašákem). Náš věrný spojenec si zvolil Zemana na druhou a TO SE VŠICHNI NA OBOU STRANÁCH ATLANTIKU TAK SNAŽILI! Že je HRC kmotra, před kterou by Al Capone srazil dečky a nechal vypálit salvu z tommy gunů, nevědí, protože nechtějí vědět.

  Teď je otázka, co se bude dít dál. V Podesta (a dalších) mailech je dostatek indicií na rozjetí kolosálního vyšetřování, které by mělo daleko širší dopad než watergate a irancontra dohromady.

  S největší pravděpodobností teď zuří v FBI něco na způsob občanské války mezi užitečnými idioty a těmi, co si své místo v pyramidce dokázali představit. Ta válka bude pronikat všechny agentury, všude je korupce, některé instituce byly víc zapojené, jiné méně. Korupce nicméně bují všude, takže půlka US oficiálů má teď extra stažené půlky a klepe se, co bude dál.

 • zedd • 9. listopadu 2016

  Skartovačky zuří!!!

 • Aleš • 9. listopadu 2016

  Sio: Klikáním na ty slátaniny se docílí, že jejich autoři se budou domnívat, že je někdo bere vážně. Jelikož nám je „sebereflexe“ těch gaunerů ukradená, je to jejich mínus. Nedávno jsem ty odkazy na novinky dával výjimečněji, protože každým kliknutím sílil jejich hnus, teď už tím roste jen jejich událostmi pošramocené ego a iluze.

 • zedd • 9. listopadu 2016

  Aleš napsal

  Sio: Klikáním na ty slátaniny se docílí, že jejich autoři se budou domnívat, že je někdo bere vážně. Jelikož nám je „sebereflexe“ těch gaunerů ukradená, je to jejich mínus. Nedávno jsem ty odkazy na novinky dával výjimečněji, protože každým kliknutím sílil jejich hnus, teď užtím roste jen jejich událostmi pošramocené ego a iluze.

  Lidí, kteří konzumují média kriticky, je minimum. Samotné přečtení článku je nic. Pokud na něj reagujete, nastává multiplikační efekt.

  MSM média je třeba důkladně studovat. Jak jinak bych věděl, co si mám myslet? Vůči čemu bych hodnotil to, co v životě pozoruju?

  Pokud by se Prague Coffee chtělo zbavit Zemana, tak ho důsledně ignoruje a ZemanTM zmizí. Pepu z hospody ani tak moc nezajímá, co ten Zeman vykládá, ale je u vytržení z toho, že se Evžen z kavárny vzteká.

  Kavárna Zemana potřebuje, protože jinak by se snad musela věnovat reálnému světu a to by sakra bolelo.

 • zedd • 9. listopadu 2016

  Jo a ještě tu máme idiocii US národa: Naservíruje se mu na talíři 600K+ důkazů o tom, že HRC je svině – vskutku stačí 10h, začíst se, sledovat vlákna. To, čemu člověk rozumí je hnůj a pak jsou kryptické pasáže. Imaginaci se meze nekladou, tak člověk pátrá a ejhle, CF lobuje za usvědčenou obchodnici s dětmi na Haiti, kde mimo jiné CF zřejmě zpronevěřila několik miliard. Vždy Vztyčený Bill se vozí s Epsteinovým „Lolita express“ na ostrov, kde se dělo fakt nevím co. Jo, Trump tam byl nejspíš (několikrát) taky, aby sme si nedělali iluze.

  V každém případě víme, že DNC leadership je posedlý čímsi, čemu říká pizza.

 • Irena • 9. listopadu 2016

  Лавров о победе Трампа: будем оценивать работу администрации США по делам

  Слов слышал много, будем судить по делам, отвечать будем делом на дело», — сказал Лавров.

  https://russian.rt.com/russia/news/331682-lavrov-pobeda-tramp-rabota

 • hudryper • 9. listopadu 2016

  Vážený zedde. Souhlasím s Vámi s jedinou výjimkou. Při Vašem tvůrčím procesu psaní neberete
  v úvahu,že čtenář nemusí být kvizově naladěn na Vaši tvorbu zkratek a mohl by při některých Vašich vývodech kapánek znejistit,ba dokonce ,přiznejme si to,utrpět syndromem nepochopení .
  Takže za sebe. Pokud mohu poprosit,nezkracujte a raději jedním příjmením,než druhým křestním.
  To by mohlo vzbuzovat dojem,že Vám nejde o šetření časem,nýbrž že se chcete jen blýsknout a
  vyvolat mindrák třeba u čtenáře s tak nízkým IQ,jako je to moje. Jinak ovšem palec vzhůru, máte
  0,75 orinoka a to věru není zase až tak málo…

 • hudryper • 9. listopadu 2016

  Perfektní reakce na příspěvek tamního trolla s nickem zvedavec :
  # Janina 2016-11-09 11:59
  Neřešte ho, jede na setrvačník, ještě nedostal pokyny „Jak dál“ a myslet, to hold bolí.
  A co teprve až odjede Šapiro a odveze jim červený karty. V Havlově knihovně předpokládám vyvěsili černý prapor.
  Jinak ten Putin to je borec, co?
  Tolik milionů lidí dokázal podplatit, zmanipulovat, jo gasudar je Superman a to vše na dálku:)))

  Jsem zvědavá kdy a kde se Trump s Putinem setká, já bych jim navrhla Prahu.
  To by bylo prasklé žluče.

 • zedd • 9. listopadu 2016

  hudryper napsal

  Vážený zedde. Souhlasím s Vámi s jedinou výjimkou. Při Vašem tvůrčím procesu psaní neberete
  v úvahu,že čtenář nemusí být kvizově naladěn na Vaši tvorbu zkratek a mohl by při některých Vašich vývodech kapánek znejistit,ba dokonce ,přiznejme si to,utrpět syndromem nepochopení .
  Takže za sebe. Pokud mohu poprosit,nezkracujte a raději jedním příjmením,než druhým křestním.
  Toby mohlo vzbuzovat dojem,že Vám nejde o šetření časem,nýbrž že se chcete jen blýsknout a
  vyvolat mindrák třeba u čtenáře s tak nízkým IQ,jako je to moje. Jinak ovšem palec vzhůru, máte
  0,75 orinoka a to věru není zase až tak málo…

  Díky za poklonu a přikládám slovníček v pořadí výskytu:

  MSM – main stream media, média hlavního proudu, zde často zmiňovaná jako sračkomety
  Prague Coffee – terminus technicus v kotlině známý jako „pražská kavárna“, význam je značně proměnlivý podle kontextu
  ZemanTM – Zeman Trade Mark, jde o obchodní značku, můžete ji milovat i nenávidět bez ohledu na to, co zrovna vyrábí
  CF – Clinton Foundation, netřeba vysvětlovat, jen bych dodal CGI, tedy Clinton Global Initiative.
  Usvědčenou obchodnici s dětmi teď hledat nebudu, ale pokud skutečně máte zájem, jsem připraven to tu zahltit.
  Schopný Bill je samozřejmě Bill Clinton a Epsteinem míním Jeffrey Epsteina – odsouzeného „kuplíře“. No, on je to spíš obchodník s bílým masem včetně toho nezletilého.
  Lolita Express – letadlo, kterým se přibližovali potentáti na Ostrov hrůzy.
  Ostrov hrůzy – soukromý ostrov J. Epsteina.

  Sorry, zrovna jsem vypad od US konspiračních teoretiků.

 • Gatta • 9. listopadu 2016

  Je všechno jen náhoda … ???
  https://www.youtube.com/watch?v=7aTNskAOUKs

 • Admirál • 9. listopadu 2016

  Tak nám Američané zavrhli jistotu a zvolili si a i nám nejistotu. Tedy zaplať Pán bůh, že se ta nejistota týká hlavně kavárníků a to hlavně těch, kteří si dovolili kousat do ruky, která je krmí. Asi nebudou mít klidný spánek.

  Psal jsem, že je nutné sledovat mainstrém i když a právě proto, že vyjadřuje názory prolhané strany.

  Takový M. Žantovský říká, že už svět nebude nikdy takový, na jaký jsme byli zvyklí . Tomu pánovi na rozdíl od mnohých jiných věřím, že ví, co říká.

  Také jsem říkal, že sledování mainstrému může mít zdravotní následky. Dnes tomu bylo naopak.

  Zeman zabodoval svým předvolebním přihlášením se k Trampovi. S minimálním rizikem. Tady je třeba ocenit jeho schopnost odhadu a schopnost jednat.

 • peter. • 9. listopadu 2016

  Údajne za Clintonovú zahlasovalo okolo 100 tisíc Američanov viac ako za Trumpa.

 • hudryper • 9. listopadu 2016

  peter. napsal

  Údajne za Clintonovú zahlasovalo okolo 100 tisíc Američanov viac ako za Trumpa.

  A to byli ti zemřelí zaregistrovaní,nebo elektronicky vybraní ? Vsadil bych se,že kdyby podpora Trumpa byla na úrovni jen o 15% vyšší než pro Hillary,byl by býval slavně prohrál. Skutečná volba Trumpa musela být o dost větší. Takže se pánové banksteři zalekli připravované reakce na volební podvod. Vlastně to proběhlo podle mustru z prvních vítězných Obamových voleb,kde McKaina postavili jako fackovacího panáka a lid byl šťasten,že si zvolil barevného prezidenta.Nyní je zase
  šťasten a my s nimi, že se nemusíme bát III WW v nejbližších týdnech či měsících.

 • Martin (už bez taky m) • 9. listopadu 2016

  https://www.youtube.com/watch?v=i_Q8N6ZSDXQ

 • Gatta • 9. listopadu 2016

  peter. napsal

  Údajne za Clintonovú zahlasovalo okolo 100 tisíc Američanov viac ako za Trumpa.

  Viz: http://edition.cnn.com/election/results

 • peter. • 9. listopadu 2016

  hudryper napsal
  A to byli ti zemřelí zaregistrovaní,nebo elektronicky vybraní ? Vsadil bych se,že kdyby podpora Trumpa byla na úrovni jen o 15% vyšší než pro Hillary,byl by býval slavně prohrál. Skutečná volba Trumpa musela být o dost větší. Takže se pánové banksteři zalekli připravované reakce na volební podvod. Vlastně to proběhlo podle mustru z prvních vítězných Obamových voleb,kde McKaina postavili jako fackovacího panáka a lid byl šťasten,že si zvolil barevného prezidenta.Nyní je zase
  šťasten a my s nimi, že se nemusíme bát III WW v nejbližších týdnech či měsících.

  No však sa to ani mne nejako nepozdáva,ale ja iba citujem správy.Tu sa už píše,že rozdiel nie je 100 tisíc,ale dokonca 200 tisíc voličov v prospech Clintonovej,v absolútnych číslach:
  http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/410442-clintonovu-prehra-boli-trumpovi-ponukla-spolupracu/

 • Sio • 9. listopadu 2016

  Admirál napsal

  Tak nám Američané zavrhli jistotu a zvolili si a i nám nejistotu. Tedy zaplať Pán bůh, že se ta nejistota týká hlavně kavárníků a to hlavně těch, kteří si dovolili kousat do ruky, která je krmí. Asi nebudou mít klidný spánek.

  Psal jsem, že je nutné sledovat mainstrém i když a právě proto, že vyjadřuje názory prolhané strany.

  Takový M. Žantovský říká, že už svět nebude nikdy takový, na jaký jsme byli zvyklí . Tomu pánovi na rozdíl od mnohých jiných věřím, že ví, co říká.

  Také jsem říkal, že sledování mainstrému může mít zdravotní následky. Dnes tomu bylo naopak.

  Zeman zabodoval svým předvolebním přihlášením se k Trampovi. S minimálním rizikem. Tady je třeba ocenit jeho schopnost odhadu a schopnost jednat.

  Ják říkal Miloš Zeman, v médiích jsou tři druhy informací. Pravdivé, pravděpodobnostní a ty ostatní.
  Pravdivé je datum vydání.
  Pravděpodobnostní je předpověď počasí.
  Na a pak tu jsou ty ostatní …

 • Martin (už bez taky m) • 9. listopadu 2016

  „60 минут“
  https://www.youtube.com/watch?v=qFPWQ3njBH4
  Solovjov:
  https://www.youtube.com/watch?v=L74z7rlbIRc

 • Martin (už bez taky m) • 9. listopadu 2016

  Kratičký vtípek vzpomenutý Satanovským u Solovjova v cca 19:18 cca stojí za to si poslechnout…

 • Aleš • 10. listopadu 2016

  Sio: Trump nemůže vypadat jako Clinton, když by se hlásil k Zemanovi, tak se přihlásil Zeman k Trumpovi….