Diskuze k článku


 • peter. • 24. listopadu 2016

  Opilec Juncker chce začať učiť Trumpa čo je to Európa a ako funguje.Juncker!
  http://www.eurasia24.cz/aktualne/item/2123-euroatlanticke-vazby-se-zacinaji-trhat-juncker-odhodil-diplomacii-a-tvrde-zautocil-na-trumpa

 • peter. • 25. listopadu 2016

  Slovenskí novinári a slniečkárska Európa je hlboko rozhorčená a pobúrená vyjadrením sa R.Fica na adresu slovenských novinárov.Nie že by namal pravdu,ale ohúrila ich tá Ficova politická nekorektnosť a opovážlivosť.Čo si to dovoľuje?! Ako si mohol dovoliť nazvať novinárov „špinavými prostitútkami“?Ukameňovať ho!Upáliť!Exemplárne potrestať!
  http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Ak-si-myslite-ze-vsetci-Fica-za-jeho-prostitutky-lyncuju-ste-na-omyle-Ukazeme-vam-co-ma-spolocne-s-Trumpom-a-kto-sa-ho-zastal-280890

 • peter. • 25. listopadu 2016

  peter. napsal
  dovoliť nazvať novinárov „špinavými prostitútkami“?Ukameňovať h

  http://www.nadhlad.com/sites/default/files/todova.jpg

 • peter. • 25. listopadu 2016

  Tak 6 voliteľov už prešlo na stranu Clintonky.Na voliteľov je vyvíjaný obrovský tlak na to,aby nedodržali tradíciu,že voliteľ musí hlasovať tak že svoj hlas musí dať víťazovi volieb v štáte,ktorý zastupuje.
  Bude ešte veselo.
  http://ktovkurse.com/politika/vyborshhiki-trampa-nachali-perehodit-na-storonu-hillari

 • Martin (už bez taky m) • 25. listopadu 2016

  peter. napsal

  Tak 6 voliteľov už prešlo na stranu Clintonky.Na voliteľov je vyvíjaný obrovský tlak na to,aby nedodržali tradíciu,že voliteľ musí hlasovať tak že svoj hlas musí dať víťazovi volieb v štáte,ktorý zastupuje.
  Bude ešte veselo.
  http://ktovkurse.com/politika/vyborshhiki-trampa-nachali-perehodit-na-storonu-hillari

  pokud k přechodu většiny volitelů na stranu HC dojde, jsou USA na pokraji občanské války…
  Po tom co média a „analytici“ a „nezávislé“ úřady (vč. Obamy) předváděly v kampani, je tvrzení o falšování ve velkém v prospěch D. Trumpa výsměch. Pokud přesto dojde k zablokování jeho volby, USA se rozpadnou nejprve díky nespokojeným lidem, následně díky nahromaděným neřešeným obrovským problémům. Nemusím snad ani dodávat, že nerespektování touhy lidí vyjádřené ve volbách – touhy po odchodu zdiskreditovaného establishmentu korporací s krvavýma rukama – který představuje prolhaná Hillary Clinton, by byla posledním hřebíkem do rakve „americké demokracie“. Námitky USA vůči platnosti jakýchkoliv voleb v zahraničí by pak byly zcela směšnými, a vzdor jaderným zbraním by se samy USA zcela zdiskreditovaly všude v zahraničí…. nikdo by je již poté nebral vážně, došlo by k významnější snaze všechny konflikty řešit ozbrojenou silou.
  Frenetický a fanatický pokus Sorošových manipulantů a koprporátních fašistů ropné a zbrojařské lobby zkorumpované Hillary věřím ale narazí na úspěšnou mobilizaci Trumpových voličů a obecně lidí dlouhodobě žádajících zásadní změny. V následujících týdnech se zcela zřetelně projeví kdo je kým a masky spadnou – definitivně. Hillary již nemůže být nikdy zvolena – jen násilím prosazena jako loutka a zcela zdriskreditovaná osoba prezentující korporátně- fašistické síly v USA. Jinak je nazvat – pro to nenacházím dost vhodných slov.
  Amerika se významně změnit musí, a pokud si slovy skutečných analytiků vybere „méně civilizovaný způsob“, jen to urychlí a podpoří její úpadek, který si např. voliči Trumpa vůbec nepřejí. Reálnost úpadku vlivu USA na světové dění Sorošovy prestitutky dále zřetelně prohlubují, jde o elitářské totalitáře- název „demokraté“ je už jen výsměch.

 • Martin (už bez taky m) • 25. listopadu 2016

  USA v případě odmítnutí volitelů hlasovat pro D. Trumpa čeká zrychlený rozvrat a anarchie, naprostý úpadek vlivu v zahraničí, pravděpodobně ještě výraznější ohrožení další existence NATO.
  Ona skutečnými analytiky prezentovaná „méně civilizovaná forma americké perestrojky“ může mít velmi bouřlivý průběh a dospět i k nečekaně rychlému dalšímu prohloubení problémů, včetně jejich „provalení ven“ (chci li úmyslně užit diplomatický slovník).
  USA již nemohou mít zvolenou „p-rezidentku“ HC. USA se jen mohou propadnout do chaosu, kdy nejen že nebudou mít žádného prezidenta, ale reálně tak hrozí, že u vlády zatím zůstane zkorumpovaná garnitura obama-clinton, kdy fakticky vládne Soroš a podobní lumpové již otevřeně vycházející ze zákulisí.
  Očekávám aktivizaci voličů D. Trumpa, masivní publikaci nelegálního ovlivňování až falšování výsledků a průběhu voleb ve prospech Hilary Clinton, které zatím Trumpova strana nechávala stranou. Nepochybně šlo o zkreslení hlasování u miliónů voličů…
  Snahou o pošlapáním posledních respektovaných zvyklostí „demokraté“ a hysterka jasně dokazují (jakkoliv jsem před podobným „úkladem amerického volebního systému“ již dříve varoval), že ve snaze neskončit ve vězení za své zločiny se establishment odváží bezmála všeho -a nakonec snad i všeho. Rozhodnou američtí voliči, skuteční demokraté a skuteční republikáni. Jinak opakuji: hrozí nejprve formální a diplomatický, následně ale i faktický rozpad USA, jakkoliv tato slova zatím mohou znít zbytečně dramaticky. Nejsou taková, problémy v USA a žití na dluh světa a příštích generací dosáhlo již dále neudržitelné a neakceptovatelné úrovně…
  Hysterky zmanipulované Sorošem a korporátními fašouny v pozadí úspěšně pracují na úplné fyzické diskreditaci vlivu a významu USA, uvidíme kam to dojde…
  Chce to klid.

 • Martin (už bez taky m) • 25. listopadu 2016

  Pro další průběh myslím bude důležité, že zatímco již všichni prakticky ví, koho ve skutečnosti prezentuje zkorumpovaná Hillary která měla víc jak 2 desetiletí na prosazení svých názorů ve vrcholné politice, tak naproti tomu ať je lidsky jaký je, je Donald Trump v tomto nezkorumpovaným a relativně velmi úspěšným podnikatelem s mocí neušpiněnýma rukama.
  Jeho vize a projevy vůle mu přisoudily hlasy znepokojených a nespokojených, okradených a utlačovaných. Ač bezesporu není Robin Hood ani Jánošík, šlo nepochybně o lepší volbu než prodlužování agonie neocons mafie prezentované pančovanou figurkou Hitlary.
  Po unfair a podvodném vyřazení B. Sanderse v primárkách demokraté rozhodli o svém faktickém zániku, a prohlášení zelené (tam jinak, odpovědněji a upřímněji zelené nežli u nás) Jill Steinové, že Hillary volit nebude a že přes velké výtky je D. T. lepší volba z principu má skutečná americká alternativa víceméně jasno. Myslím, že nakonec rozhodne zkorumpovanost „Nadace“ Clintonových.
  Tumpovi stačí pouze odhalit, kým by byla p-Rezidentka Hillary Clinton… „Úniky“ informací její kliku nakonec zcela rozkryjí, a stane se naprostý opak toho co chtějí- namísto ututlání a zametení pod koberec naopak všechna špína o neocons-demokratech (jak krásný symbol oxymoronu) a jejich praktikách za více jak 20 let vyplave na povrch.
  Přeji Američanům pevné nervy, a hodně sil v odmítnutí návratu či udržení se neocons gangů u moci.
  O důstojnosti již řeč být nemůže, a o „síle demokracie“ rozhodne nyní americký lid.
  Příklon korporátních úplatných presstitutů v konkrétním směru by měl být zcela výstižným signálem pro slušné a poctivé Američany co nedělat.
  Merdia dále úspěšně pracují na své naprosté diskreditaci a marginalizaci.
  I zde tak nakonec bude platit: „mouřenín posoužil – může jít“…

 • peter. • 25. listopadu 2016

  http://www.protiprud.sk/politika/2081.htm

 • Martin (už bez taky m) • 25. listopadu 2016

  https://www.youtube.com/watch?v=y1iwmLhgGlc

 • Martin (už bez taky m) • 25. listopadu 2016

  https://www.youtube.com/watch?v=SzohxTx9w00

 • Aleš • 25. listopadu 2016

  peter: Doufám, že jste shlédl ten film, co inzeroval Martin. Nejsme úplně bezbranní.

 • peter. • 26. listopadu 2016

  Aleš napsal

  peter: Doufám, že jste shlédl ten film, co inzeroval Martin. Nejsme úplně bezbranní.

  Aleš:
  Ja osobne sa cítim byť úplne bezbranným pred takými hovadani a kravami aké si zvolili slovenskí voliči.Odporúčam diskusiu pod článkom.
  http://www.hlavnespravy.sk/janka-ciganikova-sas-malo-zarabajuci-ludia-su-tutmaci-my-poslanci-si-zasluzime-vyssie-platy/863843