Diskuze k článku


 • racek • 7. listopadu 2019

  No jo, když se kácí les atd. Nikdy jsem si nemyslel, že zrovna jeden stát se chová jako největší svi…ě dnešního světa. Pod heslem pravdy a lásky, svobody a demokracie. Nějak je ovšem třeba dodat, jak pro koho a co to ta demogracyje a svobodááá vlastně je. Ale nedodává, že.

 • Aleš • 7. listopadu 2019

  Z tohoto pohledu doktor Mengele se mohl zcela svobodně a demokraticky rozhodnout, koho na co si vybere, a rozdíl mezi Nerem, Tulamorem z Bechyně či šéfem KKK je taky jenom kosmetický. DEMokrastIje.
  Jen tak mimochodem, v SSa chtěli zařadit Nacigardu batalion Azov mezi teroristické organizace, banderovci hned zatlačili na Zelenského, aby napsal dojímavou litanii, že to není pravda, co se o nich povídá. Stádní útvar slouhů emerických stádních jelit se z bahna prohrábává skrz zemskou kůru k zemskému plášti. Za chvíli začnou škemrat o Minské dohody, bez existence NATO se rozplyne lákavá vidina stát se rozbuškou v podbřišku. Jak to zpíval Pepa Nos – země je kulatá.

 • Martin (už bez taky m) • 8. listopadu 2019

  V. S. Salminen a „The Economist“: Západ má být „jako Putin“
  http://casopisargument.cz/2019/11/06/zapad-ma-byt-jako-putin/
  Na Záchodě „na -to“ „konečně“ „přišli“: jelikož se chovali jako špína, změnili se v „kolektivní ho..o…“
  Holt když někdo nevyváží „žumpu na čističku“, chová se jako ho.ado a namísto toho její obsah dlouhodobě vypouští na ty kolem…, časem se „cosi“ změní…
  „Co oči nevidí … jde většinou časem poznat podle nejen ze žvanění ale i z xichtů…
  A již za socíku jsme tu měli známý ftip o tom, jaký že je důkaz o tom že je Země kulatá…
  Všechno se vrací…
  všechno se každému vrátí…
  dokulata, dokulata,
  po spirále, po spirále
  a nakonec
  i přímo…
  Každý klacek má totiž…
  dva konce…