Smrt „mučedníka“

Zlý čin se musí odpykat, jinak zlí zničí svět nebo se dobří zalknou vztekem, kterému nedají průchod, přičemž se v žádném případě nestane nic dobrého. Když někdo vnese do našeho řádu zlo, pak toto zlo vtrhlo takřka všude do začarovaného kruhu. Akce nevyhnutelně vyvolává reakci, která musí v tomto bodu narušení dopadnout právě tak zle jako zločin a snad ještě hůř, neboť zlo musí být přece zcela vybito….!

C.J.Jung

Padouch je již mrtev!

Tak už to má král padouchů za sebou! Dalo by se říci, že „čím kdo zachází, tím také schází!“. Zosnoval lump, několik teroristických útoků a jeden podobný ho naopak dostal, kam patří! Všimli jste si také promyšlenosti likvidačního útoku? I při této náročné bojové akci bylo myšleno na budoucí filmové zpracování! V hollywoodském akčním filmu totiž padouch nikdy neumírá po prvním výstřelu! Když už si předčasně oddychnete a čekáte na závěrečné titulky, najednou prevít vyskočí a plný sil chce ještě zvrátit průběh děje. Následuje poslední rána z milosti- prásk …a je definitivní konec! Usáma dostává poslední ránu taktéž a scénář tak může být napsán podle tradičních postupů.

Průběh akce samotné

„Ty idiote, ty jsi ho střelil do tváře,“ ozve se Rambovi ve sluchátkách z velení! „Kdo ho teď pozná, kdo nám teď uvěří, že jsme zabili opravdového Usámu?“ bědují politici v Bílém domě! „Máme jeho vzorek DNA a můžeme pak lidem ukázat jeho šroubovici“, oponuje zděšený voják, hledajíc při tom po kapsách svinovací metr. Rozkaz zní následovně: „Odvézt Usámu do Afghánistánu a hodit ho do moře!“ „Do moře? Ale tam žádné není!“ brání se voják. „Splňte rozkaz!“ zní škodolibá odpověď. Tak nějak mohl vypadat průběh likvidační akce dle prvních a mnohdy zmatených zpráv, které se k nám prostřednictvím médií dostávaly.

v.JPG

 

Home videa

Technika točení domácího videa Usamy byla poněkud odlišná od „domácího videa“ z Bílého domu, na němž politici celou akci sledují v přímém přenosu. Ti se na rozdíl od Usamy nechávají točit zepředu a není tak vidět obrazovka, kterou sledují. Usama naopak preferoval záběry na televizi a na pohled do kamery moc nedbal. Společnými body jsou pevně stojící kamery a pohaslé monitory počítačů. Zajímavostí je detail, při kterém si uvědomíte, jaký to byl extrémista. Je zde totiž k vidění extrémní rozdíl mezi velikostí venkovního satelitu a jeho malé televize. 


c.JPGd.JPG

 

Místnost

Tady na videu jasně vidíme, že i Usama měl takový ten malý kutloch pro sebe, kde ženy nesmějí nebo raději nechodí. Bývá to obvykle místnost, kde muži mají organizovaný nepořádek, kde se nic neztratí a kde se vše ihned najde. Jen se  podívejte, samý kábl, samá prodlužka. Satelitní příjímač podložený deskou, za ním samotným vrtačka či co, ve stolku ten zmiňovaný deník a na zemi to není o mnoho lepší (pornokazety má samozřejmě pečlivě ukryté). Místnost je propojena úzkými dveřmi se skladem zeleniny a ovoce, kde Usama často konzumoval vodní melouny, které tak prospívaly jeho těžce nemocným ledvinám. Zasazuje tak (doufejme, že jen nepatrnou) ránu farmaceutickému průmyslu.

l.bmp


Manželky

A právě do této místnosti chodil nejraději. Odložil svůj kazatelský oděv, ve kterém nás pravidelně strašil a oblékl si svůj oblíbený hubertus a kulich. Představte si ten život se třemi manželkami a s nemožností někam si vyrazit! To je jenom: "Tohle si ukliď, tohle udělej, vezmi si něco lepšího na sebe, jsi přece nejhledanější…., obarvi si ty vousy, ať vypadáš mladší a ne jako můj táta (výtky od té nejmladší)." A nezapomeňte si to vynásobit třemi! Z pohledu jeho posledních prožitých let souhlasím s názorem, že Usama se stal již za života mučedníkem! A tak se nelze divit tomu, že se při útoku nebránil, i když tu možnost měl.


Děti

Dům byl samozřejmě obýván i dětmi, které si občas hrávaly i s těmi ze sousedství. Ty vypovídaly, že dům byl podivný, ale že společně někdy hrávaly kriket. Problémy dělával pouze Usamův syn Hamza (na snímku), který si chtěl hrávat pouze na 11. září, což děti brzy omrzelo. O něm se vynořují zajímavé zprávy, že prý unikl americkému komandu, a tak se pravděpodobně můžeme těšit na nového televizního strašáka-juniora, následovníka U. B. L., který se bude v médiích častěji objevovat.

a.JPG


Němé tváře

Objekt byl obýván i našimi čtyřnohými přáteli, jména a počet těchto obyvatel není známý. Jenom po zásahu došlo u psíků k postraumatické reakci a od té doby se nějak podivně "vrtí"!


Soud

Škoda jenom, že nedojde k soudu a terorista neskončil v Haagu tak, jako například Miloševič. (A pokud by se u soudu rozpovídal stejným způsobem). Bylo by vůbec zajímavé, kdyby se tito dva, teoreticky, za zdmi věznice potkali. Příkladně Miloševič: „Tak už tě, prašivý pse, mají, asi konečně dostali můj dopis (Američané, r.1999), že nám běhá po Balkáně muž, kterého hledají! Měl bys být souzen u nás doma!“ A do toho třeba Kaddáfí, který má do Haggu nakročeno: “Pleteš se Slobo, ten je můj, já vydal první zatykač již v roce 1998, kasal by se diktátor!“


Fotky

Musím se přiznat, že jsem spíše očekával zveřejnění fotek, ať by byly jakékoliv. Ale máme všichni smůlu, neukážou nám nic, nevděčníkům! Jen si vzpomeňte na video z útoku na Pentagon, ukázali nám ho a my stejně nadále pochybujeme. Fotky mrtvého Usamy budou pouze pro vyvolené, pochybovači mají smůlu!


Svátek

I elity mají teď svůj svátek! 1. květen (zabití dle amerického času) není již jen Svátkem práce a dnem zvěstování úmrtí Adolfa Hitlera, ke kterému byl U. B. L. několikrát přirovnáván, ale také vítězstvím „civilizované společnosti“ nad barbarstvím. Škoda jenom, že odvetné tažení způsobilo více zmařených životů, než terorismus sám. Ale zlo se přece musí zcela vymýtit…


Pochybnosti

Přesto pachuť pochybností zůstává. Kdyby vaše dítko, po kterém žádáte žákovskou knížku, odvětilo, že má samé pěkné známky, ale žákovskou knížku raději neukáže, pravděpodobně byste zapochybovali, a pravdu byste chtěli odkrýt i za cenu, že údaje v ní obsažené mohou být „hrozné až drastické“.


Závěrem

Ani já sám nevím, kolik informací v tomto článku je pravdivých a kolik smyšlených, mystifikace a manipulace je dnes tak populární a užívaná. Na výrocích pana Hájka je kus pravdy, ale i on musí chápat našeho ministra zahraničí. Je dost možné, že pan Schwarzenberg dostal SMS jako reakci na Hájkova slova, která obsahovala toto sdělení: „Ničím nenarušovat naše přátelství, to je samozřejmě rozkaz!“


Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments