Ukrajina – o čem se v mainstreamu nemluví

Tento článek pouze doplňuje, co jsem z roztržitosti opomněl napsat v článku "Kam kráčí Ukrajina". Původní článek byl o procesech a jevech, které hýbou Ukrajinou a které podle mého mínění ovlivní další směřování Ukrajiny. V dnešním článku bych navázal na již uvedené skutečnosti. 


O čem se tedy v mainstreamu v souvislosti s děním na Ukrajině nemluví, resp. mluví jenom okrajově a z donucení:


  • První mediálně zatajovanou skutečností je, že na Ukrajině cíleně proběhl fašistický převrat.

  • Druhou zamlčovanou skutečností je, že tento převrat proběhl s přímou podporou západních tzv. demokratických zemí, které tento převrat "moderovaly" – připravovaly, zinscenovaly, finančně podporovaly, pomáhaly cvičit fašistické bojůvky a poskytly jim výzbroj a metodiku "barevné revoluce" a konečně, že zpravodajci USA fakticky řídí fašistický režim na Ukrajině.

  • Třetí skutečností je, že tento převrat má mediální krytí západních médií, které zatajují a marginalizují zjevné zločiny,  skutečnosti jako je genocidní antiruský charakter pučistického režimu, zakrývají takové momenty jako byly pogromy pučistů na policisty, podvody s hlasovacími kartami v ukrajinském parlamentu, vydírání, bití a zastrašování politické opozice, střelba na dvě strany na Majdanu, která nese identické rysy s jinými zeměmi, kde byl k nastolení chaosu a násilí užit stejný scénář, vraždění civilistů – Oděsa, ostřelování měst na jihovýchodě Ukrajiny raketomety Grad a jiná zvěrstva.

  • Čtvrtou mediálně zatajovanou skutečností je, že všechno toto bylo předem připraveno s cílem vybudit chaos a násilí v průběhu prohlubující se systémové krize kapitalismu a USMĚRNIT JE  směrem na východ, proti Rusku, ze kterého byl uměle vytvořen nesmiřitelný "expanzivní" nepřítel, který prý ohrožuje svobodu, mír, humanitu a demokracii západu. To všechno kvůli tomu, že Rusko je poslední velkou zábranou a nesystémovou alternativou nastolení totálního korporátního globálního diktátu. Konečným cílem západních  iniciátorů fašistického převratu na Ukrajině je plné ovládnutí zdrojů ležících na  území Ruska a jeho trhu, které  by prodloužilo západnímu kapitalismu jeho systémovou agonii.

  • Pátou mediálně zamlčovanou skutečností je zamlčování a zakrývání zjevně genocidního charakteru ukrajinského režimu – s tím rozdílem, že  oproti minulosti místo židů při ostrakizaci etnických menšin zaujali Rusové. (viz četná  prohlášení čelních politiků ukrajinské junty, kandidátky na prezidenta Tymošenkové, nového neústavního prezidenta Ukrajiny – jeho předchůdce byl svržen neústavním způsobem, volby prezidenta nepokrývaly celé území země, opoziční kandidáti byli zastrašeni etc.) Cílem je nabudit antirusismus v celé tzv. západní společnosti, což se prozatím zaplaťpánbůh iniciátorům vůbec nedaří.

 

Co plyne z uvedeného?

Podle mého mínění situace na Ukrajině dnes silně připomíná situaci při nástupu nacistů k moci v třicátých letech minulého století. Je zde celá řada společných znaků – podhoubím je hluboká krize kapitalismu, zdecimované obyvatelstvo bez perspektivy, podpora a zištné zájmy západního kapitálu a tichá podpora západních politických špiček, přikrývání a kamuflování zjevných lží a konspirací, zakrývání zjevných zločinů junty, nejednotnost a pasivita tzv. evropské levice, ostrakizování ruského etnika a Rusů vůbec etc. Rozdílem oproti minulosti je, že Ukrajina je pouze prostředkem (prostředníkem) korporátního fašismu, nikoliv velmocí a hybatelem dění, jak tomu bylo v minulosti v případě Německa.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments