Jan Morava: James Bond nebo vyděrač ve službách mafie?

Včera to bouchlo. Naše vládní strana si zajišťuje většinu ve sněmovně pomocí vydírání. Údajný naivka poslanec Jan Morava si hrál na Jamese Bonda a chtěl nachytat zloduchy, kteří se živí sběrem informací a jejich následnou distribucí za úplatu.

Zloduch mu nabídl fotografie poslance Vlastimila Tlustého s krasavicí v bublinkách, naivka poslanec v roli detektiva v mladickém nadšení napsal předsedovi poslaneckého klubu vládní strany a šedému stínu premiéra. A ejhle, i oni si chtěli hrát nebo si už nějakou chvíli hrají! Předseda poslaneckého klubu Petr Tluchoř se zeptal, jestli jsou fotografie k dostání jako celek nebo jednotlivě a šedý stín premiéra Marek Dalík přiznal, že má přístup k artefaktům z archivu mrtvého bosse podsvětí Františka Mrázka, odkud prý již kompromitující fotografie na Tlustého získal. Jen připomínám, že se našla jen část Mrázkova archivu.

Příběh však měl pokračování, mladý naivka se ozval po dlouhých týdnech, aby od zloduchů fotografie přece jen získal. A nepochodil. Jeho komentář je jasný jako facka: „Pro mě to znamená nesplněný úkol.“ To nemůže říci někdo, kdo si hraje. To se říká, když máme něco udělat z rozkazu nadřízených a někdo nám to zkazí.

A na závěr pár perliček – útočník Baroš požadoval 10 milionů korun po Tlustém ze státního rozpočtu, na poslance se používá pozitivní a negativní motivace, pro určitá hlasování se „shánějí“ hlasy a premiérovi se nelíbí skryté kamery, které celou reportáž umožnily.

A co na to naše média po takové bombě?

Paralympiáda, sjezd Strany zelených, Petr Janda, Helenka Vondráčková a konečně něco k věci – Tlustý je zloduch. S čímž by se dalo souhlasit, ale spíše proto, že chtěl připsat Barošovi 10 mega za nic.

Na závěr připomínám to podstatné:

Naše vláda prokazatelně stojí na používání zločineckých metod, poslanci ODS vydírají kolegy z jiných stran a odpověď předsedy vlády je, že chce svázat ruce investigativním novinářům!

A Česká republika se probouzí do krásného rána pod pravicovou taktovkou. Vláda a média nám dávají pásku přes oči a obojek na krk. Budete makat, platit daně a držet hubu. Německy se to řekne – Zum Klotzen.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments