Diskuze k článku


 • Béda • 10. února 2017

  http://www.hlavnespravy.sk/general-ivasov-vypustenie-kalibrov-z-kaspickeho-mora-silne-ovplyvnilo-bezpecnostnu-politiku-usa/896629

  ….Kalibre, ktoré dokázali USA zachytiť len niekoľko minút pred dopadom na vybrané ciele otriasli americkým sebavedomím. USA sa podľa generálplukovníka Ivašova sústredia aj na rozvoj kybernetických a hyperzvukových zbraní.

  Čo sa týka snáh Američanov dohodnúť sa s Ruskom ohľadne medzikontinentálnych balistických rakiet a jadrových zbraní Rusko tieto snahy nemá prijať. Američania totiž sledujú hlavný cieľ – pokiaľ oni zlikvidujú svoje staré medzikontinentálne rakety, Rusko by malo likvidovať svoje moderné systémy (staré medzikontinentálne rakety už Rusko vyradilo z výzbroje). Pritom USA sa nemienia vzdať svojej doktríny rýchleho jadrového útoku.

  Momentálne však Američania chápu, že ruský systém “Mŕtva ruka” (rakety budú automaticky vypálené na ciele USA aj vtedy, keby už neexistovalo ruské velenie) by znamenal aj koniec USA. Dnes hľadajú možnosti, ako sa ubrániť hrozbe Kalibrov a hyperzvukových zbraní, proti ktorým zatiaľ nemajú Američania plnohodnotnú a adekvátnu odpoveď. “Vždy som tvrdil a budem tvrdiť, že musíme neustále mieriť na americké ciele, všetky tie banky, sídla koncernov, politické ustanovizne, pretože len to Američanov ukľudní a prinúti korektne komunikovať” uviedol doslovne generálplukovník Ivašov….

 • hudryper • 10. února 2017

  Podobně jako to dnes vidí Roberts,stejně jsme to viděli na jaře roku 1968. Přesně stejná arogance a lež na lež. Ruskému generálnímu štábu šlo o to,aby umístil proti Pershingům v záp.Německu své
  rakety řady SS . Vysvětlil jsem to v příspěvku pod Pjakinem,který ovšem vzápětí zmizel otočkou
  OM. Snaha vysvětlovat invazi vojsk do ČSSR barevnou revolucí je dezinformace. Výzva pragováků s prosbou o zásah proti pravicovým imperialistickým rejdům coby záchranu před převzetím Československa Spojenými Státy byla v rozporu s tehdy neotřesitelně platnou smlouvou z Jalty. Pokud kdokoliv,kdo je mladší než dnešní šedesátníci souhlasí s nesmysly v ruském článku,jde o
  lidi indoktrinované normalizační propagandou, Nejrazantnější byla Živkovova bulharská.Možná sehrálo jistou roli i to,že byla Sofie na rozhraní července a srpna 1968 vybrána k setkáním a koordinaci tajných policií těch zemí,které se později povinně podílely na následné invazi do Československa. Krytím těchto policejních manévrů byl Mezinárodní festival mládeže, který tuto náhlou koncentraci delegací čelných policajtů socialistického tábora kamufloval pořádaným festivalem. Za českou stranu tam přijel projednat detaily slíbené spolupráce československé kontrarozvědky s GRU začátkem obsazování Prahy Rudo armádou tehdejší 1.náměstek ministra vnitra Šalgovič společně s dalším vlastizrádcem plk. Kožuchem. Nebezpeční zrádci .
  Slíbili a podepsali vše,oč ruská strana požádala.Jenže 22.srpna 68´zdrcující většina podřízených estébáků odmítla Šalgovičovi poslušnost.Těch pár, kteří poslechli a pokusili se zatýkat známé pražské celebrity s cílem zastrašit Pražany s hrůzou vyslechli z autorádia svá jména,číslo auta,jeho typ a barvu.Okamžitě otáčeli své vozy a upalovali zpět do policejních garáží.To byl velký neúspěch interventů i zrádců .

 • hudryper • 10. února 2017

  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9828-bily-dum-zatceni-george-soros
  Krok správným směrem.

 • orinoko • 11. února 2017

  Hudrypere, zdravím.
  Z odkazu vyplývá, ze se schyluje k honu na Žida. A tu nastoj , to není Strass Khan. Velmi miluji chvíle, kdy žid … jebem či boga … rdousi jeden druhého, a kupodivu to není trestné. Když sami sobě zidi aplikují holokaust, tak je to v poho.
  V rámci NWO dokonce zadouci.

 • peter. • 11. února 2017

  hudryper napsal

  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9828-bily-dum-zatceni-george-soros
  Krok správným směrem.

  Je najvyšší čas posadiť tohoto netvora do basy.A zopár jemu podobných,tiež.
  http://www.srspol.sk/clanek-soros-eu-by-mela-zatahnout-ukrajinu-do-valky-jinak-ukrajina-pohrbi-eu-13886.html