Diskuze k článku


 • Dana • 17. března 2015

  V Mexiku nepohodlne zurnalisty zastreli a zde jim deda vyklada, jak novinare financne ruinuje ten zly Washington… No, alespon si mohl nekomu postezovat.
  Mel ale pritlacit. Vice bourit a strasit. Ve vypisovani hruz v Americe zapomnel zminit, jak zde mucime lidi, strilime mensiny a hnusne vykoristujeme imigranty . Aby se sem Pablove uz tolik nehnali, pres Rio Grande neplavali. Tech nelegalnich Mexikanu uz mame pres 10 milionu a jiste dalsich 10 milionu dostalo Zelenou kartu, coz je povoleny pobyt..
  Roberts mel Mexikanum poradit, at utikaji do Venezuely nebo do Brazilie, tam nemaji Amiky radi a vyhostuji je, zvlaste zurnalisty a podnikatele, agenty jedny imperialisticky. …
  Kdyz v techto zemich nejsou Americane, napadlo mne, na koho pak budou svadet, az tam zacne revolucni krveproliti ??? Uz vim, no prece na Washington !!!
  🙂

 • Béda • 17. března 2015

  Dana,

  http://outsidermedia.cz/Jak-USA-vykradaji-jine-staty/
  Latinská Amerika má s USA staletou zkušenost. Oni vědí o „svobodě a demošce, humanitě a lidských právech“ přicházejících ze severu své. Vědí, že lvím podílem přispívají k tomu zázraku na severu tím, že americké nadnárodní korporace vysávají jejich přírodní bohatství, vědí o vraždách svých demokraticky zvolených politiků, o „demokratickém“ cvičení geril, o podpoře fašistických diktatur… Jim nemusí nikdo věšet bulíky na nos. A že se z těchto odborně vykradených zemí lidi tlačí do „bohem zaslíbeného ráje“, který je postaven z nakradeného není divu.