Prasečí chřipka: Smrtící směs dosud nevídaných virů
Duben 25, 2009

Panika spojená s prasečí chřipkou se šíří Mexikem a vojáci hlídkují v ulicích poté, co bylo potvrzeno, že může nastat přenos mezi lidmi, a že toto je odrůda viru, která má nové vlastnosti. Má totiž nejhorší účinek na mladé a zdravé lidi a je doposud nevidanou mezikontinentální směsicí lidských, ptačích a prasečích virů z Ameriky, Evropy a Asie.

Ukažme si záchytné body pro tvrzení, že tento virus mohl být vytvořen uměle:

·         Podle zpráv je to „doposud nevídaný kmen viru chřipky, jenž kombinuje viry prasečí, ptačí a lidské chřipky“ a sestává ze směsi virů ze Severní Ameriky, Evropy a Asie

·         „Představitelé CDC (Centra pro kontrolu a prevenci chorob – organizace založená ministerstvem zdravotnictví USA) popsali virus s jedinečnou kombinací genových sekvencí, který nebyl nikdy předtím detekován u prasat ani u lidí“, říká se ve zprávě tiskové agentury AP

·         „Tento kmen prasečí chřipky, který byl kultivován v laboratoři, je něco naprosto nevídaného ve Spojených státech i jinde ve světě, opravdu jsme identifikovali nový kmen chřipky,“ řekl doktor John Carlo, ředitel dallaské nemocnice (videozáznam)

·         Jsou filtrovány alarmující zprávy o tom, že nemoc se přenáší i na lidi, kteří neměli nikdy žádný kontakt s prasaty. Včetně muže a jeho dcery v okrese San Diego, jednačtyřicetileté ženy v okrese Imperial a dvou mladíků v texaském San Antoniu. Ani jedna z amerických obětí neměla ve skutečnosti žádný kontakt s prasaty.

·         Doktorka Wilma Wootenová, zdravotní rada okresu San Diego, řekla kalifornské televizi KPBS: „Zaznamenali jsme přenos mezi otcem a dcerou, a také mezi dvěma teenagery v Texasu, kteří byli ze stejné školy. Ukazuje to na možnost přenosu mezi lidmi.

·         Podle této zprávy řekla doktorka Wootenová: „…je nejasné, jakým způsobem se chřipka na lidi přenesla … nikdo z pacientů neměl kontakt s prasaty

I když to vypadá, že situace v USA je pod kontrolou, panika se šíří Mexikem, kde se vyskytuje 800 případů zápalu plic, u nichž je podezření, že by mohly mít vztah k prasečí chřipce, přičemž virus napadá mladé a zdravé lidi, kteří jsou jinak jen zřídka touto nemocí zasaženi. Navzdory nepezpečí pandemie zůstávají hranice USA s Mexikem otevřeny.

Mexiko uzavřelo školy a muzea a zrušilo stovky veřejných akcí ve svém rozlehlém a přelidněném hlavním městě s dvaceti miliony obyvatel, aby se pokusilo zabránit šíření infekce,“ oznamuje tisková agentura Reuters.

„Míra mého znepokojení je velmi vysoká“, řekl doktor Martin Fensterheib, zdravotní rada pro okres Santa Clara. „Je tady nový virus, zcela nový kmen, který se přenáší z člověka na člověka, přičemž vidíme smrtelný kmen viru v Mexiku, který se zdá být příbuzný tomuto kmeni. Jsme vysoce znepokojeni takovou eskalací.“

WHO (Světová zdravotnická organizace) tvrdí, že nákaza má „pandemický potenciál“, a hromadí zásoby Tamiflu, (účinná látka oseltamivir), tedy léku, jenž by podle státních orgánů měl sloužit k léčbě i prevenci před infekcí.

Jak jsme již dříve zdůraznili, na Tamiflu mají zájem lidé, kteří náleží ke špičkovým globalistům a členům Bilderbergu, například George Shultz, Lodewijk J.R. de Vink a bývalý americký ministr obrany Donald Rumsfeld.

Rumsfeld ovšem hrál klíčovou roli při reklamním triku s nákazou prasečí chřipky v roce 1976, kdy vybízel celou zemi, aby se dala očkovat. Mnoho šarži vakcíny však bylo kontaminováno, takže několik set lidí onemocnělo a 52 jich zemřelo.

Skutečnost, že tento kmen je zcela nový, že virus se přenáší z člověka na člověka, a že mladí a zdraví lidé jsou nejvíce zasaženi, vytváří znepokojivou paralelu se smrtící pandemií v roce 1918, která zabila miliony lidí.

Je velmi nejasné, proč jsou si úřady, zabývající se zdravotnictvím, tak jisté tím, že program hromadné vakcinace, který se připravuje, by mohl být účinný i u nového kmene viru.

Opravdu to není poprvé, kdy smrtící viry chřipky byly vytvořeny v laboratořích a potom odeslány s cílem vytvořit pandemii.

Když se minulý měsíc objevila tato zpráva, české noviny se ptaly, jestli šokující objev vakcín kontaminovaných smrtelným virem ptačí chřipky, které byly rozeslány do osmnácti zemí americkou společností Baxter, nebyly částí spiknutí, které mělo spustit pandemii. Možnost namíchání biologické zbraně ze živých virů omylem je totiž prakticky nemožná, a tak to nemůže vést k jinému vysvětlení, než že kontaminace byla dobře promyšleným pokusem proměnit vir H5N1 v tu nejúčinnější zbraň hromadného ničení a rozeslat jej prostřednictvím konvenčních chřipkových vakcín do celé populace, která potom nakazí ostatní se zničujícím účinkem, jakmile se nemoc začne šířit vzduchem.

Ovšem, toto není poprvé, kdy farmaceutické firmy byly přistiženy, jak rozesílají vakcíny kontaminované smrtícím virem.

V roce 2006 bylo odhaleno, že firma Bayer zjistila, že její injekčně podávaný lék, který je podáván hemofilikům, je zamořen virem HIV. Interní dokumenty prokázaly, že poté, co se přesvědčili o tom, že lék byl kontaminován, stáhli ho sice z amerického trhu, ale poté ho přeposlali na evropský, asijský a latinskoamerický trh, přičemž vědomě nakazili tisíce pacientů, většinou dětí, živým HIV virem. Ve Francii byli uvězněni někteří státní úředníci za to, že pustili tento lék na trh. Dokumenty ukazují, že se FDA (Vládní agentura pro kontrolu zdravotní nezávadnosti potravin) spojila s Bayerem, aby se skandál ututlal, a nechala lék v celosvětové distribuci. Žádný vedoucí činitel Bayeru nebyl za to ve Spojených státech zatčen ani trestně stíhán.

Nákaza kulhavkou a slintavkou v roce 2007, jež Velkou Británii přivedla do vysokého stupně nebezpečí, měla původ ve vládní laboratoři, která je také využívána jednou americkou farmaceutickou společností. V této laboratoři zkoumali smrtící nákazu roku 2001, která byla také úmyslně uvolněna.

A jak jsme informovali včera, poslední významná nákaza novou formou prasečí chřipky měla původ na vojenské základně ve Fort Dixu v New Jersey.

Překlad: Stan

Zdroj: www.infowars.com

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments