Autoři zprovozněni!

Dobrá zpráva pro všechny čtenáře a především pro ty, kteří občas i něco napíšou, neboli naše velectěné autory: Stránka Autoři (na domovské stránce vpravo dole v sekci „Servis“) byla zprovozněna! Na články konkrétního autora se můžete dostat také kliknutím na jeho jméno pod nadpisem článku nebo v perexu.

Vřelé díky za to patří kromě našeho nového programátora především všem našim pravidelným i občasným sponzorům, jejichž příspěvky na náš účet (2900618307/2010) nám umožnily tuto opravu. Je to začátek další etapy prací, jejichž cílem je po všech stránkách vylepšené fungování našich stránek.

Vážení přátelé, pište, překládejte, diskutujte, sponzorujte! A mějte se přitom rádi!

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
25. 5. 2015 19:44

Díky!

zajoch
25. 5. 2015 20:00

Také děkuji, občas jsem v autorech hledala a poslední dobou, když nefungovali, tak to chybělo.

A mějte se přitom rádi! citace z výzvy redakce
V diskusích to na velkou vzájemnou lásku některých diskutujících nevypadá. Leckdy spíš jako konkurenční bitky.

Irena
25. 5. 2015 20:15

zajoch napsal
A mějte se přitom rádi! citace z výzvy redakce
V diskusích to na velkou vzájemnou lásku některých diskutujících nevypadá. Leckdy spíš jako konkurenční bitky.

Vždyť by to jinak byla strašná nuda :-)

hudryper
hudryper
25. 5. 2015 20:47

Vážená paní Ireno, vážený Zajochu , dnes jsem upozornil Dr. Emila Voráčka,Ing. Fischera a Ing. Petra Svobodu u příležitosti křestu knihy J.V.Stalin v křišťálovém sále kult.stř. RF na skutečnost,že na řadě nezávislých webů jsou překlady většiny důležitých článků a videí z ruštiny. Pánové se divili,nic o tom něvěděli,i když jsou na ruské ambasádě pečení vaření. Ptali se mne.kdo dělá ty skvělé překlady. Na to jsem jim odpověděl ,že paní Irena a paní Jaroslava. Koukali trochu divně,tak jsem jim dnes poslal odkazy na weby,na nichž se Vaše překlady vyskytují. Pokud byste měla zájem se seznámit třeba s historikem Dr. Voráčkem,napište mi… Číst vice »

abx
abx
25. 5. 2015 21:20

tie preklady su vyborne, podakovanie aj odo mna. v zaciatkoch ukrajinskych udalosti bol problem sa dostat k original informaciam, moja rustina nebola nikdy nic moc a tak trvalo, kym som si osviezil uz len azbuku a dokazal si nieco precitat aj sam. v tom case bol pre mna OM zakladny zdroj original informacii toho co sa na Ukrajine deje, vsetko som posielal aj dalej sirsim vrstvam…

hudryper
hudryper
25. 5. 2015 21:36

abx napsal vsetko som posielal aj dalej sirsim vrstvam Výborně ,abx , přesně totéž dělám i já. Ověřil jsem si některé profese,kterým skutečně na hledání po webech nezbývá žádný čas. Takže jsem začal doktorům,ke kterým občas zajdu,posílat vybrané články tolik odlišné od mainstreemu a pro tyto lidi,bažící po pravdivých informacích,zajímavé…. Třeba opravdu dobří zubaři jsou vděčnými adresáty- a máte pak u nich protekci bez úplatků. Ale i doktoři v nemocnicích jsou v jednom kouři,a tak jsou rádi,že si jenom kliknou a mají to před sebou. A jsou i mnozí další,chce to jenom pohladit rozum po srsti a hned se najde… Číst vice »

abx
abx
25. 5. 2015 21:43

ja som posobil na jednom mienkotvornom slovenskom denniku, preklady pani Ireny tam maju stovky tisic vdacnych citatelov a posluchacov, aj ked nie vzdy som daval aj pramen, ostane to navzdy jej zasluha…

bbb
bbb
26. 5. 2015 6:58

Velké díky za překlady. A někdy i výhody, že čtenář nemusí sledovat celé hodinové video, a několikrát rychleji může přečíst jen samotné titulky. A z nich dokonce něco CTRLC. Zvětšuje užitek z překladů :=).

bmw525i
bmw525i
26. 5. 2015 9:48

Připojuji se s poděkováním paní Ireně za její české titulky u videí. Vynikající práce a snažím se je propagovat dalším uživatelům Internetu na blogu http://desitka.org . Je to blog OV-KSČM Prahy 10. Já sice nejsem členem KSČM, ale předseda desítky je můj přítel, tak jsem jim ten blog postavil a dělám jim Admina. Teď jsem tam publikoval osmnáctidílný cyklus ruských dokumentaristů, věnovaný událostem let 1941 – 1945 na Východní frontě, využívá bohatství filmových archivů v kombinaci se sekvencemi realizovanými počítačovou grafikou. Ku podivu to vydala ČT. Je to opravdu perfektně uděláno a člověk se tam dozví věci o kterých neměl… Číst vice »

orinoko
orinoko
27. 5. 2015 12:55

Hmm, zvláštní… Překvapuji sám sebe. Na tom, co jsem napsal před dvěma roky, bych nic neměnil. Dneska připisuji : Čína už je prakticky za vodou. Dokonce na Spratlyho ostrovech. Dělá to , co je v jejím zájmu. A zájmu Iránu. A pokud tam bude čenichat musulmanský žid Alabama ze zaplaveného Texasu, tak dostane pětiúhelník po rypáku.