Autoři zprovozněni!

Dobrá zpráva pro všechny čtenáře a především pro ty, kteří občas i něco napíšou, neboli naše velectěné autory: Stránka Autoři (na domovské stránce vpravo dole v sekci „Servis“) byla zprovozněna! Na články konkrétního autora se můžete dostat také kliknutím na jeho jméno pod nadpisem článku nebo v perexu.

Vřelé díky za to patří kromě našeho nového programátora především všem našim pravidelným i občasným sponzorům, jejichž příspěvky na náš účet (2900618307/2010) nám umožnily tuto opravu. Je to začátek další etapy prací, jejichž cílem je po všech stránkách vylepšené fungování našich stránek.

Vážení přátelé, pište, překládejte, diskutujte, sponzorujte! A mějte se přitom rádi!

10
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
10 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Autoři komentářů
orinokobmw525ibbbabxhudryper Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Béda
Člen
Béda

Díky!

zajoch
Člen

Také děkuji, občas jsem v autorech hledala a poslední dobou, když nefungovali, tak to chybělo.

A mějte se přitom rádi! citace z výzvy redakce
V diskusích to na velkou vzájemnou lásku některých diskutujících nevypadá. Leckdy spíš jako konkurenční bitky.

Irena
Člen

zajoch napsal
A mějte se přitom rádi! citace z výzvy redakce
V diskusích to na velkou vzájemnou lásku některých diskutujících nevypadá. Leckdy spíš jako konkurenční bitky.

Vždyť by to jinak byla strašná nuda :-)

hudryper
Člen
hudryper

Vážená paní Ireno, vážený Zajochu , dnes jsem upozornil Dr. Emila Voráčka,Ing. Fischera a Ing. Petra Svobodu u příležitosti křestu knihy J.V.Stalin v křišťálovém sále kult.stř. RF na skutečnost,že na řadě nezávislých webů jsou překlady většiny důležitých článků a videí z ruštiny. Pánové se divili,nic o tom něvěděli,i když jsou na ruské ambasádě pečení vaření. Ptali se mne.kdo dělá ty skvělé překlady. Na to jsem jim odpověděl ,že paní Irena a paní Jaroslava. Koukali trochu divně,tak jsem jim dnes poslal odkazy na weby,na nichž se Vaše překlady vyskytují. Pokud byste měla zájem se seznámit třeba s historikem Dr. Voráčkem,napište mi… Číst vice »

abx
Člen
abx

tie preklady su vyborne, podakovanie aj odo mna. v zaciatkoch ukrajinskych udalosti bol problem sa dostat k original informaciam, moja rustina nebola nikdy nic moc a tak trvalo, kym som si osviezil uz len azbuku a dokazal si nieco precitat aj sam. v tom case bol pre mna OM zakladny zdroj original informacii toho co sa na Ukrajine deje, vsetko som posielal aj dalej sirsim vrstvam…

hudryper
Člen
hudryper

abx napsal
vsetko som posielal aj dalej sirsim vrstvam

Výborně ,abx , přesně totéž dělám i já. Ověřil jsem si některé profese,kterým skutečně na hledání
po webech nezbývá žádný čas. Takže jsem začal doktorům,ke kterým občas zajdu,posílat vybrané
články tolik odlišné od mainstreemu a pro tyto lidi,bažící po pravdivých informacích,zajímavé….
Třeba opravdu dobří zubaři jsou vděčnými adresáty- a máte pak u nich protekci bez úplatků. Ale
i doktoři v nemocnicích jsou v jednom kouři,a tak jsou rádi,že si jenom kliknou a mají to před sebou. A jsou i mnozí další,chce to jenom pohladit rozum po srsti a hned se najde správné řešení.

abx
Člen
abx

ja som posobil na jednom mienkotvornom slovenskom denniku, preklady pani Ireny tam maju stovky tisic vdacnych citatelov a posluchacov, aj ked nie vzdy som daval aj pramen, ostane to navzdy jej zasluha…

bbb
Host
bbb

Velké díky za překlady. A někdy i výhody, že čtenář nemusí sledovat celé hodinové video, a několikrát rychleji může přečíst jen samotné titulky. A z nich dokonce něco CTRLC. Zvětšuje užitek z překladů :=).

bmw525i
Člen
bmw525i

Připojuji se s poděkováním paní Ireně za její české titulky u videí. Vynikající práce a snažím se je propagovat dalším uživatelům Internetu na blogu http://desitka.org . Je to blog OV-KSČM Prahy 10. Já sice nejsem členem KSČM, ale předseda desítky je můj přítel, tak jsem jim ten blog postavil a dělám jim Admina. Teď jsem tam publikoval osmnáctidílný cyklus ruských dokumentaristů, věnovaný událostem let 1941 – 1945 na Východní frontě, využívá bohatství filmových archivů v kombinaci se sekvencemi realizovanými počítačovou grafikou. Ku podivu to vydala ČT. Je to opravdu perfektně uděláno a člověk se tam dozví věci o kterých neměl… Číst vice »

orinoko
Člen
orinoko

Hmm, zvláštní… Překvapuji sám sebe. Na tom, co jsem napsal před dvěma roky, bych nic neměnil. Dneska připisuji : Čína už je prakticky za vodou. Dokonce na Spratlyho ostrovech. Dělá to , co je v jejím zájmu. A zájmu Iránu. A pokud tam bude čenichat musulmanský žid Alabama ze zaplaveného Texasu, tak dostane pětiúhelník po rypáku.