Kdo je tu terorista?

Čekání skončilo "at 5pm EST Friday 22nd October 2010". Wikileaks zveřejnily téměř 400 tisíc dokumentů popisující praktiky US a jejích spojenců při "zavádění demokracie" v Iráku. 66 tisíc zdokumentovaných úmrtí civilistů, utajené mučení, znásilňování a zabíjení. Už těžko půjde tvrdit něco o "dobře odvedené práci", boji proti terorismu či humanitárních pohnutkách při odstranění Sadáma. Od včerejšího dne mohou americkou zahraniční politiku obhajovat pouze pokrytci nebo zastánci masových vražd.

 

A co na to zde vycházející zahraniční média (protože český tisk prakticky neexistuje), zajišťující indoktrinaci Čechů? Zpráva dne utopená mezi ožehlou  Natálkou, bohulibou prací našich dobrodinců v Afganistánu, "velkorysostí" prohrávajících okupantů, či oceněným světovým rekordmanem v hladovce, který při své 134 dnů trvající hladovce postavil na hlavu "disidenství" i přírodní zákony. Například jazyk HN je kouzelný:

 

Dokumenty dokládají řadu případů mučení, znásilňování i vraždění, kterého se údajně dopouštěli na iráckých vězních iráčtí vojáci a policisté.

 

Zveřejnění kolem 400.000 tajných amerických dokumentů o válce v Iráku internetovým portálem WikiLeaks přineslo prý důkazy o spáchaných válečných zločinech. Tento názor vyjádřil v noci na sobotu zakladatel stránek Julian Assange v rozhovorech pro televizní stanice CNN a Al-Džazíra.

 

Přitom naprosto nikdo včetně Pentagonu nepochybuje, že jsou dokumenty pravé a jsou důkazem o válečných zločinech. Vysoce manipulativní text dal jistě autorovi zabrat. Ale hrocha pod kapesník neschováte, zakrýt fakt, že česká elita je spojena s teroristickým státem, půjde dost těžko.

Převzato z Nautila

Několik odkazů: 1, 2, 3

 


0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments