Jak tomu u nás bylo s náboženstvím? – díl 63: Rozvod není rozluka

            Aby byly v roce 2008 v pseudopresidentských pseudovolbách získány hlasy KDU-ČSL, byla okupační správa rozhodnuta darovat „církvi“ přes 300 miliard Kč a 850 km2 území (i když to později zatím neprošlo). Pseudovolba Klause pseudopresidentem tak měla stát každého, včetně těch, kteří už dýchají jenom na přístrojích, a těch, co jsou ještě v inkubátoru, přes 30 000 Kč. Kromě toho měl každý nedobrovolně postoupit 85 metrů čtverečních své rodné země Vatikánu. Během pseudovoleb měl Klaus projev, který mnoho lidí označilo za klerofašistický a napsaný lidovci.

Homosexuální klerofašisté opět chtěli prosadit absolutní zákaz heterosexuality. A také pseudoministr kultury „vyšel církvi vstříc“ a požadoval, aby manželství, kromě toho, že je u nás nerozlučitelné, bylo i nerozveditelné.

…Připomínám, že rozvod je opatření v rámci manželství, manželství jím nekončí. To by končilo pouze rozlukou, která v našem „právním řádu“ – patrně na nátlak skatolické „církve“ – chybí. V „době komunismu“ totiž měl u nás rozvod platnost rozluky, jinými slovy, rozluce se říkalo rozvod. Po roce 1989 byly tyto rozluky zrušeny a všechna ukončená manželství byla obnovena – čímž vznikla například vyživovací povinnost vůči „bývalým“ partnerům. Je otázkou, jestli pouze využili nepřesné terminologie, nebo jestli byl název rozvod pro rozluku vnesen do našeho právního řádu v roce 1949 jako trojský kůň právě „církví“, aby mohla později na základě tohoto slovíčkaření obnovit zrušená manželství a nastolit jejich nerozlučitelnost.

Rok 2009 pak v médiích začal notnou dávkou „církevního“ terorismu lamentováním kradinála Vlka nad tím, že Češi nechtějí platit třicet korun „svatému“ Jidášovi, a pochvalováním si, jak „církev“ zničila právní cítění Čechů. Vzniká nová pravicová strana SSO. Za vše mluví skutečnost, že se jmenuje Strana „svobodných“ ovcí a i v logu má ovci. Vzhledem k názvu samozřejmě není žádným překvapením, že nová strana chce převést zbývající „státní“ majetek na skatolickou „církev“.

Skatolická „církev“ se ostře postavila proti tomu, aby byl exhumován Tycho de Brahe a zkoumáno, jestli nebyl otráven. Proč asi? (Svědomím bych to ale v tomto případě nenazýval.)

Poté, co parlament konečně vyslovil okupační správě nedůvěru, odmítl i „zákon“, podle kterého se měly skatolické „církvi“ ony stamiliardy Kč a rozsáhlá území darovat. Následoval další teroristický útok skatolické „církve“ na chrám sv. Víta, tentokrát u Ústavního soudu.

V Praze se v tomto roce konal po dlouhé době dříve tolik opovrhovaný lampiónový průvod. Ovšem v souvislosti s oslavami masového vraha Jana Nepomuckého.

Je i otázkou, jestli není možné pohlížet na nesmyslné rozhazování desítek miliard Kč okupační správou, ke kterému došlo těsně před jejím odstoupením, spíš než na sprosté rozkrádání jako na součást plánu na genocidu „kacířského národa“.

Český národ – národ, který dal vznik reformaci – prostě vadí „církvi“ (která má dnes navíc největší moc v historii) a dalším vládnoucím silám ze všech národů nejvíc. Podobně, jako „církev“ systematicky likviduje pravoslaví, které považuje za velmi nebezpečné mimo jiné už proto, že pravoslaví v minulost vytlačilo z Malé Asie kult frýgické Kybélé, ze kterého římská „církev“ vznikla, pracuje také systematicky na likvidaci pro ni nebezpečného českého národa. Pro jeho likvidaci použije cokoli. (Někdo může sice namítnout, že tak nebezpeční přece nejsme, že se asi jedná „jen“ o mstu, ale to na výsledku moc nemění.) Český národ prostě vadí, i když ve skutečnosti není zase o tolik duchovnější než jiné národy. Češi sice nejvíc odmítají falešné náboženské kulty, ale o to víc podlehli novodobému kultu naoko světskému – antikomunismu. Pokud budeme i ten počítat za náboženství, kterým ve skutečnosti je, rozdíl mezi Čechy a jinými národy zase až tak velký nebude.

…Pokud není možné Čechy rovnou povraždit, není žádná životní podúroveň dostatečně nízká, aby ji nebylo třeba ještě snížit. I když Češi budou jíst holubí trus, budou pořád poučováni o „prožírání“ budoucnosti a potřebě dalšího „utahování opasků“ (a bude na něj zvýšena DPH).

Papež, známý svou přezdívkou kardinál tank (podle svého působení v panceřové divizi SS, já mu říkám plechový esesák), při své návštěvě v roce 2009 ani moc neprovokoval. Zato jeho tajemník říkal něco ve smyslu, že s vyvražďováním českého národa se začne hned, jak skončí ekonomická krize. A za vzor nám dával irské fašisty.

Česká televize dostala vysokou pokutu za příliš objektivní pořad o „církevní“ prostituci (pardon, manželství, protože „církev“ chce všechno), vedení Dezinformačního ústavu bylo v roce 2010 předáno – jak jinak – skatolické „církvi“.

Foto 1: frýgická Kybélé

Foto 2: Benedikt XVI

President za 300 miliard – slíbených

2008 – schválení „církevní“ genocidy „vládou“

2008 – za 60 let chtějí vyplatit „církvi“ jen na mzdách 600 miliard

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments