Ya bašta!

Včera jsem náhodou v jednom pořadu na ČT zaslechl komentář stále ještě velvyslance Bašty, týkající se aféry kolem skandálního prodeje českých víz na Ukrajině.

Takže, kromě toho, že se takhle okrádají i cizinci na dalších českých ambasádách, jsem se dozvěděl i to, že celý skandál je jen zpravodajskou hrou Ruska, jejímž účelem má být nabourání vzájemných vztahů Ukrajiny – a teď se chytněte židlí – nejenom s Českem, ale s celou Evropskou unií. Z logiky této obhajoby vyplývá, že cca 30 tisíc okradených Ukrajinců muselo být ruskými agenty, kteří vytvořili kauzu na diskreditaci Evropské unie v očích Ukrajiny.

Když tohle řekne bývalý český ministr pro koordinaci tajných služeb, bývalý velvyslanec ČR v Rusku a brzy i na Ukrajině, potažmo bývalý náměstek MZV ČR, do veřejnoprávní televize, tak bych se vůbec nedivil, kdyby Lavrov povolal svého velvyslance v Česku na konzultace do Kremlu.

Bašta dále tvrdil, že majitel oné soukromé firmy již není jeho kamarádem a že firma vlastně ani nesídlí ve Zlíně, ale v Brně, a že to vlastně ani není ta firma, kterou uvádějí média, ale úplně jiná firma, kterou v médiích zmíněná firma jeho „nekamaráda" jenom vlastní. Dále řekl, že odstupovat nebude, neboť by tím přiznal svoji chybu, tudíž se nechá odvolat.

Po této zdrcující argumentaci vím jedno zcela jistě. Kdybych se dostal do problémů, nechtěl bych, aby mě obhajoval Bašta.

Převzato z Czech Free Press!

 

Foto: zdroj

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments