Diskuze k článku


 • GRENZER • 9. července 2019

  ŠPÍNA JMENAM ŠARAPATKA – VIDEO:
  https://www.youtube.com/watch?v=-J2WOn54nM8&t=2s

 • jaroslav tichy • 9. července 2019

  Odkdy jsou „našimi bratry“ ukrajinští fašisté? P. Šarapatka by měl mluvit jen za sebe. A je s podivem, že PČR ještě nekoná. Zákonný podklad k tomu nepochybně má. To, že je dotyčný výtečník členem rady ČT, je symptomatické a dokresluje to jen dlouhodobou situaci v ČT, která již více než nazrála k zásadnímu řešení. Jinak z výroků p. Šarapatky je zřejmé, že vůbec nechápe, co se ve světě kolem něho děje a snaží se s námi o své „představy“ přitom podělit. Jenže, vše je jinak p. Šarapatko, ačkoliv to nechápete. A pro spoluobčany jedna otázka: opravdu někdo z vás chce u nás podobný vývoj, který nastal na Ukrajině? A proč? Avizovaný vývoj po jednání Trumpa s Putinem v Ósace má spočívat v tom, že Ukrajina se buď sjednotí pod vedením republik na Donbasu nebo bude rozdělena mezi okolní státy. Víme, že existují snahy v EU o likvidaci členských států EU (vč. ČR) a o rozdělení jejich území do euroregionů, kterré budou součástí 4. říše. V našem případě do 2 německých a jednoho rakouského. Snažím-li se pochopit myšlenkové pochody p. Šarapatky, přichází mi na mysl jako možné vysvětlení výrok Jiřího Sováka: „Vy nejste náš, Vy jste rakouskej“! (film Světáci). Ačkoliv německý by bylo v tomto případě přesnější.

 • M.C. • 9. července 2019

  A pan Šarapatka, stejně jako mnozí jiní, si ani na okamžik nepřipouští že starý ještěr by mohl mít pravdu – už se v politice pohybuje třicet let a na těch návštěvách u V. Putina a Si Tin Pchinga asi není řeč jen o počasí.
  No a jelikož je starý ještěr povoláním prognostik, tak si z těch informací, které si na těch besedách posbíral a ke kterým se běžný smrtelník nedostane, vydedukoval nějaké závěry, které nám po kouscích sděluje a v souladu s nimi se chová.
  Přes značně omezené prezidentské pravomoci to dokázal zahrát tak, že nakonec drží trumfy v rukou a demokradický blok jenom bezmocně zírá.
  Raději si ani nepředstavuju, jak by se v této situaci choval Jiří Králíkobijec.