Diskuze k článku


 • hudryper • 20. prosince 2014

  Us.kladivo na čarodějnice dokáže krmit veřejnost zaručenými důkazy ze svého matrixu. Kam však zmizely stovky cestujících z
  letadel „účastnících se“ 11/9 ? Kam zmizelo 300 cestujících z malajského Boingu 777 z 8. března 2014 ? Taková “ anihilace“ by
  mohla postihnout kohokoliv ,kdo v důvěře v lidské chování dopravců a technického dohledu nasedne do letadla. Zločiny s geopolitickou motivací včetně odhalení vraždy cestujících nad Ukrajinou bude mít jednou za následek izolaci USA od většiny lidstva na světě.

 • Sio • 20. prosince 2014

  Dobrá otázka. Nějak se o nich nemluví, podstatní jsou přece jen pindosové. Ale ve wiki jsou zahrnuti do počtu obětí. Mělo jich být ve 4 letadlech „jen“ 246.
  http://cs.wikipedia.org/wiki/Ob%C4%9Bti_teroristick%C3%BDch_%C3%BAtok%C5%AF_z_11._z%C3%A1%C5%99%C3%AD

 • Béda • 20. prosince 2014

  http://www.stripkyzesveta.cz/cz/media/935/glenn-greenwald-hillary-jeb-a-pluralitni-maskarni

  …Jeb Bush ohlásil prezidentskou kandidaturu. Pokud ho republikáni nominují, utká se zřejmě s Hillary Clintonovou. V tom duelu vidí perverzi i Glenn Greenwald, mediální terminál Edwarda Snowdena:

  Rozdá-li si to „bratr jednoho a syn druhého amerického prezidenta s drahou polovicí toho třetího“, bude to „pikantní ilustrace vší té degradace a iluzorních stránek amerického života“. Zvláště pak „meritokracie“ a „třídní mobility“, na jejichž vrcholný kousek se Amerika pasuje…

 • Dana • 20. prosince 2014

  Tato cast zpravy senatniho vyboru je naprosto nepodstatna, Al-queda znamena zakladnu, sitovy zdroj, nasledne toto volne teroristicke uskupeni souzene neni, jen jejich clenove a to za jejich ciny..
  Ale mam radost, jak rychle se stavaji oficialni zdroje, mainstreamova media , duveryhodnymi… :-)

  .

  • Stan • 20. prosince 2014

   Dano, je nepodstatné, že záminka pro války v Iráku a Afghánistánu byla vylhaná? Je nepodstatné, že zpráva tvrdí, že účelem mučení nebylo dostat z mučených přiznání, ale vytvořit potřebnou legendu? Je nepodstatné, že více než polovina údajných teroristů z 11. září byli Saúdové a že mezi nimi nebyl ani jeden Iráčan či Afghánec? Je nepodstatné, že celé osazenstvo saúdského velvyslanectví po 11. září v klidu odletělo, přestože nad celými USA byl zastaven civilní letecký provoz? Je nepodstatné, že tehdejší saúdský velvyslanec byl osobní přítel G. W. Bushe? Je nepodstatné, že 2 letadla shodila 3 budovy? Je nepodstatné, že budovy padaly volným pádem a zbyl z nich jenom prach? Je nepodstatné, že odborníci na demolice a architekti se shodují v tom, že budovy byly profesionálně odstřeleny? Je nepodstatné, že po dvou letadlech se sice nenašly žádné trosky, ale neporušené pasy tzv. teroristů? Atd., atd.

   Podle mého názoru je to vše podstatné a nepodstatná jste jen Vy se svými nesouvislými a ničím nepodloženými výkřiky a smajlíky, která jste nás doposud krmila údaji z oficiálních zdrojů a mainstreamových médií. A teď, když se „naše konspirační teorie“ v přímém přenosu změnily v „jejich konspirační praxi“, napíšete, že z toho máte radost. Buď nejste schopna pochopit, co se kolem Vás děje, nebo jste typický případ double-thinku. Dopoledne Velký bratr oznámil, že válčíme s Euráaií, tak ji musí všichni nenávidět a milovat našeho spojence Oceánii. Odpoledne v TV vysílají, že válčíme s Oceánií, tak všichni vášnivě nenávidíme Oceánii a nade vše milujeme našeho spojence Eurasii. A u všeho máme ten správně angažovaný výraz a ty správně angažované kecy.

