I exekutor potřebuje reklamu

Nejsem právní fundamentalista, jak o sobě tvrdil titulový podvodník pan Kalvoda blahé paměti, jen obyčejný právní bezvědomec. Proto považuji stávající způsob provádění exekucí u malých dlužníků za státem organizovaný zločin. Svůj postoj jsem vyjádřil již v dřívějších článcích, nedávno mi jedna maličkost odhalila novou dimenzi.

 

Nemám rád fotbal, i na pondělní televizní přenos jsem přepnul úplnou náhodou a také jsem si úplnou náhodou všiml, cože to propagují na svých dresech hráči Sigmy.


Reklama


Reklamu na exekuční firmu považuji za vrchol nemravnosti a zvrhlosti právního řádu. Tržní fundamentalisté mne určitě okřiknou, každé podnikání potřebuje marketing. A tomuto se navíc v Čechách mimořádně daří, jak je vidět i na propagovaných internetových stránkách.

 

Barak


Reprezentativní sídlo, téměř průmyslové zpracování případů, moderní informační technologie, reklama v extralize… prostě dokonalé podnikání. Na vymožení dluhu nic nemravného není, ale na „přidané hodnotě", ve výši několikanásobku původní částky už ano, to je prostá loupež. A proč ne, když jsou oběti, zejména ty malé, tak směšně bezbranné. Legálně okrást a ještě se tvářit jako pilíř právního státu, to se hned tak někomu nepovede. Ale exekutorům se to s požehnáním naší elity daří.


Převzato z blogu Nautilus

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments