Jak slaví Den vítězství Daniel Kroupa

Daniel Kroupa na sociálních sítích:

KONEC DRUHÉ SVĚTOVÉ VÁLKY SLAVÍME S RADOSTÍ, OSVOBOZENÍ SOVĚTSKOU ARMÁDOU S PACHUTÍ Sovětská armáda osvobodila většinu území Československa. Sovětská vláda se však k osvobozenému Československu zachovala jako k poraženému státu…

Stanův komentář: Žádný problém, stačí přepsat dějiny, máme v tom tisíciletou zkušenost…

8
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
7 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Autoři komentářů
racekStanfajtStarý doktorhudryper Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na

Warning: sprintf(): Too few arguments in /data/web/virtuals/52128/virtual/www/domains/outsidermedia.cz/wp-content/plugins/wpdiscuz/templates/comment/class.WpdiscuzWalker.php on line 190
Bety
Člen
Bety

Teď jsme svobodní, že. Tak proč se mi zdá, že jsme v pozici majitele domu, kterého odstěhovali do sklepní místnosti, nejlepší kusy zařízení zmizely bůhví kde, jeho úspory jsou rovněž v tahu a schránku má plnou nezaplacených složenek. K jídlu dostává odpadky, má za úkol obstarat všechny podřadné práce a k tomu ještě má každé ráno novým majitelům olízat boty, aby se pěkně leskly???

Martin (už bez taky m)
Člen
Martin (už bez taky m)

Za Den vítězství v Evropě mám až 9. května.
A kdo by chtěl být přesnější, měl by slavit konec II. světové války až 2. září – o jeden kalendářní den později než tahle hrůza v Evropě začala.
Šeřík půjde na místní pomníček RA a ostatním ale až později,
tady se ještě ani pořádně neolistily.
Teď jsme tady na horách pampeliškoví a třešňoví,
a tak za bzučení včel vzpomínám na babičku a její pampeliškový med…

hudryper
Člen
hudryper

Daniel Kroupa je zahořklý člověk,jemuž se nepodařila politická kariéra poté,co měl v 90.létech příliš velké ambice vzhledem ke svým schopnostem . Velmi rád mluví tak,jakoby byl mluvčím nějakého ho podporujícího davu,leč vždy je tomu tak,že mluví,mluví a mluví… jen sám za sebe. Kdyby měl pravdu,nedošlo by během několika poválečných měsíců k úplnému stažení sovětských vojsk,nýbrž by zde zůstali stejně jako v Maďarsku,Bulharsku,Německu a přirozeně i v Polsku . Že se Beneš dohodl se Stalinem v 43. v Moskvě o statutu ČSR po válce zajistilo československou dost mimořádně dobrou pozici v Evropě,čeho však nejednotná politická elita nedokázala využít ve prospěch národa… Číst vice »

Člen

K zítřejšímu Dni vítězství posílám všem jednu méně známou píseň od švédské metalové skupiny Sabaton.
Курская битва – https://www.youtube.com/watch?v=O6iuLchP9ac

fajt
Člen
fajt

hudryper napsal
Vědí to všichni naši sousedé a podle toho vypadá i jejich postoj k
nám.

němci maj o švejkovi dávno jasno, i dnes raději preferují zesraného a agresivitou vybaveného imigranta z BV tramtárie než českého ferdu mravence, který by jim tak rád posloužil, až by se mu kouřilo od půlek . ..)

racek
Člen
racek

Parafrázuji jeden názor, který jsem někdy loni kdesi četl … Daniel Kroupa vzhledem ke svému původu by dnes bez osvobození Rudou armádou pravděpodobně vůbec neexistoval.

racek
Člen
racek

No, to by byl asi masochismus, i když Herrman či Halík taky projevují tyto sklony