 • Sio • 20. prosince 2014

  Dana napsal

  Tato cast zpravy senatniho vyboru je naprosto nepodstatna, Al-queda znamena zakladnu, sitovy zdroj,nasledne toto volne teroristicke uskupeni souzeneneni, jen jejich clenove a to za jejich ciny..
  Ale mam radost,jakrychle se stavaji oficialni zdroje,mainstreamova media , duveryhodnymi…

  .

  Taky se divím, že tu o tom někdo dikutuje. Sbor zaprodaných, zkorumpovaných milionářů není hoden toho, aby se někdo jeho vejšplechty na objednávku vydolované z konečníků jejich skutečných pánů někdo bral vážně. Je jasné, odkud ty rozumy berou, smrdí to až tady.

 • Dana • 21. prosince 2014

  Nu. bavime se o teroristicke siti Alkajde, ktera byla informacnim cinitelem mezi jihadisty.. Na Guantanamu jsou teroriste, nikoli Al Kajda..
  Saudove jsou obchodni partneri a pratele Bushu, co je na tom divneho ?
  Bush starsi byl pritelem i V.Putina, Vladimir byl na navsteve jeho ranche v Texasu, vzpominam si na Putina, jak do kamer prohlasil, ze si takove ohromujici pohostinstvi
  nezasluhuje, pac on je jen rusky obcan a ne nejaky car…

  Donucovaci prostredky nemely za cil priznani se ke zlocinum, tech dukazu o nich je nespocetne. Mimo toho vynucena priznani nejsou u soudu akceptovana ani pripustna. Vyslechy mely za cil, mimo jine, ziskavat informace o jinych teroristech, kteri planuji utoky na USA.. Ty informace mohly byt treba ze sprateleneho Muslimskeho bratrstva, ze.
  Osama bin Laden vyhlasil Spojenym Statum jihad-valku uz v lete 1996, nacez USA reagovaly, ze za jakykoli utok na USA prijde velice, velice tvrda odveta.
  Kdyby tehda Usamu afghansky Taliban vydal, nedoslo by k valce…
  S.Hussein se sankcim OSN vysmival, v projevech strilel do vzduchu coby rozprasitel imperialistu.. Tesne pred napadenim Bagdadu mu jeste Staty daly galantne ultimatum k odstoupeni, kteremu se rovnez vysmal..

  Konspiracemi v anglosaskem prostredi se zabyvat nebudu, uz je to nudne, verte si cemu chcete.
  Dukazy o cizim utoku na New York a letu 93 jsou ale akceptovany v arabsko-muslimskem svete, kde jsou teroriste oslavovani jako hrdinni mucednici a vitezove v boji proti Velkemu Satanovi… Zvlaste ten Mohammed Atta, „bratr“ ve vire, i u B.Ladina.
  Podle vetsiny islamistu je oznacovani americke vlady za puvodce utoku 9-11 nepravdive, protoze to zamerne upira bozim bojovnikum jejich chrabre zasluhy.

  • Stan • 21. prosince 2014

   Takže pravdu nemá oficiální zpráva amerického Senátu, ale islamisté? Dano,s tímhle myšlením se neprodleně hlaste na nejbližší základně al-Kájdy.

 • Viky • 21. prosince 2014

  Dano, celému Vašemu příspěvku se věnovat nebudu, ale pár „špeků“ v něm je.
  Začnu demagogickým úšklebkem – jsem rád, když říkáte, že na Guantanámu jsou teroristé. Ten kdo mučí dopouští se teroru. takže jsem rád, když emerická občanka označí am.vojenskou přítomnost na Guantanámu tím správným způsobem.
  “ Mimo toho vynucena priznani nejsou u soudu akceptovana ani pripustna.“ SOUD? o čem to sakra melete? jaký soud? Vždyť ti lidé jsou drženi na Guantanámu právě proto, aby se nedostali před řádný soud! Protože jsou buď zajatci, potom mají právo na status zajatce (a kromě jiného na neprodlenou repatriaci), ale to samozřejmě není jediné právo zajatce… Nebo jsou podezřelí ze zločinu(ů) a mají právo na řádný soud. K tomu ovšem nikdy nedojde a ani „spravedliví“ z americké justice o to nestojí. Vědí totiž, že vůči těmto lidem byl tolikrát porušen americký právní řád (a nejen formální stránkou věci), že by museli propustit s hlubokou omluvou a milionovým odškodným i Jacka Rozparovače.
  „Kdyby tehda Usamu afghansky Taliban vydal, nedoslo by k valce…“ Božíčku to je myšlééénka. Teda fuck(t) dobrý! Aaaa… Proč tedy USA nepožádaly spřátelený Pákistán o laskavé vydání Usámy bin Ladina? Když tam nebyl se svolením tamní vlády nemělo by být zadržení, vydávací soud a samo vydání k trestnímu stíhání do US takový problém! (tedy spřátelené demokracie by si měly pomáhat, to snad uznáte) Nebo prostě pohrozit Pákistánu válkou (a nastolením trvalé opravdové demokracie a lidských práv (určitě je taky porušují) )
  „S.Hussein se sankcim OSN vysmival, v projevech strilel do vzduchu … Tesne pred napadenim Bagdadu mu jeste Staty daly galantne ultimatum k odstoupeni, kteremu se rovnez vysmal..“ Výsměch sankcím a US je opravdu mizerný důvod pro rozvrat státu okupaci a víc než 100 000 mrtvých….

 • Sio • 21. prosince 2014

  Dana napsal

  Nu. bavime se o teroristicke siti Alkajde, ktera byla informacnim cinitelemmezi jihadisty.. Na Guantanamu jsou teroriste,nikoliAl Kajda..
  Saudove jsou obchodni partneri a pratele Bushu, co je na tom divneho ?
  Bush starsi byl pritelem i V.Putina, Vladimir byl na navsteve jeho ranche v Texasu, vzpominam si na Putina, jak do kamer prohlasil, ze si takove ohromujici pohostinstvi
  nezasluhuje, pac on je jen rusky obcan a ne nejaky car…

  Donucovaci prostredky nemely za cilpriznani se ke zlocinum,tech dukazu o nich jenespocetne. Mimo toho vynucena priznani nejsou u souduakceptovana ani pripustna.Vyslechymely za cil, mimo jine,ziskavat informace o jinych teroristech, kteri planuji utoky na USA.. Ty informace mohly byt treba ze spratelenehoMuslimskeho bratrstva, ze.
  Osama bin Laden vyhlasil Spojenym Statum jihad-valku uz v lete 1996, nacez USA reagovaly, ze za jakykoli utok na USA prijde velice, velicetvrda odveta.
  Kdyby tehda Usamu afghansky Taliban vydal, nedoslo byk valce…
  S.Hussein se sankcim OSN vysmival,v projevech strilel do vzduchucoby rozprasitel imperialistu.. Tesne pred napadenim Bagdadu mu jeste Staty daly galantne ultimatum k odstoupeni,kteremu se rovnez vysmal..

  Konspiracemi v anglosaskem prostredi se zabyvat nebudu,uz je to nudne, verte si cemu chcete.Dukazy o cizimutoku na New York a letu 93 jsou ale akceptovany v arabsko-muslimskem svete, kde jsouteroriste oslavovani jako hrdinni mucednici a vitezove v boji proti Velkemu Satanovi… Zvlaste ten Mohammed Atta, „bratr“ve vire,i u B.Ladina.
  Podle vetsiny islamistu je oznacovaniamericke vlady za puvodce utoku 9-11 nepravdive,protoze to zamerne upira bozim bojovnikumjejich chrabre zasluhy.

  Sancta simplicitas!